autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Штраф за затримку сплати транспортного податку.

GSM
member **
Киев
Сообщения: 198
С нами с 15.05.2003

Штраф за затримку сплати транспортного податку.
      12 апреля 2018 в 13:10 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Прийшла на днях ППР-ка від податкової на сплату 5000 грн шрафу за затримку сплати податку з авто за 2016 рік. Зі слів ДПА, 25/07/16 на мою адресу було направлено податкове повідомлення, згідно якого, протягом 60 днів мною мав бути сплачений податок в розмірі 25000 грн. Насправді дане ППР я не отримував, і відповідно мого підпису про отримання ні в податкової ні в поштового відділення немає. Фактично ж, ППР прийшло в кінці листопада, згідно якого, протягом 10 днів податок було сплачено.
Можливо хтось вже мав справу з податковою в аналогічних питаннях, буду вдячний за консультацію чи пораду.
5000 тисяч - сума начебто й незначна, але бути "лохом-філантропом" і подавати милостиню податковій - то вже занадто.

Прийшла на днях ППР-ка від податкової на сплату 5000 грн шрафу за затримку сплати податку з авто за 2016 рік. Зі слів ДПА, 25/07/16 на мою адресу було направлено податкове повідомлення, згідно якого, протягом 60 днів мною мав бути сплачений податок в розмірі 25000 грн

Змінено GSM (13:14 12/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Штраф за затримку сплати транспортного податку. [Re: GSM]
      12 апреля 2018 в 22:37 Гілками

Посмотри штемпели на конверте, почтовое отделение ставит дату получения почтовым отделением (не вручения адресату, но по нему можно ориентироваться).

Запроси у налоговой копию почтового уведомления о вручении, с этой копией - на почту, разбираться кто подписал. Пишешь письмо, где описываешь ситуацию, требуешь скасувати вот эти 5000 или предоставить копию уведомления, заверенного надлежащим образом.

Если письмо простое - у налоговой не будет уведомления о вручении, соответственно ни о каких 10 днях речи вообще не может идти. Вот только сдается мне, что это урегулировать можно будет только в судебном порядке и будет ли оно стоить потраченных нервов и времения - я не уверен.

PS: заимел осадок от ощущения себя нищебродом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71913
С нами с 25.06.2002

Re: Штраф за затримку сплати транспортного податку. [Re: GSM]
      13 апреля 2018 в 01:27 Гілками

так сходи в податкову до консультантів, послухай шо вони скажуть

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3062
С нами с 24.07.2013

Re: Штраф за затримку сплати транспортного податку. [Re: BorisB]
      13 апреля 2018 в 05:18 Гілками

Мне так кажется, что ты мил человек неуплатил вовремя транспортный сбор за что и получил решение уведомление о ГНИ со штрафными санкциями за просроченный обязательный платеж до бюджета? Где 25 000,0 грн. обязательный платеж+ 5 000,0грн. за просрочку платежа...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Штраф за затримку сплати транспортного податку. [Re: Pepko]
      13 апреля 2018 в 09:43 Гілками

Pepko 13.04.2018 05:18 пишет:

Мне так кажется, что ты мил человек неуплатил вовремя транспортный сбор за что и получил решение уведомление о ГНИ со штрафными санкциями за просроченный обязательный платеж до бюджета? Где 25 000,0 грн. обязательный платеж+ 5 000,0грн. за просрочку платежа...



ТС утверждает что вовремя
В ответ на:

Фактично ж, ППР прийшло в кінці листопада, згідно якого, протягом 10 днів податок було сплачено


Есть основания не верить?

Выложено только уведомление на 5000 штрафных санкций.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
GSM
member **
Киев
Сообщения: 198
С нами с 15.05.2003

Re: Штраф за затримку сплати транспортного податку. [Re: DKTigra]
      13 апреля 2018 в 12:18 Гілками

Ще раз дзвонив в податкову, сказали, що в листопаді мені була надіслана податкова вимога, яка відправлялась повторно, після того, як вони не отримали оплату по липневому ППР. Э така, отримував, згідно неї і платив. На той момент не звернув увагу вимога то чи рішення, як на мене різниці немає, принесли - оплатив. Але не тут було, потрібно було платити по ППР (яке в очі не бачив), через це й штраф.
Звернувся в поштове відділення з проханням надати копію поштового повідомлення по першому ППР або принаймні інформацією коли і кому було вручене. Сказали, що дані зберігаються тільки за останні пів року. Написав офіційний запит, чекаю відповідь.
Ну а далі - як радить DKTigra .
Заплатити штраф завжди встигну, а наразі сходжу познайомлюся з місцевими фіскальними органами .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), Буча
Сообщения: 5504
С нами с 15.10.2008

Re: Штраф за затримку сплати транспортного податку. [Re: GSM]
      23 апреля 2018 в 22:35 Гілками

GSM 12.04.2018 13:10 пишет:

Насправді дане ППР я не отримував, і відповідно мого підпису про отримання ні в податкової ні в поштового відділення немає.



ПКУ, стаття 42
У разі якщо пошта не може вручити платнику податків документ через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб платника податків, їх відмову прийняти документ, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, документ вважається врученим платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причини невручення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3966

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія