autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

погром лотків грузинів на ринку (17/23)

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Ruslan_W]
      30 мая 2018 в 12:57 Гілками

Ruslan_W 30.05.2018 11:33 пишет:

Подскажите люди добри, а хоть одного представителя от ударивших старика хоть немножко побили? Или только поломали взятый в аренду грузинами у рынка ларёк?




На гарячу руку багато дурні робиться, згоден. Результат бачите самі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
интуиция) **
11 лет, рядом с Киевом
Сообщения: 41593
С нами с 08.11.2008

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: orys]
      30 мая 2018 в 14:23 Гілками

В ответ на:

що тут теж поважають жінок і людей похилого віку



Извини, что? У нас в Украине?
Где то в фантазиях, может быть....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4301
С нами с 15.03.2010

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Мия]
      30 мая 2018 в 16:39 Гілками

Мия 30.05.2018 14:23 пишет:

В ответ на:

що тут теж поважають жінок і людей похилого віку



Извини, что? У нас в Украине?
Где то в фантазиях, может быть....




В метро сидя едут одни нимфетки и бабушки. Нимфетки при этом не рыпнутся, если заходит человек в возрасте, только кривизну губ изменяют на более напыщеную.

Ну есть конечно и варианты "спящих" парней. Но в основном их можно и "разбудить".

А вот нимфеток с айфонами как то не с руки сгонять взрослому дяде. Хоть и хочется спросить, чего в её возрасте так ножки у неё болят, что стоять не может.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4365
С нами с 14.01.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Wlodzimierz]
      30 мая 2018 в 17:59 Гілками

Wlodzimierz 30.05.2018 12:20 пишет:

базилио 30.05.2018 12:07 пишет:

Біда тільки що ні я, ні ти настільки не готовий взяти на себе цю відповідальність, а от люди зі зниженою соціальною відповідальністю, так би мовити, - готові.


Так виходить навпаки - ті, хто готові взяти на себе відповідальність і щось зробити, мають нормальний (або підвищений) рівень соціалної відповідальності (тобто відповідальності за соціум, за його майбутнє), а ті, хто не готовий і лише белькотить про монополію насильства у держави (або чекає на приліт мольфара на блакитому гвинтокрилі), от в них, як раз, низький рівень соціальної відповідальності.



Ага, надо белькотить о том, что права на насилие у всяких мутных пацанчиков. Буду ждать, когда будут проверять, какие книги у меня на полках.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: vit_lik]
      30 мая 2018 в 19:51 Гілками

В ответ на:

Тут согласен, нарисовать что врачи что следователи могут многое.




І що цікаво - діагноз "струс мозку" буде видан 100% законно. Ніякої фальсіфікації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: orys]
      30 мая 2018 в 19:56 Гілками

В ответ на:

Що за пару хвилин сталося, розповідати не буду, але закривавлені тіла цих туристів викинули на зупинці.




Ем, ну тобто з усіх, хто був в трамваї - доклепалися до двох туристів, побили їх, і тобі це зподобалося? ну, окей, тобі подобаються закони гір - але чим ти тоді видрізняєшься від дикунів, які хочуть по цім законам жити в Україні?

Мені чомусь більш подобається Відень, ніж Стамбул. А тобі, я так розумію, навпаки? Окей, маєш право, але тоді не треба цього "Україна - це Європа". Треба обирати - якщо Європа, то треба як в Видні, якщо Азія - як в Стамбулі.

Змінено Никитка (20:16 30/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 19:57 Гілками

В ответ на:

. Функція правосуддя і законності - одгна з ключових для суспільства, і якщо її не виконує держава - її будуть виконувати громадяни. Біда тільки що ні я, ні ти настільки не готовий взяти на себе цю відповідальність, а от люди зі зниженою соціальною відповідальністю, так би мовити, - готові.




Це неправда. Якщо б погромщики бажали законності - вони б йшли громити прокурорів та депутатів в першу чергу. Але ти здогадуєшся, чому вони цього не роблять.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 19:57 Гілками

В ответ на:

я правильно розумію -ти пропонуєш фальсифікувати медичний висновок і документацію?




Ні, я тебе запитав, на що потрібен скаржитися пацієнт, щоб лікар видав діагноз "струс мозку"?

В ответ на:

я відповів - твої випадки в даному випадку абсолютно безпідставні. Хочеш дізнатись про Християнство - почитай щось більше, ніж Біблія для дітей.




Я почитав Нагірну Проповідь. А також решту Нового Заповіта та Старий Заповіт. Та ще багато чого. Цього достатньо?

Чи Нагірна Проповідь - це "безпідставні випадки"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Wlodzimierz]
      30 мая 2018 в 20:00 Гілками

В ответ на:

Ні. Мені не до вподоби ані африканський клімат, ані мешканці Африки (хіба що, крім білих африканерів).





Але в інших местах усе дуже погано з будь яким насильством для захисту будь яких прав. Сорі, схоже, тебе треба шукати інший глобус.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Парад]
      30 мая 2018 в 20:02 Гілками

В ответ на:

Ага, надо белькотить о том, что права на насилие у всяких мутных пацанчиков. Буду ждать, когда будут проверять, какие книги у меня на полках.





Та ладно, не тре лякати - хто буде книги перевіряти? Ось якщо ти не так одягнений, не за те на мітинг вийшов, або просто грошей треба - тоді можна люлей виписати. А книги - це дуже складно.

Змінено Никитка (20:13 30/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Никитка]
      30 мая 2018 в 20:47 Гілками

В ответ на:

Ще раз питаю - як зробити діагноз "струс головного мозку" та цілком законно оформити лікарняний на 21 день - тебе не треба розказувати? Сам знаєш, на що потрібно пацієнту скаржитися? А якщо для носа потрібна пластична операція - то це вже ВАЖКІ тілесні.




В ответ на:

Ні, я тебе запитав, на що потрібен скаржитися пацієнт, щоб лікар видав діагноз "струс мозку"?




На 21 день? При струсі головного мозку? І на що? Розкажи. А потім обгрунтуй, що ці скарги відносяться до "струсу головного мозку" .
Бо як показала практика з моїм товаришем - там гіпс був 1,5 міс і скарги були не ефемерні- це зовсім не так просто.
А я послухаю. (Не кажучи про те, що в такому разі можливо якщо не лікарю, то пацієнту прийдеться вдатись до магніфікації).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Никитка]
      30 мая 2018 в 20:54 Гілками

В ответ на:

Я почитав Нагірну Проповідь. А також решту Нового Заповіта та Старий Заповіт. Та ще багато чого. Цього достатньо?

Чи Нагірна Проповідь - це "безпідставні випадки"?



а я прочитав книжку з астрономії, тепер я астроном?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Никитка]
      30 мая 2018 в 20:57 Гілками

Никитка 30.05.2018 19:57 пишет:

В ответ на:

..




Це неправда. Якщо б погромщики бажали законності - вони б йшли громити прокурорів та депутатів в першу чергу. Але ти здогадуєшся, чому вони цього не роблять.



вони жадали справедливості, якою вона є у їх уявленні. А оскільки навряд чи вони колись слухали лекції Парада і ком., то зробили це на власний розсуд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
50 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 8867
С нами с 04.01.2006

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Ruslan_W]
      30 мая 2018 в 20:58 Гілками

Ruslan_W 30.05.2018 16:39 пишет:

В метро сидя едут одни нимфетки и бабушки. Нимфетки при этом не рыпнутся, если заходит человек в возрасте, только кривизну губ изменяют на более напыщеную.

Ну есть конечно и варианты "спящих" парней. Но в основном их можно и "разбудить".


"Человек в возрасте": речь об инвалидах?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4365
С нами с 14.01.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 21:35 Гілками

базилио 30.05.2018 20:57 пишет:

Никитка 30.05.2018 19:57 пишет:

В ответ на:

..




Це неправда. Якщо б погромщики бажали законності - вони б йшли громити прокурорів та депутатів в першу чергу. Але ти здогадуєшся, чому вони цього не роблять.



вони жадали справедливості, якою вона є у їх уявленні. А оскільки навряд чи вони колись слухали лекції Парада і ком., то зробили це на власний розсуд.



А мне не интересны люмпены. Мне интересно, почему на автофоруме, где в основном средний класс, оправдывают действия люмпенов. Реально не ощущают опасности этих пацанчиков? Может почитаете историю Италии начала 1920-х годов?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 21:44 Гілками

В ответ на:

а я прочитав книжку з астрономії, тепер я астроном?




Я не знаю, чи ти є астрономом, але я сподіваюсь, ти знаєш, що Земля не є плоскою?

А я знаю, що казав Ісус в Нагірній Проповіді.


Ви чули, що сказано: Око за око, і зуб за зуба.
А Я вам кажу не противитись злому. І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, підстав йому й другу.

...

Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога.
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує…



Ти хочеш сказати, що ці заповіти християнам виконувати необов'язково? Що їм треба практикувати "око за око"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: Парад]
      30 мая 2018 в 21:46 Гілками

от тому, що вам люмпени не цікаві, а ними цікавляться інші- і можлива дана ситуація. Це легко керована і досить масова спільнота, з бідною уявою, якій в житті потрібні дуже прості рішення. І особи, зацікавлені в них - ці прості рішення їм видають.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 4365
С нами с 14.01.2012

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 21:48 Гілками

базилио 30.05.2018 21:46 пишет:

от тому, що вам люмпени не цікаві, а ними цікавляться інші- і можлива дана ситуація. Це легко керована і досить масова спільнота, з бідною уявою, якій в житті потрібні дуже прості рішення. І особи, зацікавлені в них - ці прості рішення їм видають.



да фиг с ними, почему их тут оправдывают?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 21:48 Гілками

В ответ на:

На 21 день? При струсі головного мозку? І на що? Розкажи. А потім обгрунтуй, що ці скарги відносяться до "струсу головного мозку" .





Нудить, головні боли, тремор при пальце-носовой пробі - і вася-кіт. Пару тижнів прокапатися, тиждень дома побути, уникаючи праці - ось вже 21 день лікарняного.

Так, це звучить для незвичній людини дико - але перелом, який не веде до втрати працездатності є "легкими", а струс - це вже запросто "середні". А перелом носа, для якого потрібна пластика - це вже "тяжкі", хоча там той операції на півгодини, якщо вчасно зробити.

Не дарма вчать "по лицу не бить!"

Змінено Никитка (21:50 30/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: погром лотків грузинів на ринку [Re: базилио]
      30 мая 2018 в 21:50 Гілками

В ответ на:


от тому, що вам люмпени не цікаві, а ними цікавляться інші- і можлива дана ситуація.




вам чи НАМ? ти сам цікавишся люмпенами?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13586

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія