autoua
×
Autoua.netФорумПивна в шинку

Душа не принимает! (5/5)

24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Душа не принимает - голосовалка [Re: harald67]
      28 мая 2018 в 02:21 Гілками

harald67 18.05.2018 15:44 пишет:

Джипчер 18.05.2018 15:34 пишет:

harald67 18.05.2018 10:34 пишет:


В ответ на:

...





Невдала ідея - обрати тільки одне. Якщо, наприклад, я не п'ю все, що міцніше за 5 градусів і слабше за 40 градусі, то сюди відразу потрапить і вся слабоалкоголка, і вино і лікери (я ще й бірмікси не переношу, але вони слабші за 5 градусів). А обрати треба щось одне. Огиду може викликати багато напоїв, це ж не улюблений. Ну і де всякі чачі/граппи/ракії/слив'янки/кальвадоси/текіли... - тобто не настоянки, а міцні напої на базі не зернового спирту?
Може все ж таки дозволити голосувати більш як за один напій.



Ні, завжди щось одне - найгірше




Для того, щоб визначити найгірше, треба усе підряд регулярно "дегустувати". А якщо я вже років 20 пью віскі або пиво, коли ситуація безвихідна - горілку чи коньяк, інколи граппу - то як я можу сказати, що більш огидне для мене: вино/алкопос/бірмікс/лікер/..., якщо я їх пару десятирічч не куштував?



Гидування чимось з юності - найкращий показник непереносимості чогось...все вірно!

Але напої стають все більш різними, наприклад, на тижні скуштував...газовану горілку 38.5%, і не проблювався, не зовсім противний напій, хоч і були передостороги...але багатьох, мабуть, виверне

Змінено Джипчер (02:24 28/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 25518
С нами с 17.04.2003

Re: Душа не принимает - голосовалка [Re: Джипчер]
      28 мая 2018 в 20:06 Гілками

С газом по шарам должно быстрее шибануть. А шо это за водка такая - с газом?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Душа не принимает - голосовалка [Re: Джипчер]
      28 мая 2018 в 20:33 Гілками

Джипчер 28.05.2018 02:21 пишет:

наприклад, на тижні скуштував...газовану горілку 38.5%, і не проблювався, не зовсім противний напій, хоч і були передостороги...але багатьох, мабуть, виверне




Мені от цікаво, навіщо вдаватися до подібних експериментів над собою, тим більше у далеко не 20-и річному віці?
Для себе давно встановив правила - якщо просто поїсти і випити - ірландський віски, якщо посмакувати - сінгл молт скотч, під якусь вечерю чи футбол - 2 пляшки пива раз на місяць, якщо десь потрапив на урочистий захід, а там віски нема, або є, але гидотний, на кшталт бурбону - тоді коньяк або горілку. Якщо, як стало модно останнім часом у наших західних партнерів - фуршет і якесь гидотне вино до нього (французьке там, італійське або іспанське) - то виключно воду і кажу, що не вживаю алкоголь. Дуже рідко - якусь добре Відому екзотику на кшталт граппи, аквавіти, текіли, узи. І крапка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Душа не принимает - голосовалка [Re: Storag]
      28 мая 2018 в 22:53 Гілками

Storag 28.05.2018 20:06 пишет:

С газом по шарам должно быстрее шибануть. А шо это за водка такая - с газом?



Набрёл в "Дарах моря" на Павловской, отечественного производителя вроде, этикетку не додумался сфотать....38.5%, сам охрнел...но взял, пить можно понмногу...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 15223
С нами с 28.07.2008

Re: Душа не принимает - голосовалка [Re: harald67]
      28 мая 2018 в 22:56 Гілками

harald67 28.05.2018 20:33 пишет:

Джипчер 28.05.2018 02:21 пишет:

наприклад, на тижні скуштував...газовану горілку 38.5%, і не проблювався, не зовсім противний напій, хоч і були передостороги...але багатьох, мабуть, виверне




Мені от цікаво, навіщо вдаватися до подібних експериментів над собою, тим більше у далеко не 20-и річному віці?
Для себе давно встановив правила - якщо просто поїсти і випити - ірландський віски, якщо посмакувати - сінгл молт скотч, під якусь вечерю чи футбол - 2 пляшки пива раз на місяць, якщо десь потрапив на урочистий захід, а там віски нема, або є, але гидотний, на кшталт бурбону - тоді коньяк або горілку. Якщо, як стало модно останнім часом у наших західних партнерів - фуршет і якесь гидотне вино до нього (французьке там, італійське або іспанське) - то виключно воду і кажу, що не вживаю алкоголь. Дуже рідко - якусь добре Відому екзотику на кшталт граппи, аквавіти, текіли, узи. І крапка.



Ну, будемо вважати, що звичайне життя - не для мене, звичні смаки - теж...газована горілка - це диво під руками, яке тягне скуштувати неспокійним серцям...

Змінено Джипчер (22:58 28/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Душа не принимает - голосовалка [Re: Джипчер]
      29 мая 2018 в 09:16 Гілками

Джипчер 28.05.2018 22:56 пишет:


Ну, будемо вважати, що звичайне життя - не для мене, звичні смаки - теж...газована горілка - це диво під руками, яке тягне скуштувати неспокійним серцям...




Так ніхто ж не проти розмаїття. Просто що можна нового відчути у газованій горілці, коли цей напій ще у студентські роки було скуштовано за допомогою звичайної горілки і тоді ще популярних сифона для газованої води та балончика із вуглецевою кислотою до нього.
Є ж сила-силенна маловідомих або невідомих міцних алкогольних напоїв із більш менш пристойною репутацією. Якщо колись тягне на екзотику, то їх же можна купити і скуштувати без ризику для здоров'я. от якось закотилася до мене пляшка чілійського напою під назвою Pisco (я краще не буду наводити транслітерацію ). Виявилося - досить смачна граппа. І таких напоїв море. Нащо та газована горілка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Варшава
Сообщения: 3300
С нами с 05.02.2013

Re: Душа не принимает! [Re: harald67]
      14 июня 2018 в 12:45 Гілками

harald67 16.05.2018 14:13 пишет:

Yashka 16.05.2018 13:03 пишет:

Текила. Как эту мерзость вааще люди могут любить в упор не понимаю... Крепленые вина. Любые. И вообще фруктовоягодные продукты.




А чого так? Напій як напій. Ті, що у нас продають (соуза, ольмека) цілком можна пити. Особливо під рибні блюда. Головне, не вестися на усі оті танці із бубнами - сіль, лимон, ... От справжню, мексиканську, реально виготовлену із соку агави - таки да . Особливо, якщо у ній градусів 60.



Так т.е вот это все брехня? :
https://ru.wikipedia.org/wiki/Olmeca_(%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%B0)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПивна в шинку
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Sergu44o, Hrust 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 7303

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія