autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Муки выбора стиральной машины (10/14)

IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: harald67]
      3 ноября 2022 в 21:07 Гілками

harald67 03.11.2022 20:14 пишет:

YURAS 03.11.2022 19:41 пишет:

-Виталя- 03.11.2022 14:27 пишет:

даби не лопатити 9 строрінок - що брати?
треба щоб прала добре та тихо і мала відкладений старт.
та і все мабуть.



з сушкою бери відразу, якщо нема окремої.




З власного досвіду, якщо є хоч якась можливість взяти окремо пралку і окремо сушку - то лише так. Якщо немає то я також за комбо, але лише за отой АЕГ/Електролюкс, що із тепловим насосом. Начебто вже і Мілє таке зробило, але там цінник будн нічим не виправданий.



кондеційна теж норм, напевно хуже чим ТН, але теж круто, коли сам сидів, взагалі круть, накидав трусєлєй за пару днів, включив якусь програму на пів години + сушка на пів години, через годину все чисте і сухе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: YURAS]
      3 ноября 2022 в 21:13 Гілками

YURAS 03.11.2022 21:07 пишет:

harald67 03.11.2022 20:14 пишет:

YURAS 03.11.2022 19:41 пишет:


В ответ на:

...




з сушкою бери відразу, якщо нема окремої.




З власного досвіду, якщо є хоч якась можливість взяти окремо пралку і окремо сушку - то лише так. Якщо немає то я також за комбо, але лише за отой АЕГ/Електролюкс, що із тепловим насосом. Начебто вже і Мілє таке зробило, але там цінник будн нічим не виправданий.



кондеційна теж норм, напевно хуже чим ТН, але теж круто, коли сам сидів, взагалі круть, накидав трусєлєй за пару днів, включив якусь програму на пів години + сушка на пів години, через годину все чисте і сухе.




У мене був геть інший досвід з отими комбо. Як накидаєш повний бак то цикл прання+ сушка тривав годин 5. При цьому великі за розміром речі все одно були вогкими. Окрема сушка набагато ефективніше+ пил з речей вибиває і збирає у сітці. І води зайвої не витрачає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: harald67]
      3 ноября 2022 в 21:18 Гілками

harald67 03.11.2022 21:13 пишет:

YURAS 03.11.2022 21:07 пишет:

harald67 03.11.2022 20:14 пишет:


В ответ на:

...





З власного досвіду, якщо є хоч якась можливість взяти окремо пралку і окремо сушку - то лише так. Якщо немає то я також за комбо, але лише за отой АЕГ/Електролюкс, що із тепловим насосом. Начебто вже і Мілє таке зробило, але там цінник будн нічим не виправданий.



кондеційна теж норм, напевно хуже чим ТН, але теж круто, коли сам сидів, взагалі круть, накидав трусєлєй за пару днів, включив якусь програму на пів години + сушка на пів години, через годину все чисте і сухе.




У мене був геть інший досвід з отими комбо. Як накидаєш повний бак то цикл прання+ сушка тривав годин 5. При цьому великі за розміром речі все одно були вогкими. Окрема сушка набагато ефективніше+ пил з речей вибиває і збирає у сітці. І води зайвої не витрачає.



ну я повний бак трусєлей не назбираю, повний бак дійсно погано, особливо там всілякі одіяла чи щось подібне, причому прання 8 кг, сушка 5, а хто там париться цім питанням.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: YURAS]
      3 ноября 2022 в 21:59 Гілками

YURAS 03.11.2022 21:18 пишет:

harald67 03.11.2022 21:13 пишет:

YURAS 03.11.2022 21:07 пишет:


В ответ на:

...




кондеційна теж норм, напевно хуже чим ТН, але теж круто, коли сам сидів, взагалі круть, накидав трусєлєй за пару днів, включив якусь програму на пів години + сушка на пів години, через годину все чисте і сухе.




У мене був геть інший досвід з отими комбо. Як накидаєш повний бак то цикл прання+ сушка тривав годин 5. При цьому великі за розміром речі все одно були вогкими. Окрема сушка набагато ефективніше+ пил з речей вибиває і збирає у сітці. І води зайвої не витрачає.



ну я повний бак трусєлей не назбираю, повний бак дійсно погано, особливо там всілякі одіяла чи щось подібне, причому прання 8 кг, сушка 5, а хто там париться цім питанням.



Так отож. А коли окрема пралка і сушка то і прах 7 кг і сушить 7 кг. Правда деякі речі у сушці з ТН не можна сушити - зменшуються у розмірах. Насамперед трикотаж. Ну і кількість пилу, який сушка вибиває з речей, особливо під час перших сушок, просто приголомшує.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: harald67]
      4 ноября 2022 в 08:49 Гілками

harald67 03.11.2022 19:34 пишет:

-Виталя- 03.11.2022 14:27 пишет:

даби не лопатити 9 строрінок - що брати?
треба щоб прала добре та тихо і мала відкладений старт.
та і все мабуть.




Габарити, обсяг разового завантаження та очікуваний цінник допомогли б істотно конкретизувати поради.




повногабарітна.
по вазі - кіло 3-5, мабуть, за раз перемо.
цінник - хз. якщо є за що платити - заплачу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kales]
      4 ноября 2022 в 16:05 Гілками

... купив BOSCH WGA242X0ME

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
g1a
старый писатель **
50 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 999
С нами с 18.04.2013

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kales]
      13 марта 2024 в 18:59 Гілками

Почитал все сообщения в теме и решил ее освежить.
Мой Electrolux пережил два ремонта, причем, последний, как я вижу, не очень удачно.
Подробности в этой ветке.
Чтобы не скакать из ветки в ветку, краткое содержание:
Стиральная машина ELECTROLUX EWS 105410 A. В эксплуатации с 2011 года. То есть, уже 13 лет работает. Один раз заглючила электроника, а второй - замена подшипника с распиливанием бака. После чего машинка стала тарабанить и скакать по полу. Скорее всего, дам ей еще шанс, если справлюсь с диагностикой и ремонтом сам или со специалистом за скромный бюджет. Но морально уже подошел к неспешному выбору новой стиралки.

Итак, мои мысли/хотелки такие:
* Хоть санузел и небольшой, но полногабаритная машинка туда становится. Так что, узкие, думаю, не стоит рассматривать.
* По загрузке и скорости отжима. Нынешняя на 5 кг и 1000 об/мин жену устраивает. Но, как я понимаю, чем больше эти значения (будем полагать, относительно честные) тем больше запас прочности и ресурс. Так что, машинка на 8-10 кг и скорость отжима 1400-1600 об/мин.

А дальше сложнее.
Начал смотреть что почем и понял, что выделяемый бюджет должен начинаться где-то от 20 тыс грн.
И тут появилась мысль - может взять машинку с сушкой? Посмотрел, почитал, понял, что лучше с тепловым насосом. Но вариантов стирально-сушильных машин с тепловым насосом очень мало и такие машинки очень дорогие и сложные в ремонте. Вариант с обычной конденсационной сушкой не отбрасываю. Поставить стиралку и отдельную сушку в колонну - тоже рассматриваю, но места останется в санузле катастрофически мало. Проходить надо будет боком и даже полотенце повесить некуда будет. Ну и вопрос бюджета, который еще пока на стадии принятия, но он отнюдь не резиновый. Изначально, супруга была очень скептично настроена к сушке (встроенной или отдельной), но уже готова попробовать.
По моделям еще не определился - изучаю варианты.
По брендам: Bosch/Siemens, Electrolux/AEG.
Серую технику готов рассмотреть, но в приоритете официальная.
Б/У не рассматриваю.
Верхняя планка бюджета - сложно сказать. Наверное, 40 тыс +/-.

Прошу камрадов поделиться мыслями, опытом, и прочими советами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26121
С нами с 17.12.2008

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kales]
      13 марта 2024 в 20:05 Гілками

А що скажете за пральню машинку з прямим привідов? Окрім ЛЖ ще якісь е? Чи зараз можно люблю брати, на яку е гроші? Чи то маркетинг ЛЖ ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Боярка
Сообщения: 2666
С нами с 13.03.2009

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: egorka]
      13 марта 2024 в 20:31 Гілками

egorka 13.03.2024 20:05 пишет:

А що скажете за пральню машинку з прямим привідов? Окрім ЛЖ ще якісь е? Чи зараз можно люблю брати, на яку е гроші? Чи то маркетинг ЛЖ ?



"маркетингова" лж працює вже 15р.,обирав тоді саме з ПП мабуть вибір був вірний


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27680
С нами с 24.10.2008

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: egorka]
      13 марта 2024 в 20:49 Гілками

egorka 13.03.2024 20:05 пишет:

А що скажете за пральню машинку з прямим привідов? Окрім ЛЖ ще якісь е? Чи зараз можно люблю брати, на яку е гроші? Чи то маркетинг ЛЖ ?



В сусідній темі продають нормальну пральну машину, за такі кошти ти візьмеш дешманський ширпотріб.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4369
С нами с 09.08.2006

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: g1a]
      13 марта 2024 в 21:09 Гілками

Якщо думаєш чи треба сушку, вбудовану чи окрему. То я скажу тобі так: якість прання ділиться на життя до та новий рівень після. Казати що сушку не треба можуть тільки ті, хто не пробував

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
55 лет (12 лет за рулем), Бровары
Сообщения: 1065
С нами с 01.08.2015

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kales]
      13 марта 2024 в 21:13 Гілками

"Прямий привід" з відомих брендів є тільки у LG. А от з постачанням запасних частин LG ситуація, ще півроку тому, була найгірша. Представництво LG по снг, було у маскве, тому з 22 року зч не постачалися.
Electrolux/AEG - більшість моделей, які продають у нас, збірка Івано-Франківськ. Дивився на них і особливої різниці не побачив, окрім наліпки з брендом. Electrolux - є ще польської збірки але вони, як правило, повноформатні.
Є ще Whirlpool, польської та італійської збірки. Італійська збірка, скоріше за все це колишній Ariston.
По терміну гарантії (3 роки) і постачанню зч виграє Samsung але збирання бюджетних моделей - Китай.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
g1a
старый писатель **
50 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 999
С нами с 18.04.2013

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kales]
      13 марта 2024 в 21:19 Гілками

Да, думаю, попробовав сушку, будем думать как мы раньше без неё жили. Так что, я думаю, таки стоит смотреть в сторону сушек. Было-бы больше места и денег, взял-бы отдельностоящие без раздумий.
И я понимаю что конденсаторная сушка хуже сушки с тепловым насосом. Но если отбросить вопрос энергоэффективности, чем еще конденсаторная хуже? И я так понимаю, что там греется воздух и теплы/горячий воздух сушит белье. А как конденсируется отводимая влага? Нужен подвод холодной воды? И воздух циркулирует внутри или горячий воздух отводится наружу?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1717
С нами с 04.12.2006

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kis_kis]
      13 марта 2024 в 21:25 Гілками

kis_kis 13.03.2024 21:09 пишет:

Казати що сушку не треба можуть тільки ті, хто не пробував




У мене зараз пральна і сушильна в колоні, це зручно і речі приємні на дотик, але ходити боком заради сушки я б точно не стала. І взагалі ставити цю конструкцію не в нішу, а кудись в куток, 10 разів подумала б, воно дуже масивне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1717
С нами с 04.12.2006

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: g1a]
      13 марта 2024 в 21:34 Гілками

Волога конденсується за рахунок постійного охолодження холодною водою, конденсаційні сушки використовують води на сушку хіба не більше, ніж на прання. Відповідно, якщо це 2в1, підвод і відвод води єдиний для обох функцій. Тепло віддається назовні, але це і в машинках з ТН так.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
g1a
старый писатель **
50 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 999
С нами с 18.04.2013

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: zyoma]
      13 марта 2024 в 22:22 Гілками

zyoma 13.03.2024 21:25 пишет:

kis_kis 13.03.2024 21:09 пишет:

Казати що сушку не треба можуть тільки ті, хто не пробував




У мене зараз пральна і сушильна в колоні, це зручно і речі приємні на дотик, але ходити боком заради сушки я б точно не стала. І взагалі ставити цю конструкцію не в нішу, а кудись в куток, 10 разів подумала б, воно дуже масивне.



Ну насчет ходить боком - я слегка утрировал. Но визуально санузел станет ОЧЕНЬ тесным. И крючок на стене для полотенец будет условно недоступным, так как расстояние от стены с крючком до сушильной машины будет порядка 10-15 см. То есть, повесить полотенце можно будет, но очень неудобно. Ну и нормальная стиралка + нормальная сушка, это где-то 60 тыс. грн, что несколько за бюджетом.

Вариант купить нормальную стиралку, а потом докупить сушку, не вариант, так как это «потом» не наступит.

Змінено g1a (22:24 13/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: g1a]
      14 марта 2024 в 05:18 Гілками

g1a 13.03.2024 22:22 пишет:

zyoma 13.03.2024 21:25 пишет:

kis_kis 13.03.2024 21:09 пишет:

Казати що сушку не треба можуть тільки ті, хто не пробував




У мене зараз пральна і сушильна в колоні, це зручно і речі приємні на дотик, але ходити боком заради сушки я б точно не стала. І взагалі ставити цю конструкцію не в нішу, а кудись в куток, 10 разів подумала б, воно дуже масивне.



Ну насчет ходить боком - я слегка утрировал. Но визуально санузел станет ОЧЕНЬ тесным. И крючок на стене для полотенец будет условно недоступным, так как расстояние от стены с крючком до сушильной машины будет порядка 10-15 см. То есть, повесить полотенце можно будет, но очень неудобно. Ну и нормальная стиралка + нормальная сушка, это где-то 60 тыс. грн, что несколько за бюджетом.

Вариант купить нормальную стиралку, а потом докупить сушку, не вариант, так как это «потом» не наступит.




Щодо того що окрема сушка це супер на 100% згоден. А от щодо бюджету - то 60 тисяч - явний перебор. Пралка коштує нормальна - 20 і сушка не більше. Тобто в 40 легко вкластися, а можна і в 30 спробувати. Це якщо сірі купити або взяти бренд подешевше. Тим більше що сушка - набагато більш простий агрегат ніж пралка і ламається не так часто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
45 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 28773
С нами с 22.06.2010

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: kales]
      14 марта 2024 в 08:56 Гілками

Вот тут хорошо всё расписано про стиралки с сушкой.
Это ремонтник.


http://youtu.be/cDAq99YFYPU?si=NlMxTyy3ph7DSxbq

Змінено Ant-ua (08:57 14/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9837
С нами с 08.08.2008

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: Ant-ua]
      14 марта 2024 в 10:16 Гілками

Ant-ua 14.03.2024 08:56 пишет:

Вот тут хорошо всё расписано про стиралки с сушкой.
Это ремонтник.




рашистів дивитися? шарман!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года, Киев
Сообщения: 1717
С нами с 04.12.2006

Re: Муки выбора стиральной машины [Re: g1a]
      14 марта 2024 в 11:19 Гілками

g1a 13.03.2024 22:22 пишет:

Ну насчет ходить боком - я слегка утрировал. Но визуально санузел станет ОЧЕНЬ тесным. И крючок на стене для полотенец будет условно недоступным, так как расстояние от стены с крючком до сушильной машины будет порядка 10-15 см.




Я понимаю, о чем вы:) Объемы на высоте 1700 (это будет высота колонны без полки) воспринимаются не так, как на высоте 850:) Я в двух квартирах выгадывала под эту колонну ниши специально, чтобы не давило.

С другой стороны, кроме всех плюсов отдельной сушки есть ещё один: ей нужно только электричество. Воду она не потребляет, а конденсат можно сливать как в канализацию, так и в спец контейнер, а его носить выливать. Так что если не сложится в санузле, то можно поставить где угодно, хоть на теплом балконе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 60 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 29964

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія