autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) (2/4)

spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: SSAS]
      13 марта 2018 в 18:10 Гілками

Попадались такие. 89-91 примерно, ну очень старые. Есть даже пара экземпляров середины 90-х. Может, они и неплохие, но я с японцами дела не имел и их боюсь Если с сараем не сложится, так мне проще тогда Ланос купить. Его я не боюсь у меня такой был 5 лет, новый из салона.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 384
С нами с 07.08.2015

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      13 марта 2018 в 18:39 Гілками

Знайомий на початку зими Мондео 98 чи 97 року за 2500 в Чернівцях ввірвав, хтось терміново продавав, стан на такі гроші - більш ніж! Пороги-арки гнилуваті, то їх болячка, фарба на кузові рідна (!), салон досить акуратний, їде жваво, щось там постукувало в передку, але то таке.
Одним словом, якщо хочеш багато машини за малі гроші - то тільки Форд


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      13 марта 2018 в 19:35 Гілками

Вони у Києві за ті ж приблизно гроші, навіть варені пороги. Вже домовився подивитись. А якщо по областях ще пошукати...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
52 года (35 лет за рулем), Реджайна
Сообщения: 2324
С нами с 04.05.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      13 марта 2018 в 20:34 Гілками

spd 13.03.2018 19:35 пишет:

Вони у Києві за ті ж приблизно гроші, навіть варені пороги. Вже домовився подивитись. А якщо по областях ще пошукати...



Кстати, салон там реально большой. Я в своем без проблем перевозил вот такой шкаф (не сочтите за рекламу).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4376
С нами с 07.02.2008

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      13 марта 2018 в 20:48 Гілками

Passat B4 будет оптимальным решением. Очень простой и достаточно надежный аппарат

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: Aziz]
      13 марта 2018 в 21:16 Гілками

Aziz 13.03.2018 20:48 пишет:

Passat B4 будет оптимальным решением. Очень простой и достаточно надежный аппарат



Уже звонил Не отвечает. Кстати, сейчас мода на т.н. "продажу по техпаспорту". Позвонил одному такому, так у него только техпаспорт, ни доверенности, ни связи с владельцем нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: sss13]
      13 марта 2018 в 21:22 Гілками

В ответ на:

Кстати, салон там реально большой. Я в своем без проблем перевозил вот такой шкаф (не сочтите за рекламу).



Вот я сегодня ж смотрел, а рулетку забыл багажник измерить. Но хозяин говорил, что около 2м до передних сидений, а в отзывах кто-то хвастался, что возил длинномер 3,1м. В Ауди Авант у меня одноместная кушетка становилась. А в Пассате знакомые везли разобранный диван еврокнижку. Так что да, универсал в хозяйстве полезен

ЗЫ. В Ланос седан помещались листы ОСБ, разрезанные вдоль, вроде 2,4 длина

Змінено spd (21:49 13/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
24 года за рулем, Ирпень
Сообщения: 4351
С нами с 15.07.2003

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      13 марта 2018 в 21:54 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Слабаки. Омега А 2.05 холодильник в упаковке(около 220см) влез еще и ляда закрылась. Тут у омеги конкурентов практически нет, пассат мондео верка б мельче ощутимо. Для понимания ценообразования Омега А 89года продана за 2500 за три недели, был один просмотр, первый покупашка ее и забрал. Но стан авто был на 4++ Кузов был без сквозной коррозии. Покупатель говорил что насмотрелся на уникалов у которых или авто дрова или продажа по ТП.

Слабаки. Омега А 2


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: WSX]
      14 марта 2018 в 09:57 Гілками

В ответ на:

Слабаки. Омега А 2.05 холодильник в упаковке(около 220см) влез еще и ляда закрылась. Тут у омеги конкурентов практически нет, пассат мондео верка б мельче ощутимо


Да и ладно, мельче так мельче. В Космич 2141 я два раскладных кресла впихивал, но крышка, понятно, не закрылась. А там всего 1,5 м по полу разложенного багажника. В Фольксе Т4, для сравнения, будка длиной 2,5 м в короткой базе. В Мондео не сообразил измерить. В конце концов, можно же ляду веревочкой привязать, если не закрывается из-за груза

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4376
С нами с 07.02.2008

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      14 марта 2018 в 10:14 Гілками

есть интересная обзорная статья , в ней как раз сравниваются универсалы тех лет
П.С. За пассаты просят много, глянь еще б3 последних годов выпуска


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: Aziz]
      14 марта 2018 в 10:38 Гілками

Спасиб, интересная статейка.
В ответ на:

П.С. За пассаты просят много, глянь еще б3 последних годов выпуска



Жена сказала - старый хлам Пока про запас эти варианты откладываю. Ну и они при той же цене на 5-6 лет старше Мондео. ВАГ дорогая и очень престижная машина


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 382
С нами с 23.05.2013

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      14 марта 2018 в 14:03 Гілками

Розкажу за Mondeo mk1.
В сім'і такий з 2006 року. Авто 1995 р.в., універсал, 1.8 бензин, ручка.
За час експлуатації машиною задоволені дуже були, але звісно час своє бере (хоча Ви це розумієте, вибираючи авто в такій ціні і роках).
Щодо мінусів - ржавіє кузов, можливо не найдовговічніша ходова.
Плюси - просторний і комфортний салон, якість матеріалів, величезний зручний багажник, надійні бензинові мотори та коробки передач, гарні ходові якості, часто класні комплектації.
Щодо довжини багажника - по підлозі до піднятих спинок 1,10 м, складені - повністю рівна "спальна" площадка десь 2,0 м (залежно як передні сидіння підсунути).
Буду питання конкретні - пишіть


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      14 марта 2018 в 14:17 Гілками

spd 13.03.2018 19:35 пишет:

Вони у Києві за ті ж приблизно гроші, навіть варені пороги. Вже домовився подивитись. А якщо по областях ще пошукати...




Приєднуюсь до прихильників Мондео, машина, якщо доглядати приноситиме задоволення і комфорт Відносно продажу по техпаспорту , як на мене може бути що завгодно і несплата аліментів, і боргові зобов'язання власника, застава, по документам номер один, а кузов з аналогічної "бляхи", тощо. А база "рубіж" спрацює і перший пріус на дорозі, коли не поліниться планшет відкрити, накриє чи стаціонарний дорожній пост поліції.

Але я б за ці гроші розглядав би "бляху" чим новішу тим кращу. Враховуючи бізнес на них, їх теж потрібно дивитись, може бути 10 власник в Україні, завезена бог знає коли... Он родич малолітній в Тернопільській області купив на повчитись "мазду" 626 діряву ще кінця 80-х десь у Вінницькій області за 500 у.о. з торгом, на ходу то ще з номерами lv до Євросоюза, явно та машина була ввезена в Україну більше 10 років тому і ні в яких базах там її немає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: Myroslav]
      15 марта 2018 в 00:25 Гілками

Myroslav 14.03.2018 14:03 пишет:

Розкажу за Mondeo mk1.
В сім'і такий з 2006 року. Авто 1995 р.в., універсал, 1.8 бензин, ручка.
За час експлуатації машиною задоволені дуже були, але звісно час своє бере (хоча Ви це розумієте, вибираючи авто в такій ціні і роках).
Щодо мінусів - ржавіє кузов, можливо не найдовговічніша ходова.
Плюси - просторний і комфортний салон, якість матеріалів, величезний зручний багажник, надійні бензинові мотори та коробки передач, гарні ходові якості, часто класні комплектації.
Щодо довжини багажника - по підлозі до піднятих спинок 1,10 м, складені - повністю рівна "спальна" площадка десь 2,0 м (залежно як передні сидіння підсунути).
Буду питання конкретні - пишіть


Дякую за відгук. Сьогодні ще одного дивився, двигун 1,6. То власник скаржився, що не вдалося знайти обірваний тросик (чи тягу?) до коробки, прийшлося щось власноруч конструювати. Ще в нього відламались провода від якоїсь фішки у інжекторі. Такі собі чисто механічні несправності. Ну і говорить хлопець, що Форд, звісно, не Фольксваген

ЗІ. З питань конкретних - поцікавлюсь, яка висота отвіру багажника, бо знов забув рулетку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      15 марта 2018 в 00:42 Гілками

В ответ на:

Приєднуюсь до прихильників Мондео, машина, якщо доглядати приноситиме задоволення і комфорт


Мені, наприклад, ще дізайн подобається. Можна вважати, що це профіт при купівлі авто. Але все ж таки для мене незнайома марка, все життя були різні ВАГи, від Ауді до вантажівок. То вони для мене передбачувані.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      15 марта 2018 в 11:19 Гілками

spd 15.03.2018 00:42 пишет:

Мені, наприклад, ще дізайн подобається. Можна вважати, що це профіт при купівлі авто. Але все ж таки для мене незнайома марка, все життя були різні ВАГи, від Ауді до вантажівок. То вони для мене передбачувані.




Я вчора глянув по Києву на RST, то є пропозиції 2800-3500 по Мондео ІІ в універсалі. Головне, щоб всю народну мудрість попередній власник показав.

В мене машина відносно недавно, десь півтора року Мондео ІІІ універсал, але, наприклад на відміну від Мондео ІІ, не ремінь грм, а ціпок, радіус колес вже 16, тобто машини вже різні. Взагалі форд і той, і мій то вже солянка, бо говорять, що по двигуну в мене Мазда 6, по ходовій француз... Але запчастини є, як нові від дешевих до дорогих, так і на розборці, тому можна їздити.
Сам лізти до нього боюсь і батька лише в крайніх випадках допускаю, бо є певний талант Віддаю людям, вони роблять. Їзджу теж не багато, але за перший рік вийшло 12 тис.км.
По ВАГам не знаю нічого, не було. У брата було цих машин..., на перших порах, доки він не одружився ще докладав йому грошей та якоби на 2-х були опелі Рекорд С, потім Омега А, була у брата і Омега Б, котру брав уже сам, ну було то і було, батько сміявся (він в мене досвічений автомайстер ) - "комфортні москвичі", постійно ламалися та куди захотів туди і добрався, замінив, але машини пішли, ніхто їх не згадує. Але форди, вони притягують, по складності ремонту "знов бвтько сміється - таврія, але надійна". Тобто від машини ти отримуєш все для чого вона передбачена і потужність і комфорт і вантажопідйомність, відповідно влюблює в себе.
Так шо у разі вибору Мондео ІІ, не пожалієте, а коли десь недалеко біля Вишневого живете, покажу СТО де на такому ходову робили, ремень ГРМ міняли..., тобто знають цю машину, та в принципі на розборці де пасусь напевне і на нього є запчастини. Та і наглядно спостерігаю років 2 за такою машиною (живе рядом, але ніяк не попаду, щоб познайомитись), машина сама по собі достойна + в шикарному стані, любо дивитись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
52 года (35 лет за рулем), Реджайна
Сообщения: 2324
С нами с 04.05.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      15 марта 2018 в 16:32 Гілками

orys 15.03.2018 11:19 пишет:

Але форди, вони притягують, по складності ремонту "знов бвтько сміється - таврія, але надійна". Тобто від машини ти отримуєш все для чого вона передбачена і потужність і комфорт і вантажопідйомність, відповідно влюблює в себе.



В 12 году, после покупки Форда, заехал на диагностику ходовой в одесский Бош-сервис (у них какая-то акция была).
По результатам диагностики выяснилось, что нужно менять все резинки, а их там дофига! Накупил всего баксов на 200!
По приезду к знакомым мастерам выяснилось, что в замене нуждаются только тормозные шланги, а все остальное в порядке. (тьфу 3 раза )
Так и лежат у меня эти сайленты и прочие резинки про запас. До сих пор ходовая не гремит. Единственное что менял - опорные подшипники.
Так что ходовой Форда очень доволен!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: orys]
      17 марта 2018 в 09:12 Гілками

В ответ на:

Взагалі форд і той, і мій то вже солянка, бо говорять, що по двигуну в мене Мазда 6, по ходовій француз... Але запчастини є, як нові від дешевих до дорогих, так і на розборці, тому можна їздити.



Я ж про шо говорю. Фолькс - das auto Там усе зроблено логічно, педантічно, надійно, по-німецьки. Загуде підшипник - то він не розвалиться за день-два, як у Москвіча. Чи там сальник почав масло пропускати - теж не критично, дочекається ремонту. ВАГи ніяких сюрпризів мені не робили. А що видасть та збірна фордівська солянка? Ну, може це консерватизм, чи стереотип склався, не знаю. Зараз потрібне авто, яке гарантовано буде їздити ще десь 10-20 тис км (для мене це 2-3 роки експлуатації у режимі численних коротких поїздок по місту) без особливих вкладень та витрат часу на обслуговування у процесі, ну хіба що відразу щось зробити з наявнх недоліків. Поки що два побачених Мондео в мене викликали сумніви щодо відповідності заявленої власниками ціни своїм споживчим якостям (у тому вигляді, я к їх для себе бачу)

Змінено spd (09:23 17/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 384
С нами с 07.08.2015

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: spd]
      17 марта 2018 в 15:49 Гілками

Це того, що Мондео кінця 90-х в універсалі за 2500-2800 в основному в стані дров. І знайти нормальну машину за таку гроші, треба везіння.
А те, що ви на сайтах такі ціни знайшли, то автор вже переконався в реальному стані речей. За більш-менш достойні апарати 3,5 і вище правлять.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36160
С нами с 01.10.2005

Re: Универсал до 3 куе (не ВАЗ/ГАЗ) [Re: ssheva]
      17 марта 2018 в 17:38 Гілками

В ответ на:

Це того, що Мондео кінця 90-х в універсалі за 2500-2800 в основному в стані дров. І знайти нормальну машину за таку гроші, треба везіння.
А те, що ви на сайтах такі ціни знайшли, то автор вже переконався в реальному стані речей. За більш-менш достойні апарати 3,5 і вище правлять.




Ну я б сказав, що ті дрова 2,5-2,7 не дуже купують. Продалися декілька машин з об"яв у областях у районі 2 куе, дещо старіші. Продаються до 3 куе з відмічених мною за цей час Опелі, Ланоси, Нубіри-хетч, Ніссан, навіть Амулет, а Форди ближче до 3 куе поки що ні. Знизять ціну - то я б ще подивився.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
5 користувачів і 132 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6288

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія