autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Приехал Hyundai Creta + цены (3/3)

Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: Ganni]
      8 мая 2018 в 15:47 Гілками

Ganni 08.05.2018 14:18 пишет:

Ой я сумніваюсь, що "розпробував" - просто, мабуть, на вашому маршруті дійсно одна-дві крети поселились і ви їх почали помічати от і все




ну их точно намного больше чем кодьяков, из которых я только один вижу потому что паркуется под домом - на дорогах еще не замечал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24166
С нами с 31.10.2014

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: Disnake]
      8 мая 2018 в 15:52 Гілками

Disnake 08.05.2018 15:47 пишет:

Ganni 08.05.2018 14:18 пишет:

Ой я сумніваюсь, що "розпробував" - просто, мабуть, на вашому маршруті дійсно одна-дві крети поселились і ви їх почали помічати от і все




ну их точно намного больше чем кодьяков, из которых я только один вижу потому что паркуется под домом - на дорогах еще не замечал




Я б також сказав, що візуально у Києві Кодьяків істотно більше за Крет. І це при тому, що реально Кодьяк пізніше почали продавати.
Навіть і для себе пояснив би це - Крета на повному приводі буває тільки з 2.0 + 6АТ і за ціною фактично ідентичній Туксону 2.0 4х4 6АТ. Це робить її придбання у такій комплектації абсолютно недоцільним. А 1.6 і передній привід (там і комплектація близька до повного бубну) - так нащо вона така потрібна?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: harald67]
      8 мая 2018 в 17:00 Гілками

harald67 08.05.2018 15:52 пишет:

Disnake 08.05.2018 15:47 пишет:

Ganni 08.05.2018 14:18 пишет:

Ой я сумніваюсь, що "розпробував" - просто, мабуть, на вашому маршруті дійсно одна-дві крети поселились і ви їх почали помічати от і все




ну их точно намного больше чем кодьяков, из которых я только один вижу потому что паркуется под домом - на дорогах еще не замечал




Я б також сказав, що візуально у Києві Кодьяків істотно більше за Крет. І це при тому, що реально Кодьяк пізніше почали продавати


Так камрад якраз навпаки - вважає, що Крет більше ніж Кодьяків
Ще пару місяців тому може так і було - але зараз чехів помітно побільшало принаймні в столиці


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24166
С нами с 31.10.2014

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: Ganni]
      8 мая 2018 в 17:03 Гілками

Ganni 08.05.2018 17:00 пишет:

harald67 08.05.2018 15:52 пишет:

Disnake 08.05.2018 15:47 пишет:


В ответ на:

...





ну их точно намного больше чем кодьяков, из которых я только один вижу потому что паркуется под домом - на дорогах еще не замечал




Я б також сказав, що візуально у Києві Кодьяків істотно більше за Крет. І це при тому, що реально Кодьяк пізніше почали продавати


Так камрад якраз навпаки - вважає, що Крет більше ніж Кодьяків
Ще пару місяців тому може так і було - але зараз чехів помітно побільшало принаймні в столиці




У всіх у нас субєктивні враження.
Але от як сніга розтанули, то кодьяків бачу мінімум 2-3 щодня, а крету можу і тиждень не побачити. У мене таке враження, що крети взагалі припинили купувати, як минулого літа на середні комплектації туксона цікаві цін встановили, а ціни на крети пропорційно не знизили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: Ganni]
      8 мая 2018 в 17:28 Гілками

Ganni 08.05.2018 17:00 пишет:

harald67 08.05.2018 15:52 пишет:

Disnake 08.05.2018 15:47 пишет:


В ответ на:

...





ну их точно намного больше чем кодьяков, из которых я только один вижу потому что паркуется под домом - на дорогах еще не замечал




Я б також сказав, що візуально у Києві Кодьяків істотно більше за Крет. І це при тому, що реально Кодьяк пізніше почали продавати


Так камрад якраз навпаки - вважає, що Крет більше ніж Кодьяків
Ще пару місяців тому може так і було - але зараз чехів помітно побільшало принаймні в столиці




это скорее от того что я езжу нищебродскими маршрутами чтобы в пробках не стоять, поэтому кодьяков практически не вижу (даже могу сказать - последний раз видел на пл. победы недели 3 назад, может еще в прошлую пятницу на лыбедской, но я не уверен кодьяк то был или тигуан - далековато было)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12575
С нами с 17.02.2009

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: del_liero]
      8 мая 2018 в 22:22 Гілками

Кто что хочет - то и видит, от и все
Когда интересуешься какой-то машиной или когда на ней ездишь, начинаешь через время только их и замечать и удивляться - как их много стало
З.Ы. Если чо, не вижу ни кодиаков, ни крет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Приехал Hyundai Creta + цены [Re: GreenMile]
      9 мая 2018 в 14:30 Гілками

GreenMile 08.05.2018 22:22 пишет:

Кто что хочет - то и видит, от и все
Когда интересуешься какой-то машиной или когда на ней ездишь, начинаешь через время только их и замечать и удивляться - как их много стало
З.Ы. Если чо, не вижу ни кодиаков, ни крет




тут еще есть особенности человеческого мозга - все что попадает в поле зрения человека фактически попадает в его память, просто доступиться к этим данным могут/хотят не все


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
9 користувачів і 87 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 26006

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія