autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :)

DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :)
      21 июня 2018 в 11:30 Гілками

Ну от хай тема буде. Спочатку передісторія.
Минулого місяця поповнював карту і поруч стояла дівчина яка матюкалась з банком - банкомат гроші прийняв і на рахунок не зарахував, став "ой .. банкомат не працює"
А вчора така ж ситуація і в мене - прийняв трохи більше 15000 грн і .. "ой.. банкомат не працює".
Тему я б не створював, але відношення працівників до вирішення проблеми просто жесть.
Так як це було у відділенні - я підійшов до працівника і він сказав що підійде як звільниться. Знаю я їхнє підійде, за 15 хвилин так і не підійшов поки я телефонував на підтримку.
Загалом
- ваша заявка прийнята і буде оброблена до 4 липня.
- Круто! Добре що не останні гроші, а якби критично? Говорю - Ви взагалі в адекваті? Гроші взяли і повернути чи ні вирішимо до 4 липня?
- Ну це рідка ситуація...

Ну така процедура.
Ладно. Звоню зранку - що відбувається де мої гроші?
- а ще не було інкасації того банкомату. В нас є графік ми ж не можемо його міняти.
Без коментарів. Хай мають значить відгуки. Заходжу на мінфін, а виявляється там вже це не вперше! От така рідка ситуація що вже і відгуків купа є.

Що сталось з Авалем за останній рік я вже й не знаю. Але явно нічого хорошого
Не буду писати про яку послугу, але і з транзакціями в сусідній темі в них теж не все добре.

Вибачайте якщо трохи сумбурно. Але про всяк випадок - поповнюйте меншими сумами.

Змінено DRB (15:07 21/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6666
С нами с 28.09.2003

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      21 июня 2018 в 15:21 Гілками

DRB 21.06.2018 11:30 пишет:

Ну от хай тема буде. Спочатку передісторія.
Минулого місяця поповнював карту і поруч стояла дівчина яка матюкалась з банком - банкомат гроші прийняв і на рахунок не зарахував, став "ой .. банкомат не працює"
А вчора така ж ситуація і в мене - прийняв трохи більше 15000 грн і .. "ой.. банкомат не працює".
Тему я б не створював, але відношення працівників до вирішення проблеми просто жесть.
Так як це було у відділенні - я підійшов до працівника і він сказав що підійде як звільниться. Знаю я їхнє підійде, за 15 хвилин так і не підійшов поки я телефонував на підтримку.
Загалом
- ваша заявка прийнята і буде оброблена до 4 липня.
- Круто! Добре що не останні гроші, а якби критично? Говорю - Ви взагалі в адекваті? Гроші взяли і повернути чи ні вирішимо до 4 липня?
- Ну це рідка ситуація...

Ну така процедура.
Ладно. Звоню зранку - що відбувається де мої гроші?
- а ще не було інкасації того банкомату. В нас є графік ми ж не можемо його міняти.
Без коментарів. Хай мають значить відгуки. Заходжу на мінфін, а виявляється там вже це не вперше! От така рідка ситуація що вже і відгуків купа є.

Що сталось з Авалем за останній рік я вже й не знаю. Але явно нічого хорошого
Не буду писати про яку послугу, але і з транзакціями в сусідній темі в них теж не все добре.

Вибачайте якщо трохи сумбурно. Але про всяк випадок - поповнюйте меншими сумами.



Не выпервой такое, у мну через меся деньги вернули, тоже где-то 10 ка была.
Там фишка в том что контора которая инкассацию делает она подрядчик. И банку только отчитывается.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      21 июня 2018 в 15:26 Гілками

Я просто пошукав відгуки, то я знаю що я не перший. Була по відгуках людина яка взагалі в істериці була - треба було терміново гроші перерахувати а вони зависли на 10 днів. Жах загалом.

Мало того, останні 4 місяці, може й більше в них постійно не працювали банкомати по прийому готівки, і я тепер бачу чому. Катав на відділення по Лобановського, потім вниз на перехрестя до Грінченка, палац Україна - в один день і постінйо не працювали банкомати. То кошмар якийсь.

І схоже що причина якраз в цьому і є - банкомат тупо десь втрачає зв'язок під час транзакції.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
41 год (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 1204
С нами с 31.07.2008

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      21 июня 2018 в 16:10 Гілками

Не вносите в банкомат/терминал за один раз более 14999 грн (лимит одной операции).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      21 июня 2018 в 16:26 Гілками

Банкомати з приймання готівки в Авалі - дупа повна. Мені простіше та дешевше було переносити свої гроші з ФОП-а на фізика саме через готівку. Але з кожним місяцем знайти через сайт зручного кашалота, який працює, ставало все складніше. Схоже, що окрім кількох штук навколо м.Печерська всі інші частіше стоять, ніж працюють.
Думаю, що не в останню чергу причина в тому, що банкомати старіють.

Дякую за попередження, бо думав, що Аваль все ж таки частіше робить інкасацію. Перейду з ними повністю в безнал, хоч для мене це втрата одного дня та кілька копійок на комісію.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 824
С нами с 06.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      21 июня 2018 в 16:47 Гілками

DRB 21.06.2018 15:26 пишет:


Мало того, останні 4 місяці, може й більше в них постійно не працювали банкомати по прийому готівки, і я тепер бачу чому. Катав на відділення по Лобановського, потім вниз на перехрестя до Грінченка, палац Україна - в один день і постінйо не працювали банкомати. То кошмар якийсь.

І схоже що причина якраз в цьому і є - банкомат тупо десь втрачає зв'язок під час транзакції.




А если пополнять карточку в отделении, то 0,5 процента заплати:)

Рядом был банкомат с купюро-приемником - не работает уже 3-ий месяц.
Отвечают, что ждут какую-то деталь:))))

p.s. все больше задумываюсь о монобанке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1327
С нами с 07.11.2008

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      21 июня 2018 в 17:02 Гілками

у меня в подобной ситуации терминал привата вернул деньги мне на карт на следующий день
а по Авалю - они вообще что-то как-то теряют позиции среди клиентов; недавно закончились ключи по ЗП проекту у моей компании, так для продления зарядили проверку (в соответствии с законодательством канешна) с кучей документов от учредителя и учредителей учредителя и в оригинале и с апостилем и переводом и.....девочка манагер так прямо и спросила - "так вы шо будете собирать чи закрываем проект?"
и это у многих такое и именно в Авале
молодцы канешна шо такие правильные шо капец, но юрики уходят, ибо учредители за кордоном и собрать бомажки по списку гемор еще тот
Закрыли [*****]*р и ушли в Приват - там удовольствовались сканом 1 справки и рисунком структуры компании


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 48120
С нами с 09.06.2004

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: StasG]
      21 июня 2018 в 17:46 Гілками

StasG 21.06.2018 17:02 пишет:


Закрыли [*****]*р и ушли в Приват - там удовольствовались сканом 1 справки и рисунком структуры компании



да там тоже приколов бумажных и бюрократических хватает, только эпопею закончил всякими приносами бумаг, проверками и подтверждениями.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6359
С нами с 27.03.2009

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      22 июня 2018 в 01:13 Гілками

Аваль это отстой полный давным давно, клиентоориентированности 0,00 !!! Всегда очереди в кассу и никогда не откроется допокошко, обед когда все отделения закрываются на целый час - я такого давно не видел в коммерческих организациях, ну и вообще отношение к клиенту как при совке

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8081
С нами с 30.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Zara3a]
      22 июня 2018 в 07:39 Гілками

Zara3a 22.06.2018 01:13 пишет:

Аваль это отстой полный давным давно, клиентоориентированности 0,00 !!! Всегда очереди в кассу и никогда не откроется допокошко, обед когда все отделения закрываются на целый час - я такого давно не видел в коммерческих организациях, ну и вообще отношение к клиенту как при совке



Дык у них же Премиум-банкинг есть. Будет отдельный менеджер, без очередей. У меня она в соседнем здании сидит. Удобно, должен сказать!
А в кассу вообще не понимаю зачем стоять. Есть онлайн-банкинг и терминал самообслуживания, с чеком, на крайний случай.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2513
С нами с 24.05.2012

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: codex]
      22 июня 2018 в 11:06 Гілками

codex 22.06.2018 07:39 пишет:


Дык у них же Премиум-банкинг есть. Будет отдельный менеджер, без очередей. У меня она в соседнем здании сидит. Удобно, должен сказать!




Ога. Вот http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11298083&Main=11272080#Post11298083
Я уже и премиум-манагера поменял, и отделение. А скоро 3 месяца как прогресса 0,0%.
А куда, кстати, можно пожаловаться на банк?

Змінено Wave (11:08 22/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      22 июня 2018 в 13:24 Гілками

пішла друга доба. Результат - нуль результату.

І доречі, банкомати там нові стоять доволі симпатичні - старі кудись ділись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 77
С нами с 05.09.2008

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DunkanMAC]
      22 июня 2018 в 13:33 Гілками

DunkanMAC 21.06.2018 16:10 пишет:

Не вносите в банкомат/терминал за один раз более 14999 грн (лимит одной операции).



Кешин банкомат четко говорит - макс 90 купюр за раз.
Спокойно вносил по 90*500 за одну операцию


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      22 июня 2018 в 13:34 Гілками

спокійно вносив суми більше 15000 раніше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Wave]
      22 июня 2018 в 13:40 Гілками

Wave 22.06.2018 11:06 пишет:


А куда, кстати, можно пожаловаться на банк?




а нікуди. можна лише відгук на minfin залишити.

що толку скаржитись.. все в якихось межах.
я ото думаю може заяву в поліцію накатати? Щоб їм трохи "легше" жилось.

Змінено DRB (14:06 22/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DunkanMAC]
      22 июня 2018 в 13:40 Гілками

DunkanMAC 21.06.2018 16:10 пишет:

Не вносите в банкомат/терминал за один раз более 14999 грн (лимит одной операции).



Це ліміт на операцію, що здійснюється без ідентифікації клієнта, наприклад грошовий переказ в "пополняшке".
В даному випадку клієнта ідентифіковано через картку і проблема суто технічна (глюк банкомату або скоріше за все зв'язку між ним та процесінгом).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6359
С нами с 27.03.2009

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: codex]
      22 июня 2018 в 14:17 Гілками

codex 22.06.2018 07:39 пишет:

Zara3a 22.06.2018 01:13 пишет:

Аваль это отстой полный давным давно, клиентоориентированности 0,00 !!! Всегда очереди в кассу и никогда не откроется допокошко, обед когда все отделения закрываются на целый час - я такого давно не видел в коммерческих организациях, ну и вообще отношение к клиенту как при совке



Дык у них же Премиум-банкинг есть. Будет отдельный менеджер, без очередей. У меня она в соседнем здании сидит. Удобно, должен сказать!
А в кассу вообще не понимаю зачем стоять. Есть онлайн-банкинг и терминал самообслуживания, с чеком, на крайний случай.



все мои дела с авалем свернулись до одной корявенькой транзакции в месяц, зачем мне их премиум банкинг вместе с премиум менеджером? перешел от них и перекрестился


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8081
С нами с 30.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Wave]
      22 июня 2018 в 14:27 Гілками

Wave 22.06.2018 11:06 пишет:

Ога. Вот http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11298083&Main=11272080#Post11298083
Я уже и премиум-манагера поменял, и отделение. А скоро 3 месяца как прогресса 0,0%.
А куда, кстати, можно пожаловаться на банк?



Меня сначала "прописали" на Оболони, в 15 минутах езды от офиса. Там был ближайший премиум банкинг. Чуть позже открыли такой-же отдел в бизнес-центре. Зашел, поздоровался, попросил перевести к ним. Все без проблем порешали, в устной форме.
Со счетом не знаю - у меня там карточный, кредитный и универсальный. Причем первую карточку открывал в начале 2000-х. Никаких проблем с переездом между отделениями не возникало. Все в телефонном режиме решалось.
В OTP помню была привязка к отделению, но тоже можно было поменять по запросу.

Как-то тоже заплатил провайдеру за пол года интернета на старые реквизиты. Вернулось автоматом, но где-то через месяц. Без всяких заяв.
А однажды в банкомате снял 300 грн и забыл забрать, что-то отвлекло. Тоже через пару дней вернулись

Змінено codex (14:34 22/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
51 год (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5930
С нами с 13.06.2002

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Daugava]
      22 июня 2018 в 19:00 Гілками

Daugava 21.06.2018 16:26 пишет:

Банкомати з приймання готівки в Авалі - дупа повна. Мені простіше та дешевше було переносити свої гроші з ФОП-а на фізика саме через готівку. Але з кожним місяцем знайти через сайт зручного кашалота, який працює, ставало все складніше. Схоже, що окрім кількох штук навколо м.Печерська всі інші частіше стоять, ніж працюють.
Думаю, що не в останню чергу причина в тому, що банкомати старіють.

Дякую за попередження, бо думав, що Аваль все ж таки частіше робить інкасацію. Перейду з ними повністю в безнал, хоч для мене це втрата одного дня та кілька копійок на комісію.




В МЕТРО на Позняках частіше працює, ніж ні.
Описана ТС ситуація була зі мною десь років 10 тому, у відділенні на Кутузова. 3 тижні чекав

Змінено Молчун (19:00 22/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Молчун]
      23 июня 2018 в 09:49 Гілками

Молчун 22.06.2018 19:00 пишет:


В МЕТРО на Позняках частіше працює, ніж ні.



Він для мене найзручніший, але коли потрібен в останній рік, то завжди червоненький на мапі Авалю. Взагалі мапа досить актуальна, підманула тільки раз, поки доїхав від "Демїівській" до "Палацу Україна" банкомат вже зламався. Але була б ще краще, якби вони не показували б на ній кіоски як таки, що мають функцію внесення коштів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7361

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія