autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (257/436)

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      13 апреля 2018 в 09:49 Гілками

Traveler 12.04.2018 22:36 пишет:

Ну ти що. Це ж рушії економіки. Навезуть відер - економіка України такий поштовх отримає.

Он і євроавтобариги воюють за небувалий економічний розквіт - кожному по 20-річному відру.




Я от дивуюсь, з наведених фото, котре відро Притому, що ось вийти на Дружби народів і подивитись скільки іржавого, гнилого, різнокольорового, чадящого, скриплячого проїзджає/прочовгує на наших номерах в столиці.

Доречі ціна ауді 80-ки на укр.реєстрації 80-х років випуску до 1500 у.о., ціна "бляхи" А-4 від 2000 р.в., 2500-до 7+ тис. у.о. До чого, "бляхи" сформували середній клас. Хто немає грошей або дочовгує від попередників тази, волги, або ж купує таврії..., люди з середніми прибутками, орієнтуються на "бляхи", ну звісно, хто має за що то купує той же пассат 2010-2012 року, реєструє, експлуатує...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
18 лет за рулем,
Сообщения: 304
С нами с 30.03.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      13 апреля 2018 в 11:06 Гілками

Traveler 12.04.2018 20:44 пишет:



В тебе ще якісь питання є?



да. зачем это здесь?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: Lacett]
      13 апреля 2018 в 11:35 Гілками

Дело ж не в том, кто попадает в аварии - бляхи или укрономера. Попадают все. Но вот я тупо боюсь, если меня на дороге подрезает именно бляха. Вот не успею я затормозить при подрезке или лупанет меня в бочину и скроется - как его потом искать? Он у нас не зарегистрирован, базы нет. С кого спрос?

Наблюдал как-то эпическое видео, где бляхер устроивший ДТП, тупо выходит из машины и у...вает в закат на своих двоих. Машина остается сиротливо стоять на дороге. Вангую, что на укрономерах такое было бы невозможно, т.к. его бы все равно нашли.

Змінено eglantier (11:43 13/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: eglantier]
      13 апреля 2018 в 11:44 Гілками

eglantier 13.04.2018 11:35 пишет:

Дело ж не в том, кто попадает в аварии - бляхи .или укрономера. Попадают все. Но вот я тупо боюсь, если меня на дороге подрезает именно бляха. Вот не успею я затормозить при подрезке или лупанет меня в бочину и скроется - как его потом искать? Он у нас не зарегистрирован, базы нет. С кого спрос?

Наблюдал как-то эпическоее видео, где бляхер устроивший ДТП, тупо выходит из машины и у...вает в неизвестном направлении. Машина остается сиротливо стоять на дороге. Вангую, что а укрономерах такое было бы невозможно, т.к. его бы все равно нашли.




скажіть, а наскільки вас часто "підрізають" на дорозі? Ну там, 1 раз на місяць, 1 раз на рік, чи взагалі кожного дня по 3 рази?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Alex Cross]
      13 апреля 2018 в 11:46 Гілками

Alex Cross 13.04.2018 11:06 пишет:

Traveler 12.04.2018 20:44 пишет:



В тебе ще якісь питання є?



да. зачем это здесь?




Ну ти ж доколупався до фото. Я тобі навів інші приклади


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: Panasonic]
      13 апреля 2018 в 11:58 Гілками

Panasonic 13.04.2018 11:44 пишет:

скажіть, а наскільки вас часто "підрізають" на дорозі? Ну там, 1 раз на місяць, 1 раз на рік, чи взагалі кожного дня по 3 рази?




Не часто. Що це міняє? Підрізають - це лише приклад. Скажу більше, я тьфу-тьфу, жодного разу і в ДТП не потрапляв, скільки їзжу. Та навіть штрафу за порушення жодного не маю. Але хто застрахований? Ми розглядаємо ситуацію, де не я Бо, якщо я - я зупинюсь і нестиму відповідальність, хоча б тому, що у мене іншого виходу нема. А бляхєр може здриснути і все. Що, ганятись потім за ним?

От шось мені тупо хочеться залишатись захищеним законом на дорозі: я винуватий - я відповідатиму, переді мною завинять - щоб я міг зтягнути. А з бляхами такої гарантії нема.

Змінено eglantier (12:03 13/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
BMA
**
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1456
С нами с 22.09.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: skrinbox]
      13 апреля 2018 в 11:59 Гілками

skrinbox 12.04.2018 19:48 пишет:

BMA 12.04.2018 19:23 пишет:

Мне вот интересно, может ли мне кто-то, из поклонников блях, объяснить как можно заплатить деньги за то, что в итоге тебе не принадлежит? Вы катаетесь по доверенности от лица, которого никогда в жизни не видели, и о его намерениях можно лишь только догадываться. Как минимум есть вариант, что вашу машину объявят в угон, и вы ее лишитесь, или например "государство" таки решит, что все... хватит... и что тогда? Волна протестов? Но против чего? Если у вас отберут то, что вам не принадлежит... кому и на что жаловаться? Почему вы не купите себе квартиру, которая вам принадлежать не будет?




а вы айфоны только в магазинах покупаете? если неверлок, то как с документами? вдруг заберут или объявят краденным?
каждый сам за себя решает, я выше объяснил на личном примере - купил *не мою* машину, покатался, продал дальше и так далее.




эмм... логика не прослеживается, особенно в случае с neverlock, тк это означает, что он не зашит под конкретного оператора, и может использоваться с любым. В случае с айфоном, или любым другим телефоном, я получаю от продавца чек, что является подтверждением покупки, и собственно правом владения, чего абсолютно нет в случае с бляхой. Ну а надежда, купил, поездил и пока меня не жахнули - продал - это 5.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: eglantier]
      13 апреля 2018 в 12:27 Гілками

eglantier 13.04.2018 11:58 пишет:

Panasonic 13.04.2018 11:44 пишет:

скажіть, а наскільки вас часто "підрізають" на дорозі? Ну там, 1 раз на місяць, 1 раз на рік, чи взагалі кожного дня по 3 рази?




Не часто. Що це міняє? Підрізають - це лише приклад. Скажу більше, я тьфу-тьфу, жодного разу і в ДТП не потрапляв, скільки їзжу. Та навіть штрафу за порушення жодного не маю. Але хто застрахований? Ми розглядаємо ситуацію, де не я Бо, якщо я - я зупинюсь і нестиму відповідальність, хоча б тому, що у мене іншого виходу нема. А бляхєр може здриснути і все. Що, ганятись потім за ним?

От шось мені тупо хочеться залишатись захищеним законом на дорозі: я винуватий - я відповідатиму, переді мною завинять - щоб я міг зтягнути. А з бляхами такої гарантії нема.




Так, погоджуюсь. Існує 2 варіанти зникнення "блях" з доріг:
1. "Посилення заборони + каральні методи"
2. "Дозвіл на розмитнення + реєстрація в МРЕВ".

Ви за який варіант? )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
KievCity
Сообщения: 6428
С нами с 22.04.2006

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: Panasonic]
      13 апреля 2018 в 12:45 Гілками

Panasonic 13.04.2018 12:27 пишет:

eglantier 13.04.2018 11:58 пишет:

Panasonic 13.04.2018 11:44 пишет:

скажіть, а наскільки вас часто "підрізають" на дорозі? Ну там, 1 раз на місяць, 1 раз на рік, чи взагалі кожного дня по 3 рази?




Не часто. Що це міняє? Підрізають - це лише приклад. Скажу більше, я тьфу-тьфу, жодного разу і в ДТП не потрапляв, скільки їзжу. Та навіть штрафу за порушення жодного не маю. Але хто застрахований? Ми розглядаємо ситуацію, де не я Бо, якщо я - я зупинюсь і нестиму відповідальність, хоча б тому, що у мене іншого виходу нема. А бляхєр може здриснути і все. Що, ганятись потім за ним?

От шось мені тупо хочеться залишатись захищеним законом на дорозі: я винуватий - я відповідатиму, переді мною завинять - щоб я міг зтягнути. А з бляхами такої гарантії нема.




Так, погоджуюсь. Існує 2 варіанти зникнення "блях" з доріг:
1. "Посилення заборони + каральні методи"
2. "Дозвіл на розмитнення + реєстрація в МРЕВ".

Ви за який варіант? )))





Хорошие вопросы, нужно было голосовалку сделать, +1 за первый вариант


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: S.W.A.T.]
      13 апреля 2018 в 12:53 Гілками

S.W.A.T. 13.04.2018 12:45 пишет:

Хорошие вопросы, нужно было голосовалку сделать, +1 за первый вариант




А я за другий варіант + за варіант, прихильників першого варіанту


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: S.W.A.T.]
      13 апреля 2018 в 13:02 Гілками

S.W.A.T. 13.04.2018 12:45 пишет:

Panasonic 13.04.2018 12:27 пишет:

eglantier 13.04.2018 11:58 пишет:


В ответ на:

...





Не часто. Що це міняє? Підрізають - це лише приклад. Скажу більше, я тьфу-тьфу, жодного разу і в ДТП не потрапляв, скільки їзжу. Та навіть штрафу за порушення жодного не маю. Але хто застрахований? Ми розглядаємо ситуацію, де не я Бо, якщо я - я зупинюсь і нестиму відповідальність, хоча б тому, що у мене іншого виходу нема. А бляхєр може здриснути і все. Що, ганятись потім за ним?

От шось мені тупо хочеться залишатись захищеним законом на дорозі: я винуватий - я відповідатиму, переді мною завинять - щоб я міг зтягнути. А з бляхами такої гарантії нема.




Так, погоджуюсь. Існує 2 варіанти зникнення "блях" з доріг:
1. "Посилення заборони + каральні методи"
2. "Дозвіл на розмитнення + реєстрація в МРЕВ".

Ви за який варіант? )))





Хорошие вопросы, нужно было голосовалку сделать, +1 за первый вариант




я не проти, якщо хтось зробить)) Бо сам вже забув, як це робиться.)))

Остання "совалка" була, як на мене, перевантажена варіантами відповідей.

Офф: ситуація з бляхами нагадує події у одній країні, де діяли жорсткі заборони з отримання інформації. Але люди шукали можливість слухати Захід. Пам"ятаєте "... у него приемник - Грюндиг. Он его ночами крутит, ловит, контра, ФРГ..." Маєш приймач? Слухай лише дозволене!
Та одного дня дня глушилки вимкнули.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      13 апреля 2018 в 13:16 Гілками

orys 13.04.2018 09:49 пишет:


Доречі ціна ауді 80-ки на укр.реєстрації 80-х років випуску до 1500 у.о., ціна "бляхи" А-4 від 2000 р.в., 2500-до 7+ тис. у.о. До чого, "бляхи" сформували середній клас. Хто немає грошей або дочовгує від попередників тази, волги, або ж купує таврії..., люди з середніми прибутками, орієнтуються на "бляхи", ну звісно, хто має за що то купує той же пассат 2010-2012 року, реєструє, експлуатує...



Што? (с)

Средний клас на бляхи даже не смотрит, потому как думать умеет. И деньги свои считать с возможными потерями тоже умеет. И риски просчитывать умеют. Иначе не был бы средним классом.

Или имеется в виду, что если купил премиум-корч на бляхах за 2.5к, то автоматически переместился в средний класс?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: Panasonic]
      13 апреля 2018 в 14:14 Гілками

В ответ на:

.....От шось мені тупо хочеться залишатись захищеним законом на дорозі: я винуватий - я відповідатиму, переді мною завинять - щоб я міг зтягнути. А з бляхами такої гарантії нема.




В ответ на:

Так, погоджуюсь. Існує 2 варіанти зникнення "блях" з доріг:
1. "Посилення заборони + каральні методи"
2. "Дозвіл на розмитнення + реєстрація в МРЕВ".

Ви за який варіант? )))




Чесно кажучи, за будь-який, який швидко прибере з доріг небезпеку. Я розумію, що у нас ціни на розмитнення драконівські, і що Васадзепром зазахищали цими цінами вже до нестями. І я не проти, щоб можна було вільно придбати машину за європейськими цінами. Я, хоч і купив у тому році нову, але такий розклад у перспективі і в моїх інтересах теж.

АЛЕ

Як технічно за законом можуть бути розмитнені ті ведра, які є власністю якихось Яників та Збишків або належать якійсь фірмі "Рогас і Копитас", якої вже не існує? При тому, що вони вже у тій Литві чи Польщі давно зняті з обліку. На яких підставах наші Петро та Данило оформлять їх у свою власність? Щось мені нічого не спадає на думку. А вам?

Тому припускаю, що можливе (і потрібне) людське розмитнення тих машин, що будуть ввозитись, коли будуть нормальні закони, а от для тих, що вже ввезені, якщо чесно, нажаль, може бути реальним тільки варіант №1.

І, як я вже писав, я за будь-який.

Змінено eglantier (14:18 13/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
123 года за рулем, Київ
Сообщения: 1259
С нами с 14.01.2017

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: eglantier]
      13 апреля 2018 в 14:20 Гілками

eglantier 13.04.2018 11:35 пишет:


Наблюдал как-то эпическое видео, где бляхер устроивший ДТП, тупо выходит из машины и у...вает в закат на своих двоих. Машина остается сиротливо стоять на дороге. Вангую, что на укрономерах такое было бы невозможно, т.к. его бы все равно нашли.


Ну укробляхах такое боле, чем возможно, если машина: куплена "по техпаспорту", оформлена на уже несуществующее юрлицо, на умершего, на выехавшего за пределы Украины илир находящегося в местах лишения свободы. А то и просто зарегистрированная в Крыму или ОРДЛО.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      13 апреля 2018 в 14:22 Гілками

Timur_nes 13.04.2018 13:16 пишет:

Што? (с)

Средний клас на бляхи даже не смотрит, потому как думать умеет. И деньги свои считать с возможными потерями тоже умеет. И риски просчитывать умеют. Иначе не был бы средним классом.

Или имеется в виду, что если купил премиум-корч на бляхах за 2.5к, то автоматически переместился в средний класс?




Це точно так в Києві думають

А поки хтось вираховує, рахує чужі ризики, той хто взяв, наприклад, той же преміум клас на "бляхах" їздить та отримує від нього задоволення, бо машина комфортна, простора...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на [Re: Timur_nes]
      13 апреля 2018 в 14:23 Гілками

orys 13.04.2018 09:49 пишет:

До чого, "бляхи" сформували середній клас. Хто немає грошей або дочовгує від попередників тази, волги, або ж купує таврії..., люди з середніми прибутками, орієнтуються на "бляхи", ну звісно, хто має за що то купує той же пассат 2010-2012 року, реєструє, експлуатує...



То я з новим логаном - вже еліта?

Ну спасибі! Ну, улестили!

Змінено eglantier (15:03 13/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: eglantier]
      13 апреля 2018 в 14:36 Гілками

eglantier 13.04.2018 14:14 пишет:


АЛЕ

Як технічно за законом можуть бути розмитнені ті ведра, які є власністю якихось Яників та Збишків або належать якійсь фірмі "Рогас і Копитас", якої вже не існує? При тому, що вони вже у тій Литві чи Польщі давно зняті з обліку. На яких підставах наші Петро та Данило оформлять їх у свою власність? Щось мені нічого не спадає на думку. А вам?





Так, як ставляться 50 кубові японські, європейські б/у мопеди. На кубатуру, там митна декларація + довідка - рахунок було колись, на дрібницю - нічого, виписаний продавцем талончик, по ньому і реєстрував. Не бачу жодних перепон при реєстрації цих авто, крім надуманної бюрократії та розводу грошей на повітрі, є певна країна, є транспортний засіб, тому потрібно покласти відповідальність на когось в межах країни за цей т.з. - зареєструвати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: Wlodzimierz]
      13 апреля 2018 в 14:36 Гілками

Wlodzimierz 13.04.2018 14:20 пишет:

Ну укробляхах такое боле, чем возможно, если машина: куплена "по техпаспорту", оформлена на уже несуществующее юрлицо, на умершего, на выехавшего за пределы Украины илир находящегося в местах лишения свободы. А то и просто зарегистрированная в Крыму или ОРДЛО.




Так шо, будем создавать еще возможности и побольше, побольше? Массово так, сотнями тысяч.

Змінено eglantier (14:40 13/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах [Re: orys]
      13 апреля 2018 в 14:39 Гілками

orys 13.04.2018 14:36 пишет:

Так, як ставляться 50 кубові японські, європейські б/у мопеди. На кубатуру, там митна декларація + довідка - рахунок було колись, на дрібницю - нічого, виписаний продавцем талончик, по ньому і реєстрував. Не бачу жодних перепон при реєстрації цих авто, крім надуманної бюрократії та розводу грошей на повітрі, є певна країна, є транспортний засіб, тому потрібно покласти відповідальність на когось в межах країни за цей т.з. - зареєструвати.




Що з усього цього є свідченням про перехід права власності?

Якщо є нормальний договір купівлі-продажу, який можна підтвердити - хто ж проти, у мене особисто питань нема. Є - і добре. Давайте реєструвати. Я ж не кричу "Конфісковаааать!". От тільки у більшості, як я розумію, підтвердити своє право власності нема чим. При чому тут бюрократія? Є така дрібничка, як право.

Тож багато хто опиниться у розбитого корита, коли законно можливий тільки варіант №1.

Змінено eglantier (14:56 13/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      13 апреля 2018 в 14:47 Гілками

orys 13.04.2018 14:22 пишет:

Timur_nes 13.04.2018 13:16 пишет:

Што? (с)

Средний клас на бляхи даже не смотрит, потому как думать умеет. И деньги свои считать с возможными потерями тоже умеет. И риски просчитывать умеют. Иначе не был бы средним классом.

Или имеется в виду, что если купил премиум-корч на бляхах за 2.5к, то автоматически переместился в средний класс?




Це точно так в Києві думають

А поки хтось вираховує, рахує чужі ризики, той хто взяв, наприклад, той же преміум клас на "бляхах" їздить та отримує від нього задоволення, бо машина комфортна, простора...



Ты не ответил - если взял премиум-бляху - то автоматически стал средним классом?
А если не премиум, но новую и в 10 раз дороже бляхи - то это како класс?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
4 користувачів і 59 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310957

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія