autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл.

V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл.
      17 марта 2018 в 15:00 Гілками

А де можна знайти прозорі патрубки радіатора (можливо, під замовлення), 40 мм?
З прозорою трубкою дуже зручно було б слідкувати за рівнем рідини (в мене зараз проблема з кришкою радіатора).
Система охолодження не завжди буває герметичною (старіють шланги ГБО і т.п.), і тоді розширювальний бачок може не працювати, і не показувати реальний рівень, і для контролю рівня рідини потрібно заглядати під кришку радіатора, що не зручно.
Якби хоч один шланг був прозорий (силіконовий, чи що) - це б повністю вирішило проблему контролю.
Мені б вистачило одного коротенького, Г-подібного (він там сантиметрів 20-30).

Змінено VovkZ (15:06 17/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: VovkZ]
      17 марта 2018 в 16:39 Гілками

В Украине не встречал, боюсь, что когда узнаешь цену - тебе перехочется.
Все, что ниже - ИМХО: предположительно оно сделано из акрилового стекла, силикон или ПВХ не выдреживают давление+температура, даже армированные. Эти делаются жесткими и фактически являются вставками в родные, через специальные соеденители (чем и обеспечивается эластичность). Все остальное, что встречалось в.т.ч. в Украине - многослойное и не прозрачное. Возможно где-то и найдешь, вероятно в каких-нибудь тюнинговых мастерских.

Официоз: Остальным напомню, что прямые контакты поставщиков и цены в Украине будут рассматриваться как реклама. Елси кто-то обладает такими контактами - ТС-у в личку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: Amateur]
      18 марта 2018 в 02:23 Гілками

Дякую за підказку в пошуках. Ціни - справді, не демократичні.
Наприклад, знайшов на ебаї скляні короткі вставки (різного діаметру), за $60-$75. - і то, це не зовсім те, що б я хотів Вставку я не зможу вставити у найвищу точку, вона буде вже на кілька сантиметрів нижче, а отже не виконуватиме повноцінно функцію індикації.

Змінено VovkZ (02:27 18/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10577
С нами с 14.05.2007

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: VovkZ]
      18 марта 2018 в 09:31 Гілками

Не могу понять твоих стенаний. Система в твоем авто аналогична моей. То есть пассивный расширительный бачек и пробка либо на радиаторе, либо как у тебя, вынесена в сторону. Если проблемы с пробкой, замени, она очень похожа на тоетовскую, как и двигатель впрочем. Система под давлением и открывать эту пробку крайне не рекомендуется, ибо минимально ты разольешь грамм 100 антифриза, благо если холодного. И еще момент, пробка находится выше рубашки охлаждения двигателя, что ты там контролировать собрался ума не приложу. Старые шланги меняются очень просто, вопрос копеечный, езда с уставшими шлангами в результате может закончится дорого.

Змінено YSK (09:33 18/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: YSK]
      18 марта 2018 в 13:38 Гілками

Система в нас, справді, схожа. І трубки, до речі, ймовірно, схожої форми.
В мене зараз чомусь почало випирати рідину - спочатку, здавалося з під шлангів біля цієї окремої горловини. Поміняв горловину на іншу - видавлює рідину з-під кришки, замість того, щоб вона просто йшла в розширювальний бачок (кришку пласкогубцями вже підтискав - ефект трохи зменшується, але не вирішується).
А почалося усе, коли відламався один маленький пластиковий клапанець на рідній кришці (там їх два, стоять ступінчато) - я поміняв кришку від іншого комплекту горловина-кришка. І, через деякий час - почалося.
Треба, напевне, для початку, перевірити шланг до розширювально бачка. Та куплю ще інший комплект горловина-кришка.

Змінено VovkZ (13:46 18/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
43 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 2020
С нами с 10.08.2008

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: VovkZ]
      18 марта 2018 в 13:54 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Раз пошла такая пьянка, кто подскажет трубки под заказ, для системы охлаждения? Нужны вот такие материал метал, диаметр 16 мм.

Раз пошла такая пьянка, кто подскажет трубки под заказ, для системы охлаждения. Нужны вот такие материал метал, диаметр 16 мм

Змінено adam (13:55 18/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10577
С нами с 14.05.2007

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: VovkZ]
      18 марта 2018 в 16:53 Гілками

VovkZ 18.03.2018 13:38 пишет:

Система в нас, справді, схожа. І трубки, до речі, ймовірно, схожої форми.
В мене зараз чомусь почало випирати рідину - спочатку, здавалося з під шлангів біля цієї окремої горловини. Поміняв горловину на іншу - видавлює рідину з-під кришки, замість того, щоб вона просто йшла в розширювальний бачок (кришку пласкогубцями вже підтискав - ефект трохи зменшується, але не вирішується).
А почалося усе, коли відламався один маленький пластиковий клапанець на рідній кришці (там їх два, стоять ступінчато) - я поміняв кришку від іншого комплекту горловина-кришка. І, через деякий час - почалося.
Треба, напевне, для початку, перевірити шланг до розширювально бачка. Та куплю ще інший комплект горловина-кришка.



Вероятней всего пробка не работает как надо, вот антифриз и ищет слабое место. У меня на крышке выбито 1,1. Посмотри какое у тебя штатное давление и попробуй подобрать оригинальную крышку от тоеты, хюндая и тд. Эксперименты с якобы оригинальными китайскими крышками, ни к чему хорошему не приведут, ИМХО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: YSK]
      18 марта 2018 в 19:29 Гілками

- я думаю, приблизно, так само. В мене теж номінальний тиск 1.1. Проблема з кришками є ще в тому, що є дуже схожі на вигляд, але при детальному огляді видно, що розміри відрізняються +- 1..2 мм.
Рідна кришка, поки не зламалася - працювала ідеально. Але цього комплекту зараз немає в офіційних дистриб'юторів (чи як їх там). А усі інші магазини - продають ці ж комплекти (з цим же кодом) - але іншої (на жаль, часто гіршої) якості.

Змінено VovkZ (19:32 18/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Трубки системи охолодження (патрубки радіатора), замовл. [Re: YSK]
      20 марта 2018 в 18:48 Гілками

YSK 18.03.2018 16:53 пишет:


Вероятней всего пробка не работает как надо, вот антифриз и ищет слабое место. У меня на крышке выбито 1,1. Посмотри какое у тебя штатное давление и попробуй подобрать оригинальную крышку от тоеты, хюндая и тд. Эксперименты с якобы оригинальными китайскими крышками, ни к чему хорошему не приведут, ИМХО.



- отже, на даний момент, так і виявилося. "Оригінал" (але куплений не в офіціалів, бо в них зараз такого нема) - виявився не зовсім робочим (та й на вид він виглядав якось "не дуже", гірше за рідне). В результаті - купив нову пробку-аналог (аналог Тойоти), повернув рідну горловину - і поки що - все пройшло (їздив пів-години).
Рідні шланги - працюють, не протікають. Отже і відпала проблема з пошуком шлангів.
Дивився на силіконові - вони ще, аж до кілька разів, дорожчі, ніж звичайні гумові. І при цьому - через те, що вони багатошарові армовані - не прозорі, отже не мають особого смислу, в моєму випадку (я хотів контролювати рівень).

Змінено VovkZ (18:49 20/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
2 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2429

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія