autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Корь на Одесщине (25/25)

СуперСтар **
43 года, Киев
Сообщения: 5243
С нами с 03.11.2009

Re: Корь на Одесщине [Re: shmiga]
      15 января 2018 в 18:51 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

shmiga 15.01.2018 18:38 пишет:

ТуттиФрутти 15.01.2018 18:24 пишет:

Те, що ніхто не знає причини ще не означає, що їх немає.
Синдром раптової дитячої смерті є виключенням. Припущення є. Можете погуглити, якщо цікаво




Вот так вот и возникают теории всемирного заговора и прочие странные анти-движения. Это, наверное, особенность человеческой психики - найти более простое объяснение вещам, которые сложны в понимании.




Щось я не зовсім можу прослідкувати логічний ланцюжок. До чого тут теорія заговору?

Ось початок переписки у яку Ви втрутитись

Щось я не зовсім можу прослідкувати логічний ланцюжок. До чого тут теорія заговору

Змінено ТуттиФрутти (18:54 15/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
39 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 698
С нами с 29.11.2008

Re: Корь на Одесщине [Re: ТуттиФрутти]
      15 января 2018 в 19:17 Гілками

ТуттиФрутти 15.01.2018 18:51 пишет:



Щось я не зовсім можу прослідкувати логічний ланцюжок. До чого тут теорія заговору?

Ось початок переписки у яку Ви втрутитись




Перед усім, пробачте, що втрутився ))
Мені здалося, що ви на 100% впевнені, що смерть дитини була саме від щеплення, якщо це не так, то просю пардону

а теорія заговору тут до того, що те, що ми не знаємо (причина пневмонії), намагаємось обсновувати найпростішою теорією (все від щеплення). Але оце моє імхо скоріше до теми щеплення взагалі, а не до конкретно вашої переписки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
43 года, Киев
Сообщения: 5243
С нами с 03.11.2009

Re: Корь на Одесщине [Re: shmiga]
      15 января 2018 в 19:38 Гілками

shmiga 15.01.2018 19:17 пишет:

ТуттиФрутти 15.01.2018 18:51 пишет:



Щось я не зовсім можу прослідкувати логічний ланцюжок. До чого тут теорія заговору?

Ось початок переписки у яку Ви втрутитись




Перед усім, пробачте, що втрутився ))
Мені здалося, що ви на 100% впевнені, що смерть дитини була саме від щеплення, якщо це не так, то просю пардону

а теорія заговору тут до того, що те, що ми не знаємо (причина пневмонії), намагаємось обсновувати найпростішою теорією (все від щеплення). Але оце моє імхо скоріше до теми щеплення взагалі, а не до конкретно вашої переписки.




Взагалі форум передбачає втручання в переписку. Але я не люблю коли втручаються вирвавши щось з контексту і роблять незрозумілі залючення
Так, я вважаю (але звісно що не на 100%), що взаємозв'язок у тому конкретному випадку між щепленням, набряком та смертю був.
Так і не зрозуміла до чого тут теорія заговору? Зговорились вбити цю дитину? Навіщо?
Ніяких випадків по вакцині цього виробника та цієї серії не було. Все інше щодо цього випадку я написала вище.
Ще раз наголошую - це як приклад чому є недовіра до лікарів та щеплень.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Корь на Одесщине [Re: Diamond_77]
      16 января 2018 в 09:42 Гілками

Diamond_77 15.01.2018 18:03 пишет:

ИМХо конечно есть шансы умереть от вакцины
только от вакцины шансов умереть разов так в сотни тысяч/миллионы меньше, чем подхватив саму болезнь



Это да. Но отношение к этому у некоторых разное. Попытаюсь объяснить. Я не разделяю нижесказанное, но могу предположить ход мыслей.

Заболеет или нет - х.з. Умрет от болезни или нет - тоже х.з. Т.е. это - дело случая в квадрате.

Умереть от вакцины - совсем другое дело. Ведь решение о введении вакцины принимает лично мамочка. Поэтому, если ребенок умрет, то не очень понятно даже мне, хоть я и не отношу себя к особо впечатлительным, как потом этой мамочке с этим жить, зная, что лично дала разрешение на введение препарата, который убил ее ребенка. А могла и не давать и, скорее всего, ребенок был бы жив.
Да и не обязательно прямо умереть. Могут же быть и другие сайд-эффекты.

Итого, есть куча людей, которые не хотят брать такую ответственность на себя. А МОЗ сделало все, чтобы эту ответственность перевесить на родителей, в т.ч. с помощью подписания бумажки под названием "інформована згода". И это еще добавило немаленький процент в армию антипрививочников.

Змінено alt402 (09:45 16/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Опасный *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 34706
С нами с 18.09.2012

Re: Корь на Одесщине [Re: alt402]
      16 января 2018 в 11:45 Гілками
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 13707

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія