autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Superb vs Camry. І знижки? (14/16)

V.I.P **
Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: opt]
      5 марта 2018 в 23:40 Гілками

opt 05.03.2018 22:51 пишет:

skov 05.03.2018 21:17 пишет:

opt 05.03.2018 21:15 пишет:


Единственное что вас интересует, это расхваливать ваг.



Не "расхваливать", а отмечать технологичность и современность. И не конкретно ВАГа, а немцев вообще.




Расхваливайте. А пока вы расхваливаете, на рынке мировом, за редким исключение немецкие производители медленно, но уверенно отправляются туда, где им и место.



Не хочется рушить твою картину мира, однако пару лет назад VW Group немножко подвинул Тойоту в рейтинге крупнейших автопроизводителей и успешно там находится по сей день. Там где ему и место


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: harald67]
      6 марта 2018 в 00:03 Гілками

harald67 05.03.2018 17:56 пишет:


Просто якщо ми вийшли на розуміння того що Суперб 1.8 турбо 7 ДСГ монопривід на такий дистанції споживає аж на цілий літр на 100 км більше, аніж аутбек 2,5 варіатор (який має гіршу аеродинаміку (вищий на понад 10 см), постійний повний привід, важчий + варіатор із гідротрансформатором), то скільки там різниці у споживанні буде між супербом і кемрі - яка не важче суперба, має не гіршу аеродинаміку і не має повного приводу?


Пардон, я правильно розумію - ви порівнюєте споживання Супа в місті проти споживання Аута на трасі з середньою менше сотні?

п.с. Я вже пару разів тут наводив приклад близького друга, в якого в компанії одночасно Б7 1.8 і Камрі, але ви можете й далі ігнорувати
Навіть менеджери в салоні Тойоти, якщо їх розговорити, видавлюють з себе (хоча й з небажанням), що чкогось особливого прогресу в порівнянні навіть з 40кою там нема


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: skov]
      6 марта 2018 в 00:05 Гілками

skov 05.03.2018 18:13 пишет:

Причем на бензине от Окко, который по вашему же утверждению уходит быстрее.


Нуууу, ніжність субарівських двигунів до палива це окрема тема для сміхудискусії

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: -Виталя-]
      6 марта 2018 в 00:24 Гілками

-Виталя- 05.03.2018 21:40 пишет:

skov 05.03.2018 21:17 пишет:

opt 05.03.2018 21:15 пишет:


Единственное что вас интересует, это расхваливать ваг.



Не "расхваливать", а отмечать технологичность и современность. И не конкретно ВАГа, а немцев вообще.



и не только немцев, скоро Корея по технологичности подберется к лидерам достаточно близко, чтоб конкурировать не только ценой, а ее нишу займет Китай...
... Нокиа тоже думала что лидером всю жизнь будет, предлагая теплые ламповые кнопочные телефоны.


Ну так прекрасно ж Від гонки технологій виграє в першу чергу покупець І я дуже не проти якщо китай теж зможе доказати свою достойність на ряду з корейцями і європейцями - чом би й ні
Ну тобто я не вірю в такий сценарій найближчі років 5-7, але хто його зна


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Paulskit]
      6 марта 2018 в 00:28 Гілками

Paulskit 05.03.2018 19:33 пишет:

Я просто в культурном шоке от Gen3 движков, экономичные, мощные, с очень большим потенциалом. Не понимаю как можно для себя любимого вместо этого выбрать древний атмосферник, ещё и газ колхозить.


Якщо туди ще й мокрі коробки поставлять, то конкурентам взагалі не буде чого протиставити об"єктивно

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Paulskit]
      6 марта 2018 в 00:30 Гілками

Paulskit 05.03.2018 23:40 пишет:

opt 05.03.2018 22:51 пишет:

skov 05.03.2018 21:17 пишет:


В ответ на:

...




Не "расхваливать", а отмечать технологичность и современность. И не конкретно ВАГа, а немцев вообще.




Расхваливайте. А пока вы расхваливаете, на рынке мировом, за редким исключение немецкие производители медленно, но уверенно отправляются туда, где им и место.



Не хочется рушить твою картину мира, однако пару лет назад VW Group немножко подвинул Тойоту в рейтинге крупнейших автопроизводителей и успешно там находится по сей день. Там где ему и место


Нє, вони ж пішли іншим шляхом - розділили фолькс, ауді, шкоду тощо і вийшло що сам фолькс таки не дотягнув 30 тищ до показника тойоти (шось типу 900тищ проти 870)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Ganni]
      6 марта 2018 в 08:53 Гілками

Ganni 06.03.2018 00:28 пишет:

Paulskit 05.03.2018 19:33 пишет:

Я просто в культурном шоке от Gen3 движков, экономичные, мощные, с очень большим потенциалом. Не понимаю как можно для себя любимого вместо этого выбрать древний атмосферник, ещё и газ колхозить.


Якщо туди ще й мокрі коробки поставлять, то конкурентам взагалі не буде чого протиставити об"єктивно




Конкуренти протиставляють отим всім "високотехнологічним" ВАГам (більшість технологій на яких виконує лише завдання підвищення собівартості та зниження надійності) нормальні автівки, яки із комфортом і без збоїв довозять своїх власників до місця призначення. І вартість володіння такими автівками набагато менша, ніж вартість володіння ВАГом (нехай він там споживає на півлітра менша, зате ремонтувати його треба на великі гроші регулярно). Майже мільйон людей по всьому світу купують кемрі, проти жалюгідних кількох десятків тисяч, що наважилися купити суперб.
Оті усі технологічні шарахання ВАГа приводять лише до підвищення частоти відвідування СТО. Тим більше, що на сьогодні визначальні тенденції в автомобілебудуванні йдуть далеко не у тому напрямку, куди сунеться ВАГ. Практично усі виробники відмовилися або відмовляються від роботів, легкових дизелів, питання турбін також неоднозначне. Зате у категорії гібрідів, електрокарів, нових видів палива ВАГ пасе задніх.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: harald67]
      6 марта 2018 в 09:33 Гілками

harald67 06.03.2018 08:53 пишет:

Ganni 06.03.2018 00:28 пишет:

Paulskit 05.03.2018 19:33 пишет:

Я просто в культурном шоке от Gen3 движков, экономичные, мощные, с очень большим потенциалом. Не понимаю как можно для себя любимого вместо этого выбрать древний атмосферник, ещё и газ колхозить.


Якщо туди ще й мокрі коробки поставлять, то конкурентам взагалі не буде чого протиставити об"єктивно




Конкуренти протиставляють отим всім "високотехнологічним" ВАГам (більшість технологій на яких виконує лише завдання підвищення собівартості та зниження надійності) нормальні автівки, яки із комфортом і без збоїв довозять своїх власників до місця призначення. І вартість володіння такими автівками набагато менша, ніж вартість володіння ВАГом (нехай він там споживає на півлітра менша, зате ремонтувати його треба на великі гроші регулярно). Майже мільйон людей по всьому світу купують кемрі, проти жалюгідних кількох десятків тисяч, що наважилися купити суперб.
Оті усі технологічні шарахання ВАГа приводять лише до підвищення частоти відвідування СТО. Тим більше, що на сьогодні визначальні тенденції в автомобілебудуванні йдуть далеко не у тому напрямку, куди сунеться ВАГ. Практично усі виробники відмовилися або відмовляються від роботів, легкових дизелів, питання турбін також неоднозначне. Зате у категорії гібрідів, електрокарів, нових видів палива ВАГ пасе задніх.



Миллионы мухлюдей не могут ошибаться...
Так кто же отказался от легковых дизелей? От роботов? От турбин? Наверное, они все отказались от этого в пользу теплого лампового тойотовского атмосферника на гидротрансформаторе?
К чему вот этот вот пламенный спич в сравнении Суперба и Кэмри? Или вы таки толсто троллите Кэмри, показывая как она далека от "гибридов, электрокаров, новых видов топлива"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Paulskit]
      6 марта 2018 в 09:41 Гілками

Paulskit 05.03.2018 23:40 пишет:

Не хочется рушить твою картину мира, однако пару лет назад VW Group немножко подвинул Тойоту в рейтинге крупнейших автопроизводителей и успешно там находится по сей день. Там где ему и место



Не добивайте вагофобов. У них и так "рвануло"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Slevin Oneil]
      6 марта 2018 в 09:46 Гілками

Slevin Oneil 06.03.2018 09:33 пишет:


Так кто же отказался от легковых дизелей? От роботов? От турбин?



Самое смешное, что одни из немногих свежих авто, в которых отказались от дизелей - это новые Porsche (Cayenne, Panamera). А турбодвижки принимаются "на вооружение" японцами (Lexus, Honda, Mazda).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: harald67]
      6 марта 2018 в 09:54 Гілками

harald67 06.03.2018 08:53 пишет:


Конкуренти протиставляють отим всім "високотехнологічним" ВАГам (більшість технологій на яких виконує лише завдання підвищення собівартості та зниження надійності) нормальні автівки



Конечно же, никто не сомневался, что многолетние разработки, например, турбодвижков - это исключительно для того, чтобы повысить себестоимость автомобилей и снизить надежность. А вовсе не для скромного расхода и хорошей динамики/эластичности. Что может быть лучше, чем тратить ресурсы компании на бесполезные изыскания, недополучать прибыль (из-за высокой себестоимости) и постоянно разоряться на гарантийные ремонты "Прекрасная" бизнес-модель!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: skov]
      6 марта 2018 в 09:57 Гілками

skov 06.03.2018 09:46 пишет:

Slevin Oneil 06.03.2018 09:33 пишет:


Так кто же отказался от легковых дизелей? От роботов? От турбин?



Самое смешное, что одни из немногих свежих авто, в которых отказались от дизелей - это новые Porsche (Cayenne, Panamera). А турбодвижки принимаются "на вооружение" японцами (Lexus, Honda, Mazda).



Не-не, падажжите... Мне интересно услышать кто же эти "практически все"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: harald67]
      6 марта 2018 в 10:03 Гілками

harald67 06.03.2018 08:53 пишет:

Ganni 06.03.2018 00:28 пишет:

Paulskit 05.03.2018 19:33 пишет:

Я просто в культурном шоке от Gen3 движков, экономичные, мощные, с очень большим потенциалом. Не понимаю как можно для себя любимого вместо этого выбрать древний атмосферник, ещё и газ колхозить.


Якщо туди ще й мокрі коробки поставлять, то конкурентам взагалі не буде чого протиставити об"єктивно




Конкуренти протиставляють отим всім "високотехнологічним" ВАГам (більшість технологій на яких виконує лише завдання підвищення собівартості та зниження надійності) нормальні автівки, яки із комфортом і без збоїв довозять своїх власників до місця призначення. І вартість володіння такими автівками набагато менша, ніж вартість володіння ВАГом (нехай він там споживає на півлітра менша, зате ремонтувати його треба на великі гроші регулярно). Майже мільйон людей по всьому світу купують кемрі, проти жалюгідних кількох десятків тисяч, що наважилися купити суперб.
Оті усі технологічні шарахання ВАГа приводять лише до підвищення частоти відвідування СТО. Тим більше, що на сьогодні визначальні тенденції в автомобілебудуванні йдуть далеко не у тому напрямку, куди сунеться ВАГ. Практично усі виробники відмовилися або відмовляються від роботів, легкових дизелів, питання турбін також неоднозначне. Зате у категорії гібрідів, електрокарів, нових видів палива ВАГ пасе задніх.


Гггг, це ви мені будете розказувати про Тойоту?
Ну давайте розкажіть мені про вартість володіння 60к перебрати одну лиш задню підвіску не хо? Рульова рейка під 30к не хо? Якийсь там датчик лямбда-зонду по 7к не хо? А їх там 4 чи 6, якщо не помиляюсь - і мене попередили, що якщо один вийшов з ладу, значить по черзі чкоро почнуть решта підходити. Окей це цифри в офів, але тим не менш.
Ляда багажника котра почала гнити вже на другий рік не хо?

Це в жодному разі не претензія до надійності Тойоти - вона дійсно привезе з точки А в точку Б. Просто не треба тут цього лайна про заливаю масло і їздю до місяця й взад

А до речі щодо завжди привезти з точки А в точку Б: так як в тойоти немає сигнальної лампи перегорілих вогнів (неважливо фари чи задні стопи), то японці вигадали один смішний запобіжник - якщо в тебе перегорають обидва задні стопи (а дуже часто водій може й не знати що в нього один ВЖЕ не горить), то машина просто відмовляється заводитись Я одного разу так ледь на евакуатор і втрачений день не "попав" - добре що подзвонив в салон і мене одразу ж попросили перевірити чи горять стопи при витиснутому гальмі (знач я далеко не перший хто до них дзвонить з таким питанням). Довелось вмикати через аварійний режим і на аварійочці їхати в салон на заміну ламп.

Про витікше масло навіть згадувати не хочу - тут, звісно, частково моя вина, бо я читав про цей баг з гумовими патрубками на перших партіях двигуна 3.5. Але справедливості ради, я як клієнт мав право і не бути таким обізнаним по тех.частині


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5703
С нами с 09.10.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Ganni]
      6 марта 2018 в 10:13 Гілками

Кашмар)) как миллионы мучаются на тойоте от ЮАР до Норвегии))) особенно осозновая трабл с патрубком)) Наверное нужно купить канечно же ваг, и разбираться в авто будешь не хуже хозяина жигулей)) Владел когдато 2мя ауди((( На Випосе за километр мастера махали)) хотя ауди это не совсем ваг

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Mask]
      6 марта 2018 в 10:24 Гілками

Просто удивительно, как это "эксперты" еще не вспомнили про масложор на движках ВАГа 10-летней давности и не "пришили" его новым авто

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
говорящая борода **
40 лет, Lucerne, Switzerland
Сообщения: 4707
С нами с 16.05.2016

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: skov]
      6 марта 2018 в 10:28 Гілками

да авно ваш ваг, ширпотребные кастрюли на колесах.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Juke Joint]
      6 марта 2018 в 10:33 Гілками

Juke Joint 06.03.2018 10:28 пишет:

да авно ваш ваг, ширпотребные кастрюли на колесах.



Ой, не говори, приходится себе ВАГи покупать, чтобы нормальным людям больше нормальных машин осталось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: alexkit]
      6 марта 2018 в 10:47 Гілками

alexkit 06.03.2018 10:13 пишет:

Кашмар)) как миллионы мучаются на тойоте от ЮАР до Норвегии))) особенно осозновая трабл с патрубком)) Наверное нужно купить канечно же ваг, и разбираться в авто будешь не хуже хозяина жигулей)) Владел когдато 2мя ауди((( На Випосе за километр мастера махали)) хотя ауди это не совсем ваг


Чого мучаються? Де я писав про мучаються? Проходь вчасно техогляд, замінюй вчасно деталі коли порадить сервіс і автомобіль буде довго й безпроблемно їздити. Я ж сказав що насправді нарікань до надійності в мене немає
Просто треба розуміти що баги існують у всіх виробників і тойота не виняток.
А по-друге не треба тут розказувати казочки про вартість володіння й обслуговування. За один і той же пробіг мені тойота на обслуговування попросила більше значно більше уваги та деталей, аніж гольф (закцентую увагу, що я тут навіть не кажу про споживання чи кількість масла, потрібного на долив в двигун тощо).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Ganni]
      6 марта 2018 в 10:51 Гілками

Ganni 06.03.2018 10:03 пишет:

60к перебрати одну лиш задню підвіску не хо? Рульова рейка під 30к не хо? Якийсь там датчик лямбда-зонду по 7к не хо? А їх там 4 чи 6, якщо не помиляюсь - і мене попередили, що якщо один вийшов з ладу, значить по черзі чкоро почнуть решта підходити. Окей це цифри в офів, але тим не менш.
Ляда багажника котра почала гнити вже на другий рік не хо?

Це в жодному разі не претензія до надійності Тойоти - вона дійсно привезе з точки А в точку Б. Просто не треба тут цього лайна про заливаю масло і їздю до місяця й взад


Так і знав, що Highlander лайно!
От PRADO то ж зовсім інша річ!
Я якраз "їздю до місяця й взад" вже 190 тисяч і з "поломок" лише відклеєвся молдинг на задніх дверях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
говорящая борода **
40 лет, Lucerne, Switzerland
Сообщения: 4707
С нами с 16.05.2016

Re: Superb vs Camry. І знижки? [Re: Paulskit]
      6 марта 2018 в 11:07 Гілками

Paulskit 06.03.2018 10:33 пишет:

Juke Joint 06.03.2018 10:28 пишет:

да авно ваш ваг, ширпотребные кастрюли на колесах.



Ой, не говори, приходится себе ВАГи покупать, чтобы нормальным людям больше нормальных машин осталось.



тиха будь, не пали, дай накинуть
я же сам вагадрочь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
5 користувачів і 144 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11572

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія