autoua
Autoua.netФорумЗАЗ форум

Вібрація... КПП? :(((

СуперСтар **
42 года (22 года за рулем), Львов
С нами с 29.04.2009

Вібрація... КПП? :(((
      6 мая 2018 в 15:35 Ветвями

Всім гарного дня!
(буде многабукафф)...
Отже, історія хвороби.
1. На швидкостях до 70 км/год відчувається вібрація. Така, ніби колесо 8кою. Під навантаженням особливо. Хоча, коли підкочуюсь до саітлофора, теж ковбасить (частота знижується і, таке враження, що і на гальма віддає). Колеса ніби рівні - на підйомнику розкручували до 120+, вібрації не відчувалось і не бачилось...
2. З третьої передачі під навантаженням чути ритмічне бу-бу-бу. Частота росте з ростом швидкості і чути до макс. швидкості. Гучність збільшується з ростом навантаження. При вимкненні передачі бубука зникає. Ще одне. Здається, що голосніше чути при повороті праворуч (на швидкості понад 60), але зуб не дам...
Буду міняти зчеплення, тому прошу підказати, на що звернути увагу "сервісменів". А то їх поки не копнеш - не почухаються.
Чекаю поради Шаленого Макса )))
всім дякую!

Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
16 лет за рулем, Киевская обл.
С нами с 05.05.2008

Re: Вібрація... КПП? :((( [Re: Просто Кіт]
      7 мая 2018 в 20:08 Ветвями

мені здається, що якщо це коробка -- то бубнітиме і на місці. ну, якщо колесо одне вивісити і "поїхати". також мені здається, що це не коробка. все імхо.

СуперСтар **
42 года (22 года за рулем), Львов
С нами с 29.04.2009

Re: Вібрація... КПП? :((( [Re: Вредный Хряк]
      8 мая 2018 в 16:21 Ветвями

Вредный Хряк 07.05.2018 20:08 пишет:

мені здається, що якщо це коробка -- то бубнітиме і на місці. ну, якщо колесо одне вивісити і "поїхати". також мені здається, що це не коробка. все імхо.

Десь була тема про "бубніння", десь минулого року, найти не можу . Авто, правда, Кіа (Якщо добре пам"ятаю ), так народ схилявся до підшипників в коробці.
Я сподіваюся, що обійдеться малою кров"ю - або диски/гума, або, на крайняк, внутрішній шрус. Бо бубнить при навантаженні, при накаті з вкл. передачею - мовчить. При незначному навантаженні (по прямій, на тапку тиснеш ледь-ледь, до 5 %) не чути. Тому й на підйомнику не було чути, хоча розкручували до 120+.

охотник **
38 лет за рулем, Киев
С нами с 17.04.2003

Re: Вібрація... КПП? :((( [Re: Просто Кіт]
      9 мая 2018 в 22:57 Ветвями

Колёса нормальными гайками прикручены? А то если конус на гайках разбит или отверстие разбито в диске то будет стучать под нагрузкой и в поворотах

Autoua.netФорумЗАЗ форум
Дополнительная информация
0 пользователей и 2 пожелавших остаться неизвестными читают этот форум.

Модератор:  Storag, moderator 

Распечатать всю тему

Права