VP_Son 21.03.2018 20:38 пишет: Сьогодні WAZE в мене знову учудив. Треба було мені в Дрімтаун за Мінською. І WAZE проклав мені по героїв дніпра та оболонському. О, думаю - вже поворот направо там відкрили! справа рухається! Ага, ЩАС! То WAZE просто не знає, що там нема куди повертати. Довелося через Сталінграда добиратися.
Можеш якость позначити на мапі що, куди і як?
А можна якось по інакшому зрозуміти? З Подолу через Петрівку повів по Богатирській (зрозуміло, що на Оболонському проспекту пробки), потім повернув направо на Героїв Дніпра І повів до метро Героїв Дніпра. І на "колі" біля метро намалював поворот направо на Оболонський проспект в сторону метро Мінська. Поворот якого немає. І вже давно. Через будівництво.
Нет, все по срокам там нормально. Это трудновоспроизводимая проблемка, которая проявляется очень редко, в разных местах и ее вылавливают несколько месяцев. Перекрытие могло пропасть, например, сегодня а в обед, а до этого все работало нормально.
WAZE продовжує "радувати". В четвер нам випав сектор "приз" - онуку дали. А тому в п'ятницю я відвозив її в школу на Контрактову. ВІд мене туди фактично два паралельні шляхи - Вишгородська-Кирилівська або Автозаводська-Скляренка. Але де вони саме сьогодні закорковані не вгадаєш. Тому користуюсь навігатором. Повів він мене по Вишгородській-Кирилівській. Повзу в тянучці. Думаю, а що ж тоді на автозаводській твориться?! Після птичого ринку WAZE мене радує - коригує час прибуття, бо "затор складає 9 хвилин". І я бачу, що попереду все просто стоїть. Але сирецька попереду наліво пуста. А, біс з ним, думаю - ризикну. І повертаю на Сирецьку наліво, а потім направо по Сляренка. І бачу ДИВО - абсолютно пусту вулицю! Ну машин трішки було. Але у порівнянні з Кирилівською це небо і земля. Причому і позаду дорога була вільна! Доїхав далі без проблем до Контрактової. Але так і не зрозумів - то WAZE навмисно зібрав усіх на Кирилівській? Хотів над людьми познущатися? От нафіга він мене прямо в затор вів???
Алгоритми Waze майже завжди так відпрацьовує, а точніше більше дратує чим радує, суб'єктивно: Або Гугл, або яндекс навігатор, ч-з впн. останній досить коректний (хоч і під санкціями але цивільним він малошкідливий).
M_A_N 24.03.2018 17:25 пишет: Алгоритми Waze майже завжди так відпрацьовує, а точніше більше дратує чим радує, суб'єктивно: Або Гугл, або яндекс навігатор, ч-з впн. останній досить коректний (хоч і під санкціями але цивільним він малошкідливий).
Да все они строят маршруты очень причудливо с непознаваемой логикой. Тот же Гугл мне утром при выезде на Кирилловскую мимо Птички (еду в центр к Олимпийской) упорно-убежденно рекомендует ехать направо на Белицкую и далее через Нивки . Причем время прибытия показывает достаточно верно - дофига же ехать. Поворачиваешь налево, как все нормальные люди - плизз, он перестраивает маршрут в правильную сторону и показывает время прибытия уже на 15 минут быстрее. У кого что с головой, непонятно, у индусов или еще у кого.....
у мене на жаль теж так бувало що заводив у саму пробку. але останнім часом більш менш коректно. маршрут будуеться виходячи з інформації про пробки від користувачів з увімкненим вейзом. чим більше користувачів, тим коректніша інфомрація. і іноді получаеться що мало користувачів в необхідний момент на якійсь вулиці, особливо якщо вуличка невеличка. програма думае що там вільно і веде по коротшому шляху. я так думаю.
Я не певен, що трафік рахується лише на підставі інформації користувачів конкретної програми, а не всіх приладів з увімкненим GPS. Принаймні десь таке чув, але стверджувати не буду. Самому було б цікаво - як воно насправді.
https://support.google.com/waze/answer/6078702?hl=ru Как Waze собирает информацию Вы сами можете сделать Waze лучше. Нужно просто установить приложение и сесть за руль. Оно будет автоматически собирать и передавать информацию о ситуации на дорогах в реальном времени. Вы также можете самостоятельно сообщать другим водителям о пробках, авариях, полицейских патрулях, перекрытых дорогах, погодных условиях и о многом другом. Waze проанализирует эти данные и выберет для пользователей оптимальные маршруты в любое время дня и ночи.
Самый простой способ улучшить работу Waze – сесть за руль и открыть приложение, даже если вы не используете его для навигации. Ничего другого делать не нужно.
Waze анализирует собранную информацию и вычисляет среднюю скорость, ищет ошибки, улучшает карту дорог и запоминает направление движения и повороты. Не нужно предварительно "знакомить" Waze с вашими маршрутами. Лучший способ обучить приложение – регулярно использовать его в обычных поездках.
Качество карт и навигации напрямую зависит от наших пользователей. Чем больше людей ездят с включенным приложением, тем лучше оно становится.
Навіть коли WAZE тільки починав в Україні і в нього було кілька десятків користувачів пробки він вже показував. Він фізично не міг би їх показати при тій кількості користувачів. Я його тоді пробував.
До речі, новий баг зі мною трапився. 4-го пізно увечері повертався з аеропорту Бориспіль додому в район площі Шевченко. До набережної було все нормально. А от після Поштової площі він спробував мене повести по Набережно-Рибальській в бік Оболоні. Таке буває вдень, коли Поділ весь забитий. Але ж не близько опівночі! Я його проігнорував і поїхав прямо. Як і очікував - Поділ був пустим. Наступний вибрик стався перед мостом через проспект Бандери. WAZE запропонував мені звернути на нього в напрямку метро Петрівка. Був посланий. Далі дорога була також вільна і додому доїхав без інших вибриків. Що цікаво - на наступний день вів вже нормально. Щось мені здається, що всі ці вибрики пов'язані з внесенням кимось якихось "перешкод" на маршруті. Можливо і з найкращих бажань. Але потім в житті "перешкода" зникає, а на карті лишається. Занадто вже багато таких "невиправданих глюків" мені зустрічалося. Згадую як в Черкасах WAZE пробував мене вести між двома точками не напряму, а об'їжджаючи цілий квартал. Причому шлях був вільний і проглядався далеко. Нічим іншим такі глюки пояснити не можу.
В последнее время, стал часто зависать при прокладывании маршрута в режиме Android Auto для новых адресов. Например, ищу Атлант-М - в поиске нашел, тыцнул и лоадер о маршруте крутится и все... Повторный поиск не помогает. В половине поисков случается такая фигня. Переключаюсь на гуглмапс - там и находит, и маршрут прокладывает без проблем, но маршрут далек от оптимального, и не всегда верный. Пробовал удалять кеш приложения - не помогло.
M_A_N 24.03.2018 17:25 пишет: Алгоритми Waze майже завжди так відпрацьовує, а точніше більше дратує чим радує, суб'єктивно: Або Гугл, або яндекс навігатор, ч-з впн. останній досить коректний (хоч і під санкціями але цивільним він малошкідливий).
Так то оно так, но Яндекс в последнее время лажает (ввиду малого количества пользователей). Бывает ведет в пробку. И субъективно кажется что он не так умно просчитывает обстановку наперед как гугл. Он тебе показывает ситуацию с пробками на сейчас, и соответственно строит маршрут. Но он не учитывает что в момент прокладки, например в 17:00 дороги относительно не загружены, а уже в 17:20 куча офисников уже выехало и забило все улицы. А гугл/вейз вроде учитывают, там даже шкала есть по времени маршрута домой в зависимости от времени выезда. По идее должен и Яндекс, но замечаю что чаще ведет по более загруженной улице (опять же по причине малой точности и малого количества пользователей), вейз/гугл тудой не ведут.
VP_Son 24.03.2018 17:27 пишет: Рашистські продукти я принципово не використовую. Доведеться на гугл повертатись.
Гугл карты имеют ужасный интерфейс. Как не привыкаешь к ним, все равно не удобно пользоваться. Визуально карта не информативная. Не понятно когда там поворот/разворот, где ты вообще находишься сложнее соориентироваться. Пользуюсь вынужденно, т.к. вейз еще можно юзать для поездок на работу/домой, но если надо в нем что-то найти, то поиск там часто не фурычит, кучу каких-то левых вариантов выдает и еще и не простраивает потом к ним маршрут. По факту рашисткие продукты работали (до блокировок) гораздо лучше. Но "назло маме отморожу уши", только хуже себе же сделали.
Швидкісні обмеження на поточній ділянці руху(закордномо дуже актуально =)), попередження про аварії/ями (хотілося б ще інформацію в якій смузі, як це було в рашн навігаторі), підказки в якій смузі треба їхати щоб не провтикати з'їзд на трасі і тд.
opexkiev 04.05.2018 09:24 пишет: Проехал дважды Швейцарию, и полАвстрии по гугл-мапсам в режиме нафигатора - вообще без проблем, не знаю, чего там еще хотеть.
ГуглМапс, як на мене, кращий он-лайн навігатор усіх часів і народів але(!) в Києві ним користуватись шкідливо - він водить під "кірпіч", через дві суцільних, проти руху по односторонній і т.д. Хоча, за кордоном я користуюсь Гуглом - там все ок. Раніше в Україні був свій сапорт ГуглМапс, зараз сапортять індуси.