autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Поступление в ВУЗ 2018. IT. Могилянка (5/5)

Сообщения: 57906
С нами с 03.09.2001

Re: Поступление в ВУЗ 2018. IT. Могилянка [Re: Daugava]
      3 июля 2018 в 11:28 Гілками

Daugava 01.07.2018 21:21 пишет:

Не знаю, можливо майбутнім кпішникам пощастило більше. Особисто для мене КПІ з перерахованого закінчилося на перших трьох, які я вивчав ще на першому курсі в Ризі. ООП в мої роки навчання тільки починало входити в моду і на превеликий жаль не серед викладацького складу. Мій багаж володіння СМ-1,4, ЕС-1022,1065, Fortran, PL/1 та асемблери до деяких з цих динозаврів абсолютно не знадобився в житті.



Ты, походу, учился совсем уж давно.
Потому как в начале 90-х КПИ как раз целиком и полностью нормально давал все перечисленое, включая даже процесс разработки, тогда он был один - ватерфолл, ну и шаблонов еще просто не было в природе, появились они только в 1994, когда мы уже почти отучились. Плюс целую купу математики, да, как тренажерный зал для мозгов. Единственно на что я бы мог пожаловаться, так это на выносы мозга непрофильными предметами, как-то историей украины, или еще какой охраной труда, причем не столько самим предметом, сколько преподавателями махровой совковой закалки а-ля толковый майор, но, думаю, сейчас и с этим попроще.

В принципе, думаю, что как тренажерный зал для мозга, тебе и ассемблеры с фортранами вполне ничего пригодились.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Поступление в ВУЗ 2018. IT. Могилянка [Re: Drunkard]
      3 июля 2018 в 11:55 Гілками

Drunkard 03.07.2018 11:28 пишет:


Ты, походу, учился совсем уж давно.



Не так вже й давно, 01.03.1994 як раз диплом отримав. Не врахував, що ФЕТ САПР не зовсім "погромістів" (с) готував.
На "Історію України" я не потрапив, бо вивчав ще "Историю КПСС" та "Марксистко-Ленинскую философию" яка за другий курс плавно стала просто "Філософією". "Охорона праці", "Політсоціологія", "Основи виробництва", "Захист довкілля", "Цивільна оборона" - той непотрібний мінімум без якого "погромістів" в 90-ті КПІ не випускав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57906
С нами с 03.09.2001

Re: Поступление в ВУЗ 2018. IT. Могилянка [Re: Daugava]
      3 июля 2018 в 12:34 Гілками

Daugava 03.07.2018 11:55 пишет:

Drunkard 03.07.2018 11:28 пишет:


Ты, походу, учился совсем уж давно.



Не так вже й давно, 01.03.1994 як раз диплом отримав. Не врахував, що ФЕТ САПР не зовсім "погромістів" (с) готував.



Во-первых, это таки очень давно. Во-вторых, на три года раньше меня, имеем шанс оценить прогресс, который таки налицо. В третьих, таки ж ФЭТ, а не ФИВТ/ФПМ.

Daugava 03.07.2018 11:55 пишет:

На "Історію України" я не потрапив, бо вивчав ще "Историю КПСС" та "Марксистко-Ленинскую философию" яка за другий курс плавно стала просто "Філософією". "Охорона праці", "Політсоціологія", "Основи виробництва", "Захист довкілля", "Цивільна оборона" - той непотрібний мінімум без якого "погромістів" в 90-ті КПІ не випускав.



И тут прогресс, ибо я припоминаю "Историю Украины", "Философию", "Охрану труда", да и все. Вроде и немного, но вынос мозга еще тот. Ну, военку еще, но ее б я бесполезной не назвал, она - отмазка от армии.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
4 користувачів і 28 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5339

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія