autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Щупал сегодня новую Seat Ibiza. (8/11)

опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Disnake]
      22 февраля 2018 в 14:01 Гілками

Disnake 22.02.2018 13:54 пишет:

tas7 22.02.2018 13:11 пишет:

ще раз. Виробники ГБО розробляють обладнання для роботи на авто, яке проектувалось для бензину. Яка в цьому проблема? Це не Ваші ото просверлити пару дирок. Ну і якби не можна було на авто ставити ГБО виробники так би і писали. Пишуть же який бензин та який відсоток спирту не можна заливати. А дилер... Ну вони можуть зняти з гарантії за заміну масла не у них, це ж не значить, що виробник не зпроектував авто під заміну масла в гаражі?




ану хоч одне авто з зарезервованим місцем під балон ГБО ?


А прочитати, що я пишу складно? Я ж і кажу, що не автовиробник проектує авто під ГБО, а виробники ГБО проектують обладнання під авто. Ану хоч одне авто, де виробник ЗАБОРОНЯЄ КАТЕГОРИЧНО встановлення ГБО?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Gonchik74]
      22 февраля 2018 в 14:13 Гілками

Gonchik74 22.02.2018 12:52 пишет:

Ganni 22.02.2018 12:19 пишет:

XS1 22.02.2018 11:08 пишет:


В ответ на:

...



Випадків, коли позбавляють гарантії за якісь маніпуляції з авто, ну дуже багато. Комусь і сигналки, встановленої на стороні, може вистачити.
А на тому ж метані пересуваються у нас немало автівок, виробники яких про такий тип палива і не задумувалися.


Так я ж не забороняю в жодном разі Автомобіль це приватна власність і за умов, що це не завдасть додаткової небезпеки оточуючим, власник має право робити все що завгодно з ним Просто я першопочатково звернув увагу на те, що автомобіль, котрий виробник ще на стадії проектування готує до газу, піддається куди сильнішим модифікуванням, аніж просто змінити прошивку і просверлити кілька дірок для трубок тощо



Тобто за Вашою логікою все те, що у нас дооснащується ГБО-комплектами в салоні зі збереженням гарантії (фіати, опелі, дачії тощо) розроблялось з урахуванням можливості роботи на газі?


Ми цього не знаємо з якими ввідними проектувались ті чи інші двигуни в різних виробників.
Плюс тут ще треба розбиратись хто це гарантує. Бо це може бути просто гарантія від салону (я так розумію, це ризик кожного окремо взятого дилера який він бере на себе розуміючи плюс-мінус витривалість та "переварювальність" газу на тому чи іншому двигуні).
Ну і я звісно ж не виключаю, що деякі виробники теж в курсі уподобань своєї аудиторії і впевнені як мінімум в певних своїх двигунах достатньо щоб не мати нічого проти ГБО. Пригадую, ніби Логани свого часу продавались з ГБО саме з заводу і з офіційною гарантією від виробника.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Gonchik74]
      22 февраля 2018 в 16:15 Гілками

Gonchik74 22.02.2018 12:52 пишет:

Ganni 22.02.2018 12:19 пишет:

XS1 22.02.2018 11:08 пишет:


В ответ на:

...



Випадків, коли позбавляють гарантії за якісь маніпуляції з авто, ну дуже багато. Комусь і сигналки, встановленої на стороні, може вистачити.
А на тому ж метані пересуваються у нас немало автівок, виробники яких про такий тип палива і не задумувалися.


Так я ж не забороняю в жодном разі Автомобіль це приватна власність і за умов, що це не завдасть додаткової небезпеки оточуючим, власник має право робити все що завгодно з ним Просто я першопочатково звернув увагу на те, що автомобіль, котрий виробник ще на стадії проектування готує до газу, піддається куди сильнішим модифікуванням, аніж просто змінити прошивку і просверлити кілька дірок для трубок тощо



Тобто за Вашою логікою все те, що у нас дооснащується ГБО-комплектами в салоні зі збереженням гарантії (фіати, опелі, дачії тощо) розроблялось з урахуванням можливості роботи на газі?



Нет, это салоны делают на свой страх и риск. Разные двигатели по разному переносят ГБО, некоторым, без адаптации, оно противопоказано.
Если газовая установка устанавливается на заводе, метан или пропан, как правило в двигателе устанавливаются спец клапана, седла клапанов, свечи, возможно и поршни. Моторные масла могут рекомендовать другие.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
11 лет за рулем, Киев
Сообщения: 815
С нами с 28.09.2011

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Murkt]
      22 февраля 2018 в 19:37 Гілками

Murkt 21.02.2018 16:53 пишет:

Ganni 21.02.2018 11:27 пишет:

alexa11 21.02.2018 11:12 пишет:

Новый трехцилиндровый турбированный мотор является модификацией стандартного 1.0 TSI. В него установлены поршни с хромоникелевым покрытием, новые клапаны, усиленные седла для них и более легкая крыльчатка турбины.


Тю, а нафіга? У нас жеж газоводи вважають, що всі двигуни автоматом підходять під ГБО А тут виявляється, що треба якесь особливе покриття поршнів, інші клапани, посилені сідла тощо... Фігня якась получаєцця
Чи інженери на автозаводах не читають фтую?


У них там всё-таки под метан двигатель адаптирован, а не под пропан-бутан



В інтернетах пишуть що ставлять метан, тому, що за метан є якась екопільга, а за пропан-бутан немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3104
С нами с 26.09.2007

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      6 ноября 2019 в 12:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Тема затихла. А по цінах виходить, що на зараз-це одна з найкращих пропозицій на ринку. І що немаловажно - одна з найшустріших.
Питання до власників Сеат - вони йдуть до нас з ППД чи без? Бо в Шкоди точно є така опція навіть на європейському ринку. По сеату - інформація не гуглиться.

Тема затихла. А по цінах виходить, що на зараз-це одна з найкращих пропозицій на ринку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      6 ноября 2019 в 13:02 Гілками

Ага, і що у тому Стайлі, наприклад буде? 2 подушки? Ситроен с3 вже за 430 тис буде оснащений 6-ма подушками і, думаю, що ще багато чого буде у ньому, порівняно з ібіцею за ті ж самі гроші. То у чому "сама вигідна пропозиція"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 6805
С нами с 18.07.2001

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: vvvolf]
      6 ноября 2019 в 13:10 Гілками

vvvolf 06.11.2019 12:16 пишет:


Питання до власників Сеат - вони йдуть до нас з ППД чи без?




Все официально поставляемые в Украину машины идут с ППД.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3104
С нами с 26.09.2007

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      6 ноября 2019 в 16:02 Гілками

tas7 06.11.2019 13:02 пишет:

Ага, і що у тому Стайлі, наприклад буде? 2 подушки? Ситроен с3 вже за 430 тис буде оснащений 6-ма подушками і, думаю, що ще багато чого буде у ньому, порівняно з ібіцею за ті ж самі гроші. То у чому "сама вигідна пропозиція"?



Каюсь, я мав наувазі посеред vw/skoda/seat.
Згоден, Сітро/Пиж ще цікавіші по ціні + класична гідроАТ.
Вживу не бачив ні ібіци, ні пежо, але судячи по відгуках - перша буде суттєво просторіша. Ну і для мене важливим пунктом є наявність "ППД".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: tas7]
      6 ноября 2019 в 17:06 Гілками

tas7 06.11.2019 13:02 пишет:

Ага, і що у тому Стайлі, наприклад буде? 2 подушки?


Мені влом перевіряти, але якщо це дійсно так (я про мінімум подушок в базі), то однозначно каменюк нашому дилеру в карму
п.с. Ібіца - одна з найприкольніших Б-укашок наряду з 208 і Кліо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Варшава
Сообщения: 3294
С нами с 05.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      6 ноября 2019 в 17:18 Гілками

Ganni 06.11.2019 17:06 пишет:

tas7 06.11.2019 13:02 пишет:

Ага, і що у тому Стайлі, наприклад буде? 2 подушки?


Мені влом перевіряти, але якщо це дійсно так (я про мінімум подушок в базі), то однозначно каменюк нашому дилеру в карму
п.с. Ібіца - одна з найприкольніших Б-укашок наряду з 208 і Кліо



Имхо по связке двигатель/коробка очень стремный пепелац. Свежий "пакет сока" + сухой DSG.
По дизайну Клио интересней я уже молчу про 208. Но енто ж ВАГ думаю по внутренним размерам и ходовым качествам должна быть лучше французов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 5308
С нами с 24.05.2007

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Kyro2]
      7 ноября 2019 в 21:26 Гілками

Kyro2 06.11.2019 17:18 пишет:


Имхо по связке двигатель/коробка очень стремный пепелац. Свежий "пакет сока" + сухой DSG.




А че там стремного? Перед глазами два гольфа с такой связкой с пробегом под 100 тыс. и ничего, никто не жаловался. Эти все разговоры о вкусе устриц... Камрад Kyro2 имеет отрицательный опыт владения автомобилем с такой связкой ДВС+КПП?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Рубан]
      7 ноября 2019 в 23:22 Гілками

Рубан 21.07.2017 18:22 пишет:

Iurii 21.07.2017 18:16 пишет:

Рубан 21.07.2017 18:07 пишет:

Откуда репортаж ведётся?
( или это конкурс :Угадай страну?)



Болгария, если это на что-то влияет
Реально был поражен регулировками со стороны водителя. Я довольно высокий, и не в каждом авто мне удобно. А тут просто [*****] - по привычке отодвигаю сиденье максимально назад, и не достаю до педалей Руль не задевает колени, дас ист фантастиш
Себе реально бы купил.

P.S. Сорри за качество фото. В глаза слепил ярко-адский солнечный свет, пытался как-то менять ракурс - до лампочки



Влияет еще и как
Забегая на перед: у нас (в Украине ) если и будет ,то с совершенно другими комплектациями
Не в лучшую сторону естественно
( Субару Украина не дадут соврать)




Ну ваще сеаты к нам в комплектациях от выше среднего до топа завозят. Бубнов нет. Не бубару короч.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Варшава
Сообщения: 3294
С нами с 05.02.2013

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: WalkmandT]
      8 ноября 2019 в 08:17 Гілками

WalkmandT 07.11.2019 21:26 пишет:

Kyro2 06.11.2019 17:18 пишет:


Имхо по связке двигатель/коробка очень стремный пепелац. Свежий "пакет сока" + сухой DSG.




А че там стремного? Перед глазами два гольфа с такой связкой с пробегом под 100 тыс. и ничего, никто не жаловался. Эти все разговоры о вкусе устриц... Камрад Kyro2 имеет отрицательный опыт владения автомобилем с такой связкой ДВС+КПП?



Ага камрад лично платил за замену мехатроника на сухой ДСГ. Ну давай расскажи еще ты как их там модернизировали и теперь все хорошо. И новое поколение tsi, не я уж как-то лучше на 6 ст айсине и ПСа 1.2 которому уже 7й год.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 5308
С нами с 24.05.2007

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Kyro2]
      8 ноября 2019 в 09:15 Гілками

Kyro2 08.11.2019 08:17 пишет:


Ага камрад лично платил за замену мехатроника на сухой ДСГ. Ну давай расскажи еще ты как их там модернизировали и теперь все хорошо. И новое поколение tsi, не я уж как-то лучше на 6 ст айсине и ПСа 1.2 которому уже 7й год.




Мы можем вспомнить и колбасу по три рубля и всё что угодно, что было раньше . Речь идет о конкретном ДВС в связке с конкретной КПП, которая СЕЙЧАС устанавливается на автомобили. И я задал конкретный вопрос, есть ли негативный опыт владения конкретной связкой, учитывая кинутую фразу про стрёмность.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3104
С нами с 26.09.2007

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: zors]
      8 ноября 2019 в 10:08 Гілками

zors 07.11.2019 23:22 пишет:

Рубан 21.07.2017 18:22 пишет:

Iurii 21.07.2017 18:16 пишет:


В ответ на:

...




Болгария, если это на что-то влияет
Реально был поражен регулировками со стороны водителя. Я довольно высокий, и не в каждом авто мне удобно. А тут просто [*****] - по привычке отодвигаю сиденье максимально назад, и не достаю до педалей Руль не задевает колени, дас ист фантастиш
Себе реально бы купил.

P.S. Сорри за качество фото. В глаза слепил ярко-адский солнечный свет, пытался как-то менять ракурс - до лампочки



Влияет еще и как
Забегая на перед: у нас (в Украине ) если и будет ,то с совершенно другими комплектациями
Не в лучшую сторону естественно
( Субару Украина не дадут соврать)




Ну ваще сеаты к нам в комплектациях от выше среднего до топа завозят. Бубнов нет.



Ну по даній Ібіці, м'яко кажучи не так.
По-перше десь розкопали зв'язку 1,6 + гідроАТ (хоча по цифрах до речі - досить навіть норм, по заторах тиркатись якраз ок)
По-друге - база йде без кондиціонера, а доставити його коштує 42 тис. грн
По-третє - навіть в топі немає опції клімат-контролю.
Навіть Шкода собі такого не дозволяє
Одним словом, треба щупати вживу. За місяць мають підвезти. Якщо підтвердяться розміри салону, про які трублять у всіх оглядах (по цифрах - дуже непогана колісна база як для б-класу, а колія - взагалі рекордна. Вкупі з бубликами 185/65r15 - має бути мегакомфортна машина) , то я навіть закрию очі на суху ДСГ.
Стосовно пежо208/сітроенС3 - мотор/коробка - бімба, але по решті (посадка, ландшафт панелі приборів, і.т.д) до француза не готовий.

Змінено vvvolf (10:10 08/11/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4707
С нами с 20.01.2004

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      8 ноября 2019 в 14:06 Гілками

с такими двигателями Seat Ibiza не интересен в принципе...как раз для младшей дочери машину с зятем выбираем...внешне - да - Огонь...а нормального "сердца" нет под капотом...

пока склоняю молодежь к Тойоте Ярис с 1,5 двигом...

Змінено krabik (14:12 08/11/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: krabik]
      8 ноября 2019 в 14:29 Гілками

krabik 08.11.2019 14:06 пишет:

с такими двигателями Seat Ibiza не интересен в принципе...как раз для младшей дочери машину с зятем выбираем...внешне - да - Огонь...а нормального "сердца" нет под капотом...

пока склоняю молодежь к Тойоте Ярис с 1,5 двигом...


Да, сюди 1.5 на 150 сил от те шо лікар прописав Інша справа, що до нас не везуть, бо ціна буде така шо срач стоятиме на форумі на десятки сторінок

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
59 лет (44 года за рулем), Киев
Сообщения: 4707
С нами с 20.01.2004

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Ganni]
      8 ноября 2019 в 14:42 Гілками

на атмо двиге 111 кобыл и 136 крутящего при 1400+ весе авто - вполне достаточно...дочь в гонках не будет участвовать...зато двигатель надежный, экономичный и без особых проблем...я бы сказал - достаточный для такого авто...а вот по поводу ВАГеновского 1,0 или 1,0Т, я такого сказать не могу...до сих пор помню впечатления от Поло Хетч на 1,4 двиге...а что будет с 1,0 - тут примерно все ясно...

Змінено krabik (14:45 08/11/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3104
С нами с 26.09.2007

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: krabik]
      8 ноября 2019 в 15:25 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

krabik 08.11.2019 14:06 пишет:

с такими двигателями Seat Ibiza не интересен в принципе...как раз для младшей дочери машину с зятем выбираем...внешне - да - Огонь...а нормального "сердца" нет под капотом...

пока склоняю молодежь к Тойоте Ярис с 1,5 двигом...



Про те, що мотор тойоти проїде до капремонту 500 тис, а Сеата - 128 тис. - знаєм, але такою секретною інформацією володіють ексклюзивно на autoua.
Але тойота менша, повільніша і з варіатором.
Ну і це ж треба - вчора дивився англійський огляд трьох малих хетчів: фабія, ібіца, яріс. Там ведучий враження від їзди по кожній машині описував виразом обличчя.
Вгадайте де Тойота, а де Ібіца )))))
https://www.youtube.com/watch?v=dsH1xpm-qzc

Про те, що мотор тойоти проїде до капремонту 500 тис, а Сеата - 128 тис. - знаєм, але такою секретною інформацією володіють ексклюзивно на autoua

Змінено vvvolf (15:29 08/11/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7878
С нами с 22.08.2012

Re: Щупал сегодня новую Seat Ibiza. [Re: Iurii]
      8 ноября 2019 в 15:35 Гілками

Всі три вирази обличчя унилі... це факт....
але звісно вибирати треба тойоту... як там всі кажуть - японцы делают вещи)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 88 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 62933

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія