autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку

Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку
      16 марта 2018 в 10:00 Гілками

Є 12-ти поверховий будинок 83-го року.
Є у ньому моя квартира на 5-му поверсі.

У 2012 році я робив кап.ремонт квартири, і замінив стояк гарячої води у себе в квартирі від стелі до підлоги (мої сусіди зверху/знизу не захотіли тоді приєднуватись). Не економив, труби брав типу найкращі але не пройшло і 6 років, як моя "нова" труба прорвала і затопила мене і сусідів. Зараз знову буду міняти стояк, один сусід вже наче згодний разом зі мною поміняти, іншого ще пресую

Трубу хочу "пластикову", сталюки вже "наївся" (зараз побачили, що труба згнила за ці 6 років вже наполовину, якщо не більше).

В чому саме питання: як краще/надійніше/безпроблемніше з"єднати сталеву (стару) трубу із новою пластиковою? Сантехнік пропонує ось такі муфти, щоб без зварки, без нарізання різьби. сторінка
сторінка (складний варіант).

Що скажете?


Змінено Sergu44o (10:01 16/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7144
С нами с 12.11.2013

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: Sergu44o]
      16 марта 2018 в 13:39 Гілками

Г... трубу поставили. На ГВ трубы служат по 40-50лет.
Либо нашелся еще один любитель пластиковых труб как Вы (сейчас); вырезал кусок - СУП не востановил; сожрали блуждающие токи от тех же бойлеров.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
39 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 1347
С нами с 26.02.2008

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: Sergu44o]
      16 марта 2018 в 16:16 Гілками

Делал недавно у родителей замену на пластик, родная труба настолько была съедена изнутри, что пр нарезании резьбы в некоторых местах плашка ее насквозь прорезала. Дедуля сверху что либо менять отказался (он и для проведения работ пустил только после того, как весь дом 4 дня без горячей воды просидел (перекрывали звонком в аварийку, индивидуальные краны по стоякам, естественно, давно вкрячили)). По факту у дедули поставили такую вот муфту, ибо других вариантов не было ваще. Ниче, держит, ждем вот, когда остаток металла у дедушки окончательно сгниет, волнуемся =)Ремонт в зоне стояка делаем влагостойкими материалами.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24263
С нами с 31.10.2014

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: Sergu44o]
      16 марта 2018 в 16:25 Гілками

Sergu44o 16.03.2018 10:00 пишет:

Є 12-ти поверховий будинок 83-го року.
Є у ньому моя квартира на 5-му поверсі.

У 2012 році я робив кап.ремонт квартири, і замінив стояк гарячої води у себе в квартирі від стелі до підлоги (мої сусіди зверху/знизу не захотіли тоді приєднуватись). Не економив, труби брав типу найкращі але не пройшло і 6 років, як моя "нова" труба прорвала і затопила мене і сусідів. Зараз знову буду міняти стояк, один сусід вже наче згодний разом зі мною поміняти, іншого ще пресую

Трубу хочу "пластикову", сталюки вже "наївся" (зараз побачили, що труба згнила за ці 6 років вже наполовину, якщо не більше).

В чому саме питання: як краще/надійніше/безпроблемніше з"єднати сталеву (стару) трубу із новою пластиковою? Сантехнік пропонує ось такі муфти, щоб без зварки, без нарізання різьби. сторінка
Що скажете?





Трубу минулого разу точно оцинковану поставили? І стакани у міжповерхові перекриття вставили? І обидва стояки теплоізоляцією обгорнули, щоб на них конденсат не утворювався?
Я у будинку 1970 року під час капремонту у 2014 поміняв стояки (обидва - про всяк випадок), так на старих трубах якщо і були десь помітні сліди корозії, то хіба що у місті, де до стояка холодної води був приварений вихід у квартиру.
До цього у старій квартирі стояки поміняв у 2003 - політ нормальний досі.
П.С. Якщо треба - можу дати телефон сантехніка, що мені у трьох квартирах робив повну заміну усієї водо-, каналізаційної та опалювальної систем. Людина дивакувата і дуже повільно все робить, але кваліфікована і пораду може дати швидко.

Змінено harald67 (16:30 16/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
Сообщения: 26
С нами с 03.08.2011

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: Sergu44o]
      16 марта 2018 в 16:39 Гілками

Вот про гебо посмотрите видос:
https://www.youtube.com/watch?v=Ev5ld0trTPU


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ірпінь
Сообщения: 10003
С нами с 28.02.2003

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: harald67]
      19 марта 2018 в 11:18 Гілками

В ответ на:

Трубу минулого разу точно оцинковану поставили?



Тут та же история с гальваникой может приключиться. Ведро оцинкованное "служит" до тех пор пока не появится прореха в оцинкованном покрытии и тогда все ржавеет еще быстрее чем без оцинковки.
Т.е. если вварить кусок оцинкованной трубы, то оставшаяся черная будет ржаветь намного быстрее.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24263
С нами с 31.10.2014

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: LeonBuhgalter]
      19 марта 2018 в 11:50 Гілками

LeonBuhgalter 19.03.2018 11:18 пишет:

В ответ на:

Трубу минулого разу точно оцинковану поставили?



Тут та же история с гальваникой может приключиться. Ведро оцинкованное "служит" до тех пор пока не появится прореха в оцинкованном покрытии и тогда все ржавеет еще быстрее чем без оцинковки.
Т.е. если вварить кусок оцинкованной трубы, то оставшаяся черная будет ржаветь намного быстрее.




Взагалі то усі стояки у багатоповерхових будинках раніше робили з оцинковки. Звідки там чорна?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17542
С нами с 17.02.2005

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: LeonBuhgalter]
      19 марта 2018 в 11:58 Гілками

LeonBuhgalter 19.03.2018 11:18 пишет:

В ответ на:

Трубу минулого разу точно оцинковану поставили?



Тут та же история с гальваникой может приключиться. Ведро оцинкованное "служит" до тех пор пока не появится прореха в оцинкованном покрытии и тогда все ржавеет еще быстрее чем без оцинковки.
Т.е. если вварить кусок оцинкованной трубы, то оставшаяся черная будет ржаветь намного быстрее.



Это что-то новое в науке и технике: с чего бы это вдруг в гальванической паре "цинк-железо" менее активный металл (железо) стал окисляться быстрее, чем более активный (цинк)?...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: Cirax]
      19 марта 2018 в 18:12 Гілками

Cirax 16.03.2018 13:39 пишет:

Г... трубу поставили. На ГВ трубы служат по 40-50лет.
Либо нашелся еще один любитель пластиковых труб как Вы (сейчас); вырезал кусок - СУП не востановил; сожрали блуждающие токи от тех же бойлеров.




Так, скоріше всього г... трубу поставили, хоча куплялась як "хороша". Більше в цю лотерею з металом грати не хочу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: harald67]
      19 марта 2018 в 18:16 Гілками

harald67 16.03.2018 16:25 пишет:

Sergu44o 16.03.2018 10:00 пишет:

Є 12-ти поверховий будинок 83-го року.
Є у ньому моя квартира на 5-му поверсі.

У 2012 році я робив кап.ремонт квартири, і замінив стояк гарячої води у себе в квартирі від стелі до підлоги (мої сусіди зверху/знизу не захотіли тоді приєднуватись). Не економив, труби брав типу найкращі але не пройшло і 6 років, як моя "нова" труба прорвала і затопила мене і сусідів. Зараз знову буду міняти стояк, один сусід вже наче згодний разом зі мною поміняти, іншого ще пресую

Трубу хочу "пластикову", сталюки вже "наївся" (зараз побачили, що труба згнила за ці 6 років вже наполовину, якщо не більше).

В чому саме питання: як краще/надійніше/безпроблемніше з"єднати сталеву (стару) трубу із новою пластиковою? Сантехнік пропонує ось такі муфти, щоб без зварки, без нарізання різьби. сторінка
Що скажете?





Трубу минулого разу точно оцинковану поставили? І стакани у міжповерхові перекриття вставили? І обидва стояки теплоізоляцією обгорнули, щоб на них конденсат не утворювався?
Я у будинку 1970 року під час капремонту у 2014 поміняв стояки (обидва - про всяк випадок), так на старих трубах якщо і були десь помітні сліди корозії, то хіба що у місті, де до стояка холодної води був приварений вихід у квартиру.
До цього у старій квартирі стояки поміняв у 2003 - політ нормальний досі.
П.С. Якщо треба - можу дати телефон сантехніка, що мені у трьох квартирах робив повну заміну усієї водо-, каналізаційної та опалювальної систем. Людина дивакувата і дуже повільно все робить, але кваліфікована і пораду може дати швидко.




хз чи оцинковану, купляли сантехніки, гроші не економив, інші питання по ремонту вивчав нормально, а в цьому понадіявся на спеціалістів.
стакани в перекриттях стоять ще від будівельників. від мене вниз стакан вільний, від мене вверх зверху сусіди замурували його.
так, теплоізоляцією обгорнуті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Заміна стояку гарячої води в багатоквартирному будинку [Re: zener]
      19 марта 2018 в 18:17 Гілками

zener 16.03.2018 16:39 пишет:

Вот про гебо посмотрите видос:
https://www.youtube.com/watch?v=Ev5ld0trTPU




Чекаю зараз чергового сантехніка по рекомендації, хочу зібрати декілька різних думок. Перший саме ці "гебо" й рекомендував, тим-паче ЯКЩО УГОВОРЮ сусіда зверху, то у нього там місця мало і тільки така муфта й стане.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 28 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 2998

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія