autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Інцидент на зупинці (10/23)

Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Защитник в увольнении [Re: круиз]
      14 февраля 2018 в 10:10 Гілками

круиз 14.02.2018 10:04 пишет:

У мене дуже великі сумніви,щоб чоловік обізвав та накинувся на спокійного атовця. Маємо свідків,з часом ситуація буде яснішою.




А вот это как раз раз плюнуть. Я вот иногда вижу, как на людей с удостоверениями не АТО, а с другими льготными категориями маршрутчики бросаются, а остальная толпа поддерживает или молчит. Так что и с кулаками вполне могут. Я по родственникам знаю, они с удостоверением идут к маршрутке уже заряженные на то, что сейчас их будут осуждать, гневно смотреть, не пускать ауменяужевсельготникиесть... Некоторые просто платят молча как все, чтобы только вот этого всего не видеть и не слышать. Это одно из того, что Yea написала суспильство в небезпеци. С двух сторон, причем.

Змінено nickka (10:11 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: Защитник в увольнении [Re: nickka]
      14 февраля 2018 в 10:15 Гілками

nickka 14.02.2018 10:10 пишет:

круиз 14.02.2018 10:04 пишет:

У мене дуже великі сумніви,щоб чоловік обізвав та накинувся на спокійного атовця. Маємо свідків,з часом ситуація буде яснішою.




А вот это как раз раз плюнуть. Я вот иногда вижу, как на людей с удостоверениями не АТО, а с другими льготными категориями маршрутчики бросаются, а остальная толпа поддерживает или молчит. Так что и с кулаками вполне могут. Я по родственникам знаю, они с удостоверением идут к маршрутке уже заряженные на то, что сейчас их будут осуждать, гневно смотреть, не пускать ауменяужевсельготникиесть... Некоторые просто платят молча как все, чтобы только вот этого всего не видеть и не слышать. Это одно из того, что Yea написала суспильство в небезпеци. С двух сторон, причем.



Маршрутчику же, наверное, хозяин говорит: не бери льготников, за них государство не перечисляет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Защитник в увольнении [Re: Zazotavr]
      14 февраля 2018 в 10:21 Гілками

Zazotavr 14.02.2018 10:15 пишет:


Маршрутчику же, наверное, хозяин говорит: не бери льготников, за них государство не перечисляет.




Да не в этом дело, он же его/ее насквозь прожечь взглядом готов. Да не бери ты триста раз, но ты на обстановку вокруг этого не бери посмотри. Она ж вся ненавистью просто просочена.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64790
С нами с 10.10.2005

Re: Защитник в увольнении [Re: balagan]
      14 февраля 2018 в 10:25 Гілками

В ответ на:

може то проблема суспільства,



Это проблема отдельных поваров, которые считали, что "длительные занятия рукопашным боем" позволяют не контролировать язык.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Защитник в увольнении [Re: Mangust]
      14 февраля 2018 в 10:26 Гілками

Mangust 14.02.2018 10:25 пишет:

В ответ на:

може то проблема суспільства,



Это проблема отдельных поваров, которые считали, что "длительные занятия рукопашным боем" позволяют не контролировать язык.


Есть какие то подтверждения этому утверждению?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64790
С нами с 10.10.2005

Re: Защитник в увольнении [Re: VP_Son]
      14 февраля 2018 в 10:29 Гілками

VP_Son 14.02.2018 08:14 пишет:

Аргументи в світлі саме цієї трагедії:
- зараз заборонені короткостволи. І воно допомогло загиблому?
- знаючи, що КОЖЕН може мати при собі пістоль люди будуть вести себе стриманіше. Можливо і загиблий вів би себе стриманіше і вижив.



уже сейчас необходимо вести себя сдержаннее, без принятия эпохальных решений.
Ибо, как показывает пример, если у человека нет с собой оружия, то он за ним сходит.
Это что ж надо было сказать военнослужащему, чтобы довести его до такого состояния?
Повар "ответил за базар", только и всего.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64790
С нами с 10.10.2005

Re: Защитник в увольнении [Re: Lacett]
      14 февраля 2018 в 10:30 Гілками

Lacett 14.02.2018 10:26 пишет:

Mangust 14.02.2018 10:25 пишет:

В ответ на:

може то проблема суспільства,



Это проблема отдельных поваров, которые считали, что "длительные занятия рукопашным боем" позволяют не контролировать язык.


Есть какие то подтверждения этому утверждению?



Ты читал описание ситуации?
balagan 14.02.2018 09:41 пишет:

текст з буку
"Реально: ми в шоці...
Дімка... Спокійний, врівноважений, усміхнений хлопчина.
Коли ми взнали про те, що сталося, - здорові дядьки, що не раз дивилися в очі смерті, просто плакали.

"Він же ніколи не нервувався, завжди був спокійний і відповідальний - інакше хіба б ми поставили його командиром взводу? Він постійно працював з людьми, починав з перших сходинок - солдат, сержант, а потім і на лейтенанта. Хіба дали б йому в підпорядкування людей, якби мали хоч найменший сумнів у ньому?" - кажуть командири, з якими Діма провоював всі чотири роки війни.

За нього писали журналісти, його ставили за приклад новоприбулим бійцям, ним пишалися рідні...

"Наш взводний був дуже врівноваженою людиною, ще й нам подавав приклад спокійного ставлення до найтяжчих ситуацій", - кажуть його підлеглі.

Зранку, коли ми говорили про те, що сталося, подзвонила мама одного бійця, до якого Діма часто приїздив у гості. "Вова, ну як так??? Таке сонечко, таке гарне привітне дитя... Що йому зробили, чим образили так сильно, що він аж кинувся на людину з ножем?".

А що ми могли сказати? Ми ж не чули, ми там не були...

Кажуть люди, що Діма прийшов сідати на маршрутку, показав УБД - і тут на нього накинувся цей пасажир. Чомусь цього чоловіка обурило те, що Діма АТОвець. Почав обзивати, штовхати, далі вдарив у грудину і виштовхав геть.

Здоровий кремезний дядько штовхав і обзивав невисокого худорлявого 25-річного хлопчину, який перед тим чотири роки провоював, щоб інші жили у мирі. Стримував наступ "Руського миру" у найгарячіших точках щоб у іншіх містах не зазнали страхіть війни - воював і за цього...гм...пасажира теж. В бою отримав тяжку черепно-мозкову травму під Авдіївкою, після тривалого лікування повернувся на фронт. З пластиною в голові, витримуючи напади сильного болю, продовжував захищати Україну. Вже після повернення в ППД бригади Діма в листопаді пройшов курс лікування в шпиталі та в рамках реабілітації досі приймав ліки. Він не пожалів за свій народ найдорожчого - і ось що зрештою отримав: зухвале хамство, нахабність, образи та удар у грудину...

Звичайно, це його не виправдовує. Звичайно, щодня тисячі атошників по всій Україні отримують по відношенню до себе таке саме агресивне ставлення - але не хапаються за ножі. Діма й сам каже, що неправий і не повинен був так реагувати. Він почувається дуже пригнічено, картає себе, що не стримався і піддався образі. Але...

Зараз одна людина в труні, інша за гратами. Одна сім'я втратила годувальника, інша коханого сина.

Можливо, вже треба якось нашому суспільству визначитись з цим питанням??? Якщо "ви нас туди не посилали" - то, можливо, вам треба задуматись, чи в тій країні ви живете. Бо на захист України нас послали УКРАЇНЦІ. Допомагали нам, збирали продукти і одяг по крихті, приїздили до нас. Просили: хлопці, захистіть нас! Кожен боєць тут стоїть насмерть саме за них - за своїх рідних і тих, хто ПРОСИЛИ і ДОПОМАГАЛИ.

Не хочеться говорити поганих слів про померлого, це не по-християнськи. Але... Не можна ТАК ставитись до своїх захисників. Наскільки ж це можна було образити завжди спокійного Діму, що він дійшов аж до такого..."

може то проблема суспільства,
та дана ситуація як результат ігнорування проблеми перевезення учасників
і вона вже назрівала дуже давно

якщо є така проблема, то треба скасувати безкоштовний проїзд, натомість давати компенсацію адресну із якогось певного розрахунку

пс. в маршрутках по УБД не їзжу, щоб уникнути конфліктних ситуацій
п.с. не джекі чан, але захищатись буду
пс. пс. не розповідайте про війну, якщо вона в вас тільки по телебаченню




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
33 года за рулем, Днепр
Сообщения: 167
С нами с 10.10.2013

Re: Защитник в увольнении [Re: Борщов А.Н.]
      14 февраля 2018 в 10:37 Гілками

Утянул у себя с ФБ, подпишусь под каждым словом, прошу прощения за нецензурную лексику, но :Ivan Choopa
12 год ·
Для всіх тих хто троха в ахує від штрикання ножем на зупинках автобуса.

В мене, щоправда, в друззях 99,9% таких же кантужаних вєтєрінарів як і я. Но всьо же.

Це був вересень 2015 года, менше місяця з ДМБ, і я на вокзалі зустрів Anton Fulgrim і ми з ним весело почали пакуватися в панду (машина моя). Палій необережно одкрив двері і трошки задів машину поруч. Нам було [*****] і ми сідали в машину. Внєзапно одкрилася дверь коцнутої машини і виліз хазяїн. І оклікнув нас "РЄБЯТА!".
У відповідь він побачив лише два погляди а-ля "в глазах фєвраль" і два судорожних рухи. Ми тягнулись за ножами (а я ше і за газовим балоном).
Водій оцінив обстановку і ввічливо сказав "будьте обережніші". Ми вибачились і конфлікту не було.
Прикол в тому, шо я не вмію реагувати на будь яку "небезпеку" інакше ніж "виявити і вбити". Це за год войнушки відкарбувалося в мені. А на 3й год я обше втратив звязок з реальністю. І якби не Пташечка, мій психічний стан був би обше унил.

Військового можна соціалізувать назад через оті ваші горщики і картини. Але ті хто живе в ритмі "передок-одпуск-передок-ппд-полігон-передок". Лічить безполєзно. Бо травмуючий фактор так само присутній і єбе. А єбе крепко. Повірте.

Як резюме: не нада нас сажать в резервацію. Заїбетесь. Будьте ввічливіші і не дойобуйте військових. Ми знаєм що ми хворі. Але лікуватись зарано. Краще розділіть наше місце в окопі. І разом потом лікуватимемось. Якшо це не ваша війна, то заваліть їбало. Бо як гласив плакат в WWII "A careless word - a needless lost".

P.S.: Необережне слово - непотрібна втрата. Або як каже моя тітка - "Не пиздякай".

P.P.S.: я не хочу сказати шо ми всі - ахуєнні пацани. Сталась трагедія. І дуже серйозна. Але, але ви просто не знаєте що таке стрес довжиною у роки. Довжиною у багато життів і долей. Обірваних, скалічених.

P.P.P.S.: (цікаво скільки ціх ПіПіПіеСів ше буде, еге?): для тих хто читав пост по діагоналі, або його зміст йому переказала тітка з під'їзду.
Я не хизуюся ситуацією з машиною. Міг статися замєс. І в СІЗО фейсбука нема. Там погано. І мужика було б жалко (або нас, якшо в нього в оператівці АПС).
І друге: соціолізувати може ЛИШЕ той хто вже покинув війну. Ті хто у короткому перекурі, ті не можуть позбутися набутих рефлексів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7879
С нами с 22.08.2012

Re: Защитник в увольнении [Re: Борщов А.Н.]
      14 февраля 2018 в 10:38 Гілками

Никого не защищаю...но может участника АТО не пускали в маршрутку (хотя обязаны вне очереди и бесплатно) и тут на этой почве завязался конфликт... Человеку до такой степени может стало обидно, что он там на войне, а эти вот так с ним... может просто реально на фоне этой несправедливости хватонуло чувака.... Еще раз никого не защищаю...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: Mangust]
      14 февраля 2018 в 10:43 Гілками

В ответ на:

може то проблема суспільства,
та дана ситуація як результат ігнорування проблеми перевезення учасників
і вона вже назрівала дуже давно




проблема держави що й досі питання адресної соціальної допомоги не вирішено. є льготи- перераховуйте кошти на картку отримувача, людина заходить сплачує і все.
на маршрутах приватні перевізники, водію що скаже власник те він і робить, бо завтра на його місці буде "керувати" інший, тобто держава самоусунулась у вирішенні цієї "проблеми"...

що цей "шеф" сказав , у ФБ немає розповідей безпосереднії свідків події, зі слів того... а той сказав ...
навіть якщо той "шеф" і був чимось не задоволений, промовчи, будь стриманішим ДО СЕБЕ - довше прожив би.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
KI-DUSS-KI-DUSS
Сообщения: 2852
С нами с 20.10.2008

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      14 февраля 2018 в 10:54 Гілками

сорри конечно, но почитал сверху и есть вопрос..я так понимаю у нас теперь человечность меряется только тем, был ты на войне или нет? стрессы человек получает только там и у людей в жизни других страшных по иному случаев не может быть?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
KI-DUSS-KI-DUSS
Сообщения: 2852
С нами с 20.10.2008

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      14 февраля 2018 в 10:55 Гілками

felix77 14.02.2018 10:43 пишет:

В ответ на:

може то проблема суспільства,
та дана ситуація як результат ігнорування проблеми перевезення учасників
і вона вже назрівала дуже давно




проблема держави що й досі питання адресної соціальної допомоги не вирішено. є льготи- перераховуйте кошти на картку отримувача, людина заходить сплачує і все.
на маршрутах приватні перевізники, водію що скаже власник те він і робить, бо завтра на його місці буде "керувати" інший, тобто держава самоусунулась у вирішенні цієї "проблеми"...

що цей "шеф" сказав , у ФБ немає розповідей безпосереднії свідків події, зі слів того... а той сказав ...
навіть якщо той "шеф" і був чимось не задоволений, промовчи, будь стриманішим ДО СЕБЕ - довше прожив би.



это ппц...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Каратель **
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8402
С нами с 13.02.2007

Re: Защитник в увольнении [Re: cosmic]
      14 февраля 2018 в 10:58 Гілками

cosmic 14.02.2018 10:54 пишет:

сорри конечно, но почитал сверху и есть вопрос..я так понимаю у нас теперь человечность меряется только тем, был ты на войне или нет? стрессы человек получает только там и у людей в жизни других страшных по иному случаев не может быть?




А ти читай не по дыагоналы ы тоды не буде дурних питань!
Висновок - спроба натягнуть сову на глобус.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Защитник в увольнении [Re: Mangust]
      14 февраля 2018 в 10:58 Гілками

Да, я читал этот пост 72ой. "кажуть люди" какие люди шо кажуть? можно примеры этих людей? потому что я смотрел какое то видео так там свидетель как раз утверждал что убийца борзел и лез отталкивая глухонемых стоящих в очереди.А его упоротый взгляд сразу после задержания навевает мне мысли что он таки был не только под 0.35 промилле алкоголя а под какой то наркотой. Но это всего лишь мои догадки. А следствие думаю уже более детально разберется под чем был убийца и шо "кажуть люды"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
KI-DUSS-KI-DUSS
Сообщения: 2852
С нами с 20.10.2008

Re: Защитник в увольнении [Re: Hrust]
      14 февраля 2018 в 10:59 Гілками

Hrust 14.02.2018 10:58 пишет:

cosmic 14.02.2018 10:54 пишет:

сорри конечно, но почитал сверху и есть вопрос..я так понимаю у нас теперь человечность меряется только тем, был ты на войне или нет? стрессы человек получает только там и у людей в жизни других страшных по иному случаев не может быть?




А ти читай не по дыагоналы ы тоды не буде дурних питань!
Висновок - спроба натягнуть сову на глобус.



я нормально читаю.у каждого свои мысли и всего лишь высказывания происходящего.

Змінено cosmic (11:00 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Каратель **
46 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8402
С нами с 13.02.2007

Re: Защитник в увольнении [Re: nickka]
      14 февраля 2018 в 10:59 Гілками

nickka 14.02.2018 10:10 пишет:

круиз 14.02.2018 10:04 пишет:

У мене дуже великі сумніви,щоб чоловік обізвав та накинувся на спокійного атовця. Маємо свідків,з часом ситуація буде яснішою.




А вот это как раз раз плюнуть. Я вот иногда вижу, как на людей с удостоверениями не АТО, а с другими льготными категориями маршрутчики бросаются, а остальная толпа поддерживает или молчит. Так что и с кулаками вполне могут. Я по родственникам знаю, они с удостоверением идут к маршрутке уже заряженные на то, что сейчас их будут осуждать, гневно смотреть, не пускать ауменяужевсельготникиесть... Некоторые просто платят молча как все, чтобы только вот этого всего не видеть и не слышать. Это одно из того, что Yea написала суспильство в небезпеци. С двух сторон, причем.




В маршрутках рідко їжджу, але навіть не пробую показати УБД. простіше заплатити і не провокувати скандал.
В метро такої проблеми не має.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
KI-DUSS-KI-DUSS
Сообщения: 2852
С нами с 20.10.2008

Re: Защитник в увольнении [Re: Lacett]
      14 февраля 2018 в 11:00 Гілками

Lacett 14.02.2018 10:58 пишет:

Да, я читал этот пост 72ой. "кажуть люди" какие люди шо кажуть? можно примеры этих людей? потому что я смотрел какое то видео так там свидетель как раз утверждал что убийца борзел и лез отталкивая глухонемых стоящих в очереди.А его упоротый взгляд сразу после задержания навевает мне мысли что он таки был не только под 0.35 промилле алкоголя а под какой то наркотой. Но это всего лишь мои догадки. А следствие думаю уже более детально разберется под чем был убийца и шо "кажуть люды"



+1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: Mangust]
      14 февраля 2018 в 11:06 Гілками

так ппц... причому лютий...

лейтенант не за рахунок того кухаря їхав би у маршрутці, щось водій маршрутки не галасував з цього приводу?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: Защитник в увольнении [Re: cosmic]
      14 февраля 2018 в 11:10 Гілками

Ты знаешь что такое рефлексы?
Выйдя из туалета ты выключаешь свет. Ты не задумываешься об этом, делаешь на автомате.
На войне свой рефлекс:убей или убьют тебя.
От этого так просто не избавишься.
Мне жаль и семью убитого и бойца. Очень жаль что они не смогли вовремя включить "стоп"((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35533
С нами с 28.01.2009

Re: Защитник в увольнении [Re: driverC]
      14 февраля 2018 в 11:12 Гілками

driverC 14.02.2018 10:37 пишет:

Утянул у себя с ФБ, подпишусь под каждым словом, прошу прощения за нецензурную лексику, но :Ivan Choopa
12 год ·
Для всіх тих хто троха в ахує від штрикання ножем на зупинках автобуса.

В мене, щоправда, в друззях 99,9% таких же кантужаних вєтєрінарів як і я. Но всьо же.

Це був вересень 2015 года, менше місяця з ДМБ, і я на вокзалі зустрів Anton Fulgrim і ми з ним весело почали пакуватися в панду (машина моя). Палій необережно одкрив двері і трошки задів машину поруч. Нам було [*****] і ми сідали в машину. Внєзапно одкрилася дверь коцнутої машини і виліз хазяїн. І оклікнув нас "РЄБЯТА!".
У відповідь він побачив лише два погляди а-ля "в глазах фєвраль" і два судорожних рухи. Ми тягнулись за ножами (а я ше і за газовим балоном).
Водій оцінив обстановку і ввічливо сказав "будьте обережніші". Ми вибачились і конфлікту не було.
Прикол в тому, шо я не вмію реагувати на будь яку "небезпеку" інакше ніж "виявити і вбити". Це за год войнушки відкарбувалося в мені. А на 3й год я обше втратив звязок з реальністю. І якби не Пташечка, мій психічний стан був би обше унил.

Військового можна соціалізувать назад через оті ваші горщики і картини. Але ті хто живе в ритмі "передок-одпуск-передок-ппд-полігон-передок". Лічить безполєзно. Бо травмуючий фактор так само присутній і єбе. А єбе крепко. Повірте.

Як резюме: не нада нас сажать в резервацію. Заїбетесь. Будьте ввічливіші і не дойобуйте військових. Ми знаєм що ми хворі. Але лікуватись зарано. Краще розділіть наше місце в окопі. І разом потом лікуватимемось. Якшо це не ваша війна, то заваліть їбало. Бо як гласив плакат в WWII "A careless word - a needless lost".

P.S.: Необережне слово - непотрібна втрата. Або як каже моя тітка - "Не пиздякай".

P.P.S.: я не хочу сказати шо ми всі - ахуєнні пацани. Сталась трагедія. І дуже серйозна. Але, але ви просто не знаєте що таке стрес довжиною у роки. Довжиною у багато життів і долей. Обірваних, скалічених.

P.P.P.S.: (цікаво скільки ціх ПіПіПіеСів ше буде, еге?): для тих хто читав пост по діагоналі, або його зміст йому переказала тітка з під'їзду.
Я не хизуюся ситуацією з машиною. Міг статися замєс. І в СІЗО фейсбука нема. Там погано. І мужика було б жалко (або нас, якшо в нього в оператівці АПС).
І друге: соціолізувати може ЛИШЕ той хто вже покинув війну. Ті хто у короткому перекурі, ті не можуть позбутися набутих рефлексів.



Этот пост мне как раз напоминает хвастовство, типа мы больны и будем вас убивать если будете делать нам замечание, но мы такие как есть
"«Пустіть! Я контужен на буй! Я воював! Пока ти сука в тилу баб портів, я в танкє горєл! Я - льотчік!»



Вот как раз у него и взял,только это уже перепост
Максим Музыка
ПТСР vs ОБОБЩЕНИЕ

Вчера шёл к остановке троллейбуса на Вышгородской, и услышал как одна дама с коляской говорила по телефону:

- Да они ж все контуженными оттуда возвращаются. Ими никто не занимается. Озверин у них в крови.

Не стал останавливаться. Но очень хотелось. Уж столько пренебрежения и жёлчи было в её голосе.

Напишу здесь. И очень прошу сделать репост. Если конечно согласны с написанным.

Да. У многих участников боевых действий может быть диагностировано ПТСР. Да, с ними надо работать профессионально, проводить разъяснительную работу, и даже лечение.

Но задайте сами себе вопрос. Сколько из 300 тысяч обладателей удостоверения УБД реально были в бою? Сколько из них реально видели смерть? Сколько сами убививали в прямом боестолкновении? Пару тысяч, не более.

Большинство из тех, кого вы видите на улицах в камуфляже, пьяными, с иконостасом медалей на груди, не имеют ПТСР. Они имеют проблемы со своим эго. Им хочется внимания. Хочется признания.

Как там было у классиков:

«За кого я на Курской дуге в танке горел да под Кёнигсбергом кишки свои с горящей земли собирал? Чтобы ты, крыса тыловая, документы у меня спрашивал?»

Или так:

«Пустіть! Я контужен на [*****]! Я воював! Пока ти сука в тилу баб портів, я в танкє горєл! Я - льотчік!»

Очень часто эти люди реально не воевали. Или не навоевались. Хотя есть и исключения. Поэтому прошу не обижаться.

Это не столько медицинская проблема, сколько социальная. Психосоциальная. И с этим надо работать, а не всех пускать под гребёнку обобщения 93%.

Хотел ещё сказать об одном моменте.

А именно о качестве призыва. Вы реально думаете, что человек вернувшийся с фронта стал вдруг другим? Вы же помните военкоматы отправляли на фронт всех подряд, потому что ннннада.

И если человек был уголовником, наркоманом, алкоголиком до фронта (а такие тоже встречались) это не значит, что после фронта он стал ангелом во плоти.

И не значит, что если вернувшись он бухает и совершает преступления, то это прямое следствие ПТСРа. Может нет у него его, да и не могло быть.

Давайте работать с проблемой, а не обобщать и вешать ярлыки без разбору. Каждый [*****] имеет имя и фамилию - и отвечать за свои поступки должен он сам. А не всё ветеранское сообщество.

Искренне прошу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 24310

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія