autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Выбор холодильника (4/6)

продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      18 июня 2023 в 11:14 Гілками

Allodin 17.06.2023 14:49 пишет:

Щє зверни увагу на потужність по холоду.
Бо в мене батьки взяли на дачу, горєньє, з потужністю заморожування 4кг/добу . Це нікуди не придатне рішення, добре що свій старий холодос притягнув, там 18кг. Тому зберігаємо в обох, а заморожування тіко в потужному


Для дачі для заморозки мабуть краще морозільна камера аніж холодильник

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шкодоволгный Вазотавр *
53 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 19467
С нами с 06.07.2001

Re: Выбор холодильника [Re: egorka]
      18 июня 2023 в 11:19 Гілками

egorka 18.06.2023 11:06 пишет:

Купив такий Холодильник INDESIT INFC8 TI21W



Он не плох... Но ми ним з часом незадоволені.
По перше система відведення конденсату вимагає чистки часто, инакше пріє задня стінка.
По друге - десь за півроку поламався пласик отієї потайручки відкривання верхнього відсіку.
По трете - дуже поганий ущільнювач не в плані що погано тримає, а в плані що закрив і одразу відкрити треба чимале сусилля ( тому мабуть і ручка репнула)

Як на мене ця лінійка корпусів в них невдала


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Выбор холодильника [Re: kkk_GAZ240]
      18 июня 2023 в 11:50 Гілками

kkk_GAZ240 18.06.2023 11:19 пишет:

egorka 18.06.2023 11:06 пишет:

Купив такий Холодильник INDESIT INFC8 TI21W



Он не плох... Но ми ним з часом незадоволені.
По перше система відведення конденсату вимагає чистки часто, инакше пріє задня стінка.
По друге - десь за півроку поламався пласик отієї потайручки відкривання верхнього відсіку.
По трете - дуже поганий ущільнювач не в плані що погано тримає, а в плані що закрив і одразу відкрити треба чимале сусилля ( тому мабуть і ручка репнула)

Як на мене ця лінійка корпусів в них невдала


. Побачимо потім що і як.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Выбор холодильника [Re: kkk_GAZ240]
      18 июня 2023 в 19:48 Гілками

kkk_GAZ240 18.06.2023 09:54 пишет:

juiT 17.06.2023 22:55 пишет:

Allodin 17.06.2023 14:49 пишет:

з потужністю заморожування 4кг/добу . Це нікуди не придатне рішення



Я вибачаюсь, а навіщо 18 кг на добу? Тут 4 кг я хз що морозити.
Можу перекласти, от легковушка не годиться, 4 людей перевозить, інша справа Ікарус.



Как для свежих овощей и фруктов на зиму - очень имеет значение.


Та ну, в чем это значение выражается? Зачем ягодам быть замороженными до 18 прям за сутки? У нас на даче отакая морозильная камера уже с десяток лет, забитая ягодой всяческой постоянно и прочими ягодными полуфабрикатами, аж 7кг/сутки морозит. Вообще даже не задумывался ни разу о ее производительности, положил и все.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Выбор холодильника [Re: kkk_GAZ240]
      19 июня 2023 в 00:13 Гілками

kkk_GAZ240 18.06.2023 11:19 пишет:


По трете - дуже поганий ущільнювач не в плані що погано тримає, а в плані що закрив і одразу відкрити треба чимале сусилля ( тому мабуть і ручка репнула)




До чого тут ущільнювач? Якщо працють закони фізики.
Це у всіх так. (можливо в деяких не так)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Выбор холодильника [Re: kkk_GAZ240]
      19 июня 2023 в 00:14 Гілками

kkk_GAZ240 18.06.2023 09:54 пишет:


Как для свежих овощей и фруктов на зиму - очень имеет значение.



Значення має розмір морозильної камери, а не її продуктивність.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
57 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 3236
С нами с 29.03.2009

Re: Выбор холодильника [Re: juiT]
      19 июня 2023 в 08:03 Гілками

Ущільнювач просто по різному магнититься. Наприклад у моєму холодильнику Хітачі вважаю що більш якісний ущільнювач ніж в морозилці Індезіт. У Хітачі він більш широкий, складний, м'який та еластичний і холодильник відкривається і закривається легко, а ущільнювач прилипає добре. У Індезіта ущільнювач значно простіший і дубовіший, але й магніти сильніше, мабуть щоб оту дубовішість компенсувати. І дверки геть по різному відкриваються/закриваються. У одному просто легко прилипають, у другому хоч і без грюка, але таки з легким бадабумом. Теж і з відкриванням, у Хітачі майже без усіляких зусиль, а у Індезіта треба легким ривком відкривати, бо він без усіляких вагань готовий їхати куди ти його там тягнеш. З ручкою правда повезло, ту що там єне відламаєш. Якщо що, то Індезіт новіший, а площа/периметр дверок співставний. Може порівняння не зовсім коректне, бо там холодильник, а то морозилка і різні температури, і різні у рази ціні, але як є. Індезіт то мене взагалі привабив тільки ціною. Треба була морозилка і була дуже гарна ціна, то й усе що мені від нього треба було. До вибору Хітачі я значно прискіпливіше підходив і передивився перещупав передумав багатенько чого.
Ну а взагалі що від того що від того я отримав те що хотів, як на свої гроші, там дорожче, красивіше, технологічне, краще і зручніше, там дешево та сердито.

Змінено Yurii (08:59 19/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор холодильника [Re: juiT]
      19 июня 2023 в 19:13 Гілками

juiT 19.06.2023 00:14 пишет:

kkk_GAZ240 18.06.2023 09:54 пишет:


Как для свежих овощей и фруктов на зиму - очень имеет значение.



Значення має розмір морозильної камери, а не її продуктивність.


"Ви хотіли пожартувать, але у вас не вийшло" (С).
Так-так
саме тому намагаються робити шокове заморожування (шо б зробити максимально швидкий перехід вода-льод і продукт при розморожуванні втрачав якомога менше рідини)
Шо б те відерко вишень чи смородини - я б морозив 2 доби. А якщо в мене пара кущів смородини і нормальна вишня-
через день заїжджай на 45+км в один бік і підкладай.
Ну не треба воно тобі - нашо включати "зачєм оно нужно?"
я вже мовчу що компрессор буде мати ніякий запас по тепловій потужності, працювати без перестану і має досить непогані шанси в такому режимі піти трішки раніше.
бо оце "нашо нужно" - для пересування автівки в середньому потрібно 40-50кВт год, але щось я давно не пригадую, хто б хтів купити 0,6л двигун і постійно
ганяти його в червоній зоні. всі купують трішки інший варіант - більша потужність і їхати не у червоній зоні



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      19 июня 2023 в 20:38 Гілками

Allodin 19.06.2023 19:13 пишет:

juiT 19.06.2023 00:14 пишет:

kkk_GAZ240 18.06.2023 09:54 пишет:


Как для свежих овощей и фруктов на зиму - очень имеет значение.



Значення має розмір морозильної камери, а не її продуктивність.


"Ви хотіли пожартувать, але у вас не вийшло" (С).
Так-так
саме тому намагаються робити шокове заморожування (шо б зробити максимально швидкий перехід вода-льод і продукт при розморожуванні втрачав якомога менше рідини)
Шо б те відерко вишень чи смородини - я б морозив 2 доби. А якщо в мене пара кущів смородини і нормальна вишня-
через день заїжджай на 45+км в один бік і підкладай.
Ну не треба воно тобі - нашо включати "зачєм оно нужно?"
я вже мовчу що компрессор буде мати ніякий запас по тепловій потужності, працювати без перестану і має досить непогані шанси в такому режимі піти трішки раніше.
бо оце "нашо нужно" - для пересування автівки в середньому потрібно 40-50кВт год, але щось я давно не пригадую, хто б хтів купити 0,6л двигун і постійно
ганяти його в червоній зоні. всі купують трішки інший варіант - більша потужність і їхати не у червоній зоні




Сори, но разговоры о шоковой заморозке в контексте бытовых холодильников это ни о чем. Шоковая заморозка и бытовая морозильная камера вообще ничего общего не имеют, для шоковой заморозки необходимо очень быстрое переохлаждение, до нескольких часов максимум и для достижения этого там температуры совсем другие используются. Для примера, маленький шкафчик шоковой заморозки: "Быстрая заморозка (от +90 °С до -18°С). В камеру шкафа с помощью мощных вентиляторов подается охлажденный до - 40°С воздух и температура внутри продукта быстро снижается до -18°С. Благодаря такой интенсивной заморозке продукт замерзает мелкими кристаллами льда, в следствии чего...". Продуктивність при заморожуванні до -18°С, кг 11". И мощность его 1 кВт, когда в обычном холодильнике максимум ватт 100. Да, я понимаю, что там дельта температур другая совершенно, но суть именно во времени. В бытовом холодильнике который 18 кг/сутки, за пару часов "суперзаморозить" (если)получится максимум 1,5кг ягод, да и то я не уверен И это мы что-то там про "промышленные дачные объемы" говорим.

Змінено GreenMile (20:40 19/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      19 июня 2023 в 23:24 Гілками

Allodin 19.06.2023 19:13 пишет:


Ну не треба воно тобі - нашо включати "зачєм оно нужно?"




Що? Ти читась навчись. Включили, як "можна жити" без заморозки на 18 кг доба.
Покажи мені холодильник за 12 тис із шоковою заморозкою на відро вишень.
Ну щоб тіпа, я лох, а ти крутий чувак.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор холодильника [Re: GreenMile]
      19 июня 2023 в 23:30 Гілками

То ти не вмієш готувати
Спочатку ставиш на найнижчу температуру (це зазвичай -28), десь за 3-5 годин до закидання свіжих продуктів -
вмикаєш "супєрзаморозку", і матимеш усередині 30-50 кг продуктів температурою -30-32 (єслі шо - і пляшки з водою підійдуть, якщо порожньо).
І пофіг на те відро вишень.
Яке бажано попередньо в холодильні камері потримати, що б вони низьку температуру мали.
У такому середовищі все нормально мона заморозити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      20 июня 2023 в 00:06 Гілками

Allodin 19.06.2023 23:30 пишет:

То ти не вмієш готувати
Спочатку ставиш на найнижчу температуру (це зазвичай -28), десь за 3-5 годин до закидання свіжих продуктів -
вмикаєш "супєрзаморозку", і матимеш усередині 30-50 кг продуктів температурою -30-32 (єслі шо - і пляшки з водою підійдуть, якщо порожньо).
І пофіг на те відро вишень.
Яке бажано попередньо в холодильні камері потримати, що б вони низьку температуру мали.
У такому середовищі все нормально мона заморозити



Ты что-то не то рассказываешь. Покажи мне модель бытового холодильника, который может заморозить до -32. Какие -28, о чем ты? У меня есть эта функция в двухкомпрессорнике, вся ее разница в том что компрессор морозилки маслает практически без остановки, температуры ниже -18 там не бывает, ну до -20 может быть в процессе.
Ну и еще нюанс, твоя схема ничего не даст просто потому, что в пустой морозилке ты холода не накопишь, аккумуляторов холода нету. Ну и да, раз в 5 часов бегать подмораживать продукты - это конечно сильно, зато с полной уверенностью, что ты получил что-то лучше, чем просто загрузил-забыл


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор холодильника [Re: juiT]
      20 июня 2023 в 00:41 Гілками

Блін, були люди як люди., а стали...
ти тролиш на рівному місці. Ніколи не повірю, що технічно досвідчена людина не розуміється на потужності по теплу,
макс потужності і мін температурі. І ті 4кг- тіпа паспортний розхід автівки.
Так от в тому холодосі (теплова машина=компресорі +конленсатор+ випаровувач) теплова потужність ніякова.
Це тіпа гріти гарно термоізольоване приміщєння на 35-50м3 обігрівачем в 100вт при температурі-20 ззовні
Щє раз повторюю - вкидаєш ведро вишні - і 2 доби той морозильник молотить не вщухаючи. Яка там якість заморозки буде? Чи мороженку домашню зробити.
Я вже мовчу, що в 30+ (а холодос SN -аж до 32 по цельсію).він вступу не потягне утримувати температурний режим всередині. Ну або ти його відкриватимеш раз на добу

Скіко відер дає нормальна вишня, абрикоси, слива чи пару кущів смородини -ти в курсі?
Я також не зовсім звичайний варіант, бо років 10 дітям компот весь рік 2на тиждень готували з заморожених фруктів(десь200літрів на рік)
Але 4кг - це навіть нормально горілку і пару пив/вин не охолодить, особливо влітку. Я запропонував звернути увагу, бо маю негативний досвід. Ти розвів кіпіш шо воно не треба. Ні цьому і закінчимо,дорослі люди


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор холодильника [Re: GreenMile]
      20 июня 2023 в 01:00 Гілками

Не хочу засмучувати, але -18 було на 3 з 5 ділень в найтеплішому місці(нижня пока). В районі випаровувача(верхняя)-24.
Довідник для компресорів, наприклад данфос, на R600 пошукати? Якщо не помиляюсь - то там все до -35 розмальовано, років 10 тому дивився, і мін температура як раз і була -32.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      20 июня 2023 в 01:22 Гілками

Allodin 20.06.2023 00:41 пишет:


ти тролиш на рівному місці.



Так яку модель холодильника придбати за 15-20 тис з 18кг заморозки?
Бажано без 100500 слів. Коротко і лаконічно.
Просто мені також потрібно обновити.

Мені не так заморозка важлива, як два відділення для продуктів у нульовій зоні. А майже у всіх один здоровенний бокс.
Про розбірну полчику для 3л банки, я даже згадувати не буду.

Змінено juiT (01:26 20/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12667
С нами с 17.02.2009

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      20 июня 2023 в 09:17 Гілками

Allodin 20.06.2023 01:00 пишет:

Не хочу засмучувати, але -18 було на 3 з 5 ділень в найтеплішому місці(нижня пока). В районі випаровувача(верхняя)-24.
Довідник для компресорів, наприклад данфос, на R600 пошукати? Якщо не помиляюсь - то там все до -35 розмальовано, років 10 тому дивився, і мін температура як раз і була -32.


Это походу только твой конкретный холодильник так делает У тестя с тещей двухстворчатый либхер вроде (морозильная камера на всю левую дверцу) с электронным табло, никогда не было там ниже -19. Ну и опять же, температура трубки и температура продукта в самой камере - немного не оно и тоже. Ладно, это бессмысленный спор, имея на даче и морозильные камеры и холодильники я не вижу разницы в замороженных ягодах вообще

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор холодильника [Re: juiT]
      20 июня 2023 в 15:44 Гілками

старий холодос - зануська 24/11Go manual, куплений у далекому 2002 за 432 доляри. От там - чесні 2 компресори, і продуктивність 18кг/добу, але - клас В
Замінив наприкінці 2020, бо став замалий.
Батьки собі взяли на дачу отке Горєньє RK6201, і це п...ц, бо в жару при готуванні їжі на дачі - його хоч бери і не відкривай взагалі- бо зовсім відсутній хоча б який запас по потужності, за ніяку заморозку вже казав.
З урахуванням того, що я поміняв старий холодос на бош з величезними зонами свіжості і нульовками KGN56 ( І не тіко я ) - взяв би бош з цієї ж лінійки (інтегровані ручки і великі зони) тіко менше - KGN36.

Змінено Allodin (15:58 20/06/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Выбор холодильника [Re: GreenMile]
      20 июня 2023 в 15:51 Гілками

Чисто раді поржать - всунь термометр вуличний на нижню і верхню полиці. З ноуфростом воно набагато менша різниця, але все одно - чим далі
від "джерела холода" (зовсім не фізичне пояснення ) - температура збільшується.
В мене старий холодос не ноуфрост, і тому -18 там береться виключно по найтеплішому місцю в ХК (нижня полиця), конеднсатор,
а на верхній полиці - мінус 24.. P.S. таким років 15 тому страждав, ща-пофіг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24280
С нами с 31.10.2014

Re: Выбор холодильника [Re: GreenMile]
      20 июня 2023 в 17:53 Гілками

GreenMile 20.06.2023 09:17 пишет:

Allodin 20.06.2023 01:00 пишет:

Не хочу засмучувати, але -18 було на 3 з 5 ділень в найтеплішому місці(нижня пока). В районі випаровувача(верхняя)-24.
Довідник для компресорів, наприклад данфос, на R600 пошукати? Якщо не помиляюсь - то там все до -35 розмальовано, років 10 тому дивився, і мін температура як раз і була -32.


Это походу только твой конкретный холодильник так делает У тестя с тещей двухстворчатый либхер вроде (морозильная камера на всю левую дверцу) с электронным табло, никогда не было там ниже -19. Ну и опять же, температура трубки и температура продукта в самой камере - немного не оно и тоже. Ладно, это бессмысленный спор, имея на даче и морозильные камеры и холодильники я не вижу разницы в замороженных ягодах вообще




У мене також Лібхер, але звичайного компонування. Так там можна на електронному табло виставити -24 і так і буде десь. Нижче не виставляється. А щодо потужності заморожування - а що це таке і навіщо воно. Взяв щось, закинув у морозилку і не заглядаєш туди тиждень чи два (у мене так виходить). Тому як там воно морозиться мене не цікавить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
40 лет (15 лет за рулем), Киев
Сообщения: 27677
С нами с 24.10.2008

Re: Выбор холодильника [Re: Allodin]
      22 июня 2023 в 01:14 Гілками

Allodin 20.06.2023 15:44 пишет:

взяв би бош з цієї ж лінійки (інтегровані ручки і великі зони) тіко менше - KGN36.



Данке шон за модель. Але не впевнений, що готов жертвувати однією полицею заради бокса. Потрібно подумати.
В мене Лібхер з 2008 року +-.
Стоїть на 3, яка температура, в загалі не цікавить. За цей час нічого не скисло і нічого не зіпсувалось.
Якщо риба чи м'ясо свіже, ложу в нижній бокс, овочі/фрукти там же зберігаються довго.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 52 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7954

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія