autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Subaru XV 2.0 автомат (8/12)

старый писатель ***
17 лет за рулем,
Сообщения: 827
С нами с 10.01.2013

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: harald67]
      1 июля 2019 в 17:17 Гілками

harald67 01.07.2019 15:50 пишет:

Ну і не дивлячись на усі какашки, які тут накидали в субару ХВ, їх, у т.ч. і останньої генерації, по Києву вже чимало катається, чого не скажеш про Атеку. Арону, Карок та Т-рок взагалі вживу ще не бачив на київських дорогах. Тобто щось потенційні покупці мабуть знають?


На форумі дуже легко порівнювати секунди до сотні. Фууу, там атмосферник. А потенційні покупці хоча б сходили на тест-драйв й відчули на своїй дупі, як працює підвіска на XV. Усі ці розмови про "там 9 секунд, то воно набагато краще ніж 10 секунд" до одного місця, центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі

Змінено Murkt (17:17 01/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7534
С нами с 10.10.2010

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Murkt]
      1 июля 2019 в 17:31 Гілками

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

... центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі



А поглянеш та такі щомісячні картинки:
,
та не побачивши марки Субару навіть знизу списку, маємо прийти до висновку, що не так воно вже і важливо, або ж погані дороги в Україні сконцентровані лише біля знаменитої "гірки на Печерську"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Murkt]
      1 июля 2019 в 17:45 Гілками

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

На форумі дуже легко порівнювати секунди до сотні. Фууу, там атмосферник. А потенційні покупці хоча б сходили на тест-драйв й відчули на своїй дупі, як працює підвіска на XV. Усі ці розмови про "там 9 секунд, то воно набагато краще ніж 10 секунд" до одного місця, центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі





вот что-что, а подвеску у суб делают классно
вот был бы ещё движок более вкусный, то ващще отличная тачка получилась бы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: XS1]
      1 июля 2019 в 17:48 Гілками

XS1 01.07.2019 17:31 пишет:

А поглянеш та такі щомісячні картинки:
,
та не побачивши марки Субару навіть знизу списку, маємо прийти до висновку, що не так воно вже і важливо, або ж погані дороги в Україні сконцентровані лише біля знаменитої "гірки на Печерську"



всё проще: subaru - не машина , поэтому в статистике её и нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Mookker]
      1 июля 2019 в 17:52 Гілками

Mookker 01.07.2019 17:09 пишет:

harald67 01.07.2019 16:51 пишет:

Mookker 01.07.2019 16:46 пишет:


а я как раз больше американских санта фе вижу, чем форриков




Останньої генерації?



в сортах хюндаев и субару не разбираюсь




Ну зрозуміло, що у порівнянні із ними мазда - це взагалі суперкар.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Ganni]
      1 июля 2019 в 17:57 Гілками

Ganni 01.07.2019 17:06 пишет:

Пфыр 01.07.2019 15:02 пишет:


но: в штатах отношение к расходу более пофигистическое чем в европе, да и дизель там не особо в почёте, поэтому мракетологи subaru сняли свой оппозитный дизель с производства и запустили сугубо американский ascent на 7 мест и 21 подстаканник


А нічого що окрім всього іншого на Асценті ще й турбодвигун стоїть на 250 коней?
Ну теж насправді нічого особливого для типу як драйверс-марки, але вже не 150 атмоконей




Взагалі то понад 260 к.с. там. І ще цей же двигун вже стоїть на лєгасі і з наступного модельного року (а це означає, що в США вже із вересня) він стоятиме на новому аутбеку.
Може і в імпресу врікс сті втулять, але надують понад 300 к.с..
Тільки це як у тому анекдоті про верблюжатко, коли він кінець кінцем питає у мами - а навіщо усе це (горби, ратиці, довгі ноги, жорсткі губи тощо) у зоопарку.
Так і тут - навіщо оті потужні турбодвигуни для утилітарного маленького паркетника із повним приводом. Від авто такого формату зазвичай вимагають дещо інших характеристик, аніж розгінна динаміка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: harald67]
      1 июля 2019 в 17:58 Гілками

harald67 01.07.2019 17:52 пишет:

Mookker 01.07.2019 17:09 пишет:

harald67 01.07.2019 16:51 пишет:


В ответ на:

...





Останньої генерації?



в сортах хюндаев и субару не разбираюсь




Ну зрозуміло, що у порівнянні із ними мазда - це взагалі суперкар.



та не, обычное ведро за нормальные деньги, с приятным салоном, подвеской, наличием едущих движков и полной линейки представленной в Украине ну и да, поколения отличаются внешним видом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Mookker]
      1 июля 2019 в 18:19 Гілками

Mookker 01.07.2019 17:58 пишет:

harald67 01.07.2019 17:52 пишет:

Mookker 01.07.2019 17:09 пишет:


В ответ на:

...




в сортах хюндаев и субару не разбираюсь




Ну зрозуміло, що у порівнянні із ними мазда - це взагалі суперкар.



та не, обычное ведро за нормальные деньги, с приятным салоном, подвеской, наличием едущих движков и полной линейки представленной в Украине ну и да, поколения отличаются внешним видом




І де ж в українській лінійці мазда 6 в кузові універсал на повному приводі і з дизелем?
Ну і підвіску мазди я б приємною не називав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: harald67]
      1 июля 2019 в 18:22 Гілками

harald67 01.07.2019 18:19 пишет:

Mookker 01.07.2019 17:58 пишет:

harald67 01.07.2019 17:52 пишет:


В ответ на:

...





Ну зрозуміло, що у порівнянні із ними мазда - це взагалі суперкар.



та не, обычное ведро за нормальные деньги, с приятным салоном, подвеской, наличием едущих движков и полной линейки представленной в Украине ну и да, поколения отличаются внешним видом




І де ж в українській лінійці мазда 6 в кузові універсал на повному приводі і з дизелем?
Ну і підвіску мазди я б приємною не називав.



дизель гейтс но я писал про классовое разнообразие, куча паркетников, пузотерок, а что у субару? По факту форик и аутбек, ХВ - это статистическая погрешность. Где импреза, где легаси?

поезди на рестайловых машинах, может понравится


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
17 лет за рулем,
Сообщения: 827
С нами с 10.01.2013

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: XS1]
      1 июля 2019 в 19:46 Гілками

XS1 01.07.2019 17:31 пишет:

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

... центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі



А поглянеш та такі щомісячні картинки, та не побачивши марки Субару навіть знизу списку, маємо прийти до висновку, що не так воно вже і важливо, або ж погані дороги в Україні сконцентровані лише біля знаменитої "гірки на Печерську"



Якщо подивитись на таку щомісячну картинку уважно, то там багато чого нема, а побачивши нагорі Toyota, Renault, Kia, Nissan та Hyundai, стане зрозуміло, що люди не хочуть ані гарну підвіску, ані приємні інтер'єри, ані потужні двигуни. Люди просто хочуть поповозку й подешевше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
pad
опытный писатель *
40 лет, Киев
Сообщения: 1316
С нами с 01.12.2009

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Murkt]
      1 июля 2019 в 19:47 Гілками

Murkt 01.07.2019 19:46 пишет:

XS1 01.07.2019 17:31 пишет:

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

... центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі



А поглянеш та такі щомісячні картинки, та не побачивши марки Субару навіть знизу списку, маємо прийти до висновку, що не так воно вже і важливо, або ж погані дороги в Україні сконцентровані лише біля знаменитої "гірки на Печерську"



Якщо подивитись на таку щомісячну картинку уважно, то там багато чого нема, а побачивши нагорі Toyota, Renault, Kia, Nissan та Hyundai, стане зрозуміло, що люди не хочуть ані гарну підвіску, ані приємні інтер'єри, ані потужні двигуни. Люди просто хочуть поповозку й подешевше.




в украине да
в европе нет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Днепр
Сообщения: 311
С нами с 29.12.2011

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Greeny]
      1 июля 2019 в 19:55 Гілками

Выскажу свое мнение.
Почему в Америке популярны Субару, а у нас и в Европе нет. Потому что в Америке широкие дороги, большие дороги, все построено на развязках, и на автобанах все едут 70 миль в час плюс/минус 10 миль. Проехал всю Флориду и сравниваю с ней. В Америке мне важен был автомобиль с круизом и желательно адаптивным, но ездил с обычным круизом на Ниссан Сентра, вполне хватало. Субару завоевала много звезд безопасности на своих последних моделях, а это американцы любят плюс расход бензина на автобанах не такой большой.
В Европе дороги и улицы маленькие, много перекрестков и светофоров, часто нужны секунды до сотни чтобы проскочить или втиснутся, плюс дорогой бензин и поэтому Субару зашел хуже (мне так кажется).
Для статистики в среднем в год Субару продает 600-700тыс. машин в Америке и около 50тыс. машин в Европе.
У меня Субару Форестер 2.5 атмосферник 2015 из Америки и дизельгейтный Гольф 7 2.0ТДИ. По городу мне реально намного больше нравится Гольф, и проскочить можно причем легко с пробуксовкой, и расход по городу 8-9, по трассе 5-6. На Форестере я реально по городу тощню, еду плавно и неспеша. Расход по городу 11-12 с короткими пробегами, по трассе около 7.
Разгон до 100 у Форестера и Гольфа около 10с., но на гольфе с постоянными переключениями ты участник потока, можешь и стартануть и видишь как стрелка тахометра прыгает при переключении. На Форестере я просто участник движения никуда особо не спещащий. Ускорится на Форестере - 2500-3500 обороты, но всеравно относительно плавный разгон (для меня). Заезд со светофора на Форестере с Ниссан Лиф до 90км/час, обороты под 5000 и был примерно на равных - это было печально. На Гольфе за счет переключений это было бы не так обидно, плюс я думаю на старте смог бы выиграть 1-2 корпуса.

Мое имхо. Езжу активно - для меня Гольф. Для жены - Форестер, мне важнее что она в безопасности, куча подушек и куча наград у марки Субару во всяких краш тестах. Так что каждая машина для своего потребителя. Я ХV отбросил из-за тесноватого салона и багажника.

Змінено 77st (19:57 01/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1765
С нами с 07.08.2008

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Murkt]
      1 июля 2019 в 21:04 Гілками

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

harald67 01.07.2019 15:50 пишет:

Ну і не дивлячись на усі какашки, які тут накидали в субару ХВ, їх, у т.ч. і останньої генерації, по Києву вже чимало катається, чого не скажеш про Атеку. Арону, Карок та Т-рок взагалі вживу ще не бачив на київських дорогах. Тобто щось потенційні покупці мабуть знають?


На форумі дуже легко порівнювати секунди до сотні. Фууу, там атмосферник. А потенційні покупці хоча б сходили на тест-драйв й відчули на своїй дупі, як працює підвіска на XV. Усі ці розмови про "там 9 секунд, то воно набагато краще ніж 10 секунд" до одного місця, центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі




Именно. Подвеска и очень адекватный руль это просто нечто . Связка мотор-коробка не впечатляют.ну, совсем не.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Murkt]
      1 июля 2019 в 21:14 Гілками

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

harald67 01.07.2019 15:50 пишет:

Ну і не дивлячись на усі какашки, які тут накидали в субару ХВ, їх, у т.ч. і останньої генерації, по Києву вже чимало катається, чого не скажеш про Атеку. Арону, Карок та Т-рок взагалі вживу ще не бачив на київських дорогах. Тобто щось потенційні покупці мабуть знають?


На форумі дуже легко порівнювати секунди до сотні. Фууу, там атмосферник. А потенційні покупці хоча б сходили на тест-драйв й відчули на своїй дупі, як працює підвіска на XV. Усі ці розмови про "там 9 секунд, то воно набагато краще ніж 10 секунд" до одного місця, центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі


А хто з тутешніх критиків ХВ хоч словом кривим обмовив підвіску? Претензія лише по двигуну.
Що заважає туди втулити турбо1.6, котрий Суба ставить на Леворги ось вже кілька років?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
pad
опытный писатель *
40 лет, Киев
Сообщения: 1316
С нами с 01.12.2009

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Greeny]
      1 июля 2019 в 21:27 Гілками

Ребята - по XV все просто.

Цена большая и нифига не едит.
Собственно все.


Про то что, японские автомобили современные кал... я молчу.
То что у Субару последних качество материалов хреновое, и через полгода салон выглядит "потасканый" я молчу.
Не верите? - почитайте драйв2.ру.

Прозреете.

За 800+ тыс. гривен покупать надо токо Европейский автомобиль.
Желательно ВАГ с турбомотором и мокрой ДСГ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7534
С нами с 10.10.2010

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Murkt]
      1 июля 2019 в 21:55 Гілками

Murkt 01.07.2019 19:46 пишет:

XS1 01.07.2019 17:31 пишет:

Murkt 01.07.2019 17:17 пишет:

... центральна тема субар, що зараз продаються в Україні - це те, як воно їде по роздовбаній дорозі



А поглянеш та такі щомісячні картинки, та не побачивши марки Субару навіть знизу списку, маємо прийти до висновку, що не так воно вже і важливо, або ж погані дороги в Україні сконцентровані лише біля знаменитої "гірки на Печерську"



Якщо подивитись на таку щомісячну картинку уважно, то там багато чого нема, а побачивши нагорі Toyota, Renault, Kia, Nissan та Hyundai, стане зрозуміло, що люди не хочуть ані гарну підвіску, ані приємні інтер'єри, ані потужні двигуни. Люди просто хочуть поповозку й подешевше.



Якби там зверху були Зази, Чері та Равони, то говорили б про "подешевше". Але там список з 20 виробників, і багато з них якраз мають в своєму модельному ряді набагато кращі "поповозки", ніж сабж, ну а дехто з них шукає покупця шляхом продажу "подешевше". Виробнику типу Субару, якщо може запропонувати лише підвіску, без перегляду політики в сторону "подешевше" теж не обійтися для виходу з забуття в цьому рейтингу продажів. А так вибрали собі сегмент "для пенсіонерів", в якому ледь не кожен виробник може запропонувати свій продукт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: pad]
      1 июля 2019 в 21:55 Гілками

pad 01.07.2019 21:27 пишет:

Ребята - по XV все просто.

Цена большая и нифига не едит.
Собственно все.


Про то что, японские автомобили современные кал... я молчу.
То что у Субару последних качество материалов хреновое, и через полгода салон выглядит "потасканый" я молчу.
Не верите? - почитайте драйв2.ру.

Прозреете.

За 800+ тыс. гривен покупать надо токо Европейский автомобиль.
Желательно ВАГ с турбомотором и мокрой ДСГ.




Близько 80% населення Землі не поділяє твоєї думки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3167
С нами с 24.07.2008

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Пфыр]
      2 июля 2019 в 09:47 Гілками

Купил товарищ на днях Ниссан Кашкай с салона. 1,2 турбо на автомате. на 115л.с.
Проехал по трассе, звонит. Блин, она валит. Капец крутяк, вжимет в сиденье. На горку ехали 4 человека в салоне, вообще не напрягаясь.
Так что всё это ваше едет, не едет. Это сугубо личные ощущения.
Мне лично понравилось зажигать на 2,0тди А7, очень круто. Да, после неё Субару не едет. Но для городского режима и ровной езды по трассе, вполне норм.

И да, её новую с салона брать нет смысла. Есть идея пригнать со штатов.
Просто ещё вопрос, на сколько отличается от европейцев? Так что бы заменить фары, приборку сделать в км/ч и радио что бы работало нормально.
Вот 13-15к у.е. она стоит.

Просто Субару Форестер до 18го года шла идентичная. Интерциклоновцы себе ганяли и переделывали, хрен отличишь. Они просто на одном заводе делаются. А как быть с этой, я не знаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Добрый Эээх]
      2 июля 2019 в 10:07 Гілками

Добрый Эээх 02.07.2019 09:47 пишет:

Купил товарищ на днях Ниссан Кашкай с салона. 1,2 турбо на автомате. на 115л.с.
Проехал по трассе, звонит. Блин, она валит. Капец крутяк, вжимет в сиденье. На горку ехали 4 человека в салоне, вообще не напрягаясь.
Так что всё это ваше едет, не едет. Это сугубо личные ощущения.
Мне лично понравилось зажигать на 2,0тди А7, очень круто. Да, после неё Субару не едет. Но для городского режима и ровной езды по трассе, вполне норм.

И да, её новую с салона брать нет смысла. Есть идея пригнать со штатов.
Просто ещё вопрос, на сколько отличается от европейцев? Так что бы заменить фары, приборку сделать в км/ч и радио что бы работало нормально.
Вот 13-15к у.е. она стоит.

Просто Субару Форестер до 18го года шла идентичная. Интерциклоновцы себе ганяли и переделывали, хрен отличишь. Они просто на одном заводе делаются. А как быть с этой, я не знаю.



гг, что ж там за овощ субару, если овощная октаха тди зажигает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3167
С нами с 24.07.2008

Re: Subaru XV 2.0 автомат [Re: Mookker]
      2 июля 2019 в 10:41 Гілками

Mookker 02.07.2019 10:07 пишет:


гг, что ж там за овощ субару, если овощная октаха тди зажигает



На механике октаха, на автомате субару (причём с салона не обкатанная и не подстроенный под тебя автомат)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
7 користувачів і 128 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 64851

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія