autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mercedes GLA250 vs Acura RDX

V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Mercedes GLA250 vs Acura RDX
      30 марта 2018 в 02:56 Гілками

Накидайте пліз відгуків про сабжі. Машину планую брати і їздити тут, у Ванкувері. Їздити 99% часу планується вдвох, тому розмір сзаду не важливий в принципі. Більше цікавить як у них із надійністю і повним приводом (тут взимку це маст хев). У Акури місця побільше звичайно, але питання як із керованістю і те що на 3.5 270 коней всього 6 ступенів коробка. Ще з критеріїв важлива шумоізольованість і звичайно вартість обслуговування. Обидва варіанти будуть легке б/у, десь 2-3 роки із пробігом до 40К км. Буду радий будь-яким порадам і критиці

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 2728
С нами с 25.06.2012

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      30 марта 2018 в 12:02 Гілками

Vovius 30.03.2018 02:56 пишет:

Накидайте пліз відгуків про сабжі. Машину планую брати і їздити тут, у Ванкувері. Їздити 99% часу планується вдвох, тому розмір сзаду не важливий в принципі. Більше цікавить як у них із надійністю і повним приводом (тут взимку це маст хев). У Акури місця побільше звичайно, але питання як із керованістю і те що на 3.5 270 коней всього 6 ступенів коробка. Ще з критеріїв важлива шумоізольованість і звичайно вартість обслуговування. Обидва варіанти будуть легке б/у, десь 2-3 роки із пробігом до 40К км. Буду радий будь-яким порадам і критиці




слухай ти так переїзджаєш, що не встигаємо читати) Польща, Канада? Амстердам жеж теж був)

там і б/у думаю Акура буде краще

Змінено SRT sport (12:02 30/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: SRT sport]
      30 марта 2018 в 17:23 Гілками

SRT sport 30.03.2018 12:02 пишет:

Vovius 30.03.2018 02:56 пишет:

Накидайте пліз відгуків про сабжі. Машину планую брати і їздити тут, у Ванкувері. Їздити 99% часу планується вдвох, тому розмір сзаду не важливий в принципі. Більше цікавить як у них із надійністю і повним приводом (тут взимку це маст хев). У Акури місця побільше звичайно, але питання як із керованістю і те що на 3.5 270 коней всього 6 ступенів коробка. Ще з критеріїв важлива шумоізольованість і звичайно вартість обслуговування. Обидва варіанти будуть легке б/у, десь 2-3 роки із пробігом до 40К км. Буду радий будь-яким порадам і критиці




слухай ти так переїзджаєш, що не встигаємо читати) Польща, Канада? Амстердам жеж теж був)

там і б/у думаю Акура буде краще


Роттердам був сподіваюсь це вже все, остаточно, дуже подобається і вже нікуди більше не хочу
А можна аргументів чим Акура буде краще? Насправді більше хотілося б доводів про плюси-мінуси кожного варіанту і реальних відгуків, якщо є


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 2728
С нами с 25.06.2012

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      30 марта 2018 в 19:31 Гілками

Vovius 30.03.2018 17:23 пишет:

SRT sport 30.03.2018 12:02 пишет:

Vovius 30.03.2018 02:56 пишет:

Накидайте пліз відгуків про сабжі. Машину планую брати і їздити тут, у Ванкувері. Їздити 99% часу планується вдвох, тому розмір сзаду не важливий в принципі. Більше цікавить як у них із надійністю і повним приводом (тут взимку це маст хев). У Акури місця побільше звичайно, але питання як із керованістю і те що на 3.5 270 коней всього 6 ступенів коробка. Ще з критеріїв важлива шумоізольованість і звичайно вартість обслуговування. Обидва варіанти будуть легке б/у, десь 2-3 роки із пробігом до 40К км. Буду радий будь-яким порадам і критиці




слухай ти так переїзджаєш, що не встигаємо читати) Польща, Канада? Амстердам жеж теж був)

там і б/у думаю Акура буде краще


Роттердам був сподіваюсь це вже все, остаточно, дуже подобається і вже нікуди більше не хочу
А можна аргументів чим Акура буде краще? Насправді більше хотілося б доводів про плюси-мінуси кожного варіанту і реальних відгуків, якщо є




вона надійніша і думаю більш популярна марка там
на цих авто не їздив толком але якщо Акура нового покоління то однозначно вона цікавіша


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
42 года (19 лет за рулем), Донецк - Гданськ
Сообщения: 4689
С нами с 14.01.2005

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: SRT sport]
      30 марта 2018 в 19:41 Гілками

SRT sport 30.03.2018 19:31 пишет:


на цих авто не їздив толком але якщо Акура нового покоління то однозначно вона цікавіша



Так новая в 2019 году выйдет. А это все та же, второго поколения.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 471
С нами с 31.08.2014

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      30 марта 2018 в 20:48 Гілками

Ну GLA вообще малюпусенькая.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: SRT sport]
      30 марта 2018 в 20:52 Гілками

SRT sport 30.03.2018 19:31 пишет:

Vovius 30.03.2018 17:23 пишет:

SRT sport 30.03.2018 12:02 пишет:


В ответ на:

...





слухай ти так переїзджаєш, що не встигаємо читати) Польща, Канада? Амстердам жеж теж був)

там і б/у думаю Акура буде краще


Роттердам був сподіваюсь це вже все, остаточно, дуже подобається і вже нікуди більше не хочу
А можна аргументів чим Акура буде краще? Насправді більше хотілося б доводів про плюси-мінуси кожного варіанту і реальних відгуків, якщо є




вона надійніша і думаю більш популярна марка там
на цих авто не їздив толком але якщо Акура нового покоління то однозначно вона цікавіша


ні, попередня, не нова, 2015 або 2016 року (в них єдина відмінність яку я помітив - у 2016 сенсорна панель в салоні, у 2015 - кнопки). Стосовно популярності - однаково багато і Акур і Мерсів всіх видів. Насправді, чому такий вибір: хочеться СУВ бо в гори їздити краще на ньому (хоча сніг і прибирають але не завжди встигають, як мені розповіли, на висоті може дуже раптово накидати), але мерса перевага для мене що він менше, бо їздимо ми все одно вдвох майже весь час

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
42 года (19 лет за рулем), Донецк - Гданськ
Сообщения: 4689
С нами с 14.01.2005

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      30 марта 2018 в 21:03 Гілками

Vovius 30.03.2018 20:52 пишет:

мерса перевага для мене що він менше, бо їздимо ми все одно вдвох майже весь час



Бери и кайфуй, успеешь еще наездиться на североамериканской мечте - огромном эскалэйде или еще чем-то немного меньше автобуса.

Ну и, как мы уже обсуждали, не понравится - вернешь. Много не потеряешь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Shotokan]
      30 марта 2018 в 21:38 Гілками

Shotokan 30.03.2018 21:03 пишет:

Vovius 30.03.2018 20:52 пишет:

мерса перевага для мене що він менше, бо їздимо ми все одно вдвох майже весь час



Бери и кайфуй, успеешь еще наездиться на североамериканской мечте - огромном эскалэйде или еще чем-то немного меньше автобуса.

Ну и, как мы уже обсуждали, не понравится - вернешь. Много не потеряешь.


ну ось завтра спробую його, на тест-драйві. Ще все ж знати б вартість обслуговування і якісь переваги-недоліки від володарів. Carfax у обох доречі чистий, іноді попадається з одним записом типу «в бампер стукнули», дрібниця насправді

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: GEF-327]
      31 марта 2018 в 00:53 Гілками

GEF-327 30.03.2018 20:48 пишет:

Ну GLA вообще малюпусенькая.


ну дві людини влазять?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
человек- Че Бурек **
38 лет, Харьков
Сообщения: 8319
С нами с 04.07.2005

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      31 марта 2018 в 05:08 Гілками

А у Акуры точно 3.5 мотор будет? Не 3.0 как в Европе? Но вообще если не ошибаюсь США\Канада таки имеют нормальный мотор и sh-awd, что уже лучше. По коробке вообще не парься, там ZF, не должно быть проблем.
GLA конечно будет более фуловый, особенно в плане интерьера. Но я в GLA тупо не влажу, не знаю ваших габаритов))
Ну а так, если интерьер акуры не пугает...)) Вообще в тех широтах достаточно популярная марка, не то что тут, езжу, и радуюсь встречным акурам, типа мотобратства
По деньгам, думаю Мерс будет чуть дороже в ТО, хотя у вас там могут быть свои реалии, но думается, что мерс на вторичке теряет больше, что для тебя плюс. С управляемостью у RDX полный порядок, особенно по ровным дорогам, но если так критична шумка, то боюсь RDX не подойдет - у машины оооочень говорящая ходовая, просто едешь и благодаря звукам прям картина стоит, как работает ходовая ну и жесткая она...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: DDRUMM]
      31 марта 2018 в 06:12 Гілками

Так, точно 3.5 270 коней, 6-ступка автомат. Але sh-awd нема, він тут чомусь тільки на mdx. Про шумку пічаль, хочеться все ж хорошу. Про вартість обслуговування всі кажуть що у мерса вишча, але хочеться якось конкретики, дилери всі кажуть що нема різниці у порівнянні із акурою, але ми то їм не віримо мерс доречі теж пишуть жорсткий, типу навіть свірчки заводяться під приборкою. Салон Акури насправді не лякає, виглядає приблизно як мій минулий Аккорд, у мерса ще не бачив, тільки на картинках. А хтось знає як у мерса повний привід, в снігу і на слизькому?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
человек- Че Бурек **
38 лет, Харьков
Сообщения: 8319
С нами с 04.07.2005

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      31 марта 2018 в 06:37 Гілками

В ответ на:

Так, точно 3.5 270 коней, 6-ступка автомат. Але sh-awd нема, він тут чомусь тільки на mdx.



патамуша sh-awd на RDX резко ударажает автомобиль, а он и так недешев. Поэтому в Европах (ну то есть в Украине))) он продается сильно презаным V6 3.0 и с подключаемым ПП (правда, стартуешь ты всегда на полном). И кстати, че коней 270? Должно быть 290 это ж все тот же J35. Хотя, может, года три назад была как раз такая модификация.
В ответ на:

Про вартість обслуговування всі кажуть що у мерса вишча, але хочеться якось конкретики



ну хз, что тебе дадут украинские цены, но у MDX стандартное ТО 4-5 тыс грн. Дорогое ТО, а-ля ТО-60, может быть 10-12 тыс. У RDX уверен будет дешевле, т.к. там не надо каждый раз масло в муфтах менять. Но какие у вас там цены - я хз. Сверчков у Акур вообще никогда не видел и даже от других не слышал. Материалы там реально качественные, пластик очень мягкий, у меня машина в -32 и звука не издала. Так что здесь ок. (ну кроме самого внешнего вида салона, но я уже привык ).
Но ты реально потести GLA на предмет удобства, я хз, как по мне, Ланос и то более просторный, и я не преувеличиваю. Машина ооочень тесная.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: DDRUMM]
      31 марта 2018 в 08:53 Гілками

якщо вірити місцевим онлайн-довідкам по Акурах то там 273 коня в 2015 році і 279 коней в 2016 та насправді це пофігу. Потестю мерс завтра і відпишусь. Зріст в мене 186, подивимось як буде із комфортом у мерсі з ним.
Доречі, ось на завтра і тест-драйв Акури підтвердили, прям ось дві відразу в один день порівняю

Змінено Vovius (09:00 31/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: DDRUMM]
      1 апреля 2018 в 03:57 Гілками

Слухай, а в тебе теж так коробка смикається? Валить гарно вона, але коробка щось дуже не дуже, плавності якось мало...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
человек- Че Бурек **
38 лет, Харьков
Сообщения: 8319
С нами с 04.07.2005

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: Vovius]
      1 апреля 2018 в 04:20 Гілками

Vovius 01.04.2018 03:57 пишет:

Слухай, а в тебе теж так коробка смикається? Валить гарно вона, але коробка щось дуже не дуже, плавності якось мало...



Ооо ну коробка это отдельная песня)) я даже тут о ней много писал, только важный нюанс: пинается ZF 9-ступка, ты смотрел ZF 6-ступку, как я понимаю, и она пинаться не должна.. хотя.. тут есть два нюанса:
1) коробка все же увалена
2) у ZF коробок, таки более жесткие переключения, особенно в сравнении с ламповым Aisin`ом.
Но в целом, если там нет никаких технических проблем, это частично лечится перепрошивкой. По крайней мере, мой опыт и опыт остальных страдающих говорит о том, что зачастую это почти спасает. Почти, потому что переодически тычок можно поймать. Но такова плата за экономичность.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Mercedes GLA250 vs Acura RDX [Re: DDRUMM]
      1 апреля 2018 в 06:14 Гілками

DDRUMM 01.04.2018 04:20 пишет:

Vovius 01.04.2018 03:57 пишет:

Слухай, а в тебе теж так коробка смикається? Валить гарно вона, але коробка щось дуже не дуже, плавності якось мало...



Ооо ну коробка это отдельная песня)) я даже тут о ней много писал, только важный нюанс: пинается ZF 9-ступка, ты смотрел ZF 6-ступку, как я понимаю, и она пинаться не должна.. хотя.. тут есть два нюанса:
1) коробка все же увалена
2) у ZF коробок, таки более жесткие переключения, особенно в сравнении с ламповым Aisin`ом.
Но в целом, если там нет никаких технических проблем, это частично лечится перепрошивкой. По крайней мере, мой опыт и опыт остальных страдающих говорит о том, что зачастую это почти спасает. Почти, потому что переодически тычок можно поймать. Но такова плата за экономичность.


я тепер пригадую щось ти писав про це, так. Ну, в цілому я б сказав що машина непагана доволі, простора і валить дуже пристойно, але ось коробка мені взагалі не сподобалась. Крім того, напакована (комплектація Еліт) вона коштує якось дофіга і не сильно зрозуміло за що.
А ось мерс сподобався, я чудово там умістився із дружиною, і салон у нього краще безумовно, все що вишче писали правда. Звичайно, помітно менше багажник, але мені головне що якщо відкинути сидушки то 2 сноуборди влазять, і це в принципі все що мені треба Напакований гарно, все є: навігація, датчик сліпих зон і все таке інше. Розганяється дуже непагано, тримає дорогу прекрасно. Коротше, завтра якщо не передумаю, їду давати за нього завдаток


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
10 користувачів і 133 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2147

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія