autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 (6/7)

MPX
member ***
Сообщения: 101
С нами с 06.05.2004

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: добрый Tiger]
      11 июня 2018 в 12:30 Гілками

І я відпишу перші враження.
Акційна 2017 р.в., дизель 1.6, варіатор, макс. комплектація (Tekna)

Мінуси:
- Передні сидіння з електрорегулюванням, але без пам'яті. WTF?
- Не регулюється висота "подушечки" поясничного підпору (мені висота підійшла)
- Немає датчика низького рівня рідини омивача
- Шумоізоляція терпима, але вище холостих відчутно чути двигун - і в цьому головна проблема. Кожному потрібно визначити персонально для себе чи підходить йому.
- Древня навігація (мої карти 2015 року) і архаїчна голова. Візуальна якість картинки кругових камер не дуже якісна, але я зловив себе на тому, що це чисто естетична річ - для об’їзду перешкод картинка цілком достатня, я ж не фільм знімаю, а ще камери мають чудову світлочутливість - в темному паркінгу без світла і з вимкненими фарами видно як вдень. Не зрозумів, чи можна зробити так, щоб при початку руху вперед автоматично вмикалась передня камера – теж поки мінус. Nissan Connect це примітивно реалізовані Фейсбук і Твіттер на екрані навігації, які живляться інтернетом з мобільного і все! Для 2017 року це фейл.
- Інтеграція центрального екрану панелі приладів. Так, він виводить радіостанції, Bluetooth трек, підказки навігації, має доволі приємну графіку і різні еконо-фішки, але в нього свої, окремі від голови налаштування. І наприклад, голова українізована, а в списку мов для дисплея української мови немає. Налаштування в кількох різних місцях - чисто азіатський підхід.
- Я ніколи не зрозумію, чому автомобіль не оснащений датчиком присутності переднього пасажира. Вже не кажу про задніх, але хоча б переднього можна попереджати про пасок безпеки?
- Немає пневмоупорів капота. “Палка” кріпиться зсередини самого капоту і може сильно нагрітись від двигуна.
- Дорожні знаки камерою зчитуються не завжди, я б на це не розраховував.
- Автомат включення дальнього світла надто вже обережний (хоча зараз згадав, що в налаштуваннях є регулювання чутливості перемикання фар – але не впевнений, це стосується дальнього чи все-таки ближнього світла?)
- на жаль, в панорами рухомою є тільки передня частина, задня статична, тож після футболу з задніх сидінь стати в повний ріст з прапором не вийде

Не мінуси і не плюси
* "Bose, 8 динаміків, цифровий підсилювач" - грають цілком нормально як для штатної акустики народної марки, але від цієї стрічки в прайсі чекаєш чогось більшого. З налаштувань звуку знайшов тільки регулювання високих і низьких частот. В принципі як для автомобіля звук влаштовує.

Плюси
+ Дивно, але сидіння мені сподобались, в перший же день зі своєю проблемною спиною комфортно проїхав 600 км і по трасі, і містами, і грунтовкою.
+ Не зважаючи на походження автомобіля, заливочна горловина з правильної сторони, ніби дрібниця а на моєму Hyundai дратує.
+ Блутус-телефонія працює добре, як і A2DP-програвання музики. Правда, не показує обкладинки.
+ Економічний. По трасі з кондиціонером, активними обгонами і цільовою швидкістю 150 км\г вийшло 7 л солярки.
+ Дизель Євро-6 – є надія ще встигнути покататись європейськими містами.
+ Full-LED фари (не матричні, просто поворотні) світять дуже достойно!
+ Системи, крім читання знаків (попередження зіткнення, контролі сліпих зон, рядності, перехресного руху) працюють без зауважень.
+ автомат двірників працює бездоганно, настільки близько до моїх вподобань (вибір швидкості, одиночних змахів саме в потрібний момент)
+ є підігрів керма і задніх сидінь – поки що нічого не можу про них розказати

Не знаю чим пояснити, брав авто на тест-драйв в двох різних салонах (на кільцевій і голосієво) і динаміка обох автомобілів мені категорично не сподобалась. Кілька днів сумнівався, але все ж інші переваги перемогли - машину оплатив, а коли забирав – мій автомобіль їхав зовсім інакше ніж тест-драйвові, динаміка для міста і спокійної траси виявилась цілком достатньою! Можливо, справа в пальному або адаптації варіатора. Або скоро мій стане теж овочем – не знаю, але поки що приємно здивований!

Про свої критерії вибору автомобіля писав у сусідній темі, Ніссан виявився відчутно дешевшим за будь-який аналог і на даний момент просто безальтернативний. Хотілось Кодіак, але з набором додаткового обладнання Tekna (з обов'язковими додатковими задніми подушками безпеки, парктроніками, без навігації, але з кращим за неї міррор-лінком, без системи контролю рядності, меншими 17" колісними дисками) і базовим двигуном 1.4 машина щойно відконфігурувалась мені в 1,119,130 грн (+28.5%), та й чекати його прийшлось би місяцями, а тут - 4 дні.
В цілому покупкою поки що дуже задоволений.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
MPX
member ***
Сообщения: 101
С нами с 06.05.2004

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: MPX]
      11 июня 2018 в 12:44 Гілками

Продовжу.
Пробіг мізерний, за тисячу км. Поки що нічого не заскрипіло
Дуже задоволений як автомобіль йде, і по трасі і по не найкращої якості міських дорогах. Просторий, комфортний. Задні сидіння регулюються і поздовжньо і нахилом спинки. Зручні великі дзеркала.
Це не VW звичайно, і це добре видно в деталях. Авторежим склопідйомника тільки для водія, заглушка в кермовій колонці, де в базовій комплектації замок запалювання, не можна віддалено закрити вікна з ключа, затемнюється лише салонне дзеркало і т.п. Але і ціна відрізняється надто сильно, кожен для себе вирішить і проголосує гаманцем.
Продовжую спостереження

Змінено MPX (12:44 11/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: MPX]
      11 июня 2018 в 13:22 Гілками

MPX 11.06.2018 12:30 пишет:


- Шумоізоляція терпима, але вище холостих відчутно чути двигун - і в цьому головна проблема. Кожному потрібно визначити персонально для себе чи підходить йому.



Нисколько не сомневаюсь, что за свои деньги вполне приличный авто. Но если движок слышно на оборотах выше холостых, значит шумка таки дерьмо. Я за то, чтобы называть вещи своими именами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: MPX]
      11 июня 2018 в 13:26 Гілками

"тупизна" езды - это от адаптивного вариатора - иногда эта самая "адаптивность" в тему, иногда раздражает
а по всему остальному - я так понял это еще дорестайл? (т.е. фактически 14 года вся начинка)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2513
С нами с 05.04.2003

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: skov]
      11 июня 2018 в 13:27 Гілками

skov 11.06.2018 13:22 пишет:

Но если движок слышно на оборотах выше холостых, значит шумка таки дерьмо. Я за то, чтобы называть вещи своими именами.



На бензине не слышно. Зато слышно хорошо шум от колес когда по трассе едешь 120-130 на стоковом гудире.

Змінено Olympic (13:28 11/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: добрый Tiger]
      11 июня 2018 в 13:33 Гілками

В хорошей шумке тоже есть минус. Как-то на не ровной дороге раздражал один сверчок. Не мог понять откуда идет звук. Оказалось, что шум идет из очечника и его издают расшатанные носоупоры в солнцезащитных очках

Змінено Falwar (13:39 11/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: Falwar]
      11 июня 2018 в 14:44 Гілками

Falwar 11.06.2018 13:33 пишет:

Оказалось, что шум идет из очечника и его издают расшатанные носоупоры в солнцезащитных очках



Проблема с шумящей мелочевкой в бардачках или нишах решается намного проще (и кардинальнее), чем проблема с паршивой шумоизоляцией.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
MPX
member ***
Сообщения: 101
С нами с 06.05.2004

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: Disnake]
      11 июня 2018 в 15:15 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Disnake 11.06.2018 13:26 пишет:

а по всему остальному - я так понял это еще дорестайл? (т.е. фактически 14 года вся начинка)




Ні, це рестайл.
Ось такий:

Ні, це рестайл.Ось такий:


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 8482
С нами с 24.11.2008

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: MPX]
      11 июня 2018 в 15:30 Гілками

Да, кстати, это первая моя машина где нет датчика уровня омывайки. Оказалось, что без него очень неудобно.
Почему то в топе нет датчиков парковки, хотя они есть даже в базе.

Проблема которая у меня возникла - это то, что Трейд оказался на голову ниже чем Санта, хотя я думал, что будет наоборот.

Посмотрим как ходить будет)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
MPX
member ***
Сообщения: 101
С нами с 06.05.2004

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: skov]
      11 июня 2018 в 15:31 Гілками

skov 11.06.2018 13:22 пишет:

если движок слышно на оборотах выше холостых, значит шумка таки дерьмо. Я за то, чтобы называть вещи своими именами.




Ваш двигун теж чутно при акселерації вище холостих (я правильно розумію, у вас 3.0TDI і Туарег попереднього покоління?), тільки значно менше
У нас тут немає власників Бентлі Бентайга? давайте запросимо їх у цю тему прокоментувати шумку Х-Трейла


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Михалыч **
Киев
Сообщения: 9231
С нами с 29.01.2004

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: Crowbar]
      11 сентября 2018 в 14:27 Гілками

Crowbar 10.06.2018 20:40 пишет:


5. Реношный двигатель - это может быть не только плюс, но и минус. На 500 км загорелся чек энджин,




он мерсовкий от рождения и двухлитровый с насос-форсунками, заменой коленвала сделали из него 1,6. Рено помогало, да...
в 17-м году была партия с бракованными лямбдами, всем поменяли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: MPX]
      11 сентября 2018 в 14:40 Гілками

MPX 11.06.2018 15:31 пишет:

skov 11.06.2018 13:22 пишет:

если движок слышно на оборотах выше холостых, значит шумка таки дерьмо. Я за то, чтобы называть вещи своими именами.




Ваш двигун теж чутно при акселерації вище холостих (я правильно розумію, у вас 3.0TDI і Туарег попереднього покоління?), тільки значно менше
У нас тут немає власників Бентлі Бентайга? давайте запросимо їх у цю тему прокоментувати шумку Х-Трейла




до Фєтуса і Бентлі приїзжають на шумку, значить там теж не все ідеально, куди там ширпотребному Туарегу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: добрый Tiger]
      11 сентября 2018 в 14:46 Гілками

добрый Tiger 11.06.2018 15:30 пишет:

Да, кстати, это первая моя машина где нет датчика уровня омывайки. Оказалось, что без него очень неудобно.


Мені не так давно в якійсь навколофранцузькій дискусії, по-моєму, якісь камради доказували, що датчик омивайки непотрібний
А мені без нього в умовах українських реалій капець як некомфортно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: Ganni]
      11 сентября 2018 в 14:47 Гілками

Ganni 11.09.2018 14:46 пишет:

добрый Tiger 11.06.2018 15:30 пишет:

Да, кстати, это первая моя машина где нет датчика уровня омывайки. Оказалось, что без него очень неудобно.


Мені не так давно в якійсь навколофранцузькій дискусії, по-моєму, якісь камради доказували, що датчик омивайки непотрібний
А мені без нього в умовах українських реалій капець як некомфортно




то у вас мабуть бачки маленькі

Хоча так, датчик зручний


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4833
С нами с 13.08.2013

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: Ganni]
      11 сентября 2018 в 15:27 Гілками

Ganni 11.09.2018 14:46 пишет:

добрый Tiger 11.06.2018 15:30 пишет:

Да, кстати, это первая моя машина где нет датчика уровня омывайки. Оказалось, что без него очень неудобно.


Мені не так давно в якійсь навколофранцузькій дискусії, по-моєму, якісь камради доказували, що датчик омивайки непотрібний
А мені без нього в умовах українських реалій капець як некомфортно



Без него можно спокойно жить и в Киевский реалиях. Я после зимы только раз долил воды в бачок. Ориентируюсь по омывателям фар, когда вода заканчивается они перестают брызгать, но для лобового воды еще достаточно остается (на пару дней смело хватает). Я хоть и езжу каждый день, но дворники в сухую погоду практически не включаю, а в дождь омывайка не нужна. Хотя доводилось ездить с людьми, которые каждую пылинку пытаются смыть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: R.Karp]
      11 сентября 2018 в 15:32 Гілками

R.Karp 11.09.2018 15:27 пишет:

Ganni 11.09.2018 14:46 пишет:

добрый Tiger 11.06.2018 15:30 пишет:

Да, кстати, это первая моя машина где нет датчика уровня омывайки. Оказалось, что без него очень неудобно.


Мені не так давно в якійсь навколофранцузькій дискусії, по-моєму, якісь камради доказували, що датчик омивайки непотрібний
А мені без нього в умовах українських реалій капець як некомфортно



Без него можно спокойно жить и в Киевский реалиях. Я после зимы только раз долил воды в бачок. Ориентируюсь по омывателям фар, когда вода заканчивается они перестают брызгать, но для лобового воды еще достаточно остается (на пару дней смело хватает). Я хоть и езжу каждый день, но дворники в сухую погоду практически не включаю, а в дождь омывайка не нужна. Хотя доводилось ездить с людьми, которые каждую пылинку пытаются смыть.



В якому районі Києва живеш?
на Оболоні та на Трої, де ночують мої машини, вранці треба мити вікна, бо пилюка/пісок.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4833
С нами с 13.08.2013

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: Sergu44o]
      11 сентября 2018 в 15:47 Гілками

Харьковский, Печерск. Налет пыли по утрам бывает, но не до такого состояния, что бы прям мешало ехать и требовало срочно смыть. Иногда просто смахиваю пыль сухой дежурной тряпкой.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: R.Karp]
      11 сентября 2018 в 15:49 Гілками

R.Karp 11.09.2018 15:47 пишет:

Харьковский, Печерск. Налет пыли по утрам бывает, но не до такого состояния, что бы прям мешало ехать и требовало срочно смыть. Иногда просто смахиваю пыль сухой дежурной тряпкой.




Це мій батько так їздить, лобове вже таке, що майже не видно нічого, але не ввімкне зайвий раз двірники

Але то таке, особисті таракани кожного


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3150
С нами с 15.03.2013

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: R.Karp]
      11 сентября 2018 в 16:27 Гілками

R.Karp 11.09.2018 15:27 пишет:


Без него можно спокойно жить и в Киевский реалиях. Я после зимы только раз долил воды в бачок. Ориентируюсь по омывателям фар, когда вода заканчивается они перестают брызгать, но для лобового воды еще достаточно остается (на пару дней смело хватает). Я хоть и езжу каждый день, но дворники в сухую погоду практически не включаю, а в дождь омывайка не нужна. Хотя доводилось ездить с людьми, которые каждую пылинку пытаются смыть.



Можна. Як і без імпульсниих склопідйомників. Але з нимм реально зручніше, як і з датчиком Якщо що - датчика не маю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 528
С нами с 26.04.2010

Re: X-Trail 1.6 dci FL vs Toyota Rav4 [Re: добрый Tiger]
      17 сентября 2018 в 19:32 Гілками

добрый Tiger 11.06.2018 15:30 пишет:

...Трейд ...
Посмотрим как ходить будет)...



И как "ходит" ?
Вариатор жив?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
9 користувачів і 133 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 47762

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія