autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (63/325)

подмастерье *
36 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 91
С нами с 23.11.2012

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      19 апреля 2018 в 13:34 Гілками

Поменял на купре масло на 7.5к, вышло где-то 3.5к грн. Пока меняли масло потестдрайвил атеку и перетер с продаванами за жизнь. ИМХО собственное спокойствие стоит и больших денег.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Daugava]
      19 апреля 2018 в 13:39 Гілками

Daugava 19.04.2018 12:56 пишет:

Людина така тварюка, що починає цінувати щось, тільки коли його втрачає. Всі дні життя різні, і не відомо який саме з них піде дарма на пусту заміну олії . Коли мій корч був молодий, я думав, що 300 тик з ним подолаємо не більше ніж за 5 років, бо банальний поїзд на дачу на вихідні для мене складався з подорожі Київ-Гурзуф-Київ або Київ-Рига-Київ, або обидві подорожі разом.
Але зараз корчу 11-й рік, і він досі не подолав цю відмітку бо наближається до неї як Ахілл до черепахи. Схоже на те, що я скоро почну міняти олію не за пробігом а за часом .


В мене нема дачі в Ризі, але все рівно по Києву+Європа накручував майже по 50ткм/рік доки електричка не з"явилась минулого року - вона таки трохи розвантажила мої старперські двигуни внутрішнього згорання

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      19 апреля 2018 в 13:40 Гілками

Цуг 19.04.2018 13:32 пишет:

Але я міняю масло в двигуні раз на 7.5. В ДСГ планую на 30 тисяч, а не 60


Я ще по ковпачковій дискусії запідозрив певні девіації

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      19 апреля 2018 в 13:44 Гілками

Ganni 19.04.2018 10:43 пишет:

але нащо зменшувати інтервал в цивільних повозках я хз



Ибо топливо у нас, в среднем, хуже по качеству, чем в нормальных странах.
Ganni 19.04.2018 10:43 пишет:

п.с. може європейські 30-40ткм це дійсно перебір, але п"ятнашка - імхо прекрасний інтервал



ИМХО надо по обстоятельствам смотреть. Какой мотор, на каком топливе катался. Одно дело 6 литров приличного ВАГ-овского масла, а у меня в двигателе 4 литра дерьмовенького GM, которое 200 грн/л у официалов стоит. Так 15 ккм для него явный перебор, КМК.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Elementary3]
      19 апреля 2018 в 13:58 Гілками

Elementary3 19.04.2018 13:44 пишет:


Ибо топливо у нас, в среднем, хуже по качеству, чем в нормальных странах.



Дискусійне питання. Загалом норм, просто інколи точково звідкілясь підмішується трохи шмурдячок
Але прогрес йде, наші НПЗ поволі модернізовуються, так що думаю, ця проблема з кожним роком все більше ставатиме міфом (тричі тьху)



Elementary3 19.04.2018 13:44 пишет:

ИМХО надо по обстоятельствам смотреть. Какой мотор, на каком топливе катался. Одно дело 6 литров приличного ВАГ-овского масла, а у меня в двигателе 4 литра дерьмовенького GM, которое 200 грн/л у официалов стоит. Так 15 ккм для него явный перебор, КМК.


Нє ну пардон - я апріорі виходжу з того, що виробник по дефолту розбирається в цих рідинах і інтервалах їх заміни. Інакше дєло дрянь Сенс економити на мастилі, якщо все рівно за нього платить клієнт, я якось не доганяю

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      19 апреля 2018 в 14:10 Гілками

Ganni 19.04.2018 13:58 пишет:

Сенс економити на мастилі, якщо все рівно за нього платить клієнт, я якось не доганяю




Ну, будьмо реалістами, ніякий виробник не зацікавлений у тому, щоб машини їздили довго і не вмирали. І тому, що нові машини треба продавати, і через те, що зараз і так люди звикли міняти машини часто. Нема потреби у великому запасі ресурсу.

А от подовжені міжсервісні інтервали - це чудова замануха, люди таке люблять, це створює ілюзію, що виробник не лізе в кишеню, що машини надійніші стають. І це дає більше уявної свободи - отоа економія одного дня на 300 тисяч


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      19 апреля 2018 в 14:49 Гілками

Цуг 19.04.2018 14:10 пишет:

Ganni 19.04.2018 13:58 пишет:

Сенс економити на мастилі, якщо все рівно за нього платить клієнт, я якось не доганяю




Ну, будьмо реалістами, ніякий виробник не зацікавлений у тому, щоб машини їздили довго і не вмирали. І тому, що нові машини треба продавати, і через те, що зараз і так люди звикли міняти машини часто. Нема потреби у великому запасі ресурсу.

А от подовжені міжсервісні інтервали - це чудова замануха, люди таке люблять, це створює ілюзію, що виробник не лізе в кишеню, що машини надійніші стають. І це дає більше уявної свободи - отоа економія одного дня на 300 тисяч


Мені чомусь здається, що часта заміна масла на двигуні, котрий першопочатково проектувався з урізаним запасом міцності на догоду світовій рептилоїдній закулісі, ну не те шоб мертвому припарка, але й в цілюще євшан-зілля теж не вірю Тобто я ні разу не заперечую, що постійно їздити на свіжому маслі двигуну приємніше, але хотілося б якихось доказів що сАме масло сприяє пробігу в мульйон км до капремонту, а не загалом вдала (чи не дуже) конструкція двигуна вкупі з рештою інженерних рішень під капотом

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      19 апреля 2018 в 14:55 Гілками

Ganni 19.04.2018 14:49 пишет:

Мені чомусь здається, що часта заміна масла на двигуні, котрий першопочатково проектувався з урізаним запасом міцності на догоду світовій рептилоїдній закулісі, ну не те шоб мертвому припарка, але й в цілюще євшан-зілля теж не вірю Тобто я ні разу не заперечую, що постійно їздити на свіжому маслі двигуну приємніше, але хотілося б якихось доказів що сАме масло сприяє пробігу в мульйон км до капремонту, а не загалом вдала (чи не дуже) конструкція двигуна вкупі з рештою інженерних рішень під капотом




Ну, я згоден, що це все дещо схоже на гомеопатію


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Сообщения: 37
С нами с 21.11.2017

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Ganni]
      19 апреля 2018 в 15:09 Гілками

В инструкции по эксплуатации обычно пишут, что при тяжёлых условиях эксплуатации интервал замены моторного масла сокращается вдвое. Как тяжёлые условия указываются короткие поездки, пробки.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      19 апреля 2018 в 15:13 Гілками

Цуг 19.04.2018 14:10 пишет:


А от подовжені міжсервісні інтервали - це чудова замануха, люди таке люблять, це створює ілюзію, що виробник не лізе в кишеню, що машини надійніші стають.




Думаю тут вопрос не в желании производителя, он как раз масло менять в дизелях после в 7500 км. пробега, как это было до 2010 года, согласен аж бегом.
Тут вопрос в реальной экологии - только в Германии - 43 млн.шт. только легковых авто. Если менять масло часто (там типа средний пробег в год 25 тыс.км.) - Рейн из отработанного масла состоять будет
Поэтому производитель потихоньку совместил реально полезное с приятным.
ИМХО зло - это мотор 1.4 ТСИ.... там масло меняй или не меняй - ресурса нету и быть не может. Эх... вернуться б к старым атмосферникам 6-8 цилиндров, много литров, там где 3.2 или 3.6 выглядят малышами - от там масло реально менять можно 2 раза в жизни этого мотора (шутка конечно, но доля правды в ней есть).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: An73]
      19 апреля 2018 в 15:26 Гілками

An73 19.04.2018 15:13 пишет:


ИМХО зло - это мотор 1.4 ТСИ.... там масло меняй или не меняй - ресурса нету и быть не может


Ваш дзвінок дуже важливий для нас

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 7546
С нами с 01.01.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Daugava]
      19 апреля 2018 в 15:30 Гілками

Daugava 19.04.2018 12:12 пишет:

Для того, кому штука баксів фігня, не фігня день життя.




Та я так думаю ты на автоюа за 20 лет больше дней проведёшь в сумме и ещё интернет денег будет стоить ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11733
С нами с 08.06.2015

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Elementary3]
      19 апреля 2018 в 15:38 Гілками

Elementary3 19.04.2018 13:44 пишет:

Ganni 19.04.2018 10:43 пишет:

але нащо зменшувати інтервал в цивільних повозках я хз



Ибо топливо у нас, в среднем, хуже по качеству, чем в нормальных странах.




- паливо в нас не в два рази гірше, ніж в Європі. А от вартість обслуговування на СТО - в нас сильно дешевше.
Тому, в Європі, довгі міжсервісні інтервали економічно суттєво досить вигідні. А в нас - немає смислу розтягувати задоволення. Отже, якщо хочеться поміняти масло раніше (є причини) - то його можна спокійно міняти у два рази частіше (ніж по регламенту).

Наприклад, в мене, якщо міняти масло та фільтр без знімання захисту двигуна (можна так) - то робота коштуватиме усього десь біля 200 грн (біля 1 нормо-години). Це не 200 євро, отже я можу дозволити собі міняти масло частіше, і бути впевненим, що воно там завжди "робоче", а не вже спрацьоване.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5634
С нами с 25.09.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      19 апреля 2018 в 16:22 Гілками

В ответ на:

По времени полтора-два часа




- давай посчитаем

В будни не могу, могу только в воскресенье, от этого и пляшем. Итак, если я записался на ТО на 10 утра, встать надо в 8, чтобы в 9 выйти из дому за машиной. На СТО пока примут машину, пока обольют водой, потом полтора часа сам процесс - вот уже и час дня. В половине второго буду дома. День изгажен чуть менее чем полностью этим треклятым ТО Так что два ТО в год или пять - разница колоссальная, имхо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: iDimch]
      19 апреля 2018 в 16:39 Гілками

iDimch 19.04.2018 16:22 пишет:

Так что два ТО в год или пять - разница колоссальная, имхо.




+1 А если Вы живете в 100 км от ближайшего оф СТО, то все еще хуже. Плюс доп расходы на бензин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: iDimch]
      19 апреля 2018 в 16:46 Гілками

iDimch 19.04.2018 16:22 пишет:

В ответ на:

По времени полтора-два часа




- давай посчитаем

В будни не могу, могу только в воскресенье, от этого и пляшем. Итак, если я записался на ТО на 10 утра, встать надо в 8, чтобы в 9 выйти из дому за машиной. На СТО пока примут машину, пока обольют водой, потом полтора часа сам процесс - вот уже и час дня. В половине второго буду дома. День изгажен чуть менее чем полностью этим треклятым ТО Так что два ТО в год или пять - разница колоссальная, имхо.



Я утром оставил, вечером забрал, если лень ждать
И потом, никто не заставляет Хочется менять раз в 15к - пожалуйста, с точки зрения гарантии разницы нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
KievCity
Сообщения: 6428
С нами с 22.04.2006

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: VovkZ]
      19 апреля 2018 в 17:53 Гілками

VovkZ 19.04.2018 15:38 пишет:

Elementary3 19.04.2018 13:44 пишет:

Ganni 19.04.2018 10:43 пишет:










Тому, в Європі, довгі міжсервісні інтервали економічно суттєво досить вигідні. А в нас - немає смислу розтягувати задоволення.





Это не удовольствие растягивать, как вы выразилось, а обычная экономия средств. И самый главный смысл следовать рекомендациям офдиллера.
Ну ваше личное право менять масло хоть каждые пять тысяч километров то такое. Лично я меняю каждые 15т.км, согласно регламента, машинка шепчет, никаких претензий и жалоб, раньше тоже, рассуждал как ты,масло плохое там бензин не тот


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6739
С нами с 05.05.2009

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      19 апреля 2018 в 17:58 Гілками

трошки інформації про масло. масло тестуеться у т.ч. на ресурсну витривалість кількістю моторгодин, масло з допуском 502 на 250 моторгодин, з допуском 50501 - 450, з допуском 504/507 - 650 моторгодин.
як розрахувати приблизно кількість пройдених моторгодин - пробіг на середню швидкість. або навпаки - скільки масло набігае при середній швидкості, наприклад 20км , 650 *20 = 13000км. це максимально... після цього це вже не масло, а не зрозуміло що. як бачимо режим міста з пробками в рази зменшуе пробіг від заміни до заміни. в европах то може і мінять через 30000, але мабуть у них середні швидкості побільше наших будуть. да і повітря і дороги у них не такі пильні.
і згідно аналізів відпрацьованих мастил при якісному пальному на дизелі однакове мастило живе довше ніж на бензинці.

виробник авто конструкційно зробив так, щоб гарантійний термін двигун відпрацював навіть при максимальному інтервалі заміни. ну а далі то вже лотерея.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: alexa11]
      19 апреля 2018 в 18:36 Гілками

Коротше, треба середню швидкість тримати хоча б 30-35км/г

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: codex]
      19 апреля 2018 в 18:54 Гілками

Та теж не показник. Тримати її можна по-різному

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
12 користувачів і 58 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 349217

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія