autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Новый 3008 (143/184)

IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43885
С нами с 14.10.2011

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 11:54 Гілками

Cypriot 23.01.2018 11:51 пишет:

Комусь приємніше, а комусь приємно і без нього. Ви праві. Мені от неприємно, коли в когось в авто немає якісної акустики та не читається флак формат, причому ця опція мені потрібна щодня за будь-яких погодних умов.



а это сейчас редкость?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 11:56 Гілками

Cypriot 23.01.2018 11:51 пишет:

Комусь приємніше, а комусь приємно і без нього. Ви праві. Мені от неприємно, коли в когось в авто немає якісної акустики та не читається флак формат, причому ця опція мені потрібна щодня за будь-яких погодних умов.



Предлагаю начать флуд ещё на 20 страниц, что можно считать качественной акустикой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый 3008 [Re: Mookker]
      23 января 2018 в 11:56 Гілками

А что ПП редкость? Я говорю про то, что всем надо разное и не надо ровнять всех под одну гребёнку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 11:58 Гілками

Кстати, у тебя Бемеве и Шкода с сабом?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 12:02 Гілками

Cypriot 23.01.2018 11:51 пишет:

Комусь приємніше, а комусь приємно і без нього. Ви праві. Мені от неприємно, коли в когось в авто немає якісної акустики та не читається флак формат, причому ця опція мені потрібна щодня за будь-яких погодних умов.


Загалом все правильно - приємне авто і без цих речей лишається приємним
Але ж з переліченими вище приємностями воно стає ще приємнішим


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43885
С нами с 14.10.2011

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 12:05 Гілками

Cypriot 23.01.2018 11:58 пишет:

Кстати, у тебя Бемеве и Шкода с сабом?



не знаю, думаю нет. Меня это мало волнует


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5675
С нами с 25.05.2005

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 13:09 Гілками

Cypriot 23.01.2018 11:51 пишет:

Комусь приємніше, а комусь приємно і без нього. Ви праві. Мені от неприємно, коли в когось в авто немає якісної акустики та не читається флак формат, причому ця опція мені потрібна щодня за будь-яких погодних умов.




Вот кстати соглашусь за музыку, после марк-левинсона в кашкае звук вообще не альо. В новой машине бы брал допом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 14:59 Гілками

навіщо переводити питання в площину 'чи потрібен повний привід' якщо питання знаходиться в площині 'у покупця автомобіля типу кросовер повинна бути можливість купити такий авто на повному приводі'.
3008 на жаль не надає можливість вибрати тип приводу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый 3008 [Re: Thumbs_Up_Guy]
      23 января 2018 в 19:44 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.01.2018 14:59 пишет:

навіщо переводити питання в площину 'чи потрібен повний привід' якщо питання знаходиться в площині 'у покупця автомобіля типу кросовер повинна бути можливість купити такий авто на повному приводі'.
3008 на жаль не надає можливість вибрати тип приводу.




Це ви таке придумали власноруч? Вікіпедія дає чітке визначення терміну "кросовер" і там ніде не згадується така вимога.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      23 января 2018 в 21:34 Гілками

але в Украіні всі автомобілі з позиціонуванням в сегменті "кросовер" або повнопривідні в базі або дають можливість замовити комплектацію з повним приводом - це реалії р нку.

але спеціально пошарився в інеті.
сайт ілти
http://ilta.ua/car/3008/:
В ответ на:

Новый PEUGEOT 3008 ознаменовал появление новой линейки SUV Марки.




педівікія англійскою:
https://en.wikipedia.org/wiki/Sport_utility_vehicle
В ответ на:

Sport-utility (vehicle), SUV or sport-ute is an automotive classification, typically a kind of station wagon / estate car with off-road vehicle features like raised ground clearance and ruggedness, and available four-wheel drive.




те саме рідною:
https://uk.wikipedia.org/wiki/SUV
В ответ на:

SUV (англ. sport utility vehicle - практичний спортивний автомобіль) — маркетинговий термін для автомобіля, що має кузов «універсал», а також часто систему повного приводу.




ключове тут - доступність повного приводу, причому англомовне визначення більш жорстке.

що ще більш кумедне - ХР(читай будь-що в кузові універсал на повному приводі) відповідає педівікієвому визначеннню "кросовер" більше, ніж 3008.

То власне, особливих ознак "кросоверності" у 3008 мало, окрім, звісно, заяв маркетологів.

але навіщо ж себе обманювати - універсал він і у Франції - універсал.

хоча звісно цифри продажів в Європі та й відповідним маркетинговий сегмент свідчать про те, що народ там особливо не заморочується з аналізом маркетингового булшита, який ллють споживачам у вуха деякі(більшість) виробників.


по автівці додам - на щастя в її ціновому на українському ринку є з чого вибрати і (сюрпрайз) в тому числі кросовер на ПП, про що свідчить статистика продажів вже на нашому ринку.

p.s. скуштував?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7506
С нами с 10.10.2010

Re: Новый 3008 [Re: Thumbs_Up_Guy]
      23 января 2018 в 21:51 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.01.2018 21:34 пишет:


хоча звісно цифри продажів в Європі та й відповідним маркетинговий сегмент свідчать про те, що народ там особливо не заморочується з аналізом маркетингового булшита, який ллють споживачам у вуха деякі(більшість) виробників.


Оце точно, що народ там не заморочується з цим маркетинговим булшитом і тим, до якого класу у вікіпедіях відноситься машина, яка їм сподобалася чи підішла за вимогами. І просто купують те, що вибрали без вікіпедії. До речі, судячи по твоєму лінку, сабж купують досить непогано.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 8482
С нами с 24.11.2008

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      24 января 2018 в 00:13 Гілками

А мне понравилась тачка. Правда на ходу такое, но чисто визуально понравилась. Все красиво, как всегда.
Тока ниче нормально не работает, тоже как всегда
не мог настроить сидушку, так как пежо перешло в режим очень экономной экономии и кроме фар! аварийки! и музыки! ниче не работало. Пришлось менегеру заводить его прям в салоне на пару секунд, чтобы выключилась блокировка и включилась сидушка.
И да, после этого сидушка заработала, даже с выключенным мотором и зажиганием.

Ну то такое, этож пыж, странно было, если было бы иначе.

Говорю им - я хочу комплектацию актив на дизеле, вот она столько стоит. И в прайсе у вас на сайте цена. Нет говорит, таких машин нет, и привести не можем. Онли + подогрев нижней части стекла лобового (да-да, в тачке за 30к этого нет) 5.5 тыс + шторки 5.5 тыс + грип контроль (кудаж без него на бездоре ) 18 тыс, + релинги + 7 тыс, + черная крыша 8 тыс, и цвет 13-18 тыс.
То есть еще +2к Это к базе, на минуточку. Но и это еще не все, оказалось что модные и красивые фары есть только в комплектации за 34, и до первой их дозаказать нельзя. Как и красивую решетку.
Выходит что дизельная база с "очень нужными" допами будет весь посредственно смотреться. А чтобы няшный был то это 35 минимум.

кароч я понял, че я их за год в Киеве раза три видел.

Жене кстати не понравился


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 382
С нами с 23.05.2013

Re: Новый 3008 [Re: добрый Tiger]
      24 января 2018 в 10:20 Гілками

добрый Tiger 24.01.2018 00:13 пишет:

А мне понравилась тачка. Правда на ходу такое, но чисто визуально понравилась. Все красиво, как всегда.
Тока ниче нормально не работает, тоже как всегда
не мог настроить сидушку, так как пежо перешло в режим очень экономной экономии и кроме фар! аварийки! и музыки! ниче не работало. Пришлось менегеру заводить его прям в салоне на пару секунд, чтобы выключилась блокировка и включилась сидушка.
И да, после этого сидушка заработала, даже с выключенным мотором и зажиганием.

Ну то такое, этож пыж, странно было, если было бы иначе.

Говорю им - я хочу комплектацию актив на дизеле, вот она столько стоит. И в прайсе у вас на сайте цена. Нет говорит, таких машин нет, и привести не можем. Онли + подогрев нижней части стекла лобового (да-да, в тачке за 30к этого нет) 5.5 тыс + шторки 5.5 тыс + грип контроль (кудаж без него на бездоре ) 18 тыс, + релинги + 7 тыс, + черная крыша 8 тыс, и цвет 13-18 тыс.
То есть еще +2к Это к базе, на минуточку. Но и это еще не все, оказалось что модные и красивые фары есть только в комплектации за 34, и до первой их дозаказать нельзя. Как и красивую решетку.
Выходит что дизельная база с "очень нужными" допами будет весь посредственно смотреться. А чтобы няшный был то это 35 минимум.

кароч я понял, че я их за год в Киеве раза три видел.

Жене кстати не понравился




Щодо ел. регулювання сидіння - авто в салоні стоять в спеціальному демо-режимі, тому так. І це не "глюк" чи поломка Пежо.

Щодо бази з дизелем - оформляєте замовлення і за 3 місяці вам привезуть базову машину, як в прайсі.
Діодні фари - так, починаючи з середньої комплектації. Але чому тут дивуватися, у французів можна конфігурувати комплектацію, ну не так , як у німців, але все ж. Корейці та японці і того не дозволяють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый 3008 [Re: добрый Tiger]
      24 января 2018 в 10:21 Гілками

добрый Tiger 24.01.2018 00:13 пишет:


Тока ниче нормально не работает, тоже как всегда
не мог настроить сидушку, так как пежо перешло в режим очень экономной экономии и кроме фар! аварийки! и музыки! ниче не работало. Пришлось менегеру заводить его прям в салоне на пару секунд, чтобы выключилась блокировка и включилась сидушка.
И да, после этого сидушка заработала, даже с выключенным мотором и зажиганием.



Дивна якась претензія, якщо чесно - виставлені в шоу-румах автомобілі ставлять в спеціальний сервісний (чи як він називається) режим, щоб не садив акумулятор. Таке не лише в Пижа буває.
Хто хоче все-все перемацати - велкам на тест-драйв


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Айболит **
52 года (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8953
С нами с 20.02.2005

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      24 января 2018 в 13:12 Гілками

Интересно.
Сколько в Украине куплено этих чудес эргономики???
Любопытно посмотреть на покупателя - чем руководствуется


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Айболит **
52 года (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8953
С нами с 20.02.2005

Re: Новый 3008 [Re: doctor_b]
      24 января 2018 в 13:21 Гілками

Не знаю. Может и баян.
Но парень поездил немного ))))
https://www.youtube.com/watch?v=VVAb7qKM8QE&t=2291s


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Новый 3008 [Re: Ganni]
      24 января 2018 в 13:34 Гілками

Нормальная претензия. У меня ещё пару таких к пежо. Без ключа в замке зажигания руль блокируется, если не закрыта одна дверь цз не закроет остальные, при трогании с места цз блокирует все двери, когда глушишь двигатель фары, дворники и магнитола выключаются, если открыл цз и не открыл дверь то через минуту опять двери закрываются, свет в салоне сам отключается через определенное время.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 382
С нами с 23.05.2013

Re: Новый 3008 [Re: doctor_b]
      24 января 2018 в 13:42 Гілками

doctor_b 24.01.2018 13:21 пишет:

Не знаю. Может и баян.
Но парень поездил немного ))))
https://www.youtube.com/watch?v=VVAb7qKM8QE&t=2291s




Дивитися відео якогось некомпетентного блогера, смішно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Новый 3008 [Re: Cypriot]
      24 января 2018 в 13:44 Гілками

Помню на тесте удивил один момент: когда включаешь заднюю, зеркала очень сильно наклоняются автоматом вниз. Это удобно при парковке в стесненном пространстве или когда хочется точно стать по разметке. А вот если планируешь сдавать задом с десяток метров, то нифига уже не видно, что там сзади. Это как-то настраивается/отключается?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 382
С нами с 23.05.2013

Re: Новый 3008 [Re: Falwar]
      24 января 2018 в 13:45 Гілками

Falwar 24.01.2018 13:44 пишет:

Помню на тесте удивил один момент: когда включаешь заднюю, зеркала очень сильно наклоняются автоматом вниз. Это удобно при парковке в стесненном пространстве или когда хочется точно стать по разметке. А вот если планируешь сдавать задом с десяток метров, то нифига уже не видно, что там сзади. Это как-то настраивается/отключается?




Так, ця функція відключається через меню на центральному дисплеї.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
12 користувачів і 111 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 179595

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія