autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Арешт авто

читатель
Сообщения: 5
С нами с 08.02.2018

Арешт авто
      8 февраля 2018 в 17:08 Гілками

Три роки назад був придбаний автомобиль по генеральній довіреності. Так і по довіреності їздив не переоформив на себе. І в один прекрасний день був затриманий на кпп .Виясняєтся . що авто знаходится в розшуку по системі рубіж через несплату попереднім господарем аліментів. Нова поліція арестувала автомобіль і відправила на арешт майданчик. Звернувся до судового виконавця укий наложив арешт на атомобіль , показав генералку .він сказав що авто не буде знято з арешту доти поки не буде погашена заборгованість по аліментах. Так як сума по аліментах була не велика . всього за три місяці то я рішив заплатити . Після внесення суми заборгованості автомобіль було знято з арешту і забрано з арешт майданчика. Питання чи маю я шанси визнати дії судового виконавця не законними? Я йрму ппоказав генеральну довіреність що авто мною куплене і на даний момент знаходится в моєму користуванні .На мою думку виконавець повинен був скасувати своє рішення про арешт на основі ген. довіреності. Кошти булт сплачені на рахунок виконавчої служби. Може хто з форумчан попада в подібну ситуацію? Звертатись до адвоката? то як в прислівї " овчинка не стоит выделки". Но і платити аліменти за того імпотента хоть і за 3 місяці тоже не хочется.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      8 февраля 2018 в 17:22 Гілками

Seryj 1962 08.02.2018 17:08 пишет:

Я йрму ппоказав генеральну довіреність що авто мною куплене і на даний момент знаходится в моєму користуванні ..




В генеральной доверенности не думаю, что есть слова "куплена".
Машина передана тебе в пользование. Собственник ее не изменился юридически.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6567
С нами с 02.03.2010

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      8 февраля 2018 в 17:23 Гілками

Seryj 1962 08.02.2018 17:08 пишет:

Три роки назад був придбаний автомобиль по генеральній довіреності. Так і по довіреності їздив не переоформив на себе. І в один прекрасний день був затриманий на кпп .Виясняєтся . що авто знаходится в розшуку по системі рубіж через несплату попереднім господарем аліментів. Нова поліція арестувала автомобіль і відправила на арешт майданчик. Звернувся до судового виконавця укий наложив арешт на атомобіль , показав генералку .він сказав що авто не буде знято з арешту доти поки не буде погашена заборгованість по аліментах. Так як сума по аліментах була не велика . всього за три місяці то я рішив заплатити . Після внесення суми заборгованості автомобіль було знято з арешту і забрано з арешт майданчика. Питання чи маю я шанси визнати дії судового виконавця не законними? Я йрму ппоказав генеральну довіреність що авто мною куплене і на даний момент знаходится в моєму користуванні .На мою думку виконавець повинен був скасувати своє рішення про арешт на основі ген. довіреності. Кошти булт сплачені на рахунок виконавчої служби. Може хто з форумчан попада в подібну ситуацію? Звертатись до адвоката? то як в прислівї " овчинка не стоит выделки". Но і платити аліменти за того імпотента хоть і за 3 місяці тоже не хочется.


доверенность читать до просветления. Доверенность дает право распоряжаться имуществом от имени владельца. Авто принадлежит ему

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 359
С нами с 19.09.2013

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      8 февраля 2018 в 17:27 Гілками

Авжеж оскаржуй. Поповни бюджет сплатою судового збору + найми адвоката, йому теж потрібно за щось жити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail

2018-02-8 Предупреждение №0 (1 круг). Устное предупреждение. Yorc.

Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      8 февраля 2018 в 17:40 Гілками

Авто потрібно реєструвати на себе, про довіреність писано/переписано. Те що зекономлено на переєєстраціі заплатили за власника. Дивно що по РУбіжу пару трійку штрафів не потрібно було платити. Авто зарєєстровано у МРЕВ на боржника, у базі авто за ним. Що там оскаржувати? Виконавець отримав інфу, наклав арешт згідно ЗУ Про виконавче провадження".

Змінено felix77 (17:42 08/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 08.02.2018

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      8 февраля 2018 в 17:52 Гілками

Якби знав де впадеш тоби підстелив соломи.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10529
С нами с 14.05.2007

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      8 февраля 2018 в 19:32 Гілками

Сплата аліментів за 3 місяці, явно була вища ніж перереєстрація автомобіля. Тому в даному випадку першим ділом я б переоформив авто на себе, з виконавчою судитись вийде собі дорожче.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 08.02.2018

Re: Арешт авто [Re: YSK]
      8 февраля 2018 в 19:53 Гілками

Авто я вже переоформив на себе

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 08.02.2018

Re: Арешт авто [Re: YSK]
      8 февраля 2018 в 20:32 Гілками

YSK 08.02.2018 19:32 пишет:

Сплата аліментів за 3 місяці, явно була вища ніж перереєстрація автомобіля. Тому в даному випадку першим ділом я б переоформив авто на себе, з виконавчою судитись вийде собі дорожче.


так вища

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
60 лет, Киев
Сообщения: 2225
С нами с 21.05.2004

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      9 февраля 2018 в 15:01 Гілками

Seryj 1962 08.02.2018 17:08 пишет:

Три роки назад був придбаний автомобиль по генеральній довіреності. Так і по довіреності їздив не переоформив на себе. І в один прекрасний день був затриманий на кпп .Виясняєтся . що авто знаходится в розшуку по системі рубіж через несплату попереднім господарем аліментів.



Вот уж действительно - страна не пуганых... ну дальше вы знаете.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 08.02.2018

Re: Арешт авто [Re: Seryj 1962]
      9 февраля 2018 в 15:54 Гілками

Юридично непідкованих ,законодавці при принйняті законів повинні дбати про те щоб закон один не заперечував інший , або був більш детально прописаний.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
1 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1818

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія