opexkiev 04.05.2018 09:24 пишет: Проехал дважды Швейцарию, и полАвстрии по гугл-мапсам в режиме нафигатора - вообще без проблем, не знаю, чего там еще хотеть.
ГуглМапс, як на мене, кращий он-лайн навігатор усіх часів і народів але(!) в Києві ним користуватись шкідливо - він водить під "кірпіч", через дві суцільних, проти руху по односторонній і т.д. Хоча, за кордоном я користуюсь Гуглом - там все ок. Раніше в Україні був свій сапорт ГуглМапс, зараз сапортять індуси.
Нет там уже индусов 100 лет как ))) Если есть вопросы по проблемные повороты в Гугле, бросайте в соответсвующую ветку. Вопрос не всегда быстро, но решаем.
Сапожник 06.05.2018 23:20 пишет: Если есть вопросы по проблемные повороты в Гугле, бросайте в соответсвующую ветку. Вопрос не всегда быстро, но решаем.
Подтверждаю, реально исправляют, правда не быстро совсем, но хотя бы так.
Сапожник 06.05.2018 23:20 пишет: Нет там уже индусов 100 лет как ))) Если есть вопросы по проблемные повороты в Гугле, бросайте в соответсвующую ветку. Вопрос не всегда быстро, но решаем.
невже, прямо з Каліфорнії сапортять? я знаю кому кидати запити але ж то не вдобно, раніше між сам зайти в редактор і змінити що потрібно.
сёдня крутнул на шулявку - все проездное а ваш вазер рисует тыщу кипичей начиная от индустриального моста по гетьмана тоже москальские ухи торчат? - верните яндекс
В районе шулявки все подготовлено к изменению схемы движения в связи ремонтом путепровода. Т.к. ремонт перенесли, то сегменты пока перекрыли. Они никак не влияют на навигацию.
В WAZE конопка масштабирования (+/-) накладывается сверху на индикатор времени затора. Это на 5" экране. На других может не закрывает. Нужно бы передвинуть.
Для себя за последнее время решил, что таки Гугл карты удобнее всего остального, больше крутых фишек. Например ярлыки "Домой" и "Работа". Один раз нажал и все, сразу маршрут простроился, очень удобно. И очень хорошо реализован голосовой поиск через "Окей гугл". Весьма точно срабатывает. Не только адреса, но и названия магазинов находит неплохо и строит туда маршрут. Это супер.
А если посмотреть что они нового запилили недавно, то вообще становится стремно, что же будет через пару-тройку лет))
"Ok Waze" не пробовал? То же самое. Домой и Работа есть тоже. Мало того, каждое утро при запуске сразу предлагает ехать на работу, а вечером домой. кто-то здесь отписывался, что еще и в магазины предлагает, но я такого не видел. Меня только по понедельникам на тренировку отправляет
Знову з'їздив в Черкаси до тещі. Якось вже порівнював WAZE та Igo на цьому маршруті. Зараз WAZE проявив себе вже значно краще. Принаймні в Київ вже не заводив. Повів одразу на обухівську трасу. Правда там трішки почудив з об'їздом сміттєзвалища, але то вже дрібниці. Прогрес таки є і на маршрутах між містами.
Правда там трішки почудив з об'їздом сміттєзвалища, але то вже дрібниці. Прогрес таки є і на маршрутах між містами.
Якщо ти про то, що після повороту наліво на заправці метрів через 300 він просить повернути направо (на мінор Т-якосьтам, це для Андрія), то так дійсно краще: по-перше, значно краще покриття, а, по-друге, менша в півтори рази відстань "по селах" до обухівської траси. На минулому тижні перевіряв
Правда там трішки почудив з об'їздом сміттєзвалища, але то вже дрібниці. Прогрес таки є і на маршрутах між містами.
Якщо ти про то, що після повороту наліво на заправці метрів через 300 він просить повернути направо (на мінор Т-якосьтам, це для Андрія), то так дійсно краще: по-перше, значно краще покриття, а, по-друге, менша в півтори рази відстань "по селах" до обухівської траси. На минулому тижні перевіряв
Ні не про це. Але дякую, бо я його навмисно пропустив - наступний раз спробую. Далі, на V-образному роздвоюванні дороги він повів не вправо, як завжди їжджу, а вліво. Виявилось - в село. і вивів потім біля Мануфактури, що значно довше.
А, ще один глюк був. Коли назад повертався. Як від Кагарлика їхав, там де дорога направо основна повертає на обухівську трасу. Вейз повів прямо. Вирішив перевірити. Виявилось, що повів в об'їзд Василькова, але зліва - аж на одеську трасу. Значно гірше і довше ніж по обухівській.
VP_Son 15.05.2018 07:28 пишет: [ Далі, на V-образному роздвоюванні дороги він повів не вправо, як завжди їжджу, а вліво. Виявилось - в село. і вивів потім біля Мануфактури, що значно довше.
Я, буває, так і їзджу. Якщо повертати направо, то там було жахливе покриття. Чи вже залатали? По відстані не сказав би, що значно довше.
VP_Son 15.05.2018 07:28 пишет: [ Далі, на V-образному роздвоюванні дороги він повів не вправо, як завжди їжджу, а вліво. Виявилось - в село. і вивів потім біля Мануфактури, що значно довше.
Я, буває, так і їзджу. Якщо повертати направо, то там було жахливе покриття. Чи вже залатали? По відстані не сказав би, що значно довше.
2,8 км проти 5,2 км - практично вдвічі. Та ще й по селу. А дорога там нормальна. Не порівняти з тією, що в Черкаській області після зими.
Не советую ездить по Гугл картам по неизвестным дорогам: легко в приведет под запрещающий знак. А на неизвестной дороге зевнуть запрет поворота, на раз.
Найзручнішим, і найбільш інформативним способом відправити редакторам мапи звіт про помилку, є можливість відправки такого звіту прямо з додатку Waze, в момент виявлення самої помилки. Але, що ж робити, якщо Ви вже покинули це місце? (наприклад: приїхали додому, на роботу). В цьому Вам допоможе онлайн-мапа Waze - Live Map, яку можна знайти за адресою: https://www.waze.com/uk/livemap У Live Map багато варіантів використання, і один з них - можливість надіслати звіт про помилку з коментарем про суть помилки. При першому відвідуванні, мапа може відкритися в будь-якій частині світу. Але не хвилюйтеся, а скористайтеся нагодою, і познайомтеся з різноманітністю життя Waze в інших містах. Це цікаво! ))) Отже, щоб створити звіт про помилку, необхідно відкрити Live Map, і знайти потрібне місце. Потім, послідовно, виконати наступні дії:
Натиснути лівою кнопкою миші в місце на карті, куди потрібно помістити звіт. У сповіщенні, що з’явиться на екрані, потрібно натиснути "Звіт про проблему". Відсутність даного пункту, свідчить про необхідність авторизації в призначених для користувача сервісах Waze. Можливість відправити звіт з'явиться після введення Вашого Waze-логіна і пароля (натисніть "Вхід" у верхньому меню Live Map). 3. У наступному віконці... 4. Зі списку вибрати тип помилки, який найближче підходить за змістом. Якщо відповідного типу немає в списку - виберіть будь-який і уточніть проблему в коментарі. 5. Опишіть суть проблеми зрозумілою мовою. Так, щоб редактор зрозумів ...))) Можна в коментарі докласти коротке посилання (якщо можливо) на додаткову або інформацію, що підтвердить Ваші слова. 6. Ви повинні знати, що при натисканні в сповіщенні на пункт меню "Пермалінк", Ви можете отримати посилання спеціального виду на зазначене місце. Пермалінк надалі можна опублікувати в будь-якій розмові або статті, для вказання вибраного місця. Після заповнення звіту про помилку - натисніть кнопку "Відправити". Ваш звіт негайно буде опубліковано в редакторі, і проблема буде вирішена.
Ваш звіт, і коментар до нього, не будуть доступні на Live Map. У разі необхідності, редактор може з Вами спілкуватися в коментарях до звіту. У редакторів немає доступу до логіну відправника звіту, і редактори не знають, чий звіт вони обробляють. Також, Ви отримаєте повідомлення на свою електронну пошту, про виконання звіту, чи коментар до нього.
Важливо! При виявленні випадків некоректних повідомлень, образ, свідомого надання недостовірної інформації, та інших деструктивних дій, на дії Автора звіту може бути накладено блокування, або, в особливо важких випадках, його аккаунт може бути видалено. Відповідне рішення приймається співтовариством редакторів при дотриманні певного алгоритму, а виконується власником сервісу.
Что-то не нашел как в этой livemap отрепортить, что просто неправильный маршрут строит. Для редактирования пишет, что нужен уровень 2, а у меня уровень 1. Может кто-то сможет помочь? Не хочет вести в поворот с Бажана к домам на Драгоманова. Проблема на скриншоте. Гугл карты - строят правильный маршрут - гугл-карты
eastpak 03.07.2018 09:33 пишет: Что-то не нашел как в этой livemap отрепортить, что просто неправильный маршрут строит. Для редактирования пишет, что нужен уровень 2, а у меня уровень 1. Может кто-то сможет помочь? Не хочет вести в поворот с Бажана к домам на Драгоманова. Проблема на скриншоте. Гугл карты - строят правильный маршрут - гугл-карты
Там немає ніяких фізичних обмежувачів? Типу, шлагбаума чи бетонних блоків і т.д.?
eastpak 03.07.2018 09:33 пишет: Что-то не нашел как в этой livemap отрепортить, что просто неправильный маршрут строит. Для редактирования пишет, что нужен уровень 2, а у меня уровень 1. Может кто-то сможет помочь? Не хочет вести в поворот с Бажана к домам на Драгоманова. Проблема на скриншоте. Гугл карты - строят правильный маршрут - гугл-карты
Там немає ніяких фізичних обмежувачів? Типу, шлагбаума чи бетонних блоків і т.д.?
Нет Это "огрызки" (затычки) из прошлого, которые сначала ставили не думая, а потом снимали не думая (т.е. не везде) Вообщем, Через два дня все будет ок