autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Есть ли дно у толерантности (39/44)

48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40369
С нами с 14.01.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: nickka]
      4 марта 2018 в 14:47 Гілками

nickka 04.03.2018 14:37 пишет:

Абрвалг 04.03.2018 13:14 пишет:


Какой ужас творится, страшно, страшно читать. До чего же люди дошли, ради длинного доллара в такие ужасные страны едут )))))




Ты сейчас совсем как тру эвропеец про США рассуждаеш






так стараюсь рассуждать в ногу со временем, как в советском анекдоте: "Колебались ли Вы в проведении линии партии?" Рабинович ответил: "Колебался вместе с линией".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:13 Гілками

базилио 04.03.2018 13:23 пишет:


а як ці два явища в Данії співіснують? У вас з 13 дієздатні вважаються?



А так само, як і в Україні - дорослий чпокнути 13-літнього (безвідносно статі) не може, бо стаття, а ось за секс між неповнолітніми за спільною згодою - не буде рівно нічого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:19 Гілками

В ответ на:

Нагадай, будь-ласка, всю історію цього визнання.




https://www.psychologytoday.com/blog/hid...mental-disorder


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Nofate]
      4 марта 2018 в 19:23 Гілками

Nofate 04.03.2018 19:13 пишет:

базилио 04.03.2018 13:23 пишет:


а як ці два явища в Данії співіснують? У вас з 13 дієздатні вважаються?



А так само, як і в Україні - дорослий чпокнути 13-літнього (безвідносно статі) не може, бо стаття, а ось за секс між неповнолітніми за спільною згодою - не буде рівно нічого.



Тобто це суспільно визнана норма і ти теж вважаєш це нормальним? Просто виникає запитання- а чого дорослому неможна, якщо там любов до гробу і взаємна згода? Тільки по причині статті, більше перепон немає?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 19:26 Гілками

Никитка 04.03.2018 19:19 пишет:

В ответ на:

Нагадай, будь-ласка, всю історію цього визнання.




https://www.psychologytoday.com/blog/hid...mental-disorder



це якось дуже скромно описано.
А взагалі якщо зважати на визначення "здоров"я" згідно ВООЗ, то тут треба признати - воно таки під це визначення підпадає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:27 Гілками

В ответ на:

Сексуальна орієнтація - психо-емоційна сфера




Опа-на. Саме психо-емоційна, не ендокринна, і не нейрологічна?

Змінено Никитка (19:42 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:29 Гілками

В ответ на:

Просто виникає запитання- а чого дорослому неможна, якщо там любов до гробу і взаємна згода




Слухай, ти мене зараз лякаєш. Це ж абетка секс-освіти. Дорослому не можна, бо відносини дорослий-дитина по дефолту не можуть бути рівними.

Дитина залежить від дорослих, що практично унеможливлює здорові рівноправні відносини. Саме по цій причині не можна займатися сексом лікарю та пацієнту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:32 Гілками

В ответ на:

І за відсутності цього гена він теж їх запускає? З різною частотою, але запускає.




Тобто ти боїшся, що "пропаганда" може запустити експресію гена гомосексуальності? Навіть за відсутності будь-яких доказів цього?

Ну, окей. Це, в принципі - така думка, на яку кожний має право.

Але що робити з фактом, що цій страх примушує тебе пропагандувати робити погано іншим?

- хай сидять дома і не демонструють орієнтацію публично
- хай не підходять до дітей
- треба ускладнити їм отримання медпослуг (хай платять більше за медстраховку, якщо нема грошей лікуватися - хай хворіють та створюють більше проблем як себе, так і оточуючим)

Нічого не переплутав?

Останній пункт - це з уст лікаря чути взагалі дико.


Але в цілому я дискусією я задоволений - вона демонструє, що Україна в плані адекватності вже випереджає якусь Алабаму.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:34 Гілками

В ответ на:

Тобто це суспільно визнана норма і ти теж вважаєш це нормальним?




Сам ти коли втратив цнотливість? Давай будемо реалистами - підлітки в 13-14 вже трахаються. Це було є, та буде - тому що гормони не надуриш.

Єдине що ми можемо зробити - навчити їх робити це більш-менш безпечно (з фізичної та емоційної точки зору).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:40 Гілками

В ответ на:

Правда чого так вирішив - мабуть, десь в попередніх темах щось про нього казав. Але як ні, то ні, вважай це моєю помилкою.





Прийнято. Більш того, я навіть не буду сперечатися з цім дослидженням. Просто нагадаю, що в США життя не поляна з єдинорогами, де геї какають метеликами.

Навіть зараз за межами ліберальних coastal bubbles - LGBT будуть зіткатся з дискримінацією аж до фізичної безпеки. А 30-40 років в США коївся п-ць, який в сучасній Україні навіть уявити важко.

Тому дослідження "діти в сім'ях - повних чи не повних - де батьків частіше б'ють, не беруть на роботу, примушують ховатися - частіше вживають наркотики та мають гірші оцінки, ніж в повних родинах, де батьки ніколи не розлучаються" - воно, з одного боку, 100% вірне, з іншого боку - безглузде.


Але навіщо ти згадав це дослідження, коли тебе питали про вплив "пропаганди" на орієнтацію?

Змінено Никитка (20:10 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 19:51 Гілками

Никитка 04.03.2018 19:29 пишет:

В ответ на:

Просто виникає запитання- а чого дорослому неможна, якщо там любов до гробу і взаємна згода




Слухай, ти мене зараз лякаєш. Це ж абетка секс-освіти. Дорослому не можна, бо відносини дорослий-дитина по дефолту не можуть бути рівними.

Дитина залежить від дорослих, що практично унеможливлює здорові рівноправні відносини. Саме по цій причині не можна займатися сексом лікарю та пацієнту.



Тобто, рівно в 18 дитина стає дорослою, бо стає незалежною від дорослих? За день до цього - вона повністю залежала, а об 00.01 -вже ні?
А що такого відбувається об 00.00? І чому саме в 18? (в середньому - бо по різних країнах по різному)
Мені реально цікаво, як ти це сприймаєш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:52 Гілками

В ответ на:

в нього може ні, і в тебе може ні, але ти ж не будеш заперечувати що знайдеться той, у кого встане?




І що? Мене це пофіг. Якщо в когось на щось встав - то це не моя проблема взагалі.



В ответ на:

Ну і тут же ти дискримінуєш людину тільки за кількість його месегів - а чого так?





Тому що нормально дискримінувати людей за їх вчинками (анонім з 16 месагами по-хамськи поводиться - це вчинок). Ненормально дискримінувати людей за місцем народження, кольором шкіри, статтю, орієнтацією і так далі. Дивно, що це доводиться пояснювати.


P.S. Цікаво, до речі, що ти вирішив підковирнути мене, замість того, щоб зробити зауваження хаму. (А ти ще ображався, коли я питав, чи комфортно тобі бути в цій дискусії ти по один бік з алексомб та іншими...)

Змінено Никитка (20:03 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 19:58 Гілками

В ответ на:

Тобто, рівно в 18 дитина стає дорослою, бо стає незалежною від дорослих? За день до цього - вона повністю залежала, а об 00.01 -вже ні?





На жаль, саме так.

За день дитина залежить від дорослих в питаннях де їй жити, як їй лікуватися тощо - не маючи права робити як їй заманеться. Об 00.01 вона отримує право приймати ці рішення самостійно.



Мені здається, я вже про це писав тут. Я вважаю, що це недосконалий механізм. Подивись:

За день - не можна вживати алкоголь, а об 00.01 - можна.
За день - не можна керувати машиною, а об 00.01 - можна.
За день - не можна купувати зброю, а об 00.01 - можна.
За день - не можна брати участь в виборах, а об 00.01 - можна
За день - не можна приймати медичні рішення що до ВЛАСНОГО лікування, а об 00.01 - можна.


І так далі.

Ідеалом були б якісь екзамени на незалежність і адекватність. (ПЕТ-скан фронтальних долей?) Але за відсутністю такого екзамену - віковий ценз це те, що ми маємо.

До речі, в США вже є спроби це пофіксити - в деяких штатах підліток може звернутися до суду та спробувати довести свою дієздатність та незалежність.

Змінено Никитка (20:02 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 746
С нами с 20.05.2015

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: WalkmandT]
      4 марта 2018 в 20:01 Гілками

В ответ на:

Есть ли дно у толерантности



Дисклеймер: нервных прошу дальше не читать; цели обидеть чьи-то тонкие чувства не ставлю.
С религиозной точки зрения, которую я периодически представляю на этому форуме, дна у "толерантности" нет в том смысле, что когда человек заражается "толерантностью", он дает свое согласие, впускает в свою душу грех (даже если сам этим непосредственно не занимается), тем самым давая над собой власть томусамому. А грех, проникая в душу, стремится развиваться, и, если человек с ним не борется, то он будет прогрессировать, привлекать своих собратьев и т.д. Просто так конца этому нет - развитие может идти вплоть до совершенно бесноватых состояний, как у человека, так и у общества.
Другое дело, что есть еще и другая сторона (а именно Бог), которой все же небезразлично, куда падают люди. Очень часто Бог людей пытается вразумлять еще в этой жизни - зачастую, путем скорбей - к сожалению, часто только это помогает прочистить мозги. Иногда доходит до того, что вразумляет целые страны - и это, кстати, хорошо, это означает, что человек/страна еще не оставлены Богом.
И это "толерантность" безусловно будет остановлена, правда, есть точка зрения, что эта остановка может быть уже последней
В целом, задача всех людей, которые еще не потерялись в "толерантности", понимать, что нельзя ненавидеть объектов "толерантности" - они люди, причем глубоко пораженные грехом, в чем заключается громадная для них самих проблема - они, как правило, даже не понимают, что с ними произошло. Людей надо любить и стараться им помочь в меру того. как они сами хотят помочь себе. Но ни в коем случае нельзя принимать грех как "норму" - ни у себя в душЕ, ни, по возможности, в обществе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 746
С нами с 20.05.2015

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Mr.Steel]
      4 марта 2018 в 20:06 Гілками

А по поводу конкретно ролика в стартовом посте, а также ему подобных - это просто означает, что мы находимся сейчас на этапе сдвига окна Овертона в этой теме на последнюю стадию - с "приемлемого" на "желательное". Думаю, все, в т.ч. и ТС (декларирующий, что "вполне спокойно относится"), согласятся, что стадия приемлемости обществом уже вполне достигнута.

П.С. Кстати, не надо далеко ходить - см. сегодняшее укротелевидение и рекламный ролик шоколада "Миллениум" - та же тематика уже здесь. Европа, чо!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 20:09 Гілками

Никитка 04.03.2018 19:32 пишет:

В ответ на:

І за відсутності цього гена він теж їх запускає? З різною частотою, але запускає.




Але що робити з фактом, що цій страх примушує тебе пропагандувати робити погано іншим?

- хай сидять дома і не демонструють орієнтацію публично
- хай не підходять до дітей
- треба ускладнити їм отримання медпослуг (хай платять більше за медстраховку, якщо нема грошей лікуватися - хай хворіють та створюють більше проблем як себе, так і оточуючим)
Нічого не переплутав?
Останній пункт - це з уст лікаря чути взагалі дико.
Але в цілому я дискусією я задоволений - вона демонструє, що Україна в плані адекватності вже випереджає якусь Алабаму.



- чому сидить дома? нехай собі живе своїм життям, та не пропагує свій спосіб в публічній сфері
- Якщо він не займається пропагандою серед дітей, то які обмеження? Такі ж як для релігійної, політичної та інших агітацій.
- взагалі-то мова йшла про дещо інше.
В ответ на:

Nofate 01.03.2018 15:10 пишет:

базилио 01.03.2018 14:55 пишет:

Nofate 01.03.2018 12:51 пишет:


В ответ на:

...













2. Професійний: представниками ЛГБТ треба бути обережнішими у своїх зв"язках, а відповідні органи здравозахоронення мають надавати більшої уваги цій проблемі (= "дайте більше грошей на пропаганду захищеного сексу"). Більш за те, на лікування таких ЛГБТ має піти більше коштів, ніж на лікування ЛГБТ- та гетеро-не-носіїв (ти лікар, можеш нам підказати - наскільки дорожче обходиться операційне втручання для ВІЛ-позитивного, ніж для ВІЛ-негативного пацієнта). Одже, мають бути винайдені додаткові джерела фінансування.
АЛЕ: вартість лікування не залежитеме від сексуальної орієнтації пацієнта.
Тому - мій висновок: потрібна профілактика, ТАКА САМА, як і для гетеро-.
Мабуть, я щось випустив - додай, будь ласка.






Оскільки ми за рівні права, то я не вважаю, що повинен додатково оплачувати лікування конкретно цієї категорії громадян, і виділяти їм якісь фінансові преференції (ви гей -о,ось вам покращена палата і ресторанне харчування, а ви гетеро - нажаль, але на обід тільки компот, а знеболююче закінчилось, залишилось тільки для гомо...). Ти готовий -прошу дуже, через фонди, організації і т.д. але не через податки. Таку ж позицію я займу і відносно інших категорій ризику - алкоголіки, лижники і т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Mr.Steel]
      4 марта 2018 в 20:10 Гілками

Почему слово толерантность в ""?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 471
С нами с 31.08.2014

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Мия]
      4 марта 2018 в 20:13 Гілками

Мия 04.03.2018 20:10 пишет:

Почему слово толерантность в ""?



У тебя только этот вопрос на тот пост???!!!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: GEF-327]
      4 марта 2018 в 20:14 Гілками

GEF-327 04.03.2018 20:13 пишет:

Мия 04.03.2018 20:10 пишет:

Почему слово толерантность в ""?



У тебя только этот вопрос на тот пост???!!!


были бы другие - задала
А что?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 20:18 Гілками

Никитка 04.03.2018 19:58 пишет:

В ответ на:

Тобто, рівно в 18 дитина стає дорослою, бо стає незалежною від дорослих? За день до цього - вона повністю залежала, а об 00.01 -вже ні?





На жаль, саме так.

За день дитина залежить від дорослих в питаннях де їй жити, як їй лікуватися тощо - не маючи права робити як їй заманеться. Об 00.01 вона отримує право приймати ці рішення самостійно.





тобто ти погоджуєшся, що цей поділ виключно умовний, заснований на культуральних особливостях, традиціях і т.д, і жодного фізіологічного підгрунтя не несе, як ти любиш - в кожному конкретному випадку. Так, для більшості - це вік, до якого людина набирається якогось досвіду, формується який-не-який світогляд, завершується формування всіх органів і систем за дорослим типом і врешті-решт ризик патологічної вагітності і загроза плоду падають до мінімуму (останнє і було одним з чинників вибору цього віку)
тобто умовно Вася/Оля у 20 ще дитина, а Вова/Галя і 15 дасть фору 30-річним?
Я правильно написав?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 17073

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія