autoua
×
Autoua.netФорумТаксі

Попробовал uber (2) (13/19)

старожил ***
50 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 633
С нами с 22.03.2007

Re: Попробовал uber (2) [Re: Цуг]
      9 февраля 2018 в 19:45 Гілками

Якщо я не помиляюсь, у нас дзвонити не заборонено. Просто бувають випадки, коли без зідзвонювання дуже проблематично зустрітися водію з пасажиром. Звичайно, що краще писати повідомлення через додаток, але іноді це зробити складно або взагалі неможливо.

А ось питати точну адресу (крім по місту/за місто), яка форма оплати і т.ін. суворо заборонено. Ви сміливо можете не відповідати на такі запитання.

Якщо ж ви отримали подібний дзвінок, то ситуація може розгортатися наступним чином:
а) водій сам відмовиться від виконання замовлення й система автоматично знайде вам іншого водія;
б) водій продовжує прямувати до вас:
б1) ви чекаєте його й вирушаєте за маршрутом;
б2) ви самі скасовуєте замовлення й відразу пишете повідомлення у підтримку Убера через розділ Допомога у додатку, в якому наголошуєте, що водій вам дзвонив, задавав запитання про кінцеву адресу та/або форму оплати, що ви відчули небезпеку за себе, й тому скасували замовлення. У цьому випадку Убер обов'язково компенсує вам плату за скасування.

Також дуже рекомендую писати у підтримку в будь-якому випадку, якщо отримаєте подібні запитання. Висока вірогідність, що такого водія буде забанено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Попробовал uber (2) [Re: Георгий]
      9 февраля 2018 в 20:21 Гілками

Дякую за вичерпну відповідь!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: Цуг]
      9 февраля 2018 в 20:44 Гілками

Цуг 09.02.2018 16:55 пишет:

В що робити, якщо водій після того, як прийняв замовлення, телефонує і випитує "а куди будемо їхати?"





Після ДВОХ(!) випадків, коли в режимі "підбирати мені пасажирів ПО ДОРОЗІ", а мені програма підсовувала ЗОВСІМ не по дорозі (для тих, хто знає Київ: маршрут з Оболоні на Троєщину, "по дорозі" програма "підкинула" мені пасажирів з Оболоні на Печерськ, вранці, через всі пробки другий випадок не такий критичний, але сам факт), я також став передзвонювати і уточнювати, чи дійсно це мені по дорозі. Проблем із пасажирами не було, без проблем казали куди їм потрібно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 2714
С нами с 16.06.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      10 февраля 2018 в 23:39 Гілками

Sergu44o 09.02.2018 20:44 пишет:

Цуг 09.02.2018 16:55 пишет:

В що робити, якщо водій після того, як прийняв замовлення, телефонує і випитує "а куди будемо їхати?"





Після ДВОХ(!) випадків, коли в режимі "підбирати мені пасажирів ПО ДОРОЗІ", а мені програма підсовувала ЗОВСІМ не по дорозі (для тих, хто знає Київ: маршрут з Оболоні на Троєщину, "по дорозі" програма "підкинула" мені пасажирів з Оболоні на Печерськ, вранці, через всі пробки другий випадок не такий критичний, але сам факт), я також став передзвонювати і уточнювати, чи дійсно це мені по дорозі. Проблем із пасажирами не було, без проблем казали куди їм потрібно.




Схоже що Убер вирішили кардинально побороти цю проблему. Тепер функція поїздок за вказаним напрямком буде недоступною в пікові години, тобто не матиме сенсу для більшості підвезунів. Логіка дивна, бо в пікові години, коли не вистачає водіїв навпаки, імхо, логічно опиратися на півезунів, які їдуть з центру в спальні райони. . Доведеться прощатися з Убером.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: serg-ss]
      11 февраля 2018 в 13:09 Гілками

serg-ss 10.02.2018 23:39 пишет:

Sergu44o 09.02.2018 20:44 пишет:

Цуг 09.02.2018 16:55 пишет:

В що робити, якщо водій після того, як прийняв замовлення, телефонує і випитує "а куди будемо їхати?"





Після ДВОХ(!) випадків, коли в режимі "підбирати мені пасажирів ПО ДОРОЗІ", а мені програма підсовувала ЗОВСІМ не по дорозі (для тих, хто знає Київ: маршрут з Оболоні на Троєщину, "по дорозі" програма "підкинула" мені пасажирів з Оболоні на Печерськ, вранці, через всі пробки другий випадок не такий критичний, але сам факт), я також став передзвонювати і уточнювати, чи дійсно це мені по дорозі. Проблем із пасажирами не було, без проблем казали куди їм потрібно.




Схоже що Убер вирішили кардинально побороти цю проблему. Тепер функція поїздок за вказаним напрямком буде недоступною в пікові години, тобто не матиме сенсу для більшості підвезунів. Логіка дивна, бо в пікові години, коли не вистачає водіїв навпаки, імхо, логічно опиратися на півезунів, які їдуть з центру в спальні райони. . Доведеться прощатися з Убером.




ну поки працює


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7833
С нами с 21.10.2007

Re: Попробовал uber (2) [Re: Цуг]
      12 февраля 2018 в 12:59 Гілками

Цуг 09.02.2018 17:04 пишет:


Вчора був другий випадок. Він подзвонив тіпо розпитати куди під'їхати, а тоді такий "а куди ви хочете їхати?" А я вже трохи змерз і здався - здав напрямок.



Ну как вариант, водитель убера
1. Думает про оптимальный маршрут для доставки вашей ж из точки А в точку Б
2. Думает про выгоду. Если не выгодно ему-он отменит заказ.
3. Ждет ответа, чтобы задать следующий вопрос: " Вы за наличные едете или по карте?"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Попробовал uber (2) [Re: Мурманчанин]
      12 февраля 2018 в 14:00 Гілками

Мурманчанин 12.02.2018 12:59 пишет:

Цуг 09.02.2018 17:04 пишет:


Вчора був другий випадок. Він подзвонив тіпо розпитати куди під'їхати, а тоді такий "а куди ви хочете їхати?" А я вже трохи змерз і здався - здав напрямок.



Ну как вариант, водитель убера
1. Думает про оптимальный маршрут для доставки вашей ж из точки А в точку Б
2. Думает про выгоду. Если не выгодно ему-он отменит заказ.
3. Ждет ответа, чтобы задать следующий вопрос: " Вы за наличные едете или по карте?"




Сильно сложно

Я убер за те і люблю, що переважно ніхто не намагається зайнятися сексом із моїм мозком шляхом постановки зайвих запитань

В результаті чого добився чувак? Нічого. Тільки втратив 25 грн чайових (при замовленні на 65 грн), котрі я завжди додаю, якщо виходить базовий тариф без великих коефіцієнтів і машина більш-менш нормальна

Змінено Цуг (14:08 12/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
юная писательница **
Киев
Сообщения: 3217
С нами с 14.08.2007

Re: Попробовал uber (2) [Re: LordAmid]
      12 февраля 2018 в 15:16 Гілками

интересно, а есть статистика аварий с участием машин убер?

навеяло сегодня с утра видела две - на эстакаде Науки/Саперная и угол Леси/Кудри


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7833
С нами с 21.10.2007

Re: Попробовал uber (2) [Re: Цуг]
      13 февраля 2018 в 11:52 Гілками

Цуг 12.02.2018 14:00 пишет:

Мурманчанин 12.02.2018 12:59 пишет:

Цуг 09.02.2018 17:04 пишет:


Вчора був другий випадок. Він подзвонив тіпо розпитати куди під'їхати, а тоді такий "а куди ви хочете їхати?" А я вже трохи змерз і здався - здав напрямок.



Ну как вариант, водитель убера
1. Думает про оптимальный маршрут для доставки вашей ж из точки А в точку Б
2. Думает про выгоду. Если не выгодно ему-он отменит заказ.
3. Ждет ответа, чтобы задать следующий вопрос: " Вы за наличные едете или по карте?"




Сильно сложно

Я убер за те і люблю, що переважно ніхто не намагається зайнятися сексом із моїм мозком шляхом постановки зайвих запитань

В результаті чого добився чувак? Нічого. Тільки втратив 25 грн чайових (при замовленні на 65 грн), котрі я завжди додаю, якщо виходить базовий тариф без великих коефіцієнтів і машина більш-менш нормальна



Чего сложного то?
1. Доехал до места оптимальной дорогой. Всем хорошо
2. Взял более выгодный заказ. (по его мнению)
3. Взял более выгодный заказ с "деньгами сейчас" например


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: Цуг]
      13 февраля 2018 в 11:55 Гілками

Цуг 12.02.2018 14:00 пишет:


Я убер за те і люблю, що переважно ніхто не намагається зайнятися сексом із моїм мозком шляхом постановки зайвих запитань

В результаті чого добився чувак? Нічого. Тільки втратив 25 грн чайових (при замовленні на 65 грн), котрі я завжди додаю, якщо виходить базовий тариф без великих коефіцієнтів і машина більш-менш нормальна




Ну чогось же той чувак добивався
І якщо взяв замовлення, то його все влаштувало навіть без чаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Aerosmith
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      13 февраля 2018 в 12:01 Гілками

Таки заблокировали попутные поездки, ..даки, что еще сказать, теперь все будут звонить пассам, победа

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: ]
      13 февраля 2018 в 12:06 Гілками

Aerosmith 13.02.2018 12:01 пишет:

Таки заблокировали попутные поездки, ..даки, что еще сказать, теперь все будут звонить пассам, победа




ну поки ж тільки в години пік

приберуть телефон пасів, щоб не телефонували


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Aerosmith
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      13 февраля 2018 в 12:17 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Sergu44o 13.02.2018 12:06 пишет:

Aerosmith 13.02.2018 12:01 пишет:

Таки заблокировали попутные поездки, ..даки, что еще сказать, теперь все будут звонить пассам, победа




ну поки ж тільки в години пік

приберуть телефон пасів, щоб не телефонували




Вчера в 23:00 хотел с центра забрать по пути, никакого час пика, коэффициента не было, система не дала уехать.

Вчера в 23:00 хотел с центра забрать по пути, никакого час пика, коэффициента не было, система не дала уехать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      13 февраля 2018 в 12:47 Гілками

Sergu44o 13.02.2018 12:06 пишет:



приберуть телефон пасів, щоб не телефонували




не приберуть. Не знаю як там у вас, а у нас часто уберопрога капєц як плутає на місцевості. Часто без дзвінка водії не можуть допетрати куди під'їхати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: Цуг]
      13 февраля 2018 в 12:48 Гілками

Цуг 13.02.2018 12:47 пишет:

Sergu44o 13.02.2018 12:06 пишет:



приберуть телефон пасів, щоб не телефонували




не приберуть. Не знаю як там у вас, а у нас часто уберопрога капєц як плутає на місцевості. Часто без дзвінка водії не можуть допетрати куди під'їхати




у нас також
спочатку їздив по адресі. фігня.
тепер приїзжаю тупо на точку, яка намальована в програмі вже краще, але все-одно не повний феншуй, але паси вже доколупатись не можуть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      13 февраля 2018 в 12:55 Гілками

Sergu44o 13.02.2018 12:48 пишет:


у нас також
спочатку їздив по адресі. фігня.
тепер приїзжаю тупо на точку, яка намальована в програмі вже краще, але все-одно не повний феншуй, але паси вже доколупатись не можуть




та, по адресі повна лажа. Як викликаю - тицяю точку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1130
С нами с 24.04.2014

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      13 февраля 2018 в 21:44 Гілками

Sergu44o 13.02.2018 12:48 пишет:



у нас також
спочатку їздив по адресі. фігня.
тепер приїзжаю тупо на точку, яка намальована в програмі вже краще, але все-одно не повний феншуй, але паси вже доколупатись не можуть




Правила Убера не приветствуют перезвон пассажирам. Поэтому подъехал к маркеру, указанному на карте и жди. Время вышло, отмена и все дела. Пассажир прекрасно видит по карте где машина стоит. Хочет что бы машина подъехала точнее, то пусть в своём гаджете включит геолокацию. Абсолютно не вижу смысла в перезвонах. Как правило нормальные пассажиры уже ожидают машину на улице или уже на выходе после принятия заказа. Те, которые ждут перезвона, это как правило новички программы. Потом много нареканий, что мне не перезвонили и не доложили и куча обид, что машина уехала сняв заказ. Если вызвал Убер, то будь готов, что нужно вовремя выйти, если задерживаешься, то отправь по чату водителю сообщение об этом, соответственно. Нужно уважать друг друга.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Попробовал uber (2) [Re: UzerOK]
      13 февраля 2018 в 23:02 Гілками

UzerOK 13.02.2018 21:44 пишет:

Sergu44o 13.02.2018 12:48 пишет:



у нас також
спочатку їздив по адресі. фігня.
тепер приїзжаю тупо на точку, яка намальована в програмі вже краще, але все-одно не повний феншуй, але паси вже доколупатись не можуть




Правила Убера не приветствуют перезвон пассажирам. Поэтому подъехал к маркеру, указанному на карте и жди. Время вышло, отмена и все дела. Пассажир прекрасно видит по карте где машина стоит. Хочет что бы машина подъехала точнее, то пусть в своём гаджете включит геолокацию. Абсолютно не вижу смысла в перезвонах. Как правило нормальные пассажиры уже ожидают машину на улице или уже на выходе после принятия заказа. Те, которые ждут перезвона, это как правило новички программы. Потом много нареканий, что мне не перезвонили и не доложили и куча обид, что машина уехала сняв заказ. Если вызвал Убер, то будь готов, что нужно вовремя выйти, если задерживаешься, то отправь по чату водителю сообщение об этом, соответственно. Нужно уважать друг друга.




я ж підвезун по дорозі, мені немає сенсу їхати "на точку", чекати і відміняти, і отримати за це 20 грн


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7833
С нами с 21.10.2007

Re: Попробовал uber (2) [Re: UzerOK]
      14 февраля 2018 в 09:51 Гілками

UzerOK 13.02.2018 21:44 пишет:

Sergu44o 13.02.2018 12:48 пишет:



у нас також
спочатку їздив по адресі. фігня.
тепер приїзжаю тупо на точку, яка намальована в програмі вже краще, але все-одно не повний феншуй, але паси вже доколупатись не можуть




Правила Убера не приветствуют перезвон пассажирам. Поэтому подъехал к маркеру, указанному на карте и жди. Время вышло, отмена и все дела. Пассажир прекрасно видит по карте где машина стоит. Хочет что бы машина подъехала точнее, то пусть в своём гаджете включит геолокацию. Абсолютно не вижу смысла в перезвонах. Как правило нормальные пассажиры уже ожидают машину на улице или уже на выходе после принятия заказа. Те, которые ждут перезвона, это как правило новички программы. Потом много нареканий, что мне не перезвонили и не доложили и куча обид, что машина уехала сняв заказ. Если вызвал Убер, то будь готов, что нужно вовремя выйти, если задерживаешься, то отправь по чату водителю сообщение об этом, соответственно. Нужно уважать друг друга.


Да ладно....все партнеры на тренингах или всяких обучающих видео рекомендуют перезванивать. Так как геопозиция может быть с очень большой погрешностью, а пассажирам рекомендуется указывать точный адрес.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2453
С нами с 22.05.2014

Re: Попробовал uber (2) [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 10:10 Гілками

Sergu44o 13.02.2018 23:02 пишет:



я ж підвезун по дорозі, мені немає сенсу їхати "на точку", чекати і відміняти, і отримати за це 20 грн




Sergu44o тебе вопрос как подвезуну от подвезуна . В чем преимущество убера перед уклоном? Там получается больше на руки? Больше заказов? Или ты пользуешь и то и то?
Я вот сегодня утром взял оболонь-Льв. площадь 12,88 км, 130 грн минус 13 грн мзды. Итого 117. Стараюсь в районе 100 грн держать поездку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумТаксі
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 139310

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія