autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (168/436)

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: kis_kis]
      14 февраля 2018 в 11:43 Гілками

kis_kis 14.02.2018 10:34 пишет:

А5 25((
можно, можно, можно. так же как "в усіх країнах Східної Європи, Балканах." купи что то попроще и новее, и нормально поставь на учет




Так, знову, а я не хочу, я хочу, як в названих мною регіонах бути власником форда мондео, а не аналогічного року, вартості зазу славути. Зауважу, що мені не потрібно розповідати казочки про надійність та дешевизну утримання таврославут і дороговизну і космічні ціни на запчастини до фордів (принаймні фієста/мондео).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      14 февраля 2018 в 11:56 Гілками

orys 14.02.2018 11:43 пишет:

kis_kis 14.02.2018 10:34 пишет:

А5 25((
можно, можно, можно. так же как "в усіх країнах Східної Європи, Балканах." купи что то попроще и новее, и нормально поставь на учет




Так, знову, а я не хочу, я хочу, як в названих мною регіонах бути власником форда мондео, а не аналогічного року, вартості зазу славути. Зауважу, що мені не потрібно розповідати казочки про надійність та дешевизну утримання таврославут і дороговизну і космічні ціни на запчастини до фордів (принаймні фієста/мондео).



Слабо берешь. Почему мондео, а не кайен? Вымагай бильшого!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      14 февраля 2018 в 12:01 Гілками

orys 14.02.2018 11:43 пишет:

kis_kis 14.02.2018 10:34 пишет:

А5 25((
можно, можно, можно. так же как "в усіх країнах Східної Європи, Балканах." купи что то попроще и новее, и нормально поставь на учет




Так, знову, а я не хочу, я хочу, як в названих мною регіонах бути власником форда мондео, а не аналогічного року, вартості зазу славути. Зауважу, що мені не потрібно розповідати казочки про надійність та дешевизну утримання таврославут і дороговизну і космічні ціни на запчастини до фордів (принаймні фієста/мондео).




Если немножко задуматься и подсчитать денюжку - я так понимаю один мондео уже ушел в утиль, второй - хорошо так починился почти на штуку евро + пригоны и будущие проблемы - то не надо уже сравнивать со славутой. В сегодняшних ценах я думаю Ваша бляха уже переплюнула авео на укрономерах. Думаю уже к лачетти подбираетесь. Если б это был хотябы фолькс Б6 2005+ - я бы понял, но мондео 2000+ . Это гемор.

Змінено Drinkens (12:03 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      14 февраля 2018 в 12:45 Гілками

В ответ на:


Если немножко задуматься и подсчитать денюжку - я так понимаю один мондео уже ушел в утиль, второй - хорошо так починился почти на штуку евро + пригоны и будущие проблемы - то не надо уже сравнивать со славутой. В сегодняшних ценах я думаю Ваша бляха уже переплюнула авео на укрономерах. Думаю уже к лачетти подбираетесь. Если б это был хотябы фолькс Б6 2005+ - я бы понял, но мондео 2000+ . Это гемор.




все так... Але і Авео, і Лачетті, і Фолькс також треба обслуговувати. Згадуючи своє авто з салону - перші 140 000 майже ніяких проблем не було, так, мастило, свічки, втулки, датчик АБС обірваний. Та якщо взяти до уваги вартість того ТО регулярного у офіціалів, за гарантійний строк, то більше 1000 не гривень було сплачено.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Falwar]
      14 февраля 2018 в 13:08 Гілками

Falwar 13.02.2018 23:37 пишет:

Sergu44o 13.02.2018 23:24 пишет:

Falwar 13.02.2018 23:23 пишет:


В ответ на:

...





Приклад: я міг би оформитися ФОП і перейти на більш високооплачувану роботу за рахунок менших податків. Проте працюю, сплачуючи всі податки, не маючи наміру заробити всі гроші. Не треба думати, що всі однакові




ага, і саме із-за того, що ти так сильно думаєш про бляхарів, як платити їм пенсії і таке інше, ти цього не робиш. не сміши мене.




Я думаю лише про одне: щоб країна у нас була нормальною, бо тут будуть жити мої діти (якщо захочуть) . Мало для щастя заробляти достатньо грошей і їздити на хорошому авто. Коли тобі вчасно не нададуть медичну допомогу, або "умні не платники податків" прийдуть розкуркулювати "багатих", коли почнуть голодати, то толку від багатства буде мало. От тому і хочеться жити в нормальному суспільстві, а не в такому, де один одному глотки гризуть і намагаються бути найбільш хитрозробленими.




і ти віриш, що сплатою податків ти зміниш систему?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vindsor]
      14 февраля 2018 в 13:12 Гілками

Vindsor 14.02.2018 10:46 пишет:

Sergu44o 13.02.2018 22:51 пишет:

Так скидайтесь краще. Почніть із себе, як ви любите казати.


Собственно, именно это я и делаю. В отличие от...

Sergu44o 13.02.2018 22:51 пишет:

З.І. і де ж ви такі типу чесні беретесь? оці інтернет-брехуни.


А ты за "брехунов" ответишь? Готов съесть клаву если лжецом окажешься ты? Ты как-то слишком часто употребляешь это слово. На ком там шапка горит?




А ти якось нам можеш довести, що ти не брешеш? що ти платиш всі податки, ніде не обманюєш державу, не купляєш сірий товар, і так далі? звісно не зможеш. тому навіть не рипайся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      14 февраля 2018 в 13:18 Гілками

Drinkens 14.02.2018 12:01 пишет:

Если немножко задуматься и подсчитать денюжку - я так понимаю один мондео уже ушел в утиль, второй - хорошо так починился почти на штуку евро + пригоны и будущие проблемы - то не надо уже сравнивать со славутой. В сегодняшних ценах я думаю Ваша бляха уже переплюнула авео на укрономерах. Думаю уже к лачетти подбираетесь. Если б это был хотябы фолькс Б6 2005+ - я бы понял, но мондео 2000+ . Это гемор.




Мондео один і на 1000 євро поремонтувався протягом півтора року. Але для порівняння, моя таврія зжерла за 10 років більше вартості цього мондео разом з його ремонтом та можна і ще 1000 у.о. сміливо приплюсувати . Щодо авео, не хочу навіть говорити бо машина дуже піддається корозії, є фієста 11 річна, яка цілком нормальний для свого класу автомобіль, правда теж грошей попросила, але не таврія, хоч і удосконалена .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 13:24 Гілками

Sergu44o 14.02.2018 13:12 пишет:


А ти якось нам можеш довести, що ти не брешеш? що ти платиш всі податки, ніде не обманюєш державу, не купляєш сірий товар, і так далі? звісно не зможеш. тому навіть не рипайся.


Могу, конечно. Но вряд ли буду это делать.
Хотя обычно доказывать должен тот, кто пытается обвинять. Так что, если нет доказательств, забери назад своего "брехуна"!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3084
С нами с 24.07.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 13:29 Гілками

Sergu44o 14.02.2018 13:12 пишет:


А ти якось нам можеш довести, що ти не брешеш? що ти платиш всі податки, ніде не обманюєш державу, не купляєш сірий товар, і так далі? звісно не зможеш. тому навіть не рипайся.



Проще пареной репы.., акт проверки ГНИ (довідка) и ты клаву схавал , а про то что покупаешь это ты не в ту степь загнул.., если ты тётю себе на Валентина купил то к налогам (твоим) это не имеет никакого отношения, это тёти проблемы платить/не платить но большинство из них все таки платит ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vindsor]
      14 февраля 2018 в 13:34 Гілками

Vindsor 14.02.2018 13:24 пишет:

Sergu44o 14.02.2018 13:12 пишет:


А ти якось нам можеш довести, що ти не брешеш? що ти платиш всі податки, ніде не обманюєш державу, не купляєш сірий товар, і так далі? звісно не зможеш. тому навіть не рипайся.


Могу, конечно. Но вряд ли буду это делать.





канєшна-канєшна, в Інтернетах же дуже багато Рембо, ще майже стільки чесних, хоча часто це одні й ті самі смішні персонажі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 13:42 Гілками

Sergu44o 14.02.2018 13:08 пишет:

Falwar 13.02.2018 23:37 пишет:

Sergu44o 13.02.2018 23:24 пишет:


В ответ на:

...





ага, і саме із-за того, що ти так сильно думаєш про бляхарів, як платити їм пенсії і таке інше, ти цього не робиш. не сміши мене.




Я думаю лише про одне: щоб країна у нас була нормальною, бо тут будуть жити мої діти (якщо захочуть) . Мало для щастя заробляти достатньо грошей і їздити на хорошому авто. Коли тобі вчасно не нададуть медичну допомогу, або "умні не платники податків" прийдуть розкуркулювати "багатих", коли почнуть голодати, то толку від багатства буде мало. От тому і хочеться жити в нормальному суспільстві, а не в такому, де один одному глотки гризуть і намагаються бути найбільш хитрозробленими.




і ти віриш, що сплатою податків ти зміниш систему?




Я вірю, що всі люди - це і є система. Якби взяток не давали б, то їх би не брали, логічно?
Я вже наводив приклади сьогодення: я реєстрував авто сам. А "совок" реєстрував за допомогою бариг (їх послуги 1к грн. Знаю, бо і мені пропонували - культурно відмовився). Отримали номерні знаки всі разом в однаковий час - хто реєстрував сам, і хто через бариг.

В садочок моя дитина пішла також безкоштовно - скористувалися електронною чергою з можливістю онлайн-моніторинга. Коли тут пишуть, що треба дати хабар в 1куе, то в мене очі з орбіт вилазять.

Ну хочете жити обманом і хабарями - живіть, але не наглійте до того, щоб популяризувати і хизуватися цим.


П.С. колишні лише двічі зупиняли мене за порушення ПДР. Один раз після усних пояснень відпустили без жодних натяків, другий раз активно запрошували до свого авто. Були відповідно послані - сказав "пищіть протокол, хабар не дам". Відпустили без протоколу.

Змінено Falwar (13:45 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      14 февраля 2018 в 13:44 Гілками

orys 14.02.2018 13:18 пишет:

Drinkens 14.02.2018 12:01 пишет:

Если немножко задуматься и подсчитать денюжку - я так понимаю один мондео уже ушел в утиль, второй - хорошо так починился почти на штуку евро + пригоны и будущие проблемы - то не надо уже сравнивать со славутой. В сегодняшних ценах я думаю Ваша бляха уже переплюнула авео на укрономерах. Думаю уже к лачетти подбираетесь. Если б это был хотябы фолькс Б6 2005+ - я бы понял, но мондео 2000+ . Это гемор.




Мондео один і на 1000 євро поремонтувався протягом півтора року. Але для порівняння, моя таврія зжерла за 10 років більше вартості цього мондео разом з його ремонтом та можна і ще 1000 у.о. сміливо приплюсувати . Щодо авео, не хочу навіть говорити бо машина дуже піддається корозії, є фієста 11 річна, яка цілком нормальний для свого класу автомобіль, правда теж грошей попросила, але не таврія, хоч і удосконалена .




У отца Авео 2008 года - ни грамма корозии. У меня лач 2005 года - оцинкован весь. Требуют внимания только пороги - и то потому что я ничем не обрабатывал. Царапин куча на машине до оцинковки - ржавчины нет. По обслуживанию вообще - 1000 евро чтоб вкинуть в лачетти ? . Это его нужно разложить наверное полностью. Последний серьезный ремонт - течь клапанной крышки + прокладки маслонасоса на 120 000 км. Щас 195 000 . Со 120 000 менял только ремень ГРМ и колодки/резинки стаба. 150 у.е за 75 000 км. Авео отца ездит мало - но ничего там тоже не ламаеться. С 2008 года нет ржавчины нигде. А тут 1000 евро за какой пробег ? ДА и мондео пробежал не менее 300-400 тысяч.

Змінено Drinkens (13:50 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 13:46 Гілками

Sergu44o 14.02.2018 13:34 пишет:

Vindsor 14.02.2018 13:24 пишет:

Sergu44o 14.02.2018 13:12 пишет:


А ти якось нам можеш довести, що ти не брешеш? що ти платиш всі податки, ніде не обманюєш державу, не купляєш сірий товар, і так далі? звісно не зможеш. тому навіть не рипайся.


Могу, конечно. Но вряд ли буду это делать.





канєшна-канєшна, в Інтернетах же дуже багато Рембо, ще майже стільки чесних, хоча часто це одні й ті самі смішні персонажі


А при чем тут рембы? У тебя на них пунктик, что ли?
ЗЫ. Конфиденциальные данные я, конечно, выкладывать не буду - и ты это сам прекрасно понимаешь. Так что, если у тебя нет доказательств противного, то дальнейшее развитие тобой темы буду воспринимать как троллинг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Falwar]
      14 февраля 2018 в 13:57 Гілками

Falwar 14.02.2018 13:42 пишет:

Sergu44o 14.02.2018 13:08 пишет:

Falwar 13.02.2018 23:37 пишет:


В ответ на:

...





Я думаю лише про одне: щоб країна у нас була нормальною, бо тут будуть жити мої діти (якщо захочуть) . Мало для щастя заробляти достатньо грошей і їздити на хорошому авто. Коли тобі вчасно не нададуть медичну допомогу, або "умні не платники податків" прийдуть розкуркулювати "багатих", коли почнуть голодати, то толку від багатства буде мало. От тому і хочеться жити в нормальному суспільстві, а не в такому, де один одному глотки гризуть і намагаються бути найбільш хитрозробленими.




і ти віриш, що сплатою податків ти зміниш систему?




Я вірю, що всі люди - це і є система.





угу.
але всі ніколи не будуть чесними. і ось тут і собака зарилась в країні, де верхівка краде міль"ярдами, де судово-мєнтовська система побудована верхівкою для особистого збагачення, дії тебе, мене, та інших простих людей нічого не значать. взагалі нічого.
недавні події були дали надію, що щось може змінитись, але вже навіть я, мєга-оптиміст, не вірю в зміни на краще так-так, саме "поки Ахметов не сидить", як-раз оце і є показником незмінності системи.
може ти ще більший оптиміст, ніж я, і у тебе ще не увірвався терпець за власний рахунок перевіряти, коли ж вони вже нажеруться


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vindsor]
      14 февраля 2018 в 13:58 Гілками

Vindsor 14.02.2018 13:46 пишет:

Sergu44o 14.02.2018 13:34 пишет:

Vindsor 14.02.2018 13:24 пишет:


В ответ на:

...



Могу, конечно. Но вряд ли буду это делать.





канєшна-канєшна, в Інтернетах же дуже багато Рембо, ще майже стільки чесних, хоча часто це одні й ті самі смішні персонажі


А при чем тут рембы? У тебя на них пунктик, что ли?
ЗЫ. Конфиденциальные данные я, конечно, выкладывать не буду - и ты это сам прекрасно понимаешь. Так что, если у тебя нет доказательств противного, то дальнейшее развитие тобой темы буду воспринимать как троллинг.




а до цього ти все серйозно сприймав?

я вас "бляхі під прес, бляховодів на дибу" давно читаю, як клоунів, вибачай, нічого особистого


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Falwar]
      14 февраля 2018 в 13:59 Гілками

Falwar 14.02.2018 13:42 пишет:


П.С. колишні лише двічі зупиняли мене за порушення ПДР.





То ти так недавно за кермом?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет (18 лет за рулем), Хмельницкий
Сообщения: 2505
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 14:06 Гілками

Як на мене, то люди, що живуть за принципом - коли твоя країна в гепі, то це не повод бути в ній лайном - викликають повагу
У бляхерів викликають зневагу.
Якщо думати глобально, то бляхери ані чуть не хочуть жодних змін, вони просто заздрять можливості можновладців гребсти мульйони. А при неможливості гребсти ахулійони, бляхер радується вкраденій обгризаній кістці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      14 февраля 2018 в 14:07 Гілками

Sergu44o 14.02.2018 13:59 пишет:

Falwar 14.02.2018 13:42 пишет:


П.С. колишні лише двічі зупиняли мене за порушення ПДР.





То ти так недавно за кермом?




7 років лише.

В ответ на:

Якщо думати глобально, то бляхери ані чуть не хочуть жодних змін, вони просто заздрять можливості можновладців гребсти мульйони. А при неможливості гребсти ахулійони, бляхер радується вкраденій обгризаній кістці.





Саме так.

Змінено Falwar (14:09 14/02/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Falwar]
      14 февраля 2018 в 14:08 Гілками

Falwar 14.02.2018 14:07 пишет:

Sergu44o 14.02.2018 13:59 пишет:

Falwar 14.02.2018 13:42 пишет:


П.С. колишні лише двічі зупиняли мене за порушення ПДР.





То ти так недавно за кермом?




7 років лише.




Ах ось воно що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: zx-spectrum]
      14 февраля 2018 в 14:13 Гілками

В ответ на:

А при неможливості гребсти ахулійони, бляхер радується вкраденій обгризаній кістці.


В точку. Все они одного поля ягоды. Очень часто бляхеры - это бывшие/настоящие госслужащие которые не имеют доступа к корыту. ТАк сказать - пошли против системы

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 195 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310924

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія