autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Есть ли дно у толерантности (40/44)

Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 20:20 Гілками

В ответ на:

- чому сидить дома? нехай собі живе своїм життям, та не пропагує свій спосіб в публічній сфері




Сорі, але я думаю, ти зрозумів, про що я кажу. Сидить дома, на вулицях за руки не тримайтеся, не цілуйтеся, так? Чи я помиляюсь?

В ответ на:

я не вважаю, що повинен додатково оплачувати лікування конкретно цієї категорії громадян, і виділяти їм якісь фінансові преференції (ви гей -о,ось вам покращена палата і ресторанне харчування, а ви гетеро - нажаль, але на обід тільки компот, а знеболююче закінчилось, залишилось тільки для гомо...)




Слухай, а це вже пересмикування. Nofate казав про те, що на лікування може буте потрібне більше грошей.

"ти лікар, можеш нам підказати - наскільки дорожче обходиться операційне втручання для ВІЛ-позитивного, ніж для ВІЛ-негативного пацієнта)"

Що, до речі, ти спростував.

Негарно це перетворювати на "ресторанне харчування".

В ответ на:

Таку ж позицію я займу і відносно інших категорій ризику - алкоголіки, лижники і т.д.




Можна уточнити, це як? Треба не продавати алкоголікам медстраховку, або брати з них більше грошей? Якщо так - це не просто дикунство, це небезпечне дикунство.

Бо алкоголік, який захворів, наприклад, на ТБ, і який не отримав медстраховку - в кращому випадку все одно буде лікуватися на твої гроші. Це може бути у вигляді податків. Це може бути у виді завищених цін на лікування - які перетворюються на більш дорогу страховку (як це трапляється в США).

В найгіршому випадку він тупо лікуватися не буде - і це вже небезпечно не тільки для нього, а для суспільства взагалі.

Гуманніше та безпечніше для усіх було б лікувати алкоголіків (навіть за гроші інших) - чути зворотне від лікаря це, пардон, пердімонокль.

Змінено Никитка (20:31 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 746
С нами с 20.05.2015

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Мия]
      4 марта 2018 в 20:21 Гілками

Мия 04.03.2018 20:10 пишет:

Почему слово толерантность в ""?



Потому что оно используется как цитата к стартовому вопросу. Ну а также потому, что слово "толератность" навязано обществу как красивый термин, с которым вроде и не поспоришь, но при этом он таковым не является (другое похожое словечки, например - "гуманизм" - тоже вроде хорошо, но на поверку - зло). При этом общество сейчас в целом весьма нетолерантно (ИМХО), но в этих вещах, по чьему-то мнению, должно быть толерантно. Вот для того, чтобы отличать реальную толератность от этой, узконаправленной - я и употребил кавычки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев/Одесса
Сообщения: 5160
С нами с 01.04.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Mr.Steel]
      4 марта 2018 в 20:23 Гілками

Mr.Steel 04.03.2018 20:21 пишет:

"гуманизм" - тоже вроде хорошо, но на поверку - зло).



Почему?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 20:23 Гілками

В ответ на:

жодного фізіологічного підгрунтя не несе




Несе. В 12-13 фронтальні долі ще тупо не розвинені так, як в 18. Репродуктивна система в більшості може бути в 16 готова, а ось мозок - ні.

В ответ на:

Так, для більшості - це вік, до якого людина набирається якогось досвіду, формується який-не-який світогляд, завершується формування всіх органів і систем за дорослим типом




Ну ось ти і сам розповів про фізіологічне підгрунтя вікового цензу.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Asasad®]
      4 марта 2018 в 20:25 Гілками

Тому що без гуманізму можна робити іншим погано заради віри.

А гуманизм заважає - каже не бог, а людина - це найвища цінність.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: WalkmandT]
      4 марта 2018 в 20:32 Гілками

В ответ на:

Можна уточнити, це як? Треба не продавати алкоголікам медстраховку, або брати з них більше грошей? Якщо так - це не просто дикунство, це небезпечне дикунство.



Ти трошки забуваєш про різну систему охорони здоров"я тут і там.
Якщо тобі умовно продають сьогодні страховку за 100 уо, а завтра цю ж страховку продаватимуть за 110 "бо ми вирішили ці 10 уо направити на лікування гомосексуалістів", то ти молодець, це твоє право. Але завтра вона коштуватиме 120 -"бо алкоголіки", а післязавтра 130 -" бо лижники".
Як на мене це трошки несправедливо по відношенню до інших.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 20:39 Гілками

Никитка 04.03.2018 20:23 пишет:

В ответ на:

жодного фізіологічного підгрунтя не несе




Несе. В 12-13 фронтальні долі ще тупо не розвинені так, як в 18. Репродуктивна система в більшості може бути в 16 готова, а ось мозок - ні.

В ответ на:

Так, для більшості - це вік, до якого людина набирається якогось досвіду, формується який-не-який світогляд, завершується формування всіх органів і систем за дорослим типом




Ну ось ти і сам розповів про фізіологічне підгрунтя вікового цензу.





Тобто, якщо хтось підніме питання про зниження цього віку до 16 - ти проти не будеш? В окремих випадках звичайно. Там уже про вікно писали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
opt
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3534
С нами с 26.11.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 20:41 Гілками

базилио 04.03.2018 20:32 пишет:

В ответ на:

Можна уточнити, це як? Треба не продавати алкоголікам медстраховку, або брати з них більше грошей? Якщо так - це не просто дикунство, це небезпечне дикунство.



Ти трошки забуваєш про різну систему охорони здоров"я тут і там.
Якщо тобі умовно продають сьогодні страховку за 100 уо, а завтра цю ж страховку продаватимуть за 110 "бо ми вирішили ці 10 уо направити на лікування гомосексуалістів", то ти молодець, це твоє право. Але завтра вона коштуватиме 120 -"бо алкоголіки", а післязавтра 130 -" бо лижники".
Як на мене це трошки несправедливо по відношенню до інших.




Абсолютно верно. К сожалению, ваш оппонент не совсем понимает, что сколько он платит за других, потому как на хлеб с маслом ему и так хватает. Я тоже противник нелегалов и дармоедов.


Вот отличная сцена про американскую медицину, например (на русском нету ).


http://youtu.be/wcjCEUeC8nk


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 20:43 Гілками

В ответ на:

Якщо тобі умовно продають сьогодні страховку за 100 уо, а завтра цю ж страховку продаватимуть за 110 "бо ми вирішили ці 10 уо направити на лікування гомосексуалістів", то ти молодець, це твоє право. Але завтра вона коштуватиме 120 -"бо алкоголіки", а післязавтра 130 -" бо лижники".




Це несправедливо. Але інший варіант - ще гірше.

Як я розумію, ти пропонуєш лижникам/алкоголікам/тощо продавати страховку по 250 (бо група ризика), або не продавати взагалі. Бо інакше несправедливо.

Але, по-перше, це відкриває скриню Пандори. Тобі будемо продавати по 150, бо ти чоловік. Тобі по 200, бо ти з Донбасу. Тобі по 350, тому що ти старий. Тобі по 600, тому що ти старий чоловік з Донбасу. В такий ситуації страховка тупо втрачає сенс, бо навіщо її купувати, якщо ти молодий та здоровий? Краще ці гроші інвестувати і написати на інвестиції - "моя страховка" .

По-друге, це не має сенсу з медичної та економічної точки зору. Ну не купив алкоголік страховку, і захворів на ТБ. Він не лікується і заражує вже тебе. Страхова це рахує - і вже тебе продає страховку по 150, бо ти в зоні ризику.

Або алкоголік йде лікуватися в державну клиніку - і тоді ти ще раз платиш за нього 200, але вже у вигляді податків. Чому 200 - бо приходить він вже з важкою формою, з ускладеннями.




Як бачиш - це дійсно несправедливо. І обирати приходиться між гуманізмом, здоров'ям та економією коштів (дешевше лікувати цих алкоголіків за наші гроші) - та справедливістю. Дуже дивно бачити, як лікар обирає у цій ситуації справедливість.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Mr.Steel]
      4 марта 2018 в 20:45 Гілками

Спасибо, мне понятна твоя точка зрения
В целом согласна, но в частности нет)
Быть толерантным(без кавычек)к ближнему - это то чему учил Иисус.
А если ближний оказался геем? Все, никакой толерантности?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 20:47 Гілками

В ответ на:

Тобто, якщо хтось підніме питання про зниження цього віку до 16 - ти проти не будеш? В окремих випадках звичайно.





Я ж вже казав - в окремих штатах вже є спроба це зробити цивілізованим шляхом. Підліток може прийти до суду і довести свою дієздатність.

Я не дуже знайомий з процесом, але якщо він має доведену ефективність - то я не бачу, чому треба знущатися над людиною, обмежуючи її в правах без реальної на то потреби.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Никитка]
      4 марта 2018 в 20:52 Гілками

Можливо, для тебе буде відкриттям, але комерційно-страхова медицина дуже неефективна у порівнянні з single-payer system (комерційні клініки, які фінансуються з податків в тій чи іншій формі плюс державні шпиталі).

Тривалість життя, материнська смертність та будь які інші показники суспільного здоров'я - в США набагато гірші за інші розвинені країни.

Змінено Никитка (20:58 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
42 года (23 года за рулем), Ровно
Сообщения: 3326
С нами с 27.05.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Mr.Steel]
      4 марта 2018 в 20:57 Гілками

Mr.Steel 04.03.2018 20:01 пишет:


С религиозной точки зрения, которую я периодически представляю на этому форуме, дна у "толерантности" нет в том смысле, что когда человек заражается "толерантностью", он дает свое согласие, впускает в свою душу грех




Скажіть будь ласка, я суто для себе питаю - це ж ви в тут на форумі, в січні груддю ставали на захист священника, що відмовився відспівувати хрещену "не там де треба" дитину?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 20:57 Гілками

В ответ на:

Там уже про вікно писали.




Ага - відкрили вікно, сперше жінок за людей визнали, потім - чорношкірих, зараз - LGBT, потім - деяких підлітків почнуть людьми визнавати. Жах! (А якщо ще визнаємо дельфінів розумними та заборонимо на них полювати та примусово тримати в цирках та зоо - то це взагалі п-ць. "Пропал Калабуховский дом.")

Але по мірі того, як це вікно відкривається - підліткові вагітності знижуються, захворюваність знижується, злочинність знижується. Розриває шаблон, ага?

Змінено Никитка (21:03 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Мия]
      4 марта 2018 в 21:02 Гілками

Мия 04.03.2018 20:45 пишет:

Спасибо, мне понятна твоя точка зрения
В целом согласна, но в частности нет)
Быть толерантным(без кавычек)к ближнему - это то чему учил Иисус.
А если ближний оказался геем? Все, никакой толерантности?



Люби грішників, але ненавидь гріх.
Важко, але так мусить бути.

Змінено базилио (21:08 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: Asasad®]
      4 марта 2018 в 21:19 Гілками

Asasad® 04.03.2018 20:23 пишет:

Mr.Steel 04.03.2018 20:21 пишет:

"гуманизм" - тоже вроде хорошо, но на поверку - зло).



Почему?



Потому что отвлекает от главного - перестают бабло нести попАм и начинают тратить на всяких убогих. Совсем распустились!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 21:21 Гілками

базилио 04.03.2018 20:39 пишет:

Никитка 04.03.2018 20:23 пишет:

В ответ на:

жодного фізіологічного підгрунтя не несе




Несе. В 12-13 фронтальні долі ще тупо не розвинені так, як в 18. Репродуктивна система в більшості може бути в 16 готова, а ось мозок - ні.


В ответ на:

...





Несе. В 12-13 фронтальні долі ще тупо не розвинені так, як в 18. Репродуктивна система в більшості може бути в 16 готова, а ось мозок - ні.

В ответ на:

Так, для більшості - це вік, до якого людина набирається якогось досвіду, формується який-не-який світогляд, завершується формування всіх органів і систем за дорослим типом




Ну ось ти і сам розповів про фізіологічне підгрунтя вікового цензу.





Тобто, якщо хтось підніме питання про зниження цього віку до 16 - ти проти не будеш? В окремих випадках звичайно. Там уже про вікно писали.



Поцікався - які справи з віком у тих краінах, де суворо і наполегливо боряться з гомосексуалізмом - наприклад, у Афганістані чи Судані.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 21:50 Гілками

базилио 04.03.2018 21:02 пишет:

Мия 04.03.2018 20:45 пишет:

Спасибо, мне понятна твоя точка зрения
В целом согласна, но в частности нет)
Быть толерантным(без кавычек)к ближнему - это то чему учил Иисус.
А если ближний оказался геем? Все, никакой толерантности?



Люби грішників, але ненавидь гріх.
Важко, але так мусить бути.


да я вижу)) это так тяжело, что многие забывают что в первую очередь они должны любить, а не гнобить, унижать, обзывать, запрещать свободно передвигаться выражая свои чувства.
Гомосексуализм с т.з. верующих - грех. Ну так не любите грех, кто мешает?
А геев, лесбо и би любите, как своих ближних

Змінено Мия (21:52 04/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: WalkmandT]
      4 марта 2018 в 22:22 Гілками

В ответ на:

Поцікався - які справи з віком у тих краінах, де суворо і наполегливо боряться з гомосексуалізмом - наприклад, у Афганістані чи Судані.




я не цікавився, але думаю -що все ОК з їх точки зору.
Я цікава твоя думка. Чи ти вважаєш нормальним з 13-14, якщо з однолітками, і з 18 з дорослими дядями-тьотями.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Есть ли дно у толерантности [Re: базилио]
      4 марта 2018 в 22:24 Гілками

В ответ на:

Але по мірі того, як це вікно відкривається - підліткові вагітності знижуються, захворюваність знижується, злочинність знижується. Розриває шаблон, ага?



і це все завдяки гомосексуалістам та пропаганді?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 12 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 17077

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія