autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (307/436)

подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Gent]
      24 мая 2018 в 19:44 Гілками

Gent 24.05.2018 19:26 пишет:

Свіжа інфо. З боку ЄС на в'їзд в Україну наші митники стали гальмувати хитро@опих бляхунців. Підстава - відсутність оригіналу договору про найм з литовською/польскою конторою, відсутність дозволу на роботу в Литві і т.д. вже черга неслабенька така.


Неправда.
Вот
В ответ на:

"Наразі Міністерством закордонних справ України не запроваджено нових правил ввезення в Україну автомобілів з литовською реєстрацією, - говориться в повідомленні ДФС. - На сьогодні митне оформлення транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України (у тому числі й автомобілів з литовською реєстрацією) здійснюється відповідно до норм Митного кодексу України. Цим документом визначено порядок та умови переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України (у тому числі тих, що ввозяться тимчасово чи з метою транзиту), їх митного контролю та митного оформлення.

При тимчасовому ввезенні товарів і транспортних засобів застосовується також Конвенція про тимчасове ввезення (Стамбул, 1990 рік), до якої Україна приєдналась відповідно до Закону України від 24 березня 2004 року № 1661-ІV і яка набула чинності з 22.09.2004.


https://auto.24tv.ua/novykh_vymoh_dlia_lytovskykh_avto_nemaie_mytnytsia_n4285

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10657
С нами с 30.01.2006

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Gent]
      24 мая 2018 в 20:03 Гілками

Gent 24.05.2018 19:26 пишет:

Свіжа інфо. З боку ЄС на в'їзд в Україну наші митники стали гальмувати хитро@опих бляхунців. Підстава - відсутність оригіналу договору про найм з литовською/польскою конторою, відсутність дозволу на роботу в Литві і т.д. вже черга неслабенька така.



Будут там дороги перекрывать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40432
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Alex2064]
      24 мая 2018 в 20:07 Гілками

Alex2064 24.05.2018 20:03 пишет:

Gent 24.05.2018 19:26 пишет:

Свіжа інфо. З боку ЄС на в'їзд в Україну наші митники стали гальмувати хитро@опих бляхунців. Підстава - відсутність оригіналу договору про найм з литовською/польскою конторою, відсутність дозволу на роботу в Литві і т.д. вже черга неслабенька така.



Будут там дороги перекрывать?




Дэ там?

Вон, постом выше, уже заднюю дали...потому как это, мое имхо, не законное самоуправство мытныкив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      24 мая 2018 в 20:18 Гілками

Traveler 24.05.2018 18:07 пишет:

Panasonic 24.05.2018 17:26 пишет:


Вибачте, ну ніфіга не зрозуміло... А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка?




Якщо він захоче на ПМЖ в Україну. Точно так же до багатьох країн ЄС обмежений імпорт авто не з країн Євросоюзу.

Але ж бляхерам це не цікаво. Ім цікава дута і без повних деталей описана історія Запорожця...


В Польше есть разница в растаможке машины из ЕС и не из ЕС. В тырнете об этом есть и на русском (кому интересно)
Точно так же можно растаможить машину (в Украине) и украинцу по льготному тарифу - 15 евро (за все) если он прожил 3 года за пределами Украины и машина на нем не менее 1 года.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40432
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Yuriy T4]
      24 мая 2018 в 20:51 Гілками

Yuriy T4 24.05.2018 20:18 пишет:

Traveler 24.05.2018 18:07 пишет:

Panasonic 24.05.2018 17:26 пишет:


Вибачте, ну ніфіга не зрозуміло... А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка?




Якщо він захоче на ПМЖ в Україну. Точно так же до багатьох країн ЄС обмежений імпорт авто не з країн Євросоюзу.

Але ж бляхерам це не цікаво. Ім цікава дута і без повних деталей описана історія Запорожця...


В Польше есть разница в растаможке машины из ЕС и не из ЕС. В тырнете об этом есть и на русском (кому интересно)
Точно так же можно растаможить машину (в Украине) и украинцу по льготному тарифу - 15 евро (за все) если он прожил 3 года за пределами Украины и машина на нем не менее 1 года.





в теории. на практике чуток не так и другие суммы.
мы ж знакомы, мои номера видел, потому думаю в курсе, что я знаю о чем пишу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      24 мая 2018 в 23:06 Гілками

Traveler 24.05.2018 17:19 пишет:

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:


А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?




Якщо бути ідейним бляхером, ні над чим не задумуватись, свято вірити бляхобаригам - різниці немає

Контраргументом такій маніпуляції може бути інформація, що поляк може без проблем розмитнити в Україні на себе авто Євро 4




Пане, і все ж, розкажете нам, що там з тим запорожцем, про що мовчить вікіпедія? Таки резидент Польщі купив в Україні заз968, розмитнив і зареєстрував, чи там якась хитра схема використовувалась?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      25 мая 2018 в 08:27 Гілками

Абрвалг 24.05.2018 20:51 пишет:

в теории. на практике чуток не так и другие суммы.
мы ж знакомы, мои номера видел, потому думаю в курсе, что я знаю о чем пишу.


Не собираюсь спорить еще и в этой теме...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      25 мая 2018 в 09:36 Гілками

Panasonic 24.05.2018 18:14 пишет:



Чекаємо на Вашу версію про той 968-й. Поділитесь інформацією?




А яка має бути моя версія? Тільки одна. Без деталей про те, хто розмитнював, за якими нормами - це все казочка для бляхерів. Тож деталей я чекаю від вас.

Ось бляшина казочка з вікіпедії

В ответ на:


«Микола Запорожець»
Text document with red question mark.svg
Цю статтю написано в основному за джерелами, які тісно пов'язані з об'єктом статті. Це може призвести до порушень нейтральності та недостатньої верифікованості тексту. Будь ласка, допоможіть, додавши надійні, незалежні авторитетні джерела та змінюючи на їх основі цю статтю. (грудень 2017)
Мико́ла Запоро́жець — автомобіль ЗАЗ-968 1991 року випуску на прізвисько «Микола», у 2017 році експортований громадськими активістами з України та розмитнений в Польщі, символ автореволюції в Україні. Аби показати безглуздість українського авто законодавства, це авто на початку 2017 року активісти громадської організації «Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто» («ЗАВТРА») придбали у Львові автомобіль «Запорожець» української реєстрації, підлагодили і повезли на розмитнення й реєстрацію на польські номерні знаки в Польщу. Тим самим проілюстрували, що у Європейському Союзі, незважаючи на добрий рівень життя, вартість розмитнення автомобілів у рази дешевша, а також відсутні різноманітні адміністративні заборони для імпорту вживаних авто, на кшталт обмеження екологічних «Євро-5» в Україні.

«Миколу Запорожця» у Польщі офіційно розмитнили, як звичайний, не ретро-автомобіль, за стандартною процедурою, заплативши всього 250 доларів митних платежів, пройшли технічний огляд, поставили на облік, купили річне страхування із «зеленою картою» за 575 злотих терміном на один рік. Відтак, аби знову повернути «Запорожця» на українські номери, потрібно витратити близько 3500 доларів США.

Наприкінці травня 2017 року «Микола Запорожець» відправився у масштабний автопробіг з українсько-польського кордону через Львів, Дубно, Рівне, Житомир до столиці України. Активісти припаркували авто прямо перед стінами Верховної Ради України під час пленарних засідань, аби проілюструвати народним депутатам приклад недолугості українського законодавства у галузі авторинку та наголосити на необхідності законодавчих змін.

Відтак «Микола Запорожець» побував у Луцьку, Ужгороді, Мукачеві. Брав участь у виставці ретро-автомобілів у Києві та став легендою боротьби за доступні автомобілі. Про це авто було знято три професійні фільми[1][2][3] та мульсеріал[4]




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на [Re: eglantier]
      25 мая 2018 в 10:06 Гілками

eglantier 24.05.2018 12:34 пишет:


А шо, у нас логан з Росії продають? Не з Румунії? Може, зараз хоч у якогось дилера Рено є у продажу логан бенз 1.6, який роблять за порєбріком? 1.5 dci та 0.9 TCE у рашці не випускають. Шо, тільки 1.2 спєцом за якоюсь забаганкою тягнуть не звідти, звідки решту?
Розумію, це офтоп. Просто, коли один аргумент хибний, думаєш, а чи не хибні й інші.



та там броня на "три пионерских салюта". Не парься )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      25 мая 2018 в 11:51 Гілками

Panasonic 24.05.2018 17:51 пишет:

Та це я вже читав))) от що дійсно цікаво - може тут хто розповість з форумчан - чи можна якусь американську автівку розмитнити у німеччині, франції?




Переписувався якось з родичем дружини, котрий мешкає в Берліні, він/вони ставили на облік Мустанг 2008-10 років, але переробляли оптику на ньому, міняли диски колісні..., була якась з ним морока, бо машина не відповідає конструкційно стандартам ЄС, у т.ч. еклологічним (певно газ поставив ). Але вирішили, подорожує нею Європою, обяцяв і сюди доїхати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40432
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      25 мая 2018 в 11:52 Гілками






А яка має бути моя версія? Тільки одна. Без деталей про те, хто розмитнював, за якими нормами - це все казочка для бляхерів. Тож деталей я чекаю від вас.

Ось бляшина казочка
з вікіпедії






лично я не знаю как тот запорожец таможили в ЕС. потому не могу сказать, сказка то или так и было. Ты говоришь, что это сказка, значит , я предполагаю,знаешь как было на самом деле. И как же было, скажи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на [Re: kaktusovich]
      25 мая 2018 в 11:57 Гілками

kaktusovich 25.05.2018 10:06 пишет:


та там броня на "три пионерских салюта". Не парься )))




Поясни нормальною мовою, а не термінологією.
В Румунії випускають дачу, нє? А машинокомплект, наскільки відомо, з Румунії везуть до росії, де під маркою рено вона росповсюджується по країнам снд у т.ч. і Україну, згідно існуючих угод (митні пільги).
Можу помилятись, бо сучасного стану подій не знаю, а теорія колись, була така.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      25 мая 2018 в 12:15 Гілками

Абрвалг 25.05.2018 11:52 пишет:






А яка має бути моя версія? Тільки одна. Без деталей про те, хто розмитнював, за якими нормами - це все казочка для бляхерів. Тож деталей я чекаю від вас.

Ось бляшина казочка
з вікіпедії






лично я не знаю как тот запорожец таможили в ЕС. потому не могу сказать, сказка то или так и было. Ты говоришь, что это сказка, значит , я предполагаю,знаешь как было на самом деле. И как же было, скажи.




Можеш свій тролінг тримати при собі

Можливо тобі складно зрозуміти, тоді ще раз повторю:
Без деталей про те, хто розмитнював, за якими нормами - це все казочка для бляхерів

Будуть деталі від бляхерів, про розмитнення запорожця - буде зрозуміло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40432
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      25 мая 2018 в 12:18 Гілками

т.е. ты не знаешь как таможили тот запорожец, но при этом говоришь, что сказка? Ок, все ясно:))))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      25 мая 2018 в 12:28 Гілками

Абрвалг 25.05.2018 12:18 пишет:

т.е. ты не знаешь как таможили тот запорожец, но при этом говоришь, что сказка? Ок, все ясно:))))




А ти знаєш??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40432
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      25 мая 2018 в 12:42 Гілками

я выше писал, что я не знаю.
но если я чего то не знаю, то я не утверждаю, что "цэ казка" или "нэ казка".
А ты утверждаешь, что "Ось бляшина казочка..". Получается, что ты утверждаешь хотя и не знаешь точно. Балабольство не правильно это...)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      25 мая 2018 в 13:01 Гілками

Абрвалг 25.05.2018 12:42 пишет:

я выше писал, что я не знаю.
но если я чего то не знаю, то я не утверждаю, что "цэ казка" или "нэ казка".
А ты утверждаешь, что "Ось бляшина казочка..". Получается, что ты утверждаешь хотя и не знаешь точно. Балабольство не правильно это...)




От постійно забуваю, що бляхерам треба пояснювати як... людям

1. Бляхери використовують історію про Запророжець, як можливість розмитнити у Європі, зокрема Польщі авто нижче Євро 5, не з країни ЄС

2. Вони не наводять інформації - хто купив авто, на кого і яким чином вона була поставлена на облік в Польщі. (А ми знаємо, що в Україні можна розмитнити авто не Євро 5 за певних умов, як то переїзд на ПМЖ).

Підказка для бляхерів - є обставини, які впливають на можливість розмитнення авто

3. Питання: чи можна сприймати історію про Запорожець, як серйозний аргумент


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40432
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      25 мая 2018 в 13:21 Гілками

повторяю, как для человека которого душит жаба:
А ты утверждаешь, что "Ось бляшина казочка..".
Получается, что ты утверждаешь хотя и не знаешь точно. или знаешь точно???? вот как узнаешь, так будешь утверждать, а пока борись с зеленым существом...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      25 мая 2018 в 13:27 Гілками

Абрвалг 25.05.2018 13:21 пишет:

повторяю, как для человека которого душит жаба:
А ты утверждаешь, что "Ось бляшина казочка..".
Получается, что ты утверждаешь хотя и не знаешь точно. или знаешь точно???? вот как узнаешь, так будешь утверждать, а пока борись с зеленым существом...




Бачу до когось нічого не доходить...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6073
С нами с 12.03.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      25 мая 2018 в 13:44 Гілками

Сереж, про техосмотр в Польше запорожца не скажу, может он какой-то экологически чистый - СО на разных режимах меряют обязательно, как и фары, развал и прочее... Но вдруг соответствует... без техосмотра не поставишь... А по сумме страховки скажу, что ставили на поляка, который отъездил лет 10 без аварий, с украинцев берут от 100 до 200 зл в МЕСЯЦ

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 106 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310938

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія