autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (262/436)

Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Glass]
      18 апреля 2018 в 10:14 Гілками

В ответ на:

1) порушення законодавства про захист економічної конкуренції на засадах рівності суб'єктів господарювання перед законом;




питання дозволу проводити ТО визначаю не я ))) Але цікаво буде спостерігати битву між "офіціалами" та іншими за це право.

Думаю, буде поєднання "офіціалів"+ мережеві СТО (на кшалт АТЛ).

Щодо районних проблем - то пости технічного контролю у МРЕВ будуть також задіяні. Саме там, де автовласники з сіл мали проходити ТО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Glass]
      18 апреля 2018 в 10:22 Гілками

Grossmeister 18.04.2018 08:19 пишет:

...у випадку виявлення порушень на конкретному авто, проводиться "розслідування", за результатами якого: як мінімум, всі працівники СТО, які проводили і затверджувли фейковий результат, саме СТО та його власник пожиттєво позбавляються ліцензії на даний вид ТО...
Таким чином, практично виключається махлювання з боку СТО




Та ну? На момент проведення ТО було все нормально. А до моменту проведення контрольного заміру щось зіпсувалось. І не доведеш, що не так. До того ж може й бути правдою.

Як було безкарне і безконтрольне, так і буде. Навіть за умов, що "в країні дещо змінюється", це може бути що завгодно, але не корупція. Вона не змінилася. Нажаль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Andrey1986]
      18 апреля 2018 в 10:25 Гілками

Andrey1986 18.04.2018 10:01 пишет:

Еще раз повторюсь, у нас в Харькове где то 40-50% водителей блях, это иностранный студенты арабы, так называемые алладины, именно они в основном и нарушают правила дорожного движения, так как у них на родине другие правила-традиции, только с Египта вернулся, так там повороты включает только каждый 10 водитель!
Так вот, данные алладины ездят абсолютно законно, и входят в вышеуказанную статистику по бляхам. Думаю в Киеве также не мало арабов за рулем блях!




Та самих тех алладдинов - кот наплакал. А блях реально дофига. Уверен, все же, в основном наши.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Glass]
      18 апреля 2018 в 12:27 Гілками

Glass 18.04.2018 09:28 пишет:

1) Тю. ФОП Череззаборногуперекидищенко позбавлений ліцензії і відразу СТО "продано" зовсім іншому ФОП Череззаборногуперекедищенчиха і працює собі далі.

2) Стосовно покарання: чому так слабо "пожиттєво позбавляються ліцензії"? Може відразу розстріл чи хоча б відрубувати руку?



1) Продане? Хто і для чого його купить? Працівники з пожиттєвим баном, власник теж, ліцензії нема - "інше" СТО має отримувати свою ліцензію.
Оскільки СТО спалилось на випадку шахрайства, логічно приділити підвищену увагу решті його клієнтів - перевірити всіх, благо у базі всі вони є - автоматично відмічаються всі клієнти як група ризику і відловлюються при появі на КП.
Після купівлі шахрайського СТО іншою структурою, цю структуру теж можна помітити як потенційно шахрайську - підвищена кількість перевірок клієнтів (не всіх, звичайно) означає, що простір для шахрайства різко зменшився. Та й клієнти не будуть у захваті від перевірок - адже можна піти на інше СТО, до якого нема такої пильної уваги.
Окрім того, на старому СТО може виявитись добряча сума несплачених штрафів - хто захоче купляти такий портфель боргів?
2) Все залежить від поставленої мети.
Якщо ви хочете, щоб ніхто не подавав заявки на даний вид ТО, можна і розстрілювати.
Якщо хочете плодити шахраїв - можете медаль видати.
Я ж не знаю, чого хочете домогтись саме ви.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: eglantier]
      18 апреля 2018 в 12:40 Гілками

eglantier 18.04.2018 10:22 пишет:

Та ну? На момент проведення ТО було все нормально. А до моменту проведення контрольного заміру щось зіпсувалось.



По-перше, все не проконтролюєш. Але, наприклад, про вирізаний каталізатор вже не розкажеш що він сам вирізався.
По-друге, а що може зламатись у Жигулях (або у древній блясі)? Євро-6 там не буде ніяк, тому й ламатись там нема чому. Їзди собі зі своїм Євро-0, просто не забувай платити більше бабла за це задоволення. А десь тебе ще й у місто не пустять - бо так постановила місцева влада: не пускати смердючі авто.
eglantier 18.04.2018 10:22 пишет:

Як було безкарне і безконтрольне, так і буде. Навіть за умов, що "в країні дещо змінюється", це може бути що завгодно, але не корупція.



Корупція - штука системна. Чим дебільніша система, тим більше корупції. І тому "перемогти" (тобто зменшити, бо повністю знищити корупцію неможливо в принципі) корупцію можуть не "антикорупціонери", не посадки і розстріли, не мантри про "починай з себе", а саме системні зміни.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      18 апреля 2018 в 12:48 Гілками

Grossmeister 18.04.2018 12:27 пишет:

Працівники з пожиттєвим баном, власник теж, ліцензії нема



До речі, працівники це ще один фактор. Захоче такий працівник не на помийці працювати, а потрапити до "культурного" СТО і ЗП побільше отримати, прийде на співбесіду, а йому й скажуть: "ви, звичайно, професіонал, але не можете бути допущеними до проведення ТО, тому ви нам не підходите, але "ви тримайтесь там, всього вам найкращого, гарного настрою і здоров'я" (с)".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50581
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      18 апреля 2018 в 12:49 Гілками

Panasonic 18.04.2018 09:32 пишет:



Будьте ласкаві, напишіть тут основні бляхерські терміни, а? Щоб вже з вами спілкуватися на вашій звичній мові.

Забороняти їздити - це не до мене. Для цього існують державні органи, яким я мушу віддавати частину свого заробітку.




Да все просто. На фрази тих, хто пише, що треба заробити на машину, бляхери реагують дуже неадекватно.

Тому дивно таку риторику читати від прихильника блях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Traveler]
      18 апреля 2018 в 12:55 Гілками

Traveler 18.04.2018 12:49 пишет:

Panasonic 18.04.2018 09:32 пишет:



Будьте ласкаві, напишіть тут основні бляхерські терміни, а? Щоб вже з вами спілкуватися на вашій звичній мові.

Забороняти їздити - це не до мене. Для цього існують державні органи, яким я мушу віддавати частину свого заробітку.




Да все просто. На фрази тих, хто пише, що треба заробити на машину, бляхери реагують дуже неадекватно.

Тому дивно таку риторику читати від прихильника блях




Знов помилились. Я не прихильник блях, я противник заборони купівлі за кордоном речей, які мені дозволено купувати тут. Як вже наводив приклад - одного разу громадянам України заборонять купувати на і-беї вживані айфони, мовляв, хочете дешевий айфон - купуйте лише у громадян України.

Змінено Panasonic (12:55 18/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      18 апреля 2018 в 12:56 Гілками

Panasonic 17.04.2018 22:46 пишет:

Drunkard 17.04.2018 22:32 пишет:

VOOK 17.04.2018 22:02 пишет:


В ответ на:

...



написано же : видеонаблюдение поставить, чтобы ни одна не проскочила:)



Немного интересно как именно ты представляешь себе видеопросмотр результатов то хотя бы парочки миллионов автомобилей. Ну пусть полчаса на каждый - это миллион часов видео. Если смотреть его 8 часов каждый рабочий день, то это примерно 400 лет непрерывного просмотра. Каждый год.




А навіщо це робити? Фіксується факт заїзду на ТО автівки




Т.е. любой автомобиль, который оказался способен своим ходом доехать до ворот ТО - этой системой считается исправным и годным к эксплуатации? Совершенная система, чо ж.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      18 апреля 2018 в 13:00 Гілками

Grossmeister 18.04.2018 08:19 пишет:

4) встановлюються лабораторії на стаціонарних КП та/або мобільні лабораторії, які виконують вибіркові перевірки



Это вы чо, щаз ратуете за то, шоп любой гаишник мог вас без причины тормознуть и устроить проверку ручника и содержимого аптечки, я правильно понял?

Grossmeister 18.04.2018 08:19 пишет:

5) у випадку виявлення порушень на конкретному авто, проводиться "розслідування", за результатами якого: як мінімум, всі працівники СТО, які проводили і затверджувли фейковий результат, саме СТО та його власник пожиттєво позбавляються ліцензії на даний вид ТО



Мнэ, а между моментом ТО и моментом беспричинной остановки на КП или еше где - неисправности не возникают?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Krasovok2000]
      18 апреля 2018 в 13:02 Гілками

Krasovok2000 18.04.2018 08:21 пишет:

VOOK 17.04.2018 22:34 пишет:

Drunkard 17.04.2018 22:32 пишет:


В ответ на:

...




Немного интересно как именно ты представляешь себе видеопросмотр результатов то хотя бы парочки миллионов автомобилей. Ну пусть полчаса на каждый - это миллион часов видео. Если смотреть его 8 часов каждый рабочий день, то это примерно 400 лет непрерывного просмотра. Каждый год.


это лучше у автора сей грандиозной идеи спросить. Сам с удовольствием послушаю



А зачем все смореть? Достаточно смотреть каждый 10/100/1000 с каждой станции.
Увидели косяк - лишили права проводить ТО.



И какой именно косяк вы сможете увидеть на видеозаписи? Ну вот как на ней, к примеру, увидеть ксенон, установленый в галогеновую фару, или там еще неравномерность торможения какую?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      18 апреля 2018 в 13:03 Гілками

О, хоч якась користь є від бляхерів.
https://fakty.ictv.ua/ua/proisshestvija/...tsin-na-benzyn/
В ответ на:

Під Кабміном проходить акція протесту проти можливого зростання цін на бензин і дизельне пальне.
Акція протесту організована рухом АвтоЄвроСила.
О 10.00 Кабмін має розглянути звернення Укртатнафти, що пропонує із 1 травня 2018 року встановити квоту на імпорт нафтопродуктів.
Протестувальники вимагають відмовитися від ухвалення цього рішення. Це призведе до дефіциту пального на українському ринку та його здорожчання на 30-40%.




P.S. Кабмін таки відмовився вводити квоти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Drunkard]
      18 апреля 2018 в 13:15 Гілками

Drunkard 18.04.2018 13:00 пишет:

Это вы чо, щаз ратуете за то, шоп любой гаишник мог вас без причины тормознуть и устроить проверку ручника и содержимого аптечки, я правильно понял?



Не без причини, а згідно рекомендацій програми, яка відбиратиме авто до групи ризику (на основі віку, результатів ТО, "рейтингу" СТО, "рейтингу" власника або просто випадково).
Без причини потрібно організовувати облави на алкоголіків за кермом.
Не бачу проблеми.
Drunkard 18.04.2018 13:00 пишет:

Мнэ, а между моментом ТО и моментом беспричинной остановки на КП или еше где - неисправности не возникают?



Дивись вище приклад з вирізаним катом. Або, якщо перевірка виявить що у систему замість AdBlue залита якась обманка. Чим вище норма Євро, тим складніше її "красиво" обійти.
Звичайно, що все не відловиш.
Але такої задачі і нема: потрібно просто зробити життя шахраїв максимально дорогим і дискомфортним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Drunkard]
      18 апреля 2018 в 13:16 Гілками

Drunkard 18.04.2018 12:56 пишет:

Panasonic 17.04.2018 22:46 пишет:

Drunkard 17.04.2018 22:32 пишет:


В ответ на:

...




Немного интересно как именно ты представляешь себе видеопросмотр результатов то хотя бы парочки миллионов автомобилей. Ну пусть полчаса на каждый - это миллион часов видео. Если смотреть его 8 часов каждый рабочий день, то это примерно 400 лет непрерывного просмотра. Каждый год.




А навіщо це робити? Фіксується факт заїзду на ТО автівки




Т.е. любой автомобиль, который оказался способен своим ходом доехать до ворот ТО - этой системой считается исправным и годным к эксплуатации? Совершенная система, чо ж.




Кожен бачить те, що йому потрібно. )))

Фотовідеофіксація необхідна для подальшого підтвердження - саме це авто було на техогляді, при цьому був перевірений поточний технічний стан, який відповідає/не відповідає.... За державним номером з єдиної бази витягуються протоколи тестування систем, і на підкріплення - фотофіксація наявності саме цього авто у цей час на цьому СТО. Якщо є можливість - ще й відео додати)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40273
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      18 апреля 2018 в 13:18 Гілками





Не без причини, а згідно рекомендацій програми, яка відбиратиме авто до групи ризику (на основі віку, результатів ТО, "рейтингу" СТО, "рейтингу" власника або просто випадково).
Без причини потрібно організовувати облави на алкоголіків за кермом.
Не бачу проблеми.







смотрю вам скучно живется и не интересно ездить по дорогам, ну или тяга к тому, что б дрюкали у некоторых непобедима:)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Абрвалг]
      18 апреля 2018 в 13:21 Гілками

Абрвалг 18.04.2018 13:18 пишет:

смотрю вам скучно живется и не интересно ездить по дорогам, ну или тяга к тому, что б дрюкали у некоторых непобедима:)))



Навпаки, занадто весело. Тому й хочу щоб алко-неадекватів пересадили на маршрутки. От тоді стане нудно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Абрвалг]
      18 апреля 2018 в 13:24 Гілками

Абрвалг 18.04.2018 13:18 пишет:





Не без причини, а згідно рекомендацій програми, яка відбиратиме авто до групи ризику (на основі віку, результатів ТО, "рейтингу" СТО, "рейтингу" власника або просто випадково).
Без причини потрібно організовувати облави на алкоголіків за кермом.
Не бачу проблеми.







смотрю вам скучно живется и не интересно ездить по дорогам, ну или тяга к тому, что б дрюкали у некоторых непобедима:)))




Я одного разу був свідком на Броварському КП початку неочікуванного рейду на п"яничек за кермом. Це було феєрично)))) Навіть на Хохлових я не бачив стільки співробітників ДАЇ за один раз )))

Майже як - "той несе цеглу! Той несе драбину! Я - керую!"

А зараз - можна проїхати пів-країни, бачити на трасі поліціянтів, але тебе ніхто не гальмує без причини.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
48 лет (20 лет за рулем), Кропивницький
Сообщения: 1085
С нами с 14.11.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      18 апреля 2018 в 14:48 Гілками

Grossmeister 18.04.2018 12:27 пишет:


1) Продане? Хто і для чого його купить?


Слово продане написане мною в лапках не випадково, всласне як і назва ФОП, так як ніхто його продавати не буде, а переоформить на ту ж жінку чи іншого родича. Ліцензію звісно нову придбати потрібно, але то відносно не буде проблемою, оскільки власник вже "познайомився" з потрібними людьми. А враховуючи, що в реалі власниками акредитованих СТО (після введення проходження ТО на приватних СТО) часто-густо виявлялися особи дуже наближені до керівників відповідних підрозділів МРЕВ, то взагалі вони ту ліцензію або не втратять, або оформлять за лічені хвилини.
Grossmeister 18.04.2018 12:27 пишет:

2) Все залежить від поставленої мети.
Якщо ви хочете, щоб ніхто не подавав заявки на даний вид ТО, можна і розстрілювати.
Якщо хочете плодити шахраїв - можете медаль видати.
Я ж не знаю, чого хочете домогтись саме ви.


Я роблю спробу дивитись на речі реально. Наприклад, є кримінальний кодекс України і в ньому ст. 55
В ответ на:

Стаття 55. Позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю
1. Позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю може бути призначене як основне покарання на строк від двох до п'яти років або як додаткове покарання на строк від одного до трьох років.
Позбавлення права обіймати певні посади як додаткове покарання у справах, передбачених Законом України "Про очищення влади", призначається на строк п’ять років....



Як бачиш за кримінальні злочини максимум 5 років покарання, а ти за липове ТО фантазуєш пожиттєве.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Glass]
      18 апреля 2018 в 15:29 Гілками

Ви пишете про ТО і систему до яких ви звикли, я ж у пості писав як можна зробити ефективну систему.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
48 лет (20 лет за рулем), Кропивницький
Сообщения: 1085
С нами с 14.11.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      18 апреля 2018 в 17:08 Гілками

Grossmeister 18.04.2018 15:29 пишет:

Ви пишете про ТО і систему до яких ви звикли, я ж у пості писав як можна зробити ефективну систему.


Ваша "ефективна система" щоб бути дійсно ефективною має працювати не в ідеальному середовищі з купою законослухняних і практично безкорисних виконавців, а в нашій країні, з нашим "гуманним" законодавством і з нашими людьми, які в першу чергу будуть думати як обійти цю систему, як "парєшать вапроси".
Причому в першу чергу зі сторони контролерів. Хоча і автомобілісти після першого ж затику почнуть заявлять, що причепились до незначної дрібниці, і цікавитись альтернативними методами.

Чому я так скептично до цього відношусь? Не тому, що звик до старої системи, а тому що реалістично оцінюю сучасне відношення наших людей до дотримання законодавства, свідченням чого є власне і ця тема "Реформа тимчасового ввозу авто на х...".
З якого дива хтось чесно буде проходити ТО, якщо він вирішує самостійно де закон на нього діє, а де не діє. Ті ж бляхи, з/п в конвертах, "оптимізація" оподаткування підприємств, половина яких в тіні, і т.п.
Та що там говорити коли навіть така зовсім нескладна дія як отримання медичної довідки водія викликає в переважної більшості лише одне питання: "хто швидко видасть ту довідку?".
Чи ти вважаєш, що одним махом все зміниться?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
2 користувачів і 44 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310471

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія