autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

Вишнёвое 25012018

патриарх **
45 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1014
С нами с 29.09.2007

Вишнёвое 25012018
      25 января 2018 в 20:18 Гілками

Вишнёвое, ул. Л.Украинки

Причина зупинки: "Перевіряємо транспортні засоби на предмет крадіжок різних засобів (РЕЧЕЙ)"

Походил посветил фонариком, что на сидушках.... позаглядывал в багажник через окна... видать ночью машины бомбит


http://youtu.be/rxX08ngGXG4

много знакомых рассказывали о утренних рейдах "на выхлоп" по области.... вот и я прочувствовал ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6303
С нами с 25.12.2008

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: CHERY]
      25 января 2018 в 22:32 Гілками

CHERY 25.01.2018 20:18 пишет:

Вишнёвое, ул. Л.Украинки

Причина зупинки: "Перевіряємо транспортні засоби на предмет крадіжок різних засобів (РЕЧЕЙ)"

Походил посветил фонариком, что на сидушках.... позаглядывал в багажник через окна... видать ночью машины бомбит



много знакомых рассказывали о утренних рейдах "на выхлоп" по области.... вот и я прочувствовал ...



Ну, меня в 5 утра 11 января на Печерске остановили на "подышать". Поругался для проформы, показало 0,0 (ну не пил я)))))
На причину остановки патрульный заявил, я рыдал с этого: "Я 15 лет в ГАИ, а ты слишком аккуратно ехал, в первом ряду". Ну и по традиции старых "ламповых" он сказал - "До встречи". Хотелось Не сколько от остановки, сколько от выражений))).
Хотя я за такие проверки, и заглядывания в багажник. Много всего сейчас надо проверять.


Змінено DiSi (22:34 25/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5365
С нами с 16.12.2003

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: DiSi]
      25 января 2018 в 22:45 Гілками

DiSi 25.01.2018 22:32 пишет:


Хотя я за такие проверки, и заглядывания в багажник. Много всего сейчас надо проверять.





А сейчас патрульный может законно потребовать открыть багажник? Никогда не видел такого в Киеве. Видел на блокпостах в Донецкой области - водители беспрекословно выходят и показывают, что в багажнике.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6303
С нами с 25.12.2008

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: Професор]
      25 января 2018 в 22:52 Гілками

dotzent 25.01.2018 22:45 пишет:

DiSi 25.01.2018 22:32 пишет:


Хотя я за такие проверки, и заглядывания в багажник. Много всего сейчас надо проверять.





А сейчас патрульный может законно потребовать открыть багажник? Никогда не видел такого в Киеве. Видел на блокпостах в Донецкой области - водители беспрекословно выходят и показывают, что в багажнике.




Чесно говоря, не знаю. Но на БП точно надо, а в Киеве не мешало бы. Мне так кажется.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
35 лет (17 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 2487
С нами с 14.04.2010

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: Професор]
      26 января 2018 в 13:24 Гілками

dotzent 25.01.2018 22:45 пишет:


А сейчас патрульный может законно потребовать открыть багажник? Никогда не видел такого в Киеве. Видел на блокпостах в Донецкой области - водители беспрекословно выходят и показывают, что в багажнике.




Відкрити сам патрульний не може. Ст.34 ЗУ "Про Національну поліцію", є три можливі причини для поверхневої перевірки ТЗ:
1) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, свобода якої обмежується в незаконний спосіб;
2) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб;
3) якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та/або знаходиться в тому місці, де може бути скоєно кримінальне правопорушення, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку.

Поверхнева перевірка - візуально коп оглядає салон та багажник, може вимагати відкрити двері або кришку багажника. Але всі відкривання і показ здійснюються особою, яка керувала ТЗ, а не копом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 646
С нами с 11.12.2013

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: Offspring]
      26 января 2018 в 15:52 Гілками

Offspring 26.01.2018 13:24 пишет:

dotzent 25.01.2018 22:45 пишет:


А сейчас патрульный может законно потребовать открыть багажник? Никогда не видел такого в Киеве. Видел на блокпостах в Донецкой области - водители беспрекословно выходят и показывают, что в багажнике.




Відкрити сам патрульний не може. Ст.34 ЗУ "Про Національну поліцію", є три можливі причини для поверхневої перевірки ТЗ:
1) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться правопорушник або особа, свобода якої обмежується в незаконний спосіб;
2) якщо існує достатньо підстав вважати, що в транспортному засобі знаходиться річ, обіг якої заборонено чи обмежено або яка становить загрозу життю чи здоров’ю такої особи або інших осіб;
3) якщо існує достатньо підстав вважати, що річ або транспортний засіб є знаряддям вчинення правопорушення та/або знаходиться в тому місці, де може бути скоєно кримінальне правопорушення, для запобігання якого необхідно провести поверхневу перевірку.

Поверхнева перевірка - візуально коп оглядає салон та багажник, може вимагати відкрити двері або кришку багажника. Але всі відкривання і показ здійснюються особою, яка керувала ТЗ, а не копом.



Посвітити фонариком я розумію, а відкрити багажник без понятих? т.е. якщо нізвідки в багажнику з'являться заборонені речі, яким чином власник може довести що речі йому підкинули копи і навпаки якщо він віз там щось заборонене, а копи знайшли-підкинули.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (35 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5365
С нами с 16.12.2003

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: Offspring]
      26 января 2018 в 19:00 Гілками

Offspring 26.01.2018 13:24 пишет:


Поверхнева перевірка - візуально коп оглядає салон та багажник, може вимагати відкрити двері або кришку багажника. Але всі відкривання і показ здійснюються особою, яка керувала ТЗ, а не копом.




Т.е. полицейский приказывает открыть багажник, светит фонариком и видит сумку. Дальше он имеет право приказать водителю открыть сумку и показать ее содержимое?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
45 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1014
С нами с 29.09.2007

Re: Вишнёвое 25012018 [Re: CHERY]
      26 января 2018 в 20:03 Гілками

мне другое интересно:

1. сейчас дополнили причины "безпричинных" остановок.... спросить "как дела"?
это же не КПП

2. первое что пришло в голову:
не так давно перевозил вещи... делал кучу ходок заполненным авто до потолка...
останавливает такое "любопытное" и "ви кого пограбували?" и интересное
времяпрепровождение обеспечено ... как минимум на несколько часов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3426

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія