autoua
×
Autoua.netФорумТюнінг

Смысл монитора давления воздуха в шинах? (2/2)

старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Sergu44o]
      18 апреля 2018 в 09:28 Гілками

Моя перша і єдина аварія - притерся з фурою.
Причина - в дуже повільній пробці не помітив що спустило переднє ліве колесо. А машини стояли в 5 рядів, там де можна 3. І при рівному рулі машину потягнуло непомітно вліво, чого було достатньо для ДТП при першому ж мінімальному прискоренні до 10-15 км/год.
Попало в вузлову точку, ремонт - 6000 доларів.
Датчики спасли б 100%.

Змінено Mask (09:30 18/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57878
С нами с 03.09.2001

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Ganni]
      18 апреля 2018 в 09:28 Гілками

Ganni 17.04.2018 21:55 пишет:

Наприклад одне, пригадую, на рівненькій Житомирській трасі на відрізку без жодної ями (просто піймав саморіза) - тільки-но в Хайлендері загорілась сигнальна лампа на приборці, я одразу на узбіччя і встиг підсунути домкрат під стравлююче колесо.



Как бы ты ни ругал ВАГ (хотя косвенный контроль давления - сильно не только их идея, это вообще-то стандартная фича ЕСП бош), но в обоих обрисованых тобой случаях он бы сработал ровно так же.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Sergu44o]
      19 апреля 2018 в 14:01 Гілками

Sergu44o 17.04.2018 22:27 пишет:


Комплекти з Аліекспресу працюють? Є якісь рекомендації що купувати?


Тут пардон - в мене оригінал на обох автівках

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Drunkard]
      19 апреля 2018 в 14:06 Гілками

Drunkard 18.04.2018 09:28 пишет:

Ganni 17.04.2018 21:55 пишет:

Наприклад одне, пригадую, на рівненькій Житомирській трасі на відрізку без жодної ями (просто піймав саморіза) - тільки-но в Хайлендері загорілась сигнальна лампа на приборці, я одразу на узбіччя і встиг підсунути домкрат під стравлююче колесо.



Как бы ты ни ругал ВАГ (хотя косвенный контроль давления - сильно не только их идея, это вообще-то стандартная фича ЕСП бош), но в обоих обрисованых тобой случаях он бы сработал ровно так же.


Ну от я не з повітря кажу, що заміри по датчиках АБС - гівно. За 210 тис км на Гольфі я дві шини тупо утилізував саме тому, що ці датчики чомусь не спрацьовували. При тому сказати ніби вони взагалі не працюють я теж не можу - кілька разів таки ловили втрату тиску.

Тобто поки що мій особистий досвід - 50/50 в кращому разі. Що все рівно дуже незадовільний результат
В той час як класичний олдскул на Хаї (і Ліфі) ще жодного разу не підвів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Ganni]
      19 апреля 2018 в 16:22 Гілками

Ganni 19.04.2018 14:06 пишет:

Ну от я не з повітря кажу, що заміри по датчиках АБС - гівно. За 210 тис км на Гольфі я дві шини тупо утилізував саме тому, що ці датчики чомусь не спрацьовували. При тому сказати ніби вони взагалі не працюють я теж не можу - кілька разів таки ловили втрату тиску.



А меня, наоборот, 2 раза спасали. И оба раза при срабатывании на этом давлении ещё можно было ехать (алярм был на 1.9 при 2.2 положенных).
Учитывая, что эта фича бесплатная не вижу смысла её хаить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Paulskit]
      20 апреля 2018 в 01:37 Гілками

Paulskit 19.04.2018 16:22 пишет:


А меня, наоборот, 2 раза спасали. И оба раза при срабатывании на этом давлении ещё можно было ехать (алярм был на 1.9 при 2.2 положенных).


Так і мене двічі спасали. А двічі НЕ спасали - при чому один раз я тупо кілометр проїхав на повністю спущеному колесі, протер гуму диском, а ця зараза навіть не подала знак (я не пам"ятаю чому не одразу помітив - чи мав важливу розмову по телефону, чи може дорога була з напливами і я все списував на огріхи покриття, чи може ще щось). Вдруге я одразу відчув характерний звук спущеного колеса і спинився, але так само жодного сигналу не отримав. При чому я точно знаю місце де порізав обід (я перші кількасот метрів думав що все труба, але датчик не загорівся і тому вирішив що пронесло) - там близько двох кілометрів, тобто в системи було достатньо часу розпізнати поступове падіння тиску



Paulskit 19.04.2018 16:22 пишет:

Учитывая, что эта фича бесплатная не вижу смысла её хаить.


Якщо якась опція покликана виконувати якусь функцію, але виконує її так-сяк, то я не розумію чому її не можна хаяти Класичні блутус-датчики мене жодного(!) разу не підвели за 10 років - ані на тойоті, ані на ліфі. А от гольфівські по АБС-замірах лажали. При тому що я достатньо "попадав" на порізи/проколи на всіх своїх автомобілях щоб таке стверджувати (я з тих, кому повнорозмірна запаска в авто - лютий мастхев)
А питання платна ця фіча чи ні мені якось взагалі пофігу - я б з задоволенням відвалив би додаткові гроші якби ВАГ запропонував в списку опцій звичайні блутус-датчики в колесах, наприклад. Але такої опції для мене не пропонують на жаль


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Ganni]
      20 апреля 2018 в 10:23 Гілками

А ты их калибровал после шиномонтажа\проверки давления?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Paulskit]
      20 апреля 2018 в 10:30 Гілками

Там видимо есть какой-то порог срабатывания. Например, ждет n-оборотов колес, чтобы принять решение.
Я в этом году погнул стальной диск так, что колесо моментально спустилось. Эта система даже не пикнула.
Если медленно спускает, то нормально работает.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Ganni]
      20 апреля 2018 в 12:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ganni 20.04.2018 01:37 пишет:


А питання платна ця фіча чи ні мені якось взагалі пофігу - я б з задоволенням відвалив би додаткові гроші якби ВАГ запропонував в списку опцій звичайні блутус-датчики в колесах, наприклад. Але такої опції для мене не пропонують на жаль




Та ладно, вон все автомагазины завалены таким добром: TPMS Система контроля давления TYREDOG TD 1000A-X-04 (оно конечно не ВАГ, но если надо..... и дешево - 3650 грн. - ВАГ за такие деньги только визуальный осмотр машины проведет )

Та ладно, вон все автомагазины завалены таким добром: TPMS Система контроля давления TYREDOG TD 1000A-X-04 (оно конечно не ВАГ, но если надо. и дешево - 3650 грн


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Paulskit]
      20 апреля 2018 в 14:35 Гілками

Paulskit 20.04.2018 10:23 пишет:

А ты их калибровал после шиномонтажа\проверки давления?


Обов"язково. І тиск я після температурних коливань не забуваю перевірити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: codex]
      20 апреля 2018 в 14:41 Гілками

codex 20.04.2018 10:30 пишет:

Там видимо есть какой-то порог срабатывания. Например, ждет n-оборотов колес, чтобы принять решение.
Я в этом году погнул стальной диск так, что колесо моментально спустилось. Эта система даже не пикнула.


Ну от, ще один потерпілий А блутус спрацьовує моментально.


codex 20.04.2018 10:30 пишет:

Если медленно спускает, то нормально работает.


Та от теж ніфіга на жаль - я вище описував дві конкретні ситуації. Куди ж ще повільніше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: An73]
      20 апреля 2018 в 14:43 Гілками

An73 20.04.2018 12:02 пишет:

Та ладно, вон все автомагазины завалены таким добром: TPMS Система контроля давления TYREDOG TD 1000A-X-04 (оно конечно не ВАГ, но если надо..... и дешево - 3650 грн. - ВАГ за такие деньги только визуальный осмотр машины проведет )


Один з моїх дивакуватих тарганів в голові - потяг до оригіналу і навпаки нелюбов афтермаркету Інакше вже давно б таку штуку собі замовив))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: Ganni]
      23 апреля 2018 в 11:09 Гілками

Ganni 20.04.2018 14:43 пишет:

Один з моїх дивакуватих тарганів в голові - потяг до оригіналу і навпаки нелюбов афтермаркету




Оно конечно так, только ВАГ не выпускает электронику саму по себе, экранчики - Шарп, процессоры - еще кто-то, думаю, что эти "родные" блоки контроля давления в шинах производит и поставляет на конвеер ВАГа одна их таких фирм, там от ВАГа - только официальный номер в каталоге запчастей и конский ценник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Смысл монитора давления воздуха в шинах? [Re: An73]
      23 апреля 2018 в 12:36 Гілками

An73 23.04.2018 11:09 пишет:

Ganni 20.04.2018 14:43 пишет:

Один з моїх дивакуватих тарганів в голові - потяг до оригіналу і навпаки нелюбов афтермаркету




Оно конечно так, только ВАГ не выпускает электронику саму по себе, экранчики - Шарп, процессоры - еще кто-то, думаю, что эти "родные" блоки контроля давления в шинах производит и поставляет на конвеер ВАГа одна их таких фирм, там от ВАГа - только официальный номер в каталоге запчастей и конский ценник.


Я думаю, ви цілком зрозуміли що я мав на увазі

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумТюнінг
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Nick_Nissan, fetus, Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9491

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія