autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Есть ли дно у толерантности (38/44)

V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      3 марта 2018 в 18:12 Гілками

базилио 03.03.2018 18:06 пишет:


І перше, що особисто мене на даний час непокоїть - це те, що як ти правильно сказав, доказова база відсутня в обох напрямках. Все, що є на сьогоднішній день -воно на рівні теорій, гіпотез і т.д і на найближчі років 20 я не бачу перспектив щось стверджувати зі 100% вірогідністю.



Як це - "в обох напрямках" - якщо пруфи на вродженість ознаки я тобі вже наводив, а пруфів на набутість ні від тебе не побачив (обережний реверанс вікі про "складну суміш різних факторів" - це як раз і є запобіжний захід для "експертів" на той випадок, якщо раптом щось-таке доведуть - повний аналог твоїх власних "підозр"; а як не доведуть - то й не страшно, бо завжди можна сказати "але ж в головному я був правий - гени, гормони і все таке") - та й сам не знайшов???...

базилио 03.03.2018 18:06 пишет:

Тому і будь-яку пропаганду в цьому напрямку я буду сприймати ВКРАЙ обережно і в принципі негативно. Причини такого негативного ставлення я назвав вище



Це ти про суіцидальні схильності та більшу поширеність ВІЛ? Ти знаєш - я з тобою погоджуся. Бо для батька в умовному Сомалі, який любить свою дитину - її камінг-аут дійсно означає одне - втратити дитину, бо ймовірність того, що її вб"ють гомофоби дорівнює майже 100%, а ВІЛ там не лікується. В умовній Україні - вже трохи легше (хоча про "крічать в літсо і спіну" - це звідси, он воно - по Хрещатику лазить!), а в умовних США - так і зовсім не трагедія. За таких умов та схильності до метафізики - дійсно, будеш із бубном навколо дитини скакати, аби не сталось.


Змінено Nofate (18:24 03/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Nofate]
      3 марта 2018 в 18:19 Гілками

Nofate 03.03.2018 18:04 пишет:

базилио 03.03.2018 17:54 пишет:


твої діти просять снікерс, бо вони голодають? чи просто тому, що снікерс є і це типу "модно", "круто" чи якось ще?



Звичайно, тому - що це круто і це є у сусіда.
Але - ти реально віриш в те, що - давай візьмемо повний екстрім на користь геєв - якщо для гетеросексуального підлітка підійде його кумір (хз хто там в тренді - умовний джастінбібер чи хтось такий) і скаже "я трахаю свого дружбана в " - то і у підлітка також відразу встане на свого дружбана??? Я теж пам"ятаю себе підлітком з постійною ерекцією та кипінням гормонів - але чому мені жодного разу не спало на думку "а чи не чпокнути мені хлопця?" - якого особисто мені триггера не вистачило - та невже гей-реклами ойфона?



Петрик і Василько - найкрутіші хлопці в класі. А Оленка і Галинка - найкрутіші дівчата. Вони тусять в найкрутішій компанії, в яку хочуть попасти всі однолітки. вони навіть вкрали в батька Оленки пів-літра віскі і випили його на шкільному подвір"ї після фізкультури. Тепер згадаємо коли починається активне статеве життя у сучасних підлітків і як себе почувають "нормальні пацани" після такого. +100 до крутості?
А якщо їм пояснити, що +100 до крутості можна отримати без отих дурнуватих дівчат, які то плачуть, то ці дні, то сам козел, і це нормально, бо сам джастінбібер так робить, то на виході отримаєш стабільний гомосексуальний контакт.
а оскільки в пустих і не сформованих головах вітер, то крім вагітності в 14 років ми будемо мати ВІЛ в 14 років, папіломавірус в 14 років, підвищений ризик суіцидів у 14 років (тут уже таки підключаться однолітки) і повний набір.
про вродженість ознаки я теж відповів - вроджена присутність В27 приводить до цікавих наслідків.

Змінено базилио (18:21 03/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      3 марта 2018 в 18:30 Гілками

базилио 03.03.2018 18:19 пишет:

Nofate 03.03.2018 18:04 пишет:

базилио 03.03.2018 17:54 пишет:


твої діти просять снікерс, бо вони голодають? чи просто тому, що снікерс є і це типу "модно", "круто" чи якось ще?



Звичайно, тому - що це круто і це є у сусіда.
Але - ти реально віриш в те, що - давай візьмемо повний екстрім на користь геєв - якщо для гетеросексуального підлітка підійде його кумір (хз хто там в тренді - умовний джастінбібер чи хтось такий) і скаже "я трахаю свого дружбана в " - то і у підлітка також відразу встане на свого дружбана??? Я теж пам"ятаю себе підлітком з постійною ерекцією та кипінням гормонів - але чому мені жодного разу не спало на думку "а чи не чпокнути мені хлопця?" - якого особисто мені триггера не вистачило - та невже гей-реклами ойфона?



Петрик і Василько - найкрутіші хлопці в класі. А Оленка і Галинка - найкрутіші дівчата. Вони тусять в найкрутішій компанії, в яку хочуть попасти всі однолітки. вони навіть вкрали в батька Оленки пів-літра віскі і випили його на шкільному подвір"ї після фізкультури. Тепер згадаємо коли починається активне статеве життя у сучасних підлітків і як себе почувають "нормальні пацани" після такого. +100 до крутості?
А якщо їм пояснити, що +100 до крутості можна отримати без отих дурнуватих дівчат, які то плачуть, то ці дні, то сам козел, і це нормально, бо сам джастінбібер так робить, то на виході отримаєш стабільний гомосексуальний контакт.
а оскільки в пустих і не сформованих головах вітер, то крім вагітності в 14 років ми будемо мати ВІЛ в 14 років, папіломавірус в 14 років, підвищений ризик суіцидів у 14 років (тут уже таки підключаться однолітки) і повний набір.
про вродженість ознаки я теж відповів - вроджена присутність В27 приводить до цікавих наслідків.



Все правда, все справедливо - але в Україні цього не станеться, і знаєш чому? Бо Петрик з Васильком - гопнікі, і батьки їх - гопнікі (інакше - ну які ж вони найкрутіші в класі?..), і "стабільного гомосексуального контакту" з тої причини, що це "модно" або "круто" - точно не буде. А скоріш за все Петрик з Васильком візьмуть пів-класа пацанів із собою на бл..ен-штрассе "пі...ть п....рів"
А в цих ваших Європах - ще простіше, тут дивляться на 14-річного незайманого як на лунатіка - бо мати собі "кересте" ("коханого" з данської) з 13 років для дівок - як запросто, і мама з татом не полізуть в кімнату до 13-річних, а подбають про те, щоб у них із собою були презервативи.

От в такі "соціальні тригери" я вірю, аж бігом - а пропаганда... кам он, це смішно.

Це, зауваж - ми поки що тільки два екстремуми роздивилися, але є ще така річ, як літера "Б" в ЛГБТ - он, мій бувший шеф - троє дітей, старший вже в універі вчиться - а сам в гей-клубі (ага, я заходив - цікаво було) пацанів зажимає - то він під...р чи ні?

Змінено Nofate (18:44 03/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      3 марта 2018 в 20:04 Гілками

В ответ на:

А якщо їм пояснити, що +100 до крутості можна отримати без отих дурнуватих дівчат, які то плачуть, то ці дні, то сам козел, і це нормально, бо сам джастінбібер так робить, то на виході отримаєш стабільний гомосексуальний контакт.





Це дуже цікава теорія, але є одне але - як пояснити пенісу підлітка, що він повинен вставати на Петрика, а не на Оленку?

В ответ на:

а оскільки в пустих і не сформованих головах вітер, то крім вагітності в 14 років ми будемо мати ВІЛ в 14 років, папіломавірус в 14 років, підвищений ризик суіцидів у 14 років (тут уже таки підключаться однолітки) і повний набір.





А тут в тебе проблема з логікою - чому однолітки підключаться, якщо це модно та круто? Протиріччя.

Більш того - якщо не волати "жах! жах!", а нормально говорити про секс, казати, що усі варіанти нормальні, пояснювати необхідність контрацепції, роз'яснювати загрозу анального та відносну безпеку орального секса (особливо якщо в кондомі з полуничним смаком) - то звідки візметься ВІЛ в 14 років та папіломавірус в 14 рокі (вне залежності від орієнтації?

Змінено Никитка (20:05 03/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      3 марта 2018 в 20:11 Гілками

В ответ на:

такий експеримент провести неможна. він асоціальний.




Він вже проводився неодноразово, я тобі навіть посилання давав.



Тепер як лікар, скажи нам, як називається стан, коли:

- людина чогось боїться чи негативно ставиться,
- жодних емпіричних доказів цього негативу в неї нема,
- емпіричні докази зворотнього вона ігнорує або знецінює?

В ответ на:

То як сприймати гомосексуальність - теж як відхилення, чи як норму?




WHO вирішила, що як варіант норми. І це логічно, бо захворювання щитоподібної залізи є проблемою самі по собі, а гомосексуальність сама по себе проблемою не є, якщо оточуючі гопніки не намагаються зробити тобі погане. (А вони це роблять і в випадках албіносів, шульг, жінок, людей іншого кольору шкіри тощо - бо гопніки.)

Змінено Никитка (20:16 03/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Nofate]
      3 марта 2018 в 20:19 Гілками

В ответ на:

Але - ти реально віриш в те, що - давай візьмемо повний екстрім на користь геєв - якщо для гетеросексуального підлітка підійде його кумір (хз хто там в тренді - умовний джастінбібер чи хтось такий) і скаже "я трахаю свого дружбана в




Ем, коли я був гіперсексуальним підлітком, я фанатів по пісням відомого гея Фаруха Бульсари (відомого також як Фреді Меркьюрі, якщо базилио не в курсі). Якщо є і на світі гей-пропаганда, так це його кліпи.


Але навіть мастурбуючи по 6 разів на добу, я чомусь уявляв не його лосини, а свою однокласницю Наташку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      3 марта 2018 в 20:23 Гілками

В ответ на:

+100 до крутості можна отримати без отих дурнуватих дівчат, які то плачуть, то ці дні




до речі, а ось це дуже схоже на мізогінічний стереотип.

взагалі, підліткам непогано було б розповісти, що дівчата - такі ж самі люди, як вони самі, і ставиться до них треба, як до людей, і слухати що вони тобі кажуть, а не грати в мачо-гри, як глухар на току.

треба їх вчити, що таке "так", що таке "ні", як користуватися контрацепією, як питати фідбек під час фореплею та сексу - і буде в них усе нормально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Nofate]
      4 марта 2018 в 00:28 Гілками

В ответ на:

а в умовних США - так і зовсім не трагедія




Це тільки в умовних США, бо за межами густонаселених ліберальних берегів - в США коїться повний п-ць:

- довбануті на всю бошку віряни намагаються лікувати геїв гормональной та шоковою терапієй
- розстрілюють жіночі консультації та атакують гінекологів
- вбивають сикхів, бо "пнаєхалі тут мусульмані"
- вважають, що Німеччині скоро капець
- вважають Путина класним пацаном
- ну і так далі, повний набір


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 16
С нами с 22.10.2017

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 00:57 Гілками

Никитка 03.03.2018 20:04 пишет:



Це дуже цікава теорія, але є одне але - як пояснити пенісу підлітка, що він повинен вставати на Петрика, а не на Оленку?





я ж тобі вже казав, встане й на козу, й на корову, й на івасика, й на телесика
ала ж у твоєму світі
Никитка 03.03.2018 20:04 пишет:

що усі варіанти нормальні, пояснювати необхідність контрацепції,


, на кого встало, от того й маєш, а у людському світі, людині пояснюють шо зась, мама, тато, у когось церква, у когось дядько та брат, там вулиця.

до речі, я не зрозумів, до чого у цьому контексті контрацепція, це знущання над цим поняттям

та ще, ти сам то хто? з тих, чи толерантний? козу маєш?
зі: українська у тебе досі так собі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
43 года (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1544
С нами с 21.01.2016

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 01:05 Гілками

Никитка 03.03.2018 20:23 пишет:


взагалі, підліткам непогано було б розповісти, що дівчата - такі ж самі люди, як вони самі, і ставиться до них треба, як до людей, і слухати що вони тобі кажуть, а не грати в мачо-гри, як глухар на току.

треба їх вчити, що таке "так", що таке "ні", як користуватися контрацепією, як питати фідбек під час фореплею та сексу - і буде в них усе нормально.




Ну шо ж вам так неймется залезть не только в чужие головы но и в постели, а? Как без ваших, мягко говоря, неумных поучений человечество вообще есть?
Давайте мальчикам скажем шо они девачки, а девачкам шо они мальчики... Кто вам сказал (вам это вам всем), что подростки воспринимают противоположный пол как-то иначе, чем людьми? На то она и природа, что поведенческие схемы и стереотипы очень похожи у всех живых видов в том, что девочки и мальчики ведут себя по разному. Не хотите ли вы добиться гендерного равенства у богомолов и у львов?
(с) Задорнов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: tarasyku]
      4 марта 2018 в 01:45 Гілками

В ответ на:

я ж тобі вже казав, встане й на козу, й на корову, й на івасика, й на телесика





В тебе встає на козу, корову, та Івасика?



В ответ на:

та ще, ти сам то хто? з тих, чи толерантний? козу маєш?




Це легко знайти в архівах. Але якщо такі питання задає анонім з 16 месагами - то я розумію, що відповідь насправді, його не дуже цікавить.

Змінено Никитка (01:50 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 02:21 Гілками

В ответ на:

Ну, взагаліто, я б назвав одне дослідження одного Техаського професора, але Нікітка чогось його не любить і просив не згадувати.




Можеш нагадати, де я його не любив та просив не згадувати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Nofate]
      4 марта 2018 в 02:26 Гілками

В ответ на:

От в такі "соціальні тригери" я вірю, аж бігом - а пропаганда... кам он, це смішно.





До речі, якщо б пропаганда дійсно перетворювала гетеросексуалів на геїв та лесбіянок - то нам, як біологічному виду, треба вже б було б тою пропагандою скористатися.

Нас на планеті 7 мільярдів і зупинятися ми не збираємося, засираючи при цьому планети аццкими темпами. Непогано било би натягнути Мальтузу носа та зменшити кількість людства без насильства та війн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Сергей_34]
      4 марта 2018 в 09:10 Гілками

Сергей_34 04.03.2018 01:05 пишет:

(С)Задорнов.



Пропагандируешь рак мозга?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 13:08 Гілками

Никитка 04.03.2018 02:21 пишет:

В ответ на:

Ну, взагаліто, я б назвав одне дослідження одного Техаського професора, але Нікітка чогось його не любить і просив не згадувати.




Можеш нагадати, де я його не любив та просив не згадувати?




Никитка 28.02.2018 20:00 пишет:

Nofate 28.02.2018 19:26 пишет:






Тому що такий пруф знайти неможливо поки що. базилио - інтелектуально чесна людина, він не буде брати в руки дослідження на семплі в 10 родин. А якщо брати більш серйозні дослідження, то там результати будуть десь такі:





я думав, ти про нього.
Правда чого так вирішив - мабуть, десь в попередніх темах щось про нього казав. Але як ні, то ні, вважай це моєю помилкою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 13:13 Гілками

Никитка 04.03.2018 01:45 пишет:

В ответ на:






В тебе встає на козу, корову, та Івасика?

В ответ на:





Це легко знайти в архівах. Але якщо такі питання задає анонім з 16 месагами - то я розумію, що відповідь насправді, його не дуже цікавить.



1. в нього може ні, і в тебе може ні, але ти ж не будеш заперечувати що знайдеться той, у кого встане?
і, о Боже! Він теж здоровий! Ти так вважаєш?
Ну і тут же ти дискримінуєш людину тільки за кількість його месегів - а чого так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40379
С нами с 14.01.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 13:14 Гілками

Никитка 04.03.2018 00:28 пишет:

В ответ на:

а в умовних США - так і зовсім не трагедія




Це тільки в умовних США, бо за межами густонаселених ліберальних берегів - в США коїться повний п-ць:

- довбануті на всю бошку віряни намагаються лікувати геїв гормональной та шоковою терапієй
- розстрілюють жіночі консультації та атакують гінекологів
- вбивають сикхів, бо "пнаєхалі тут мусульмані"
- вважають, що Німеччині скоро капець
- вважають Путина класним пацаном
- ну і так далі, повний набір




Какой ужас творится, страшно, страшно читать. До чего же люди дошли, ради длинного доллара в такие ужасные страны едут )))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 13:17 Гілками

Никитка 03.03.2018 20:11 пишет:

В ответ на:






В ответ на:






WHO вирішила, що як варіант норми. І це логічно, бо захворювання щитоподібної залізи є проблемою самі по собі, а гомосексуальність сама по себе проблемою не є, якщо оточуючі гопніки не намагаються зробити тобі погане. (А вони це роблять і в випадках албіносів, шульг, жінок, людей іншого кольору шкіри тощо - бо гопніки.)



Нагадай, будь-ласка, всю історію цього визнання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Nofate]
      4 марта 2018 в 13:23 Гілками

Nofate 03.03.2018 18:30 пишет:

базилио 03.03.2018 18:19 пишет:

Nofate 03.03.2018 18:04 пишет:






А в цих ваших Європах - ще простіше, тут дивляться на 14-річного незайманого як на лунатіка - бо мати собі "кересте" ("коханого" з данської) з 13 років для дівок - як запросто, і мама з татом не полізуть в кімнату до 13-річних, а подбають про те, щоб у них із собою були презервативи.








Закон считает, что "в 12 лет" "осознанно заявлять" "дочка/сын" не может (ну недееспособны они) - поэтому "совет да любовь" светит родителям тюремным сроком (равно как и соседу - дяде-Васе).








а як ці два явища в Данії співіснують? У вас з 13 дієздатні вважаються?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44491
С нами с 11.04.2006

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Абрвалг]
      4 марта 2018 в 14:37 Гілками

Абрвалг 04.03.2018 13:14 пишет:


Какой ужас творится, страшно, страшно читать. До чего же люди дошли, ради длинного доллара в такие ужасные страны едут )))))




Ты сейчас совсем как тру эвропеец про США рассуждаеш


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
3 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 17075

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія