autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (10/236)

Достоевский *
Сообщения: 6567
С нами с 02.03.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: AlexPro888]
      14 июля 2018 в 22:26 Гілками

AlexPro888 14.07.2018 22:11 пишет:

Это как же надо не любить свою жену чтобы купить ей бляху


наоборот, очень любит. Любя хочет здыхаться

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      14 июля 2018 в 22:43 Гілками

Абрвалг 14.07.2018 20:39 пишет:


первый раз такое слышно, попробую узнать, насколько это реально и что дает.
С другой стороны база Регитры открыта, почему полиция Украины не проверяет это?




Не в ее компетенции:))).




Вибачаюсь, бо певне повернули старих дебілів. Сьогодні порвало, коли побачив лампового старого покидька на поліцейському аутлендері, косив самоскид з піском. Чому покидьок, тому що маємо заборонений по пдд ж.д. переїзд і при його переїзді остання машина ще в 2010-11 попадала під відео ДОЇ, котрі починали тоді розвод водія на бабло. Пам‘ятаю тоді кіпішу наробив і за кобуру те ... хапалось, але ж свідків було багато, короче видворили ту доїшну падлу від переїзду. Сьогодні порвало, знов та скотина при формі. То яка регітра у того недоумка в голові, у нього певне айфон для понту, бо мізки в нього навряд чи варять для чого той айфон ще потрібен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      14 июля 2018 в 22:52 Гілками

orys 14.07.2018 22:25 пишет:

А в Європі то відповідальність і та машина впевнено після техосмотру тут ходитиме і господар буде нею задоволений. Звісно виключаю те, що «бляхи» тут по 3-4 роки можуть їздити в гаражах соплями ліпитись і бути таким вже зламом, як і національний автопарк. Але ті машини, котрі заганяються, як на мене, просто супер. Звісно з того, що бачив.




пусть простят модераторы но это три раза


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: VP_Son]
      14 июля 2018 в 22:55 Гілками

VP_Son 14.07.2018 21:30 пишет:

Sergu44o 14.07.2018 21:15 пишет:

VP_Son 14.07.2018 19:54 пишет:


В ответ на:

...



Питання ще може бути в тому КОЛИ там пройдене останнє ТО і коли потрібно було проходити наступне.
І чи пройшло б воно оте "наступне" ТО. І скільки б воно було варте.
Я вже не кажу про те, чи пройдуть ЗАРАЗ те ТО євробляхи з України.
Про купу лайна на укро-номерах питань нема.
Але для чого нам додаткове лайно?



я вам більше скажу.
колега недавно возив свою бляху в польщу на ТО.
так там йому подарунок символичний зробили за те, що авто в такому гарному стані
хтось уявляє у нас таке, щоб ТО було чесне, і ще й подарунки робили?



Я таке відношення "власника" тільки ВІТАЮ!
Як вважаєте - який відсоток саме ТАКИХ "власників" блях?




хз який, але вони є.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      15 июля 2018 в 02:21 Гілками

Sergu44o 14.07.2018 19:11 пишет:

NID 14.07.2018 18:17 пишет:


за відро, котре у німіців коштує 1000 євро, томущо там ним просто заборонено користуватись?





знову брешете?

більшість авто на бляхах в Україну заїхало своїм ходом, а не на лаветі, тобто ті автівки МАЛИ ПРАВО пересуватись дорогами Євросоюзу.



Мали-мали... Пару місяців до шроту. Я тобі свою історію наведу. Був у мене в 2006 році Гольф-3 1993 року. Купив в 2003-му недорого бо був пробіг реальний малий і машина була напакована шо капєц. Так от. В 2007 почалося. Почав АБС глюкати - лампа горіла і аірбег здох. Не знаю що, але лампа горіла. ТЮФ така машина не проходить в принципі. Ремонт у "дяді Васі" мінімум 1500 євро. У офіціалів раза в 2 дорожче. Короче продав машину в "русскій" автохаус за 1500 євро. І... Через день там все зробили - сигнальні лампи перестали горіти (сподіваюсь ясно чому?). А машину продали в хуйлостан. Відігнали туди. До ТЮФу було ще 2 місяці. Тому машина ще могла їздити по ЄУ. І своїм ходом доїхала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: AlexPro888]
      15 июля 2018 в 02:34 Гілками

AlexPro888 14.07.2018 22:11 пишет:

Это как же надо не любить свою жену чтобы купить ей бляху



Єто как у коцапів - бьот, значит любіт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8064
С нами с 13.03.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      15 июля 2018 в 05:04 Гілками

Sergu44o 14.07.2018 19:11 пишет:

NID 14.07.2018 18:17 пишет:


за відро, котре у німіців коштує 1000 євро, томущо там ним просто заборонено користуватись?





знову брешете?

більшість авто на бляхах в Україну заїхало своїм ходом, а не на лаветі, тобто ті автівки МАЛИ ПРАВО пересуватись дорогами Євросоюзу.




Брешуть собаки у селі.
Навіть у твоїй відповіді нема 100% впевненості, що всі авто на бляхах перетнули кордон своїм ходом і мали право пресуватись дорогами ЕС.
А, при бажанні, можеш відкрити мобайл.де і нашукати об'яви небито-некрашеного лайна з поміткою "непридатне до користування" і коментам "документи для експорту".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8064
С нами с 13.03.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      15 июля 2018 в 05:40 Гілками

orys 14.07.2018 22:05 пишет:

NID 14.07.2018 17:36 пишет:


Мені здається, це якість "таракани" у бляхарів, з приводу того, що вони самі красиві, розумні, купили самі найкращі тачки і їм всі заздрять.
Я колись заздрив 20-ти річні ауді, але це було років 20 тому, і я тоді заздрив любому лайну на колесах на якому можно було поїхати у клуб на дискотеку.
Зараз мені просто страшно їздити по одним дорогам з таким лайном, за кермом якого сидить той хто навіть не взмозі зрозуміти, що "віддавщи свої нажиті непосильним трудом" він ніхріна не купив, і наврядчи коли зможе отримати у власність свою покупку. А ще у деяких закладено на підсвідомості: у разі чого - кидати те лайно і тікати нафіг.




Мені от цікаво, пише тут один пішохід- антибляхер, котрий авто бачить з вікна службового авто в котрому возять. То можна зробити скидку і якось розуміти. Тут бачу-водій, але на чому такому цікаво він їздить, що таке «лайно» як «бляхи» по одним дорогам з ним їздить? Бо фієста дружини 2007 р.в, в котру вкинули 2 тис. в ремонт і доведення до стану 4 на АІ реєстрації виглядає, наприклад, по відношенню до БМВ 3 купе, котру знайомий купив своїй дужині таким собі гівнокурдупликом різнокольоровим і по технічному стану теж. Це до того, що в Європі у майстрів рівніші руки, бо нашим плати, не плати, щось забудуть прикрутити.
Особисто мені дивні гасла «по одній дорозі їздити», тож може ваше авто не достойне тих «блях» їздити з ними по дорозі





Водій їздить на різних технічно справних авто, і розуміє, що підтримувати 15-20ти річне авто у безпечному для навколишніх стані періодично може коштувати суму приблизну вартості всієї тієї бляхи. На що, мені так здається, ніколи не піде "розумний і думаючий" бляхер "придбавший" автомобіль за пару тищ баксів.
Доречі, вчора бачив прекрасну бяху ауді, здається, рс6, і до такого варіанта відношусь в цілому спокійно, так як наїздник хоч і хітро але реально думаючий.)) Для таких свіжих авто дійсно є сенс знижувати розтаможки. І з такими авто буде безпечніше і жити, і їздити по дорогам. А не тянути сюди шрот додаючи його до того чермету, що і так ніяк не вимре.

P.S. Профіль на форумі був заповнений доти, поки деякі з "поважних" автоюашників не почали робити свої суб'єктивно-упереджені висновки про користувачів форуму на підставі цих даних.

P.S.S. Треба збиратись у відпустку, тому далі, тимчасово, продовжуйте цю конструктивну дискусію без мене.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      15 июля 2018 в 07:58 Гілками

Sergu44o 14.07.2018 22:55 пишет:

VP_Son 14.07.2018 21:30 пишет:

Sergu44o 14.07.2018 21:15 пишет:


В ответ на:

...




я вам більше скажу.
колега недавно возив свою бляху в польщу на ТО.
так там йому подарунок символичний зробили за те, що авто в такому гарному стані
хтось уявляє у нас таке, щоб ТО було чесне, і ще й подарунки робили?



Я таке відношення "власника" тільки ВІТАЮ!
Як вважаєте - який відсоток саме ТАКИХ "власників" блях?




хз який, але вони є.


Та отож.
ОДИНИЦІ! З сотень тисяч блях. Погрішність, не варта уваги.
Якщо взагалі існує і Ви про такого знайомого не брешете.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      15 июля 2018 в 09:21 Гілками

N-TP 15.07.2018 02:21 пишет:


Мали-мали... Пару місяців до шроту. Я тобі свою історію наведу. Був у мене в 2006 році Гольф-3 1993 року. Купив в 2003-му недорого бо був пробіг реальний малий і машина була напакована шо капєц. Так от. В 2007 почалося. Почав АБС глюкати - лампа горіла і аірбег здох. Не знаю що, але лампа горіла. ТЮФ така машина не проходить в принципі. Ремонт у "дяді Васі" мінімум 1500 євро. У офіціалів раза в 2 дорожче. Короче продав машину в "русскій" автохаус за 1500 євро. І... Через день там все зробили - сигнальні лампи перестали горіти (сподіваюсь ясно чому?). А машину продали в хуйлостан. Відігнали туди. До ТЮФу було ще 2 місяці. Тому машина ще могла їздити по ЄУ. І своїм ходом доїхала.




Наприклад я б цю машину або б за 1 500 відремонтував би або б пішла на свалку. А тут бачу «порядність українського німця» наліцо здихатись по вигідніше в країну 3 світу, нехай вб‘ється на ній. Зате опуси тут писати, які такі сякі «бляхери»


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      15 июля 2018 в 13:34 Гілками

orys 15.07.2018 09:21 пишет:

N-TP 15.07.2018 02:21 пишет:


Мали-мали... Пару місяців до шроту. Я тобі свою історію наведу. Був у мене в 2006 році Гольф-3 1993 року. Купив в 2003-му недорого бо був пробіг реальний малий і машина була напакована шо капєц. Так от. В 2007 почалося. Почав АБС глюкати - лампа горіла і аірбег здох. Не знаю що, але лампа горіла. ТЮФ така машина не проходить в принципі. Ремонт у "дяді Васі" мінімум 1500 євро. У офіціалів раза в 2 дорожче. Короче продав машину в "русскій" автохаус за 1500 євро. І... Через день там все зробили - сигнальні лампи перестали горіти (сподіваюсь ясно чому?). А машину продали в хуйлостан. Відігнали туди. До ТЮФу було ще 2 місяці. Тому машина ще могла їздити по ЄУ. І своїм ходом доїхала.




Наприклад я б цю машину або б за 1 500 відремонтував би або б пішла на свалку. А тут бачу «порядність українського німця» наліцо здихатись по вигідніше в країну 3 світу, нехай вб‘ється на ній. Зате опуси тут писати, які такі сякі «бляхери»




Шта? Ви вклали б більше коштів в ремонт авто, ніж воно коштує? Чи просто викинули б 1500 євро на свалку? Самому не смішно?

І в чому не порядність продати комусь несправне авто задешево, якщо покупець в курсі про стан авто?

Змінено Falwar (13:38 15/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
52 года, Киев
Сообщения: 403
С нами с 19.09.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      15 июля 2018 в 13:56 Гілками

Есть РЕАЛЬНЫЕ бляховоды, кто действительно готов ставить на учёт свои тазики? Кто готов ЕЩЁ платить за еврометаллолом, оплачивая постановку на укр. учёт? Ведь проверки по базам данных и прочие закручивания гаек, не просто так. А дополнительный пинок для легализации авто. Я полагаю, бляхеры не готовы видеть иных законов, кроме как за легализацию было бы 0 грн платежей. И комплект укрномеров в подарок.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Falwar]
      15 июля 2018 в 13:59 Гілками

Falwar 15.07.2018 13:34 пишет:


Шта? Ви вклали б більше коштів в ремонт авто, ніж воно коштує? Чи просто викинули б 1500 євро на свалку? Самому не смішно?

І в чому не порядність продати комусь несправне авто задешево, якщо покупець в курсі про стан авто?




Не смішно, бо машина не є моєю статуснітю і моє відношення, як до засобу пересування і він має бути придатним для цього, незалежно від затрат, і я завжди до сьогодні поступав порядно, а подібна хитро..... поза моїм розумінням. Я б не впарював, як переважна більшість форда зі вбитим роботом, скрученим пробігом... Так вкинули в машину 2 тисячі, тож їздить і непогано, то і фієста гарна машина. І таврію купив за 1000, в ремонт вкинув 3 000, проїхав за 10 років нею аж 60 тисяч, зате в такому стані таврій не зустрічав. Тому своє «правильне» мислення не до мене. Порядний німець теж здає проблемний автомобіль на шрот, а не шукає лоха для перепродажу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      15 июля 2018 в 14:09 Гілками

orys 15.07.2018 13:59 пишет:



Не смішно, бо машина не є моєю статуснітю і моє відношення, як до засобу пересування і він має бути придатним для цього, незалежно від затрат, і я завжди до сьогодні поступав порядно, а подібна хитро..... поза моїм розумінням. Я б не впарював, як переважна більшість форда зі вбитим роботом, скрученим пробігом... Так вкинули в машину 2 тисячі, тож їздить і непогано, то і фієста гарна машина. І таврію купив за 1000, в ремонт вкинув 3 000, проїхав за 10 років нею аж 60 тисяч, зате в такому стані таврій не зустрічав. Тому своє «правильне» мислення не до мене. Порядний німець теж здає проблемний автомобіль на шрот, а не шукає лоха для перепродажу.




Як? Як можна нести такий словесний понос і вважати це аргументованими відповідями???


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      15 июля 2018 в 21:54 Гілками

orys 15.07.2018 13:59 пишет:

Порядний німець теж здає проблемний автомобіль на шрот, а не шукає лоха для перепродажу.




Аффтар, пешы исчо! Паржом хором.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38766
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      15 июля 2018 в 22:50 Гілками

N-TP 15.07.2018 21:54 пишет:

orys 15.07.2018 13:59 пишет:

Порядний німець теж здає проблемний автомобіль на шрот, а не шукає лоха для перепродажу.




Аффтар, пешы исчо! Паржом хором.




От тобі не соромно пішов би як німець, здав би на шрот
Ми тут в Україні усі так робимо, машині 10 років стукає, і ми її в металобрухт здаємо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      16 июля 2018 в 08:46 Гілками

Sashok_Accent 15.07.2018 22:50 пишет:

От тобі не соромно пішов би як німець, здав би на шрот
Ми тут в Україні усі так робимо, машині 10 років стукає, і ми її в металобрухт здаємо




Тож не уважно читаєш. Я автомобілі не складую і не перепродую. Як правило, коли приходить певний час авто здаю на розбор, документи в мрео.
А тут бачу цвіт суспільства - один, два, три... Ну то таке, перепродати діряве, добите барахло з максимальною вигодою, то бізнес по-нашому, звісно для такого бізнесу "бляхи" зло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Винница
Сообщения: 326
С нами с 24.07.2014

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      16 июля 2018 в 09:22 Гілками

Говорят сейчас в Китае по закону 5 лет автомобилю и на свалку.
Никто не в курсе правда ли?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      16 июля 2018 в 09:41 Гілками

Sashok_Accent 15.07.2018 22:50 пишет:

N-TP 15.07.2018 21:54 пишет:

orys 15.07.2018 13:59 пишет:

Порядний німець теж здає проблемний автомобіль на шрот, а не шукає лоха для перепродажу.




Аффтар, пешы исчо! Паржом хором.




От тобі не соромно пішов би як німець, здав би на шрот
Ми тут в Україні усі так робимо, машині 10 років стукає, і ми її в металобрухт здаємо



От тепер все все стало на свої місця. А то я ніяк не міг допатрати на біса ці бляхи люди тягнуть? Тепер все ясно - вони їх на брухт хочуть здати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38766
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      16 июля 2018 в 09:56 Гілками

N-TP 16.07.2018 09:41 пишет:


От тепер все все стало на свої місця. А то я ніяк не міг допатрати на біса ці бляхи люди тягнуть? Тепер все ясно - вони їх на брухт хочуть здати.




це гуманітарна акція
купи бляху в Польщі, здай на брухт в Україні
так би мовити - соціальна відповідальність


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 108592

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія