autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Дублікат техпаспорту для членів родини

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Дублікат техпаспорту для членів родини
      2 июля 2018 в 12:07 Гілками

Шановні камраден, а є така штука? Ну бо лишати ТП в машині не зовсім правильно - в разі недайбог викрадення авто, можуть бути пред"яви зі сторони страхової аж до цілковитої відмови у виплаті відшкодування. А передавати щоразу між юзерами авто це блін гемор і напряг (враховуючи що ТП один, а ключів на авто мінімум два, а може й три)
Разом з тим мені страховий агент при переоформленні каско розказав, що ніби є така штука як дублікат - в нього купа обмежень (типу для виїзду закордон не катить, перепродавати чи виписувати довіреність тощо), але якщо водіїв кілька, то можна щоб в одного був оригінал, а в іншого дублікат.

п.с. Погуглити я завжди встигну - просто хочеться так би мовити живий досвід почути


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
46 лет, Киев
Сообщения: 824
С нами с 10.10.2005

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      2 июля 2018 в 15:34 Гілками

Ganni 02.07.2018 12:07 пишет:

Шановні камраден, а є така штука? Ну бо лишати ТП в машині не зовсім правильно - в разі недайбог викрадення авто, можуть бути пред"яви зі сторони страхової аж до цілковитої відмови у виплаті відшкодування. А передавати щоразу між юзерами авто це блін гемор і напряг (враховуючи що ТП один, а ключів на авто мінімум два, а може й три)
Разом з тим мені страховий агент при переоформленні каско розказав, що ніби є така штука як дублікат - в нього купа обмежень (типу для виїзду закордон не катить, перепродавати чи виписувати довіреність тощо), але якщо водіїв кілька, то можна щоб в одного був оригінал, а в іншого дублікат.

п.с. Погуглити я завжди встигну - просто хочеться так би мовити живий досвід почути




Коли я провтикав десь свій техпаспорт на авто і потім робив дублікат, то на дублікаті в примітках було слово "Дублікат", і при продажу авто і знятті з обліку він йшов як повноцінний документ, а от ОРИГІНАЛ був у системі як АНУЛЬОВАНИЙ і У РОЗШУКУ. Номери автівки не міняв при видачі дублікату.

Змінено Nick_Vishn (15:35 02/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
47 лет, Киев
Сообщения: 4331
С нами с 25.01.2013

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Nick_Vishn]
      2 июля 2018 в 17:35 Гілками

0,5офф:
При ламповых было нечто такое, у бати был ТП у меня и жены типа дубликатов, но как оно точно называлось уже не помню и есть ли такое нынче - хез.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
OMB
СуперСтар **
Фастов - Киев
Сообщения: 4493
С нами с 03.02.2009

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      2 июля 2018 в 21:59 Гілками

второй техпаспорт не делают

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1388
С нами с 15.01.2018

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 00:55 Гілками

Дубликат не делается, в случае утери/кражи/порчи выдается новый техпаспорт
Старый считается недействительным и по базе пройдет таковым
Причем даже если реально его потерять и найти и официально заявить, то все равно действительным будет считаться новый, а старый подлежит сдаче в СЦ
Гипотетически, если оформить утерю и кататься по двум, будет прокатывать до того момента, пока не остановят человека со старым и не захотят пробить его по базе
А в наших реалиях, когда полиция сделала то, чего глобально и хотел народ, и исчезла с дорог, забив на все, этого может не произойти никогда, тем более если ездить нормально
ВРТ не подойдет, так как там в особых отметках указывается, что он действителен при наличии такого-то свидетельства о регистрации ТС

Змінено Vodnik (01:05 03/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44462
С нами с 11.04.2006

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: koka.in]
      3 июля 2018 в 08:23 Гілками

koka.in 02.07.2018 17:35 пишет:

0,5офф:
При ламповых было нечто такое, у бати был ТП у меня и жены типа дубликатов, но как оно точно называлось уже не помню и есть ли такое нынче - хез.




Насколько я помню, тогда продавили тему, что доверенности мало, а надо еще доптехпаспорт, который мрэо выдавало. По-моему, это все быстро заглохло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: koka.in]
      3 июля 2018 в 11:41 Гілками

koka.in 02.07.2018 17:35 пишет:

При ламповых было нечто такое, у бати был ТП у меня и жены типа дубликатов, но как оно точно называлось уже не помню и есть ли такое нынче - хез.



Оно называлось "временный регистрационный талон", но без оригинала исходного техпаспорта на руках - не действовало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 11:51 Гілками

Суть не в назві - це може називатись якось інакше, якщо поняття "дублікат" вже чітко закріплене за іншою процедурою.

Суть в тому, щоб якось уможливити легальну їзду в межах родини без того, щоб лишати ТП в автомобілі. Хоча б в межах міста.
Бо інколи в мене буває таке, що кидаєш авто десь в місті (або перед стояком якщо на метро швидше, або коли йду кудись бухати з друзями), а його підхоплює хтось інший з другим ключем. В мене таких випадків блін ну дуже часто І зазвичай людина їде без ТП, бо він в мене, а лишати в авто не хо. Але це лише до зупинки поліцією - благо зараз дуже рідко коли так "щастить" на зупинки.

Але я тому й створив тему, бо якраз на днях таки спинили (там дійсно була причина для зупинки якщо що). І мені довелось швиденько під"їхати підвезти техпаспорт - тут знову ж таки подяка поліції за крок назустріч що дали час на підвезти документ.

От і питаю як легально вирулити з цієї ситуації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет, Киев
Сообщения: 4292
С нами с 01.04.2005

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      9 июля 2018 в 14:41 Гілками

Кажется приятель из Польши рассказывал, что у них вообще не надо с собой техпаспорт возить. И это правильно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      9 июля 2018 в 14:59 Гілками

Багато хто вірно відписався, додам практичного досвіду.
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=3027647&page=0&fpart=all&vc=1

Ось уже 9 років їздимо з дружиною з двома техпаспортами. На практиці, той який без ознаки "Дубликат" давася в руки тільки одного разу, жодних питань не виникло, по базі ніхто його не перевіряв, другий паспорт при цьому був в машині у штурмана.
З урахуванням того скільки старе лампове МРЕВ заробило під час отримання цього дубліката, буду їздити на цій машині поки він повністю не з амортизується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Rever]
      9 июля 2018 в 17:10 Гілками

Rever 09.07.2018 14:41 пишет:

Кажется приятель из Польши рассказывал, что у них вообще не надо с собой техпаспорт возить. И это правильно.


По великому рахунку по Києву я теж не сильно парюсь наявністю техпаспорта в авто Ну накрайняк штраф заплатимо якщо попадеться суворий

Але ж хочеться щоб все було правильно. Тобто зручно і правильно.
ІМХО коли власник авто виписує іменний документ на родину (дружину-сину-доньку тощо) з правом хоча б в межах України їздити без напрягів - звучить логічно І норм заміна цілковитій їзді без документів як в Польші


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Daugava]
      9 июля 2018 в 17:11 Гілками

Daugava 09.07.2018 14:59 пишет:

Багато хто вірно відписався, додам практичного досвіду.
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=3027647&page=0&fpart=all&vc=1

Ось уже 9 років їздимо з дружиною з двома техпаспортами. На практиці, той який без ознаки "Дубликат" давася в руки тільки одного разу, жодних питань не виникло, по базі ніхто його не перевіряв, другий паспорт при цьому був в машині у штурмана.
З урахуванням того скільки старе лампове МРЕВ заробило під час отримання цього дубліката, буду їздити на цій машині поки він повністю не з амортизується.


Ну, ви ж розумієте, що по суті це, кхм-кхм, неправильно ваша поточна ситуація
Я ж цікавлюсь законним способом, щоб авто їздило містом так, щоб я оригінал ТП не виймав з гаманця (незалежно від того, хто з родини експлуатує авто)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Ganni]
      10 июля 2018 в 11:50 Гілками

Ganni 09.07.2018 17:11 пишет:

Ну, ви ж розумієте, що по суті це, кхм-кхм, неправильно ваша поточна ситуація



Я розумію. Але на жаль законного шляху наше законодавство не дає. Техпаспорт може бути тільки один і він має бути в машині.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Дублікат техпаспорту для членів родини [Re: Daugava]
      10 июля 2018 в 12:49 Гілками

Daugava 10.07.2018 11:50 пишет:

Ganni 09.07.2018 17:11 пишет:

Ну, ви ж розумієте, що по суті це, кхм-кхм, неправильно ваша поточна ситуація



Я розумію. Але на жаль законного шляху наше законодавство не дає. Техпаспорт може бути тільки один і він має бути в машині.


Журбинка

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4479

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія