autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Інцидент на зупинці (9/23)

Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: Професор]
      13 февраля 2018 в 23:22 Гілками

dotzent 13.02.2018 23:08 пишет:

А он, кстати, гражданский? Или еще военнослужащий? Не смотрел новости, но в УК нет такого смягчающего обстоятельства - участие в АТО, поэтому что бы тут ни говорили, приговор будет одинаковый.




В ответ на:

прес-служба бригади випустила заяву. В ній йдеться, що Дмитро в АТО отримав важку черепно-мозкову травму, живе з пластиною в голові і досі приймає ліки.
страница




В ответ на:

Младший лейтенант Балабуха, командир взвода танкового батальона 72-й бригады, на фронте с самого начала войны, с лета 2014-го. За это время у товарищей никаких серьезных проблем по службе не было. Воевал как все. Имеет награды. Получил серьезное ранение в голову. Лежал в больнице, лечился у психиатра. Однако в последнее время товарищи заметили как характер начал меняться.
страница




В ответ на:

чотири роки провоював, щоб інші жили у мирі. Стримував наступ "Руського миру" у найгарячіших точках щоб у іншіх містах не зазнали страхіть війни - воював і за цього...гм...пасажира теж. В бою отримав тяжку черепно-мозкову травму під Авдіївкою, після тривалого лікування повернувся на фронт. З пластиною в голові, витримуючи напади сильного болю, продовжував захищати Україну. Вже після повернення в ППД бригади Діма в листопаді пройшов курс лікування в шпиталі та в рамках реабілітації досі приймав ліки.

страница




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14709
С нами с 06.04.2009

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      13 февраля 2018 в 23:31 Гілками

ну і?
так, був відмінним офіцером, отримав психологічну травму, помилився, тепер сяде, що не так?
можливо в лікарню для психічно нездорових відправлять, якщо з головою зовсім не лади, як варіант

Змінено sashakiev (23:32 13/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
O.V.L.
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      13 февраля 2018 в 23:31 Гілками

Я тож задавал вопрос как человек с инвалидностью мог служить в армии в боевой части?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14709
С нами с 06.04.2009

Re: Защитник в увольнении [Re: ]
      13 февраля 2018 в 23:37 Гілками

O.V.L. 13.02.2018 23:31 пишет:

Я тож задавал вопрос как человек с инвалидностью мог служить в армии в боевой части?



на то є медкомісія, яка признала його придатним
можливо тепер голову тією комісії будуть тягати, хотя перспективи примарні
по моїм враженням у силових структурах все таки набагато менше придурків і неврівноважених чим в цивільному житті, навіть серед ветеранів війни, що пройшли жахи (не всі ж через негатив пройшли, є позитивні бої, коли не тебе мочать а ти їх мочиш нормально так)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: ]
      13 февраля 2018 в 23:40 Гілками

O.V.L. 13.02.2018 23:31 пишет:

Я тож задавал вопрос как человек с инвалидностью мог служить в армии в боевой части?




имеет ли он инвалидность ещё не озвучивали или озвучивали , а вот:
В ответ на:


- по окончанию срока госпитализации должна быть назначена военно-врачебная комиссия (ВВК)
-Военно-врачебная комиссия должна определить может он продолжать службу или нет (увольнение с военной службы" по здоровью (комиссация))




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: Защитник в увольнении [Re: sashakiev]
      13 февраля 2018 в 23:41 Гілками

Я читаю коментарі у ФБ. У мене волосся дибки стає. Суспільство, діти, жінки - реально в серйозній небезпеці.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: Yea]
      13 февраля 2018 в 23:44 Гілками

В ответ на:

Адвокат военного, убившего человека в Киеве: Иногда он теряет сознание. Он то так говорит, то иначе
Адвокат подозреваемого в убийстве человека на остановке бойца 72-й бригады ВСУ Владимира Балабуха призвал суд провести ему психиатрическую экспертизу.

Военнослужащему 72-й бригады Вооруженных сил Украины (ВСУ) Владимиру Балабуху необходима психиатрическая экспертиза, потому что он получил травму головы во время боевых действий на Донбассе. Об этом заявил адвокат Балабуха Денис Полущенко во время судебного заседания.

Сам подозреваемый в убийстве во время заседания суда заявил, что признает свою вину.
"Я знаю, что он не признает вину. Это последствия этой травмы черепно-мозговой. Потому что он сам не знает. Иногда он теряет сознание. Он то так говорит, то иначе. Нужно провести его экспертизу", – подчеркнул он.





http://youtu.be/VVYZ4Oslx4E


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Опасный *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 34706
С нами с 18.09.2012

Re: Защитник в увольнении [Re: Yea]
      13 февраля 2018 в 23:45 Гілками

Yea 13.02.2018 23:41 пишет:

Я читаю коментарі у ФБ. У мене волосся дибки стає. Суспільство, діти, жінки - реально в серйозній небезпеці.



Просто спрошу : ты За или Против разрешения на короткостволы в свете подобных событий?
Спасибо за ответ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
O.V.L.
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      14 февраля 2018 в 00:32 Гілками

felix77 13.02.2018 23:40 пишет:


имеет ли он инвалидность ещё не озвучивали или озвучивали , а вот:



ВВК назначается при окончания лечения или при превышении определенного количества дней на онном и на основании ее решения или комиссуют или отправляют обратно в войска. Но насколько я знаю в войсках ОЧМТ (пластина) = инвалидность с увольнением или (при особых заслугах) перевод из БЧ в тыловые части на более "лёгкие" должности.

Змінено O.V.L. (00:48 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: ]
      14 февраля 2018 в 01:19 Гілками

будут "шуршать" врачей в госпитале где проходил реабилитацию и ВЧ в ППД

В ответ на:

по возвращении в ППД в Белую Церковь в ноябре 2017 года он прошел курс лечения в госпитале. В рамках реабилитации все еще принимал лекарства.

страница







Змінено felix77 (01:25 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      14 февраля 2018 в 01:38 Гілками



В ответ на:

как сообщает 04563.com.ua, по словам капеллана в психиатрическом отделении госпиталя для ветеранов США в городе Атланта Ольги Вестфал, обвиняемый в убийстве Дмитрия Балабуха может выйти на свободу в ближайшее время.

"Дима получил черепно-мозговую травму, также нет сомнения, что он страдает от посттравматического синдрома. Его юристы, возможно, скоро смогут достать из тюрьмы в результате этих диагнозов. Я работаю капелланом в психиатрическом отделении госпиталя для ветеранов США в Атланте (Atlanta VA Medical Center) и лично знаю одного ветерана, который после ранений головы убил человека. Я не знаю всех деталей, но суд назначил ему проходить периодическое лечение в психиатрии. Ежегодно он попадает к нам где-то на неделю для проверки психики и эффекта медикаментов", – сообщила специалист из Атланты Ольга Вестафал.
страница
страница




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: Защитник в увольнении [Re: felix77]
      14 февраля 2018 в 01:42 Гілками

В ответ на:

Как поясняет пресс-секретарь бригады Елена Мокренчук, в день нападения Дмитрий ехал к тетке на выходные. На остановке возник конфликт из-за того, что его не пускали в маршрутное такси, мол, не хотели везти бесплатно участника боевых действий.




В ответ на:

"Он ругался, вел себя неадекватно. Люди сделали ему замечание. Зная Руслана, могу сказать, что он не будет прятаться за спинами. А тот (нападающий, - ред.) предъявил удостоверение участника боевых действий. Когда Руслан заходил, то подбежал, растолкал публику , одел баф (балаклаву) вернул его и ударил ножом в подмышку. Он умер у жены на руках. Жену в маршрутку пропустил первой ", - рассказал Гайдамака.



страница


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Защитник в увольнении [Re: Рубан]
      14 февраля 2018 в 08:14 Гілками

Рубан 13.02.2018 23:45 пишет:

Yea 13.02.2018 23:41 пишет:

Я читаю коментарі у ФБ. У мене волосся дибки стає. Суспільство, діти, жінки - реально в серйозній небезпеці.



Просто спрошу : ты За или Против разрешения на короткостволы в свете подобных событий?
Спасибо за ответ


Можна я відповім?
Однозначно - ТАК!
Аргументи в світлі саме цієї трагедії:
- зараз заборонені короткостволи. І воно допомогло загиблому?
- знаючи, що КОЖЕН може мати при собі пістоль люди будуть вести себе стриманіше. Можливо і загиблий вів би себе стриманіше і вижив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
123 года за рулем, Київ
Сообщения: 1259
С нами с 14.01.2017

Re: Защитник в увольнении [Re: VP_Son]
      14 февраля 2018 в 09:02 Гілками

VP_Son 14.02.2018 08:14 пишет:


Однозначно - ТАК!
Аргументи в світлі саме цієї трагедії:
- зараз заборонені короткостволи. І воно допомогло загиблому?
- знаючи, що КОЖЕН може мати при собі пістоль люди будуть вести себе стриманіше. Можливо і загиблий вів би себе стриманіше і вижив.



+100500
Мені здається, що потрібен, навіть, не вільний обіг короткостволу, а обов'язкове носіння, щонайменше, усіма дієздатними громадянами у віці від 21 до 65 років, які не мають незнятих судимостей. Звичайно, при цьому потрібно законодавчо закріпити концепцію фортеці і концепцію "Стій, де стоїш".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Защитник в увольнении [Re: VP_Son]
      14 февраля 2018 в 09:40 Гілками

VP_Son 14.02.2018 08:14 пишет:

Рубан 13.02.2018 23:45 пишет:

Yea 13.02.2018 23:41 пишет:

Я читаю коментарі у ФБ. У мене волосся дибки стає. Суспільство, діти, жінки - реально в серйозній небезпеці.



Просто спрошу : ты За или Против разрешения на короткостволы в свете подобных событий?
Спасибо за ответ


Можна я відповім?
Однозначно - ТАК!
Аргументи в світлі саме цієї трагедії:
- зараз заборонені короткостволи. І воно допомогло загиблому?
- знаючи, що КОЖЕН може мати при собі пістоль люди будуть вести себе стриманіше. Можливо і загиблий вів би себе стриманіше і вижив.




Я, конечно, не против короткостволов и все такое, но я еще раз повторюсь. Было бы 3 короткоствола, никто бы в такой бытовой ситуации не подумал бы их доставать. Ну поругались в очереди. В голову бы не пришло никому такое развитие событий. Это разве что нужно постоянно ходить в руке со взведенным пистолетом или выхватывать его как какой-нить Клинт Иствуд. И не из скрытой кобуры.
А насчет суспильство в серйозний небезпеци, так против этого не поспориш Но с этим мы ничего не сделаем. Кроме валить, конечно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1097
С нами с 15.06.2010

Re: Защитник в увольнении [Re: Борщов А.Н.]
      14 февраля 2018 в 09:41 Гілками

текст з буку
"Реально: ми в шоці...
Дімка... Спокійний, врівноважений, усміхнений хлопчина.
Коли ми взнали про те, що сталося, - здорові дядьки, що не раз дивилися в очі смерті, просто плакали.

"Він же ніколи не нервувався, завжди був спокійний і відповідальний - інакше хіба б ми поставили його командиром взводу? Він постійно працював з людьми, починав з перших сходинок - солдат, сержант, а потім і на лейтенанта. Хіба дали б йому в підпорядкування людей, якби мали хоч найменший сумнів у ньому?" - кажуть командири, з якими Діма провоював всі чотири роки війни.

За нього писали журналісти, його ставили за приклад новоприбулим бійцям, ним пишалися рідні...

"Наш взводний був дуже врівноваженою людиною, ще й нам подавав приклад спокійного ставлення до найтяжчих ситуацій", - кажуть його підлеглі.

Зранку, коли ми говорили про те, що сталося, подзвонила мама одного бійця, до якого Діма часто приїздив у гості. "Вова, ну як так??? Таке сонечко, таке гарне привітне дитя... Що йому зробили, чим образили так сильно, що він аж кинувся на людину з ножем?".

А що ми могли сказати? Ми ж не чули, ми там не були...

Кажуть люди, що Діма прийшов сідати на маршрутку, показав УБД - і тут на нього накинувся цей пасажир. Чомусь цього чоловіка обурило те, що Діма АТОвець. Почав обзивати, штовхати, далі вдарив у грудину і виштовхав геть.

Здоровий кремезний дядько штовхав і обзивав невисокого худорлявого 25-річного хлопчину, який перед тим чотири роки провоював, щоб інші жили у мирі. Стримував наступ "Руського миру" у найгарячіших точках щоб у іншіх містах не зазнали страхіть війни - воював і за цього...гм...пасажира теж. В бою отримав тяжку черепно-мозкову травму під Авдіївкою, після тривалого лікування повернувся на фронт. З пластиною в голові, витримуючи напади сильного болю, продовжував захищати Україну. Вже після повернення в ППД бригади Діма в листопаді пройшов курс лікування в шпиталі та в рамках реабілітації досі приймав ліки. Він не пожалів за свій народ найдорожчого - і ось що зрештою отримав: зухвале хамство, нахабність, образи та удар у грудину...

Звичайно, це його не виправдовує. Звичайно, щодня тисячі атошників по всій Україні отримують по відношенню до себе таке саме агресивне ставлення - але не хапаються за ножі. Діма й сам каже, що неправий і не повинен був так реагувати. Він почувається дуже пригнічено, картає себе, що не стримався і піддався образі. Але...

Зараз одна людина в труні, інша за гратами. Одна сім'я втратила годувальника, інша коханого сина.

Можливо, вже треба якось нашому суспільству визначитись з цим питанням??? Якщо "ви нас туди не посилали" - то, можливо, вам треба задуматись, чи в тій країні ви живете. Бо на захист України нас послали УКРАЇНЦІ. Допомагали нам, збирали продукти і одяг по крихті, приїздили до нас. Просили: хлопці, захистіть нас! Кожен боєць тут стоїть насмерть саме за них - за своїх рідних і тих, хто ПРОСИЛИ і ДОПОМАГАЛИ.

Не хочеться говорити поганих слів про померлого, це не по-християнськи. Але... Не можна ТАК ставитись до своїх захисників. Наскільки ж це можна було образити завжди спокійного Діму, що він дійшов аж до такого..."

може то проблема суспільства,
та дана ситуація як результат ігнорування проблеми перевезення учасників
і вона вже назрівала дуже давно

якщо є така проблема, то треба скасувати безкоштовний проїзд, натомість давати компенсацію адресну із якогось певного розрахунку

пс. в маршрутках по УБД не їзжу, щоб уникнути конфліктних ситуацій
п.с. не джекі чан, але захищатись буду
пс. пс. не розповідайте про війну, якщо вона в вас тільки по телебаченню


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
53 года, Киев
Сообщения: 11108
С нами с 15.06.2006

Re: Защитник в увольнении [Re: VP_Son]
      14 февраля 2018 в 09:49 Гілками

VP_Son 14.02.2018 08:14 пишет:

Рубан 13.02.2018 23:45 пишет:

Yea 13.02.2018 23:41 пишет:

Я читаю коментарі у ФБ. У мене волосся дибки стає. Суспільство, діти, жінки - реально в серйозній небезпеці.



Просто спрошу : ты За или Против разрешения на короткостволы в свете подобных событий?
Спасибо за ответ


Можна я відповім?
Однозначно - ТАК!
Аргументи в світлі саме цієї трагедії:
- зараз заборонені короткостволи. І воно допомогло загиблому?
- знаючи, що КОЖЕН може мати при собі пістоль люди будуть вести себе стриманіше. Можливо і загиблий вів би себе стриманіше і вижив.



Враховуючи чималу вартість зброї ,далеко не кожен пересічний громадянин дозволить собі таку іграшку.Це дуже важливий фактор для суспільства.
На законному рівні ,при застосуванні та тяжких наслідках ,ще складніше.Відповідальність.Буде так-кому чо,а кому не чо.Є недоторкані по закону і по гаманцю.Прикладів достатньо.
Багато народу не вихованного, та поклавшого на закони і порядок.Таким ще зброю в руки. Наслідки жахливі.
Корумпованість ментівська ні куди не поділась. Я добре пам'ятаю роботу та вирішення питань у дозвільній системі.Все дуже погано.Гарантій ні яких.
До короткостволу народ не готовий.Треба час, закони, зміни законів, зміни мислення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: Защитник в увольнении [Re: Counter-Striker]
      14 февраля 2018 в 09:58 Гілками

Counter-Striker 13.02.2018 22:38 пишет:

Zazotavr 13.02.2018 22:16 пишет:

"Почести", естественно, организовали (при Сталине, кстати, парад тоже был). Сделали снимки для прессы, написали статьи, формальности соблюли. Но это - фасад. Пропаганда, которая в США тоже отлично развита.



Это бред и клевета и это ни разу не "естественно". Подтвердите свои слова какой-либо достоверной ссылкой?



Какой ссылкой? На то, что в СССР парад был? Это не очевидно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: Защитник в увольнении [Re: Counter-Striker]
      14 февраля 2018 в 10:01 Гілками

Counter-Striker 13.02.2018 22:35 пишет:

А про "чествования ветеранов" я вижу в каждом футбольном матче без всяких гуглов.





Каких это ветеранов в Запорожье на футбольных матчах чествуют? В Киеве так ещё не прокачались...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
53 года, Киев
Сообщения: 11108
С нами с 15.06.2006

Re: Защитник в увольнении [Re: balagan]
      14 февраля 2018 в 10:04 Гілками

У суспільстві велики проблеми.І не важливо атошник ти, пенсіонер, інвалід, чи вагітна жінка.Зарізати,побити,пограбувати людину на очах у сотні людей-просто.Взяти дві останні поножовщини на Оболоні.У мене дуже великі сумніви,щоб чоловік обізвав та накинувся на спокійного атовця. Маємо свідків,з часом ситуація буде яснішою.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 24310

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія