autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. (2/3)

СуперСтар *
27 лет, Чоповичи.
Сообщения: 4973
С нами с 29.03.2011

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Веталь]
      10 января 2018 в 10:38 Гілками

Ворожий форум ,коментарі цікаві .По Авді
https://www.google.com.ua/url?sa=t&r...91MryTE0alcPpuy

Змінено Правильный (10:39 10/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1080
С нами с 06.04.2005

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Веталь]
      10 января 2018 в 10:43 Гілками

Веталь 10.01.2018 10:29 пишет:

глянь цену передней ходовой на ту а4 2001))




Пусть лучше глянет цену на ремонт мультитроника. Да еще много чего. И в конце концов сделает вывод - что древняя бляха - это не про ремонт - это ездить - пока машина еще живет - потом сброс на шрот - покупка новой бляхи - и т.д. по кругу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CRX
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2626
С нами с 09.06.2005

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Веталь]
      10 января 2018 в 11:12 Гілками

Веталь 10.01.2018 10:29 пишет:

глянь цену передней ходовой на ту а4 2001))



По цене ремкомплекта подвески можно взять еще одну бляху


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ***
Одесса
Сообщения: 68
С нами с 26.09.2014

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: CRX]
      10 января 2018 в 11:28 Гілками

CRX 10.01.2018 11:12 пишет:

Веталь 10.01.2018 10:29 пишет:

глянь цену передней ходовой на ту а4 2001))



По цене ремкомплекта подвески можно взять еще одну бляху




Так это же хорошо. Разве нет?)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
27 лет, Чоповичи.
Сообщения: 4973
С нами с 29.03.2011

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Darel]
      10 января 2018 в 11:37 Гілками

За всі не скажу .
Камрі 30ка ,Королла Е12 ,"ричаги" не мінялись ні разу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: mats]
      10 января 2018 в 11:40 Гілками

mats 10.01.2018 10:03 пишет:

Возьмите основные узлы этих марок/моделей и сравните на сайтах запчастей стоимость оригинала и качественного аналога. Вот и будет стоимость ремонта, а стоимость работ зависит больше от СТО, их расположения и наценки)




Не показательно, т.к. для некоторых марок/моделей может стоить дешево но не надежно, а для некоторых - один раз сделал и забыл, но дорого.

Если выбирать по критерию - дешевое обслуживание, то нужно брать таврию

Выберите 2-3 модели которые нравятся, а дальше уже изучайте стоимость обслуживания и надежность


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
27 лет, Чоповичи.
Сообщения: 4973
С нами с 29.03.2011

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Правильный]
      10 января 2018 в 11:46 Гілками

Колеги по роботі СЛАВУТА, п.
Постійно він там щось міняє.
Його знають на всіх автобазарах.
Добре ,що є дармові підйомники,та їнструмент.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Правильный]
      10 января 2018 в 11:54 Гілками

Правильный 10.01.2018 11:46 пишет:

Колеги по роботі СЛАВУТА, п.
Постійно він там щось міняє.
Його знають на всіх автобазарах.
Добре ,що є дармові підйомники,та їнструмент.




Зато запчасти дешевле грязи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
27 лет, Чоповичи.
Сообщения: 4973
С нами с 29.03.2011

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Gold Fish]
      10 января 2018 в 12:00 Гілками

Цікаво до чого схильний ТС.???
Який "золотий запас",готовий віддати?


Змінено Правильный (12:39 10/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CHESTER ****
46 лет, Киев
Сообщения: 16189
С нами с 19.02.2004

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: CRX]
      10 января 2018 в 16:56 Гілками

CRX 10.01.2018 11:12 пишет:

Веталь 10.01.2018 10:29 пишет:

глянь цену передней ходовой на ту а4 2001))



По цене ремкомплекта подвески можно взять еще одну бляху



народ прозревает))
думает старая машина-все дешево))
хотя по отношению к новой-таки дешево))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ***
Одесса
Сообщения: 68
С нами с 26.09.2014

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Веталь]
      10 января 2018 в 18:05 Гілками

Веталь 10.01.2018 16:56 пишет:

CRX 10.01.2018 11:12 пишет:

Веталь 10.01.2018 10:29 пишет:

глянь цену передней ходовой на ту а4 2001))



По цене ремкомплекта подвески можно взять еще одну бляху



народ прозревает))
думает старая машина-все дешево))
хотя по отношению к новой-таки
дешево))





Вопрос во времени. Купить сейчас за 15000у.е. новую или сейчас за 6000у.е. б. у. и начать вливать в неё с момента покупки, ну или спустя пару месяцев или вливать купив новую спустя 5 лет. Вопрос в том - сколько за пять лет мы вольем в б. у., то есть - купив за 6000 вместо 15000 и выливаем за 5 лет 2-3 тысячи, то это уже плюс в сторону б. У. Наверное не совсем понятно выразился, но надеюсь суть немного ясна. В общем я думаю б. У. выгоднее в плане вливаний. Все дело сколько денег здесь и сейчас.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CHESTER ****
46 лет, Киев
Сообщения: 16189
С нами с 19.02.2004

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Darel]
      10 января 2018 в 19:15 Гілками

Darel 10.01.2018 18:05 пишет:

Веталь 10.01.2018 16:56 пишет:

CRX 10.01.2018 11:12 пишет:


В ответ на:

...




По цене ремкомплекта подвески можно взять еще одну бляху



народ прозревает))
думает старая машина-все дешево))
хотя по отношению к новой-таки
дешево))





Вопрос во времени. Купить сейчас за 15000у.е. новую или сейчас за 6000у.е. б. у. и начать вливать в неё с момента покупки, ну или спустя пару месяцев или вливать купив новую спустя 5 лет. Вопрос в том - сколько за пять лет мы вольем в б. у., то есть - купив за 6000 вместо 15000 и выливаем за 5 лет 2-3 тысячи, то это уже плюс в сторону б. У. Наверное не совсем понятно выразился, но надеюсь суть немного ясна. В общем я думаю б. У. выгоднее в плане вливаний. Все дело сколько денег здесь и сейчас.



можно найти бу и не вливать столько,но нужно искать!
все упирается в то,что нужно от машины)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Darel]
      11 января 2018 в 09:16 Гілками

Darel 10.01.2018 18:05 пишет:

Вопрос во времени. Купить сейчас за 15000у.е. новую или сейчас за 6000у.е. б. у. и начать вливать в неё с момента покупки, ну или спустя пару месяцев или вливать купив новую спустя 5 лет. Вопрос в том - сколько за пять лет мы вольем в б. у., то есть - купив за 6000 вместо 15000 и выливаем за 5 лет 2-3 тысячи, то это уже плюс в сторону б. У. Наверное не совсем понятно выразился, но надеюсь суть немного ясна. В общем я думаю б. У. выгоднее в плане вливаний. Все дело сколько денег здесь и сейчас.




Над теорією, нажаль мені ніколи думати. На практиці за рік + на мондео 2002 р.в. було вкинуто близько 30 тис. грн. в ремонт (не чіпалися двигун, коробка, кузов, тормоза, електрика), на фієсту 2007 р.в. більше 30 тис. грн. (робився двічі робот, електрика коротила, інжектор, колодки тормозні, диски, паливна система робилась, газ...). Далі того всього ..., краще не заморочуватись , а коли грошей не стане то краще позбавитись у любий прийнятний спосіб. Коли вже 5-й десяток пішов починаєш цінувати своє здоров'я та нерви, машини того не варті.

Як приклад, вкинув у 14 році близько 40 тис. грн. в таврію то 3 роки мав лише дрібниці, так її і вкрали . Але знову ж, у таврії були вилікувані за певний час всі стандартні болячки, новий салон, мотор..., тому мала місце бути машиною .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CHESTER ****
46 лет, Киев
Сообщения: 16189
С нами с 19.02.2004

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: orys]
      11 января 2018 в 09:57 Гілками

orys 11.01.2018 09:16 пишет:

Darel 10.01.2018 18:05 пишет:

Вопрос во времени. Купить сейчас за 15000у.е. новую или сейчас за 6000у.е. б. у. и начать вливать в неё с момента покупки, ну или спустя пару месяцев или вливать купив новую спустя 5 лет. Вопрос в том - сколько за пять лет мы вольем в б. у., то есть - купив за 6000 вместо 15000 и выливаем за 5 лет 2-3 тысячи, то это уже плюс в сторону б. У. Наверное не совсем понятно выразился, но надеюсь суть немного ясна. В общем я думаю б. У. выгоднее в плане вливаний. Все дело сколько денег здесь и сейчас.




Над теорією, нажаль мені ніколи думати. На практиці за рік + на мондео 2002 р.в. було вкинуто близько 30 тис. грн. в ремонт (не чіпалися двигун, коробка, кузов, тормоза, електрика), на фієсту 2007 р.в. більше 30 тис. грн. (робився двічі робот, електрика коротила, інжектор, колодки тормозні, диски, паливна система робилась, газ...). Далі того всього ..., краще не заморочуватись , а коли грошей не стане то краще позбавитись у любий прийнятний спосіб. Коли вже 5-й десяток пішов починаєш цінувати своє здоров'я та нерви, машини того не варті.

Як приклад, вкинув у 14 році близько 40 тис. грн. в таврію то 3 роки мав лише дрібниці, так її і вкрали . Але знову ж, у таврії були вилікувані за певний час всі стандартні болячки, новий салон, мотор..., тому мала місце бути машиною .



ну машина еще может быть как хобби)
я например торлько в мотор вкинул 8000у.е.)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Веталь]
      11 января 2018 в 10:39 Гілками

Веталь 11.01.2018 09:57 пишет:


ну машина еще может быть как хобби)
я например торлько в мотор вкинул 8000у.е.)




В мого батька бмв 735 83 року, в сім'ї з 97 року. То то є і хоббі і все інше

Просто, коли машина на іноземній реєстрації то таке хоббі має затрати. Наприклад перезаїзд 6 000 + 9 000 оплата штрафу + росхідні матеріали на дорогу, а ще через рік, це в ідеальному випадку, проходження т.о. в країні реєстрації, страховка + для цього потрібно, щоб існувала там юридична особа, чия машина.
Тому моя практична думка утримувати автомобіль віком 15-20 років на іноземній реєстрації більше 2 років недоцільно, у разі, коли не їздиш до країни реєстрації на постійній основі.
Інший варіант, котрий у нас переважно, загнав машину верблюд за місяць два до закінчення всіх т.о., страховок там (машина дешевше), виписав доручення, тут машина і лишилась без права на перезаїзд... та знята з обліку в країні реєстрації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ***
Одесса
Сообщения: 68
С нами с 26.09.2014

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: orys]
      11 января 2018 в 14:56 Гілками

orys 11.01.2018 10:39 пишет:


Інший варіант, котрий у нас переважно, загнав машину верблюд за місяць два до закінчення всіх т.о., страховок там (машина дешевше), виписав доручення, тут машина і лишилась без права на перезаїзд... та знята з обліку в країні реєстрації.



Извените, а можно по подробней о такой схеме? Я о таком не слышал даже.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
KievCity
Сообщения: 6428
С нами с 22.04.2006

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Darel]
      11 января 2018 в 15:48 Гілками

Darel 10.01.2018 18:05 пишет:

Веталь 10.01.2018 16:56 пишет:

CRX 10.01.2018 11:12 пишет:


В ответ на:

...




По цене ремкомплекта подвески можно взять еще одну бляху



народ прозревает))
думает старая машина-все дешево))
хотя по отношению к новой-таки
дешево))





Вопрос во времени. Купить сейчас за 15000у.е. новую или сейчас за 6000у.е. б. у. и начать вливать в неё с момента покупки, ну или спустя пару месяцев или вливать купив новую спустя 5 лет. Вопрос в том - сколько за пять лет мы вольем в б. у., то есть - купив за 6000 вместо 15000 и выливаем за 5 лет 2-3 тысячи, то это уже плюс в сторону б. У. Наверное не совсем понятно выразился, но надеюсь суть немного ясна. В общем я думаю б. У. выгоднее в плане вливаний. Все дело сколько денег здесь и сейчас.




Всё правильно изложил, но в твоей дилемме, есть один нюанс. Новое это твое, а чье-то б/у, это чужое. А так да, что в б/у, что в новую, денежку нужно вливать всё время, на то она и машина. Одни растраты


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Darel]
      11 января 2018 в 16:14 Гілками

Darel 11.01.2018 14:56 пишет:

Извените, а можно по подробней о такой схеме? Я о таком не слышал даже.




Це не схема, а наслідок (доречі сам повівся у такий спосіб, тому що сподобалася шкода октавія, на себе загнати тоді не міг (реєстрація на кордоні та звіт у фіскальну), через півроку, коли мотор задимів та не завелася, через іншу фірму з'ясував, що такої машини в регістрі вже немає, верблюд молдавський, що обіцяв порєшать фсьо - пропав..., от і здав машину на розбор за що запропонували). Самі схеми ввоза машин декілька разів описані в головній гілці форума.

По суті основного питання, бляхи, в основній массі ідуть сюди з повним фаршом (машини для людей) турбодизель - автомат. кожі, кондиціонери, багаторівневий кліматконтроль... Відповідно, коли машині років 15-20 то проблема, проблема знайти майстра, котрий зробить таке авто, відсутність запчастин, або тривалий пошук країною, або по сусідніх країнах та купа грошей на ремонт більша вартості тієї авто.
Тому тут дивитесь самі, враховуючи описане гадаю слід дивитись бляхи, щоб їхало більш менш і щоб потрачені 3 000 у.о. принаймні виїздили якось той рік чи, коли повезе і два, а не вляпатись ще в скільки ж на ремонт мотора/коробки... Або ж шукайте, як я взяв форда, бубон - стандартний ціпний бензиновий мотор, механіка, щоб у разі чогось можна зліпити було.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
15 лет за рулем, Киев
Сообщения: 737
С нами с 26.01.2009

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: orys]
      11 января 2018 в 16:59 Гілками

orys 11.01.2018 16:14 пишет:

Darel 11.01.2018 14:56 пишет:

Извените, а можно по подробней о такой схеме? Я о таком не слышал даже.




Це не схема, а наслідок (доречі сам повівся у такий спосіб, тому що сподобалася шкода октавія, на себе загнати тоді не міг (реєстрація на кордоні та звіт у фіскальну), через півроку, коли мотор задимів та не завелася, через іншу фірму з'ясував, що такої машини в регістрі вже немає, верблюд молдавський, що обіцяв порєшать фсьо - пропав..., от і здав машину на розбор за що запропонували). Самі схеми ввоза машин декілька разів описані в головній гілці форума.

По суті основного питання, бляхи, в основній массі ідуть сюди з повним фаршом (машини для людей) турбодизель - автомат. кожі, кондиціонери, багаторівневий кліматконтроль... Відповідно, коли машині років 15-20 то проблема, проблема знайти майстра, котрий зробить таке авто, відсутність запчастин, або тривалий пошук країною, або по сусідніх країнах та купа грошей на ремонт більша вартості тієї авто.
Тому тут дивитесь самі, враховуючи описане гадаю слід дивитись бляхи, щоб їхало більш менш і щоб потрачені 3 000 у.о. принаймні виїздили якось той рік чи, коли повезе і два, а не вляпатись ще в скільки ж на ремонт мотора/коробки... Або ж шукайте, як я взяв форда, бубон - стандартний ціпний бензиновий мотор, механіка, щоб у разі чогось можна зліпити було.




в таких случаях делается проще - другим нерезидентом авто перезагоняется через таможню с Молдовой или Беларусью нахождение машины на учёте при пересечении там не проверяют, достаточно техпаспорта на руках.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Київ
Сообщения: 872
С нами с 06.10.2013

Re: Разница между Audi, BMV итд с Опель и Фольцами итд. [Re: Darel]
      11 января 2018 в 20:18 Гілками

Darel 09.01.2018 18:29 пишет:



Все марки машин 17-19 летние.






17-19 літні - то вже не машини, то вже корчі. Хоча, якщо у пана є багацько грошей, та крапля завзяття, то чом би й ні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
3 користувачів і 39 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4493

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія