autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. (6/11)

Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 09:44 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 09:35 пишет:

catkoua 27.06.2018 09:23 пишет:


ні то треба зробити щоб відрізнити регульований перехресток зі світлофором від нерегульованого.




А яка різниця, в констекті данного перехрестя?
Ми вкотре підійшли до вирішення спірних ситуацій на таких перехрестях (Однорядні) - НІЯКИХ РОЗШИРЕНЬ на перехресті ХТО ПЕРШИЙ ПРИЇХАВ на перехрестя, той ПЕРШИЙ і ВИЇЖДЖАЄ (стосується тих, хто їде з одного і того ж напрямку) ВСІ спішуни (мені ж прямо) йдуть дружно НАЮХ (стоять і чекають). На перехрестя в"їжджати не можна якщо попереду стоїть авто, а ти перекриєш проїзд лівоповоротуну- от і вільно повертають лівоповоротуни. Так це і робиться в цивілізованому світі.




що ти городиш? просте питання - от мені прямо, перед мною повертає хтось наліво. окей я зупинився щоб не перекрити дорогу лівоповоротуну з зустрічної. і от той лівоповоротун вїхав на перехрестя включив лівий поворот - і бінго - за правилами він має пропустити кого? правильно! мене зустрічного - який чемно стоїть не блокуючи перехресток щоб їхати прямо.

Змінено catkoua (09:46 27/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 09:44 Гілками

catkoua 27.06.2018 09:30 пишет:


коротше не люблю давати посилання на кцпські ресурси просто нашого такого швидко не знайшов. але не думаю що ПДД раші сильно порушують міжнародну конвенцію дорожнього руху.




Так подивися ж сам наведені тобою картинки, а саме проїзд однорядних перехресть (саме таким є перехрестя в Крюківщині).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 09:47 Гілками

catkoua 27.06.2018 09:44 пишет:


що ти городиш? просте питання - от мені прямо, перед мною повертає хтось наліво. окей я зупинився щоб не перекрити дорогу лівоповоротуну з зустрічної. і от той лівоповоротун вїхав на перехрестя включив лівий1 поворот поворот - і бінго - за правилами він має пропустити кого? правильно! мене зустрічного - який чемно стоїть не блокуючм перехресток щоб їхати прямо.




Бінго!!! ТИ СТОЇШ перед перехрестям а він ВЖЕ на ньому. Ти перед початком руху ПОВИНЕН дати йому закінчити маневр. Андестенд?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 09:50 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 09:47 пишет:

catkoua 27.06.2018 09:44 пишет:


що ти городиш? просте питання - от мені прямо, перед мною повертає хтось наліво. окей я зупинився щоб не перекрити дорогу лівоповоротуну з зустрічної. і от той лівоповоротун вїхав на перехрестя включив лівий1 поворот поворот - і бінго - за правилами він має пропустити кого? правильно! мене зустрічного - який чемно стоїть не блокуючм перехресток щоб їхати прямо.




Бінго!!! ТИ СТОЇШ перед перехрестям а він ВЖЕ на ньому. Ти перед початком руху ПОВИНЕН дати йому закінчити маневр. Андестенд?




ти знову сплутав регульований і нерегульований перехресток. і таки перечитай правила. бо за твоєю логікою в тому дтп що є темою топіку - бляховод не дав закінчити маневр китайцю - китаєць ж раніше заїхав на перехрестя.

Змінено catkoua (09:52 27/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 09:54 Гілками

catkoua 27.06.2018 09:50 пишет:


ти знову сплутав регульований і нерегульований перехресток. і таки перечитай правила. бо за твоєю логікою в тому дтп що є темою топіку - бляховод не дав закінчити маневр китайцю - китаєць ж раніше заїхав на перехрестя.




В ответ на:

16.4
Забороняється виїжджати на будь-яке перехрестя, у тому числі при сигналі світлофора, що дозволяє рух, якщо утворився затор, який змусить водія зупинитися на перехресті, що створить перешкоду для руху інших транспортних засобів і пішоходів.





Це стосується ВСІХ перехресть, і регульованих і нерегульованих

Я розумію, дуже важко зламати стереотипи, але майже всі ситуації виписані в ПДР, і при наявності камер, міняється і розгляд ситуацій на дорогах.

Змінено Nick_Vishn (09:56 27/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 10:01 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 09:54 пишет:

catkoua 27.06.2018 09:50 пишет:


ти знову сплутав регульований і нерегульований перехресток. і таки перечитай правила. бо за твоєю логікою в тому дтп що є темою топіку - бляховод не дав закінчити маневр китайцю - китаєць ж раніше заїхав на перехрестя.




В ответ на:

16.4
Забороняється виїжджати на будь-яке перехрестя, у тому числі при сигналі світлофора, що дозволяє рух, якщо утворився затор, який змусить водія зупинитися на перехресті, що створить перешкоду для руху інших транспортних засобів і пішоходів.





Це стосується ВСІХ перехресть, і регульованих і нерегульованих

Я розумію, дуже важко зламати стереотипи, але майже всі ситуації виписані в ПДР, і при наявності камер, міняється і розгляд ситуацій на дорогах.




ти шановний не спригуй на затори з того брєду де ти городиш про "лівопоротунів що перший приїхав на перехрестя то перший виїхав і закінчення маневру". і коли я пропускаючи такого лівопоротуна бо типу затор - раптом передумаю і вїду йому чи він мені в бік то всі камери скажуть що винуватий він.

Змінено catkoua (10:05 27/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 10:03 Гілками

catkoua 27.06.2018 09:50 пишет:

і таки перечитай правила. бо за твоєю логікою в тому дтп що є темою топіку - бляховод не дав закінчити маневр китайцю - китаєць ж раніше заїхав на перехрестя.




Водій Гольфа не мав обов"язку пропускати автівку чері - бо перед ним не було автівки, яка би змусила голфа зупинитись на перехресті. (ну крім чері, якого на смузі руху гольфа взагалі не повинно були бути)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 10:05 Гілками

catkoua 27.06.2018 10:01 пишет:


ти шановний не спригуй на затори з того брєду де ти городиш про "лівопоротунів що перший приїхав на перехрестя то перший виїхав і закінчення маневру". і коли я пропускаючи такого лівопоротуна бо типу затор - раптом передумаю і вїду йому в бік то всі камери скажуть що винуватий він.




Я тобі процитував пункти ПДР згідно яких ти ПОВИНЕН його пропустити, аргументуй виділене.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 10:11 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 10:03 пишет:


Водій Гольфа не мав обов"язку пропускати автівку чері - бо перед ним не було автівки, яка би змусила голфа зупинитись на перехресті.




а як би така автівка була то гольф таки мав би зупинитись і китайця пропустити так? а може таки за правилами та автіка перед гольфом повернула б собі наліво, гольф собі спокійно поїхав, потім поїхала колона за гольфом, а чері і далі б сумно стояв і блимав поворотником?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 10:11 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 09:06 пишет:

VP_Son 27.06.2018 08:45 пишет:


Не потрібно зменшувати швидкість перед перехрестям.
ЇЇ потрібно НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ!
Сподіваюсь пункт ПДР про швидкість в населених пунктах приводити не потрібно?




Я вже писав
В ответ на:

- де на автівках після обговорюваного дтп сліди від перевищення швидкості? чері на колесах легко відкотили. Гольф також отримав не дуже сильні пошкодження , і це практично при лобовому зіткненні





Вибачте, Ви есперт?
Оглядали ТЗ після ДТП і не знайшли слідів?
Мали відеозапис моменту ДТП де відомі час і відстань та не змогли поділити одне на інше?
Тоді Вам саме час звільнятися. За профнепригодністю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 10:17 Гілками

catkoua 27.06.2018 10:11 пишет:


а як би така автівка була то гольф таки мав би зупинитись і китайця пропустити так? а може таки за правилами та автіка перед гольфом повернула б собі наліво, гольф собі спокійно поїхав, потім поїхала колона за гольфом, а чері і далі б сумно стояв і блимав поворотником?




Китаєць не мав переваги в русі, бо неправильно виїхав на перхрестя (поїхав по зустрічній смузі), а мав проїхати прямо і стати поряд із бусом-фольксом (зліва від нього)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 10:27 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 08:34 пишет:

як тут модно писати - пункт пдд приведіть. ти часто відторможуєшся на свій зелений на перехресті? якщо так, то корма ще не бита?



1. Пункт про ліміт швидкості у населеному пункті наводити не буду, його будь-хто може легко знайти самотужки, "кінчати в універі" для цього не обов'язково.
2. Рідко.
3. Ні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 10:38 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 10:17 пишет:

Китаєць не мав переваги в русі, бо неправильно виїхав на перхрестя



А якби виїхав правильно, то опинився б ще ближче до льотчика і отримав би чисто боковий удар замість майже лобового (ще й на більшій швидкості).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 10:39 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 10:17 пишет:

catkoua 27.06.2018 10:11 пишет:


а як би така автівка була то гольф таки мав би зупинитись і китайця пропустити так? а може таки за правилами та автіка перед гольфом повернула б собі наліво, гольф собі спокійно поїхав, потім поїхала колона за гольфом, а чері і далі б сумно стояв і блимав поворотником?




Китаєць не мав переваги в русі, бо неправильно виїхав на перхрестя (поїхав по зустрічній смузі), а мав проїхати прямо і стати поряд із бусом-фольксом (зліва від нього)



і в нього одразу б зявилась перевага в русі? ну наприклад перед гіпотетичною машиною що їде за бусиком?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Grossmeister]
      27 июня 2018 в 11:04 Гілками

Grossmeister 27.06.2018 10:38 пишет:


А якби виїхав правильно, то опинився б ще ближче до льотчика і отримав би чисто боковий удар замість майже лобового (ще й на більшій швидкості).




Може я щось не доганяю, яким би чином китаєць отримав би боковий удар, якби поїхав згідно ПДР?

Змінено Nick_Vishn (11:09 27/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 11:07 Гілками

catkoua 27.06.2018 10:39 пишет:


і в нього одразу б зявилась перевага в русі? ну наприклад перед гіпотетичною машиною що їде за бусиком?




Я ж навів пункти ПДР. Якщо ти вважаєш, що вони не підходять - давай свої.

ЗІ. Це такий національний спорт - спробуй зекономити 1 хв на перехресті і отримай мінімум мінус 5 тис баксів на ремонт авто, а можливо ще й строк по уголовці?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
12 лет за рулем, Киев
Сообщения: 7720
С нами с 14.06.2011

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 11:15 Гілками

Nick_Vishn 27.06.2018 11:07 пишет:

catkoua 27.06.2018 10:39 пишет:


і в нього одразу б зявилась перевага в русі? ну наприклад перед гіпотетичною машиною що їде за бусиком?




Я ж навів пункти ПДР. Якщо ти вважаєш, що вони не підходять - давай свої.

ЗІ. Це такий національний спорт - спробуй зекономити 1 хв на перехресті і отримай мінімум мінус 5 тис баксів на ремонт авто, а можливо ще й строк по уголовці?




щоти навів? ти навів що не можна вїжджати на перехрестя при заторі? окей. але ти наведи пункт де написано що повертаючий наліво може мене не пропускати якщо я їду йому назустріч. при цьому покажи підпункт де сказано що якщо я при тому трошки зупинився то вже точно можна мене не пропускати. а то мало що - бусік переді мною повернув дорога звільнилась але ти завтикав і повернув коли я вже законно вїхав на перехрестя без затору - а тут раптом ти мені в бочину.

PS. є ще один національний спорт особливо в "успішних" що закордон скуштували і пальці вєєром. називається "всі хто живе в Україні вічне тупе бидло що не здатне цивілізуватись до європоамерик але я один дартаньян".

PPS. в контексті розборок по "як їхати правим чи лівим боком, першим чи другим" це калька з США де норма Х-подібний перехресток і на кожному кінці "дай дорогу".

PPS. пропоную припинити офтопік по даному ДТП.

Змінено catkoua (11:33 27/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: catkoua]
      27 июня 2018 в 11:34 Гілками

catkoua 27.06.2018 11:15 пишет:


щоти навів? ти навів що не можна вїжджати на перехрестя при заторі? окей. але ти наведи пункт де написано що повертаючий наліво може мене не пропускати якщо я їду йому назустріч. при цьому покажи підпункт де сказано що якщо я при тому трошки зупинився то вже точно можна мене не пропускати. а то мало що - бусік переді мною повернув дорога звільнилась але ти завтикав і повернув коли я вже законно вїхав на перехрестя без затору - а тут раптом ти мені в бочину.




Це так тяжко зрозуміти? Ти чому став перед перехрестям? Щоби не блокувати його. Коли ти стоїш, між тобою і попереду стоячим авто є дирка, в яку отой лівопоротун заїде, а коли авто, що стояло попереду тебе поїде то для тебе
В ответ на:

10.1
Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.




Початок руху - це не твій виїзд з гаража півгодини тому, це
В ответ на:

маневрування (маневр) — початок руху, перестроювання транспортного засобу в русі з однієї смуги на іншу, ....




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 644
С нами с 25.04.2016

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: Nick_Vishn]
      27 июня 2018 в 11:47 Гілками

Nick_Vishn, Вы так уверенно утверждаете, что "китаец" лось, что уверен сможете ответить
В ответ на:

бляха за 20 метров до перекрестка где была? Возле осевой или или возле правого края?




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: ДТП в Крюковщине 24.06.2018 с загоранием авто. [Re: 7895]
      27 июня 2018 в 12:13 Гілками

7895 27.06.2018 11:47 пишет:

бляха за 20 метров до перекрестка где была? Возле осевой или или возле правого края?




Не важливо де була бляха за 1 секунду до аварії, бо вона їхала на своє зелене, і перехрестя було вільне від авто в її попутному напрямі. А водій китайця ПОВИНЕН був стояти і колупатись в носі чекати, поки звільниться для нього проїзд, а не вивалюватись з вальяжністю БЧЖ на зустрічну смугу руху, об"їжджаючи всіх лохів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 72 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11254

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія