autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Матриця наближається )) (2/2)

СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Матриця наближається )) [Re: Setkm]
      14 марта 2018 в 14:23 Гілками

В ответ на:

я так розумію, що коли наступить "буде" (і 100% по всій Україні), тоді і є можливість відмінити папери. А на сьогодні максимум - зняти обов`язковість.
І ще. Тут забули, що окрім сторони лікарень є друга сторона (школи, садочки тощо). У них повинен бути доступ, і повинна бути технічна можливість скористатися цим доступом (і знову 100% по всій Україні).



По всій Україні це ідеальний варіант розвитку подій, однак достатньо на первинній ланці і району обслуговування - у будь-якому випадку можна зробити паперовий варіант документа, в стандартизованому, а головне -ЧИТАБЕЛЬНОМУ- вигляді.
І доречі - а навіщо школі і садочку доступ до лікарської бази? Довідка на папері, завірена в установі- прошу дуже. Тільки тепер її не прийдеться "замовляти" і чекати в черзі, а лікарю сидіти і гортати всю карточку за 18 років і розшифровувати записи колег.
Єдина і реальна загроза при цьому, як на мене -захист персональних даних. І я з цим стикаюсь досить часто.
Раніше в ЛЛ була графа "діагноз", тепер її не заповняють, бо це лікарська таємниця (вже років так 6).
так от, щомісяця мені приходять запити і дзвінки з бухгалтерії, відділу кадрів і т.д - а який у нього діагноз? А вам воно нафіга? Нема про що поговорити?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Запорожье
Сообщения: 8454
С нами с 01.07.2008

Re: Матриця наближається )) [Re: Alex2064]
      14 марта 2018 в 16:54 Гілками

Alex2064 14.03.2018 13:04 пишет:

у меня супруга пошла в цнап работать. говорит, что картриджа в мфу хватает на полдня на ксерокопии. это при условии, что большинство копий люди приносят с собой.



Это ж сколько листов за полдня копируется интересно? Даже домашней модели принтера картридж меньше 500 листов не должен печатать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11421
С нами с 20.09.2001

Re: Матриця наближається )) [Re: базилио]
      14 марта 2018 в 17:04 Гілками

В ответ на:

І доречі - а навіщо школі і садочку доступ до лікарської бази?




ТС пише

В ответ на:

медична карта дитини для вступу в школу та дитячий садок також більше не потрібні




чи школі буде все одно, як там з дитиною?

А тепер давай подумаємо, врегульовані зараз цією відміною "паперу" критичні питання.
Випадок - померла дитина на уроці.
І я впевнений на 99.9%, що всі ці новації та електронні форми підставлять керівництво школи та медпрацівника.

зі
в нас СЕД впроваджували з обіцянками безпаперового щастя. І я це дуже підтримував. А юрист та бухгалтел тількі одно мовили - папер, підпис та печатка. Інше - ніяк.
І скотився цей СЕД до Email+.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Матриця наближається )) [Re: Петрович]
      14 марта 2018 в 17:11 Гілками

Петрович 14.03.2018 12:19 пишет:

Це буде оп-па попервах, нема ні обладнання, ні мережі, ні навиків роботи в ПО.




Буде, але, я колись дивувався, побвчивши смартфон. Але сьогодні я дивуюсь, як можна було жити без нього. Комусь/всім смішно, що великий дядько розсікає на електросамокаті, а я не уявляю, як би минулий рік проходив ті відстані з отриманою травмою і це таки прорив, а не зашорганість. Отак і в медицині. В мене за життя вже не мед карта, а заяложений, неприємний для взяття в руки журнал бо останні роки з усіх карт, котрі заводив роблю виписки та складаю в одне, бо як з'ясувалось, корисним має бути все в одному місці. Але б ідеально було б, коли я б під своїм електронним ключем, заходив би вільно і бачив свою історію болячок на сайті, аналогічно, як я можу під цим ключем побачити в пенсійному фонді весь свій трудовий досвід, отримати довідку про доходи в податковій не виходячи з квартири і не їдучи за 50 км. у приміщення податкової та витрачаючи в черзі час...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Матриця наближається )) [Re: orys]
      14 марта 2018 в 17:19 Гілками

orys 14.03.2018 17:11 пишет:

як я можу під цим ключем побачити в пенсійному фонді весь свій трудовий досвід, отримати довідку про доходи в податковій не виходячи з квартири і не їдучи за 50 км. у приміщення податкової та витрачаючи в черзі час...



уже тестовая действует, правда пока сильно урезанная, видно историю посещений врача, подозреваю допилят скоро и остальное.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Матриця наближається )) [Re: maksym]
      14 марта 2018 в 17:21 Гілками

maksym 14.03.2018 17:04 пишет:

В ответ на:

І доречі - а навіщо школі і садочку доступ до лікарської бази?




ТС пише

В ответ на:

медична карта дитини для вступу в школу та дитячий садок також більше не потрібні




чи школі буде все одно, як там з дитиною?





читаємо до кінця речення
В ответ на:

Дітям достатньо пройти тільки звичайні медичні огляди у свого лікаря, та отримати стандартну довідку.



Для цікавості загугліть цю форму, а потім підіть у школу своєї дитини і попросіть цю довідку подивитись, яку ви здавали при вступі.
Доля всіх цих довідок і талонів одна - макулатура і на випадок "якщо перевірка".
Так само як диспансеризації - писалась вона тільки для того, щоб був "показник".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Матриця наближається )) [Re: базилио]
      14 марта 2018 в 17:30 Гілками

базилио 14.03.2018 13:43 пишет:

б) медсестри, які більшу частину цього і повинні робити.




Так, в минулому році лежав у госпіталі то капельниці, уколи такі медсестрички робили і так приємно . Перспективна молодь і має бажання, ну там забезпечення гарне і персонал переважно молодий, лікарям допоможе. Гадаю все вийде.
А от по районам, областям, лікарням та поліклінікам, то питання. Потрібна належна оплата, але і заміна кадрів. Бо, наприклад, кума вчителька, якого пекла їй коштувало перші роки втриматись серед махрового корупційного кодла в школі, але молода, сучасна (30+), зубами вигризає, виїзджає на інтузіазмі чи мазохізмі , але вигадує якісь конкурси, групи, зацікавлює дітей до навчання. Іде бульдозером до свого, діти її люблять, батьки в захваті. Її група в якомусь конкурсі взяла таки перше місце, отримала нагороду від мера столиці. А старі ті крякалки бальзаківського віку, побиті міллю лише зло їй роблять. Але є таки люди, одиниці, яким то , впевнено йдуть до свого. Тобто слід омоложувати освітні кадри та медичні, звісно крім професіоналів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13205
С нами с 29.01.2010

Re: Матриця наближається )) [Re: maksym]
      14 марта 2018 в 18:31 Гілками

maksym 14.03.2018 14:15 пишет:


років 20-30 тому питання смерті паперу в офісі було вже вирішене (як тоді здавалось). Але зараз 2018, і папери є. І нема того оптімізму щодо його зникнення.



20 років тому у людей не було інтернету. Зараз інтернет замінює папір, а 20 років тому, що могло його замінити?

ПС. Факс нннада?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Матриця наближається )) [Re: Setkm]
      15 марта 2018 в 18:12 Гілками

скоро у всіх поліклініках країни
а как ето?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kewl roolah **
Украина, Подолье
Сообщения: 20858
С нами с 11.07.2008

Re: Матриця наближається )) [Re: базилио]
      15 марта 2018 в 18:20 Гілками

базилио 15.03.2018 18:12 пишет:

скоро у всіх поліклініках країни
а как ето?




Норм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
2 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2548

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія