autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Ремонт стиральной машины

СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Ремонт стиральной машины
      4 июня 2018 в 20:49 Гілками

У нас есть спецы по ремонту?
Самсунг стал издавать устрашающие звуки. Вроде как затирает где-то что-то. Подшипник?
Кто у курсе? Или может есть контакты мастера?
Пожалуйста. А то жизни без стиралки нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
36 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 404
С нами с 17.04.2012

Re: Ремонт стиральной машины [Re: Миклован]
      4 июня 2018 в 21:53 Гілками

В личке

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3542
С нами с 16.08.2002

Re: Ремонт стиральной машины [Re: CyCaHiH]
      18 июня 2018 в 08:36 Гілками

чтобы не плодить темы
стиралка Candy на даче за Дымером
потекла. выкачивающий насос поменяли буквально год как. проблема в том что ближайший ремонтник в Вышгороде. только за приезд хочет 400 грн.
я бы ее в Киев привез но домой не хочу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3007
С нами с 13.03.2007

Re: Ремонт стиральной машины [Re: solo2]
      18 июня 2018 в 11:09 Гілками

solo2 18.06.2018 08:36 пишет:

чтобы не плодить темы
стиралка Candy на даче за Дымером
потекла. выкачивающий насос поменяли буквально год как. проблема в том что ближайший ремонтник в Вышгороде. только за приезд хочет 400 грн.
я бы ее в Киев привез но домой не хочу




Ремонтник в Киеве хочет столько же за выезд по Киеву и диагностику. Правда, приезжает довольно оперативно и не только в рабочее время.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: Ремонт стиральной машины [Re: solo2]
      18 июня 2018 в 12:13 Гілками

отремонтировал ТУТ
никаких условий мастер не ставил
суть проблемы уяснил по телефону
приехал, забрал, на следующий день привез поставил
все ОК


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Ремонт стиральной машины [Re: Миклован]
      17 июля 2022 в 16:20 Гілками

p.s. Щось з надійністю техніки не везе, тільки пилосос зробив, зломалася пральна машина.
Визначити точну модель машинки не можливо, з написів тільки "daewoo DC" і все. Так і користувався.
Її колись віддав сусід - згорів блок живлення контроллера, то я його роремонтував та блокування дверки зняв але довелося залишити на проводах, бо при вмиканні писало "LE"
Барабан обертається вісімкою, чипляє за бак. спочатку думав підшипник полетів, розібрав виявилося згнила трьохлапка що бак тримає, одна лапа навпіл. Ну що ж піду покищо в гараж заклепаю латкою. Але десь треба знайти заміну. Ще й бак кромкою прорізало наскрізь доведеться запаювати та клеїти герметиком, порвало резинку між баком та дверкою, тріснула петля дверки.

Змінено v0f41k (16:26 17/07/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
43 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 2018
С нами с 10.08.2008

Re: Ремонт стиральной машины [Re: v0f41k]
      17 июля 2022 в 19:49 Гілками

v0f41k 17.07.2022 16:20 пишет:

p.s. Щось з надійністю техніки не везе, тільки пилосос зробив, зломалася пральна машина.
Визначити точну модель машинки не можливо, з написів тільки "daewoo DC" і все. Так і користувався.
Її колись віддав сусід - згорів блок живлення контроллера, то я його роремонтував та блокування дверки зняв але довелося залишити на проводах, бо при вмиканні писало "LE"
Барабан обертається вісімкою, чипляє за бак. спочатку думав підшипник полетів, розібрав виявилося згнила трьохлапка що бак тримає, одна лапа навпіл. Ну що ж піду покищо в гараж заклепаю латкою. Але десь треба знайти заміну. Ще й бак кромкою прорізало наскрізь доведеться запаювати та клеїти герметиком, порвало резинку між баком та дверкою, тріснула петля дверки.



Таку машинку вже немає чого ремонтувати, вона якщо почала сипатись то треба щось рішати з нею, знаю проходили. Я в Киеві мої в селі сидять, машинка була стара накрилсь, шукав в Києві з поганими підшипніками, найшов за 800 грн. индезіт 2015 року. Підшипники сам замінив ще вийшло 500 грн. два підшипника, сальник і герметик, важко було бак розпиляти бо він суцільний, вал і крестовина були в хорошому стані, було чим занятися трохи відволікся від новин.

Змінено adam (19:50 17/07/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 875
С нами с 14.07.2009

Re: Ремонт стиральной машины [Re: Миклован]
      21 июля 2022 в 15:04 Гілками

нажаль "рішати" зараздорожче ніж купини іншу б/у на OLX. Приватні ремонтники за нову трилапку запросили 2500грн. І це без роботи та герметизації баку. Тому або клепати з лайна і палок, або купляти іншу.

Он я поїхав по об'яві віддам неробочу пральну машинку за самовивіз без фото. На місці виявилася LG 60x60, спустити самостійно без ліфту не можу - важка. Кажу хозяйці можна я бетонні противіси відкручу і по частинах винесу. Хозяйка чекає доставку нової машини. Зняв верхню кришку, а там півмашини треба розбирати щоб зняти противіс. Відкриваю люк зливної помпи щоб вилити воду перед відключенням - випадають іржаві монетки. Дверка не тримається - замок зламаний, якщо виносити весь час відкривається. Скотча з собою нема. Думаю поки буду тягнути по ступеньках розібью, краще зробити замок одразу. Побачив що в ній ковирявся якийсь дурень, поставив пружину і клєми замка на місце - вмикаю, машика працює. Зібрав, хозяйка передумала відмовилася від доставки і вирішила заплатити 200грн мені за "ремонт", а я знов без машинки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 74 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2607

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія