autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Нова hyundai i30 чи щось подібне (4/11)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Chamonix]
      27 апреля 2018 в 11:10 Гілками

Chamonix 27.04.2018 08:24 пишет:

Ганни, они не понимают - от вообще.


Ще до речі можна до профільованості дивану придовбатись ггг Я був приємно здивований, що в Мегана він так само як і в мене досить виразно відформатований на крайніх пасажирів, що в дальніх поїздках реально додає комфорту в порівнянні з рівною лавкою бюджетніших моделей Хоча в дисципліні "перелізти зліва направо" перший буде в аутсайдерах безумовно

Змінено Ganni (11:12 27/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: fetus]
      27 апреля 2018 в 11:16 Гілками

fetus 27.04.2018 09:21 пишет:

Chamonix 26.04.2018 13:26 пишет:


И этот же параметр любимый у нашего народа - как параметр на который "плевать", главное что б сзади за спинкой "условного себя" - ибо там никогда не ездишь, был "пустой" бессмысленный куб места, но при этом даже сидя вдвоем локти и плечи говорят "привет" - но это не смущает - главное "яйца дышат".

ЗЫ
рост какой?




Кстати, да. Со временем к опытному автоюзеру иногда приходит дзен, вместе с которым наступает понимание, что, кроме места "за собой", у заднего дивана важен параметр удобства посадки.


Рано чи пізно кожен автоюзер, котрий любить і поважає своїх пасажирів, має прийти до розуміння, що сертифікатна 5-місність в звичайних легковушках (не берем до уваги сімейні вени з роздільними сидушками, звісно) в реалі означає 4+1, не більше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
15 лет за рулем, Ирпень
Сообщения: 511
С нами с 07.11.2013

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Ganni]
      27 апреля 2018 в 12:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ganni 27.04.2018 11:16 пишет:

(не берем до уваги сімейні вени з роздільними сидушками, звісно) в реалі означає 4+1, не більше




Может речь про сиенну/одиссей (не ездил) но в европейских венах все равно тесно сзади троим взрослым. Ездил еще в форде гелекси, ну такое, с Борисполя до Киева сойдет. Вэны удобны если нужно три детских кресла воткнуть или троих детей/подростков посадить - тогда им хорошо будет.

По поводу места для ног - занимательно. У меня посередине совсем ровный пол и всю ляду подлокотника можно вперед сдвинуть, там все равно взрослому ноги кофортно не поставить, и это с 42 размером ноги.



Может речь про сиенну/одиссей (не ездил) но в европейских венах все равно тесно сзади троим взрослым. Ездил еще в форде гелекси, ну такое, с Борисполя до Киева сойдет

Змінено Axxis (12:02 27/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9192
С нами с 31.07.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Chamonix]
      27 апреля 2018 в 12:12 Гілками

Chamonix 26.04.2018 12:34 пишет:


Нету там бензинок под газ.
Каптюр меньше мегана на голову - єто клио задраний и не более. Не видумивай.
Ни в одной машине С класса сзади втроем не комфортно.




с последним согласен на 100000%

а вот с тем что каптюр меньше мегана - не согласен, размеры там просто разные, каптюр выше по салону, посадка более "автобусная", мне лично в каптюре комфортнее сидеть и спереди и сзади несмотря на то что меган шире, именно из-за пространства "сверху" (ну у меня семейство не страдает избытком веса, наши локти даже в А классе врядли встретятся, хотя комплекция у меня и жены средняя 177/79 и 164/50), а вот едет меган приятнее ну и салон покрасивее

кстати и багажники у них "визуально" совместимые

Змінено Disnake (12:13 27/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7513
С нами с 10.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Ganni]
      27 апреля 2018 в 12:15 Гілками

Здається, в оцих дискусіях щодо "комфорту" для трьох пасажирів позаду не варто виходити з якогось абсолюта комфорту, адже так і претензії до 2-місних варіантів лакшері-сегменту можна придумати (от постояти там не можна в повен зріст, коли хочеш, чи ще щось). Просто завжди додаткові сантиметри ширини грають в сторону збільшення комфорту для пасажирів при інших рівних умовах, а вже своїх ідеалів за критерієм "комфорт" нехай кожен оплачує своїм гаманцем.

Змінено XS1 (12:15 27/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Axxis]
      27 апреля 2018 в 12:41 Гілками

Axxis 27.04.2018 12:01 пишет:


По поводу места для ног - занимательно. У меня посередине совсем ровный пол и всю ляду подлокотника можно вперед сдвинуть, там все равно взрослому ноги кофортно не поставить, и это с 42 размером ноги.




Там вище були марні спроби це пояснити, так шо не напрягайтесь
У мене в Хайлендері, до речі, так само - рівна підлога, центральна консоль не заважає, але все рівно ліва нога на коврику лівого пасажира, а права - у правого Навіть при максимально відсунутих назад сидіннях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12652
С нами с 17.02.2009

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Ganni]
      27 апреля 2018 в 19:54 Гілками

Ganni 27.04.2018 00:12 пишет:

GreenMile 26.04.2018 23:37 пишет:

Хреновая икона значит, раз делает машины для 4-х человек


Ну нарешті А то я вже зачекався аж


Так все для тебя Я ж не виноват, что в темы, не связанные с вагом вы все равно свою икону тащите

Ganni 27.04.2018 12:41 пишет:

Там вище були марні спроби це пояснити, так шо не напрягайтесь
У мене в Хайлендері, до речі, так само - рівна підлога, центральна консоль не заважає, але все рівно ліва нога на коврику лівого пасажира, а права - у правого Навіть при максимально відсунутих назад сидіннях.


Там были ваши попытки доказать что Ц-скласс не для трех сзади, потому на третьего вообще пофиг, пусть как хочет так и выкручивается Теперь уже и хайлендер не для трех Сколько ж вам места надо?
Вы, видимо, давно забыли как оно ездить не за рулем, а сзади, особенно если это по времени не 20-30 минут.
А вопрос не просто в наличии места для ноги, а еще и в возможности эти ноги поставить по-другому Никто никогда не сидит "солдатиком", ноги затекают, потому ты их или вперед подвигаешь, или назад, или ближе друг к другу и т.д. В общем, постоянно меняешь положение. Так вот, много ты насидишь враскорячку, когда ноги кроме как по сторонам поставить просто некуда? Отож
Можно проще: суть не столько в комфортном положении ноги на тоннеле, сколько в самой возможности ее там поставить, для того чтобы сменить положение
Если вы это не можете понять, то медицина тут бессильна.
Хотя это вообще последнее, по чем бы я выбирал машину, не понимаю, чего так бомбануло у любителей французов

Змінено GreenMile (19:57 27/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: GreenMile]
      27 апреля 2018 в 21:59 Гілками

я как любитель французов, на примере французов от Рено Б и Ц класса доказывал, вернее пытался доказать что в Рено Ц класса места больше как в длину так и ширину, в отличии от Рено Б класса. вы как знатоки корейцев утверждали что в Рено Ц класса втроём не сядешь из за воздуховодов шириной 15 см и что он между ног центрального пассажира не поместиться. я вам апеллировал что в Рено Б класса не то что ноги но и ступни с ростом 185 поместить тяжело, но услышан не был. )))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      27 апреля 2018 в 22:29 Гілками

цікаво, ТС хоч цікавиться своєю темою?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: GreenMile]
      27 апреля 2018 в 23:59 Гілками

GreenMile 27.04.2018 19:54 пишет:

Так все для тебя Я ж не виноват, что в темы, не связанные с вагом вы все равно свою икону тащите


Ікона була притягнута лише щоб показати, що нічого такого жахливого немає в Мегані в рамках гольф-класу. От і все


GreenMile 27.04.2018 19:54 пишет:

Там были ваши попытки доказать что Ц-скласс не для трех сзади, потому на третьего вообще пофиг, пусть как хочет так и выкручивается Теперь уже и хайлендер не для трех Сколько ж вам места надо?


Ну от по двоє в кожному ряду це просто ідеальне розміщення з точки зору зони комфорту пасажира. Що в гольфі, що в хайлендері


GreenMile 27.04.2018 19:54 пишет:

Вы, видимо, давно забыли как оно ездить не за рулем, а сзади, особенно если это по времени не 20-30 минут.


Ага, саме тому я топлю за двох пасажирів ззаду, а не трьох. Л - логіка


GreenMile 27.04.2018 19:54 пишет:

А вопрос не просто в наличии места для ноги, а еще и в возможности эти ноги поставить по-другому Никто никогда не сидит "солдатиком", ноги затекают, потому ты их или вперед подвигаешь, или назад, или ближе друг к другу и т.д. В общем, постоянно меняешь положение. Так вот, много ты насидишь враскорячку, когда ноги кроме как по сторонам поставить просто некуда? Отож
Можно проще: суть не столько в комфортном положении ноги на тоннеле, сколько в самой возможности ее там поставить, для того чтобы сменить положение


От саме тому я завжди намагаюсь вирішити задачу з перевезенням пасажирів таким чином, щоб позаду сиділо не більше двох людей. Або я їду на тойоті і розкладаю третій ряд якщо більше 4х людей в машині, або агітую їхати кількома машинами.
Якраз пару років тому катались компанією за кордон. 10 людей. Розраховували на дві машини, але я загітував все ж їхати трьома при тому, що я за кермом сидів і по ідеї мені мало би бути пофігу як там на гальорці.
Але прикол в тому, що я дійсно переживаю за комфорт пасажирів. Переживаю за комфорт в плечах, переживаю за комфорт в ногах, переживаю за комфорт п"ятої точки, за кліматичний комфорт врешті-решт. А всі, хто притягують за вуха "нормальність" центрального сидіння в окремо взятих авто Б-С-класу де навіть немає повітроводів для задніх пасажирів - ні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7513
С нами с 10.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Ganni]
      28 апреля 2018 в 00:14 Гілками

ТС знаходиться тут:
Desmond132 25.04.2018 10:34 пишет:

Зараз їзджу на класиці тому даже базовий логан буде супер авто.



І тут:
Ganni 27.04.2018 23:59 пишет:

От саме тому я завжди намагаюсь вирішити задачу з перевезенням пасажирів таким чином, щоб позаду сиділо не більше двох людей. Або я їду на тойоті і розкладаю третій ряд якщо більше 4х людей в машині, або агітую їхати кількома машинами.
Якраз пару років тому катались компанією за кордон. 10 людей. Розраховували на дві машини, але я загітував все ж їхати трьома при тому, що я за кермом сидів і по ідеї мені мало би бути пофігу як там на гальорці.
Але прикол в тому, що я дійсно переживаю за комфорт пасажирів. Переживаю за комфорт в плечах, переживаю за комфорт в ногах, переживаю за комфорт п"ятої точки, за кліматичний комфорт врешті-решт. А всі, хто притягують за вуха "нормальність" центрального сидіння в окремо взятих авто Б-С-класу де навіть немає повітроводів для задніх пасажирів - ні



Згадується і про "ситий голодному не товариш", і "немає хліба - нехай їдять тістечка"(с)...
Аргументи явно не в тему ТСу про способи переживання про комфорт пасажирів. Зазвичай в простіших випадках альтернативний вибір - автобусом чи електричкою, тому коли треба їхати в 5х, то троє сидітимуть позаду в тому авто, яке є в сім'ї.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1013
С нами с 13.02.2018

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      28 апреля 2018 в 10:09 Гілками

А ceed 1.6 бізнес на механіці 470? Зараз на нього ціни такі хороші, я так розумію перед виходом нової версії.
ПС. Ура мої повідомлення проходять.

Змінено Desmond132 (10:13 28/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1013
С нами с 13.02.2018

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: uds214]
      28 апреля 2018 в 10:16 Гілками

uds214 27.04.2018 22:29 пишет:

цікаво, ТС хоч цікавиться своєю темою?




Цікавлюсь і навіть писав, але повідомлення не проходили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      28 апреля 2018 в 11:25 Гілками

Desmond132 28.04.2018 10:16 пишет:

uds214 27.04.2018 22:29 пишет:

цікаво, ТС хоч цікавиться своєю темою?




Цікавлюсь і навіть писав, але повідомлення не проходили


Ну от тепер після премодерації можете перечитати весь срач в вашій темі і дати детальні роз"яснення щодо своїх потреб і преференцій

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Сообщения: 514
С нами с 28.02.2016

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      28 апреля 2018 в 12:34 Гілками

супер, ну пишіть, що ще пробували, що думаєте про написане вище

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12652
С нами с 17.02.2009

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Ganni]
      28 апреля 2018 в 13:05 Гілками

Ganni 27.04.2018 23:59 пишет:

Ікона була притягнута лише щоб показати, що нічого такого жахливого немає в Мегані в рамках гольф-класу. От і все


В сравнении с гольфом, действительно - ничего ужасного, в сравнении с другими - таки плохо. В, как вы любите подчеркивать гольф-классе, уже много машин и гольф давно не является единственным удобным и лучшем абсолютно во всем, юношеский максимализм уже должен был пройти давно

Ganni 27.04.2018 23:59 пишет:

Ага, саме тому я топлю за двох пасажирів ззаду, а не трьох. Л - логіка


Вот именно - логика у вас странная. В Ц классе втроем плохо, потому берите то, в чем втроем совсем плохо, третьего просто не берите

Ganni 27.04.2018 23:59 пишет:

От саме тому я завжди намагаюсь вирішити задачу з перевезенням пасажирів таким чином, щоб позаду сиділо не більше двох людей. Або я їду на тойоті і розкладаю третій ряд якщо більше 4х людей в машині, або агітую їхати кількома машинами.
Якраз пару років тому катались компанією за кордон. 10 людей. Розраховували на дві машини, але я загітував все ж їхати трьома при тому, що я за кермом сидів і по ідеї мені мало би бути пофігу як там на гальорці.
Але прикол в тому, що я дійсно переживаю за комфорт пасажирів. Переживаю за комфорт в плечах, переживаю за комфорт в ногах, переживаю за комфорт п"ятої точки, за кліматичний комфорт врешті-решт. А всі, хто притягують за вуха "нормальність" центрального сидіння в окремо взятих авто Б-С-класу де навіть немає повітроводів для задніх пасажирів - ні


Очень плохо, что вы с высоты своей успешности не можете войти в положение людей, которые выбирают единственное и бюджетное авто.
Ваш подход, безусловно, правильный, но только для человека с $$$, были б деньги, все бы имели по три машины на все случаи жизни. Однако, так оно не у всех, потому ваши советы иногда совершенно не в кассу.
- Что мне взять чтобы можно было возить трех сзади?
- Ничего, возьмите два бентли там очень удобно сзади на раздельных сидениях.
Утрировано, но как-то так.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12652
С нами с 17.02.2009

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      28 апреля 2018 в 13:26 Гілками

Desmond132 28.04.2018 10:09 пишет:

А ceed 1.6 бізнес на механіці 470? Зараз на нього ціни такі хороші, я так розумію перед виходом нової версії.
ПС. Ура мої повідомлення проходять.


А вот это очень хороший вариант, даже лучше, чем и30. Кстати за 487к сид можно даже на АТ взять

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38765
С нами с 25.02.2005

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      28 апреля 2018 в 14:35 Гілками

Desmond132 28.04.2018 10:09 пишет:

А ceed 1.6 бізнес на механіці 470? Зараз на нього ціни такі хороші, я так розумію перед виходом нової версії.
ПС. Ура мої повідомлення проходять.




Сид надо брать
И тянуться до дизеля.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
35 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1013
С нами с 13.02.2018

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: Desmond132]
      28 апреля 2018 в 23:38 Гілками

Сьогодні з дружиною пробіглись по автосалонах. Перше враження із переглянутих сьогодні авто ceed сподобавсь найбільш, можливо це пов'язано з тим що в ньому посиділи першому. доречі стосовно суперечки що тут розгорілась, тільки в ceed в дружини помістили сьогодні ноги між центральним переднім підлокітником і заднім сидінням,тобто прямо перед собою, а не влазяччи до бокових сусідів. Цей момент вона перевірила сама, представляючи як вона сидить між двох автокрісла' (зараз в нас одна дитина але протягом наступних рік два плануємо збільшення сім'ї). Їздили в нґніко на бориспільскій і там посиділи майже у всьому С класі. Зайшли в Сітроен і сіли в Єлісея і відразу зрозуміли, що таку машину точно не купимо (навіть порівнюючи з моєю 21063 салон печаль, в мене по тактильним відчуттям набагато краще хоча машині майже 26 років). Після нього був с4 таке, шось ніякого вау ефекту не виникло, дівчина що була в салоні сказала що виробництво с4 закінчено. Були в салоні Сузукі і впринциі сподобалось, сх4 в такому рижому кольорі виглядає гарно, хоча і бюджетність відчувається але приємніше ніж с4. Наступним був Фіат тіпо одна із моделей була в ніжно блакитного кольору їй дуже пасує цей колір, зовні авто виглядає симпатичного, а всередині бюджет дружині не сподобавсь (хоча і краще Єлісея), впринциі якби ціна була на рівні осінньої в 350 можна б було розглядати до покупки але не за 410 ( версія з кліматом). Менеджер фіату хоч і намагалась продать авто але вважав, що тіпо і фокус це В клас і що С клас це гірше (напевно тільки потрапив у менеджери по продажі авто і відмінності між класами ще не розуміє). Салон мазди і мітсубісі ми пропустили як такі що не вписуються в бюджет. Наступними були Меган і фокус (які рекомендували як варіанти). салон мегана впринциі ок але якось сіро і посто, а товщина бампера, при погрузці у багажник, просто величезна. Форд здався найтіснішим по сприйняттям і з багажник малуватий, а ще читав що всього замалий кліренс. Підводячи підсумок сьоодніх походеньок ceed сподобався найбільше. В і30 не подивився бо коли приїхали до них салон був закритий на гарячій лінії сказали, що працював він до 15.
Стосовно того чому на і30 спершу впав вибір, мав досвід поїздок на попередньому поколінні на механіці 1.4 (поїздка в Карпати середній розхід вийшов по бортовику 5.3 правда більше 120 не їхали, друга поїздка була в Одесу привезли розхід в 6.9 правда дорога до Одеси була 4 години 20 хв із зупинкою на покурити перекусити і заправитись в обох випадках в салоні було 4 дорослих плюс багаж)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нова hyundai i30 чи щось подібне [Re: GreenMile]
      28 апреля 2018 в 23:41 Гілками

GreenMile 28.04.2018 13:05 пишет:

В сравнении с гольфом, действительно - ничего ужасного, в сравнении с другими - таки плохо. В, как вы любите подчеркивать гольф-классе, уже много машин и гольф давно не является единственным удобным и лучшем абсолютно во всем, юношеский максимализм уже должен был пройти давно


Я лиш не можу збагнути з чого ви вирішили, що відсутність тунелю для третього пасажира є меншим злом, ніж відсутність повітроводів для задніх пасажирів загалом



GreenMile 28.04.2018 13:05 пишет:

Вот именно - логика у вас странная. В Ц классе втроем плохо, потому берите то, в чем втроем совсем плохо, третьего просто не берите


Це все ваші вигадки - я лиш вказав, що до С-класу потрібно підходити не з позиції формули 5-місного авто, а з позиції формули 4+1. І навіть по сімейних мінівенах камрад, котрий їздить на подібних, де три роздільних сидіння ззаду, підтверджує цю тезу.


GreenMile 28.04.2018 13:05 пишет:

Очень плохо, что вы с высоты своей успешности не можете войти в положение людей, которые выбирают единственное и бюджетное авто.
Ваш подход, безусловно, правильный, но только для человека с $$$, были б деньги, все бы имели по три машины на все случаи жизни. Однако, так оно не у всех, потому ваши советы иногда совершенно не в кассу.
- Что мне взять чтобы можно было возить трех сзади?
- Ничего, возьмите два бентли там очень удобно сзади на раздельных сидениях.
Утрировано, но как-то так.


Я прекрасно можу увійти в положення людей, котрі можуть собі дозволити єдине і бюджетне універсальне авто - в мене родина знайомого священника в подібному бюджеті шукала універсальне авто десь пару років тому і взяли б/у Каравеллу. Отам дійсно три людини сідають в ряд без проблем.
Не потрібен мінівен? Ну знач можна порадити глянути в бік пиріжків - я нещодавно залазив в пасажирський Пежо Партнер і в ієрархії по простору ззаду вони реально десь між легковушками і мікроавтобусами.
Якщо реально цей фактор важливий, то поясніть мені як при обмеженому бюджеті можна нехтувати цими автомобілями? (пиріжки навіть новими влазять в бюджет автора; я вже мовчу про практичність пиріжків)

Однак раз людина вибирає саме хетч С-класу, то проблема третього пасажира на другому ряду в її списку пріоритетів стоїть на Nнадцятому місці і я не розумію в чому мене намагаються переконати опоненти?

Змінено Ganni (23:43 28/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
10 користувачів і 55 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 30767

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія