При указании метки "дтп", можно добавить фото, но при просмотре ее потом она отображается в ужасном качестве. Это где-то настраивается или куда написать что бы поправили?
SerjioMr 10.03.2018 11:10 пишет: При указании метки "дтп", можно добавить фото, но при просмотре ее потом она отображается в ужасном качестве. Это где-то настраивается или куда написать что бы поправили?
В гугла немає такх фішок Вейза: - інформація про швидкісні ліміти - попередження про ями/поліцію/аварію ітд (звісно, якщо цю інформацію хтось із вейзерів не полінився додати)
Вейзу б ще додати підказки з рядами(аварія в Другому ряді; Тримайтесь в крайньому лівому ряді і тд)
Інколи, вейз не знаходить адресу/назву магазину і тд.
Анатолий Сливка 12.03.2018 10:29 пишет: В гугла немає такх фішок Вейза: - попередження про ями/поліцію/аварію ітд (звісно, якщо цю інформацію хтось із вейзерів не полінився додати)
Информацию про аварии и перекрытия гугль импортирует из Вейза. Раньше еще и ссылался.
Анатолий Сливка 12.03.2018 10:29 пишет: Інколи, вейз не знаходить адресу/назву магазину і тд.
Это лечится. Бросай адрес, проверим. Но Киев на 99% ищется нормально, если вводить правильно в формате: "номер дома - улица" на украинском языке.
Таки з оптимальністю маршрутів у WAZE проблеми. Їхав на дачу провідати - за Глеваху. Від дому запропоновані три маршрути мені не сподобались - не люблю одеську трасу. Поїхав по окружній на Житомирку, тим більше це співпадало з запропонованим маршрутом до повороту на Житомир. А от після нього почалися проблеми. Вейз настійливо пропонував розвернутись. Останній раз аж на Чайці! А от після неї - перерахував і сказав, що мій маршрут на 8 хвилин швидший. На ВІСІМ ХВИЛИН, Карл! Так якого він не зробив цього раніше?!
Несколько вопросов: 1) есть ли в АА возможность просмотра комментариев к событиям? На значке события есть троеточие, но посмотреть сами комменты не получается 2) есть ли возможность вводить адрес тыцая на карту?
VP_Son 14.03.2018 12:20 пишет: Таки з оптимальністю маршрутів у WAZE проблеми.
Причому, останнім часом (тиждень-два) вони капець як явні Схоже, що разраби конкретно десь накосячили в алгоритмах, а може і картографи внесли свою лепту.
Бачу, що потрібно починати писати в Гугель, щоб давали права на редагування їх мап і переходити на сторону "корпорації зла"
Slevin Oneil 14.03.2018 12:30 пишет: Несколько вопросов: 1) есть ли в АА возможность просмотра комментариев к событиям? На значке события есть троеточие, но посмотреть сами комменты не получается 2) есть ли возможность вводить адрес тыцая на карту?
Slevin Oneil 14.03.2018 12:30 пишет: Несколько вопросов: 1) есть ли в АА возможность просмотра комментариев к событиям? На значке события есть троеточие, но посмотреть сами комменты не получается 2) есть ли возможность вводить адрес тыцая на карту?
Slevin Oneil 14.03.2018 12:30 пишет: Несколько вопросов: 1) есть ли в АА возможность просмотра комментариев к событиям? На значке события есть троеточие, но посмотреть сами комменты не получается 2) есть ли возможность вводить адрес тыцая на карту?
пока нет.
А планируется?
Дело в том, что как выпустили доступ Андроидл авто в прошлом году, с тех пор никаких изменений не было. Насколько я знаю, все силы брошены на основной клиент. Я надеюсь, что будут еще доработки, как минимум, как в Гугле.
Slevin Oneil 14.03.2018 12:30 пишет: Несколько вопросов: 1) есть ли в АА возможность просмотра комментариев к событиям? На значке события есть троеточие, но посмотреть сами комменты не получается 2) есть ли возможность вводить адрес тыцая на карту?
пока нет.
В принципі - є, але через .опу. Треба вказати хоть яку адресу поблизу місця, що потрібне. Коли знайде - тицьнути в три точки, а там обрати "показати на мапі". І от тоді вже обрати те місце, що вам потрібне.
На конвертах нет автоподбора результата, но когда-нибудь и они к этому дойдут Вейз найдет в обоих случаях, но если писать сначала дом, а потом улицу, то результат получим раньше и вероятность получения правильного адреса, а не альтернативного, выше. Ну и не нужно писать название улицы полностью, а только несколько букв. Я, например, фиг напишу без ошибок : "Вулиця Митрофана Довнар-Запольського" А в названии " вул. Митрополита Андрея Шептицького" ошибки нет, а многие этого не знают
HelloFromHell 15.03.2018 12:35 пишет: Я уже как-то на всех картах сам к этому давно пришел, что сначала пишешь номер, потом 2-3 буквы названия улицы и вуаля.
Сьогодні WAZE в мене знову учудив. Треба було мені в Дрімтаун за Мінською. І WAZE проклав мені по героїв дніпра та оболонському. О, думаю - вже поворот направо там відкрили! справа рухається! Ага, ЩАС! То WAZE просто не знає, що там нема куди повертати. Довелося через Сталінграда добиратися.
VP_Son 21.03.2018 20:38 пишет: Сьогодні WAZE в мене знову учудив. Треба було мені в Дрімтаун за Мінською. І WAZE проклав мені по героїв дніпра та оболонському. О, думаю - вже поворот направо там відкрили! справа рухається! Ага, ЩАС! То WAZE просто не знає, що там нема куди повертати. Довелося через Сталінграда добиратися.