autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (19/236)

V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Andrey1986]
      17 июля 2018 в 13:38 Гілками

Andrey1986 17.07.2018 13:29 пишет:

N-TP 17.07.2018 13:24 пишет:

Andrey1986 17.07.2018 12:11 пишет:

Надеюсь намек не лично на меня был?
Если определенный человек перестанет бухать, станет работать, получит образование, то в Украине сразу пропадет коррупция, кредиты станут под 5%, экономика сразу вырастит?



Трудно сказать. Возможно да.
Но вот если человек НЕ перестанет бухать, НЕ станет работать, НЕ получит образование, то тогда точно нихрена не изменится.



Я извиняюсь, мы с вами знакомы? Что у Вас предположения что Травелер обо мне писал?
Так я не против, что бы человек работал и не бухал, я думаю те кто не работает и бухает на машинах не ездят, даже на бляхах.



Я что-то личное написал? Речь идет, если непонятно, о примере человеков, которых в стране ну очень большой процент от населения. Бухают, нихрена не хотят делать, не хотят учиться но при этом искренне считают что им все должны.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      17 июля 2018 в 13:42 Гілками

Абрвалг 17.07.2018 10:24 пишет:


т.е. он готов отдать , если отталкиваться от нынешнего варианта закона, заплатить около 3500 евро за растаможку?
не верю:))



я больше скажу. Кум этого товарища пригнал себе "бляху", не знаю какую, вроде Рено какое-то. Аргумент "там она стоит на 3 тыс дешевле чем у нас и даже если заберут, то я немного хоть сейчас поезжу".
Бюджет "бляхи" что-то около 3-4 тыс евро.
И это не глупый человек, в серьезной компании работает не на последней должности.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: kaktusovich]
      17 июля 2018 в 13:44 Гілками

Нормы законопроектов 8487 и 8488 в данной редакции, это в 80% от числа блях оплата более 100% от стоимости машины! Сколько человек будет платить по таким ставкам? Не знаю.... По мне это репрессии...
П.с. бляховоды и им сочувствующее надеются на изменения ставок ко второму чтению!

Змінено Andrey1986 (13:47 17/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Wlodzimierz]
      17 июля 2018 в 13:53 Гілками

Wlodzimierz 17.07.2018 12:40 пишет:

И да, в современном мире, за исключением нескольких перенаселенных государств с развитой инфраструктурой и небольшой территорией, автомобиль - предмет первой необходимости.




ВолодимирСкорпГЛ ? Ще на Ниві чи вже на євробляхах?

В сучасному світі Детройт розвалився (привіт виробникам американських авто) а на місці автострад відновлюють старі русла річок
В ответ на:

На рух автомашин впливає не так кількість та пропускна здатність доріг, як збільшення кількості транспорту, що заїжджає в місто. Чим кращі дороги - тим більше транспорту в місті, а отже, тим гірший трафік.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      17 июля 2018 в 13:57 Гілками

orys 17.07.2018 13:13 пишет:

Traveler 17.07.2018 12:56 пишет:

Х5, S класс, Каєн, Pathfinder? на бляхах - це держава "не створила умови". Чи просто чиясь хитрозробленість?




От кому і яке діло, хто на чому їздить. Мені, особисто, навіть пішоходи не заважають, коли не лазять як зомбі по дорозі у не встановлених місцях. Нехай і каєн і що завгодно буде "на бляхах", мені така машина не потрібна, а комусь потрібна. Яке б мені ото діло до того було б




Поки він це робить законно. А так - то злочинець, який обкрадає армію, пенсіонерів, бюджетних працівників.

Чого в мене має бути нормальне ставлення до злочинців?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: kaktusovich]
      17 июля 2018 в 14:09 Гілками

kaktusovich 17.07.2018 13:28 пишет:


Судя по контингенту - то никто не посчитает себя лохом, что можно было купить 2-3 года назад за +/- такие же деньги и без гемора. А эти ж 2-3 года ты ездил "вроде как дешевле", что еще больше греет душу, что все сделано правильно.




Ох же ці філософи. Що можна було взяти на нашій реєстрації і щоб ці 2-3 роки проїздити. Відповім - нічого, бо навіть 9-літня фієста за 4 500+ 2 000 у.о. потягла в ремонт за 2 роки, далі колеса/т.о., не рахую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
123 года за рулем, Київ
Сообщения: 1259
С нами с 14.01.2017

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: oleksa]
      17 июля 2018 в 14:10 Гілками

oleksa 17.07.2018 13:53 пишет:


ВолодимирСкорпГЛ ?



?
oleksa 17.07.2018 13:53 пишет:

Ще на Ниві чи вже на євробляхах?



Поки Шніва на укробляхах влаштовує. Коли буду брати іншу автівку, якщо вартість розмитнення не буде змінена на розумну, буду розглядати варіанти на єврономерах. Переплачувати за два шматки алюмінію не збираюсь.

oleksa 17.07.2018 13:53 пишет:

В сучасному світі Детройт розвалився (привіт виробникам американських авто)


Це сталося не по причині відсутності попиту на автівки в світі. Одни заводи занепадають, інші з'являються, але автівки є предметом першої необхідності і про це свідчить їхня кількість у розвинених країнах.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
123 года за рулем, Київ
Сообщения: 1259
С нами с 14.01.2017

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      17 июля 2018 в 14:15 Гілками

Traveler 17.07.2018 13:57 пишет:


Поки він це робить законно. А так - то злочинець, який обкрадає армію, пенсіонерів, бюджетних працівників.


І знову Ви плутаєте недоотримані гіпотетичні прибутки з прямими збитками (й більше того, з крадіжкою). Ви дійсно впевнени, що люди, придбали (так, саме придбали, бо купля-продаж здійснюється між продавцем і покупцем, а держава лише реєструє цей факт, щоб облегшити подальшу роботу своїм органам (ну і, звичайно, щоб відібрати у людей зайву копійчину)) автівки на іноземній реєстрації, за відсутності такої можливості придбали би автівки на укробляхах з переоформленням та сплатою податків? Ви можете це довести? Бо, якщо ні, то ні про які збитки чи крадіжки мови йти не може.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 40370
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Andrey1986]
      17 июля 2018 в 14:26 Гілками

Andrey1986 17.07.2018 13:44 пишет:

Нормы законопроектов 8487 и 8488 в данной редакции, это в 80% от числа блях оплата более 100% от стоимости машины! Сколько человек будет платить по таким ставкам? Не знаю.... По мне это репрессии...
П.с. бляховоды и им сочувствующее надеются на изменения ставок ко второму чтению!





скажу больше, так как кроме 1го чтения типа улучшения правил таможки, приняли еще и "карательный закон", то я уверен, что осенью ждем "бляхо-движ-маманегорюй", потому как платить 2-3 цена за растаможку 12-17ти летней ауди ,никто не захочет, а ездить дальше будет нельзя, ибо "карательный закон" позакрывает дырки в ТК.

п.с. а таки да, где делся ВолодимирСкорпГЛ ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      17 июля 2018 в 14:28 Гілками

orys 17.07.2018 14:09 пишет:

kaktusovich 17.07.2018 13:28 пишет:


Судя по контингенту - то никто не посчитает себя лохом, что можно было купить 2-3 года назад за +/- такие же деньги и без гемора. А эти ж 2-3 года ты ездил "вроде как дешевле", что еще больше греет душу, что все сделано правильно.




Ох же ці філософи. Що можна було взяти на нашій реєстрації і щоб ці 2-3 роки проїздити. Відповім - нічого, бо навіть 9-літня фієста за 4 500+ 2 000 у.о. потягла в ремонт за 2 роки, далі колеса/т.о., не рахую




Ну так нужно ж с открытыми глазами б/у выбирать а не покупать первое попавшееся такси-фиесту. Вкинуть в фиесту 2000 у.е - стыдно товарищ, стыдно должно быть за такую покупку жене .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      17 июля 2018 в 14:53 Гілками

Drinkens 17.07.2018 14:28 пишет:

Ну так нужно ж с открытыми глазами б/у выбирать а не покупать первое попавшееся такси-фиесту. Вкинуть в фиесту 2000 у.е - стыдно товарищ, стыдно должно быть за такую покупку жене .




Я собі її брав, потім донька почала тренуватись (бампер -), зробив, тепер машина їхня. А відносно вибрав то подібне, не на диво все на ріа і ще дорожче. Ті, хто воском машини натирає то обвішують торпеду іконостасом та моляться на ту машину півжиття, бо вона ж підкреслює їх статусність , а не продають.
2 тисячі абсолютно достатня сума для фієсти, щоб вона після стала в гарному стані та щоби принаймні вже півроку та і найближчим часом робити їй лише т.о. та спокійно їздити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Львов
Сообщения: 263
С нами с 04.06.2018

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: kaktusovich]
      17 июля 2018 в 14:58 Гілками

kaktusovich 17.07.2018 13:42 пишет:

Абрвалг 17.07.2018 10:24 пишет:


т.е. он готов отдать , если отталкиваться от нынешнего варианта закона, заплатить около 3500 евро за растаможку?
не верю:))



я больше скажу. Кум этого товарища пригнал себе "бляху", не знаю какую, вроде Рено какое-то. Аргумент "там она стоит на 3 тыс дешевле чем у нас и даже если заберут, то я немного хоть сейчас поезжу".
Бюджет "бляхи" что-то около 3-4 тыс евро.
И это не глупый человек, в серьезной компании работает не на последней должности.



скоріш за все що глупий якщо купив бляхи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Винница
Сообщения: 326
С нами с 24.07.2014

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      17 июля 2018 в 15:03 Гілками

Абрвалг 17.07.2018 14:26 пишет:

Andrey1986 17.07.2018 13:44 пишет:

Нормы законопроектов 8487 и 8488 в данной редакции, это в 80% от числа блях оплата более 100% от стоимости машины! Сколько человек будет платить по таким ставкам? Не знаю.... По мне это репрессии...
П.с. бляховоды и им сочувствующее надеются на изменения ставок ко второму чтению!





скажу больше, так как кроме 1го чтения типа улучшения правил таможки, приняли еще и "карательный закон", то я уверен, что осенью ждем "бляхо-движ-маманегорюй", потому как платить 2-3 цена за растаможку 12-17ти летней ауди ,никто не захочет, а ездить дальше будет нельзя, ибо "карательный закон" позакрывает дырки в ТК.

п.с. а таки да, где делся ВолодимирСкорпГЛ ?





имхо пока эта пара законов не вступят в силу никто никого карать не будет.
А вступят они в силу минимум через полгода после публикации
ибо второй закон касается налоговой а там все с нового налогового периода.
И если я правильно понимаю то будет это не раньше 01.07.19


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: 07tapac07]
      17 июля 2018 в 15:04 Гілками

07tapac07 17.07.2018 14:58 пишет:

kaktusovich 17.07.2018 13:42 пишет:

Абрвалг 17.07.2018 10:24 пишет:


т.е. он готов отдать , если отталкиваться от нынешнего варианта закона, заплатить около 3500 евро за растаможку?
не верю:))



я больше скажу. Кум этого товарища пригнал себе "бляху", не знаю какую, вроде Рено какое-то. Аргумент "там она стоит на 3 тыс дешевле чем у нас и даже если заберут, то я немного хоть сейчас поезжу".
Бюджет "бляхи" что-то около 3-4 тыс евро.
И это не глупый человек, в серьезной компании работает не на последней должности.



скоріш за все що глупий якщо купив бляхи



Насчет не последней должности в серьезной компании тоже есть сомнения


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Wlodzimierz]
      17 июля 2018 в 15:06 Гілками

Wlodzimierz 17.07.2018 14:15 пишет:

Traveler 17.07.2018 13:57 пишет:


Поки він це робить законно. А так - то злочинець, який обкрадає армію, пенсіонерів, бюджетних працівників.


І знову Ви плутаєте недоотримані гіпотетичні прибутки з прямими збитками (й більше того, з крадіжкою). Ви дійсно впевнени, що люди, придбали (так, саме придбали, бо купля-продаж здійснюється між продавцем і покупцем, а держава лише реєструє цей факт, щоб облегшити подальшу роботу своїм органам (ну і, звичайно, щоб відібрати у людей зайву копійчину)) автівки на іноземній реєстрації, за відсутності такої можливості придбали би автівки на укробляхах з переоформленням та сплатою податків? Ви можете це довести? Бо, якщо ні, то ні про які збитки чи крадіжки мови йти не може.




На 99% впевнений, що їздюк на бляхопасфайндері, за відсутності можливості їздити на бляхах взяв би щось на укр. рєєстрації або пригнав і розмитнив, просто не таке понтове

P.S Про власників 500-доларових авто та їх безпечність до суспільства - які ставки по випадку у Одесі, де підліток на папіній блясі вклепав Теслу. Які шанси, що власнику Тесли бляхопапа компенсує ремонт?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vovchikk]
      17 июля 2018 в 15:25 Гілками

В ответ на:


Vovchikk 17.07.2018 15:04 пишет:


скоріш за все що глупий якщо купив бляхи



Насчет не последней должности в серьезной компании тоже есть сомнения



по поводу "глупый/умный" это как умный и эрудированный )) не одно и то же.
а что касается "сомнений по поводу должности" - ну можем на деньги поспорить )) но предлагаю просто поверить на слово


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      17 июля 2018 в 15:26 Гілками

Traveler 17.07.2018 15:06 пишет:

Wlodzimierz 17.07.2018 14:15 пишет:

Traveler 17.07.2018 13:57 пишет:


Поки він це робить законно. А так - то злочинець, який обкрадає армію, пенсіонерів, бюджетних працівників.


І знову Ви плутаєте недоотримані гіпотетичні прибутки з прямими збитками (й більше того, з крадіжкою). Ви дійсно впевнени, що люди, придбали (так, саме придбали, бо купля-продаж здійснюється між продавцем і покупцем, а держава лише реєструє цей факт, щоб облегшити подальшу роботу своїм органам (ну і, звичайно, щоб відібрати у людей зайву копійчину)) автівки на іноземній реєстрації, за відсутності такої можливості придбали би автівки на укробляхах з переоформленням та сплатою податків? Ви можете це довести? Бо, якщо ні, то ні про які збитки чи крадіжки мови йти не може.




На 99% впевнений, що їздюк на бляхопасфайндері, за відсутності можливості їздити на бляхах взяв би щось на укр. рєєстрації або пригнав і розмитнив, просто не таке понтове

P.S Про власників 500-доларових авто та їх безпечність до суспільства - які ставки по випадку у Одесі, де підліток на папіній блясі вклепав Теслу. Які шанси, що власнику Тесли бляхопапа компенсує ремонт?




А ви точно водій? Інколи ваші питання ставлять у тупік.
По виплаті - власнику Тесли буде платити або страхова, або МТСБУ. Якщо не вистачить покриття - позов до суду на відшкодування різниці з винуватця. Коли в мене заїхав "уа водій" без полісу - саме така процедура була, але там вистачило автоцивільних грошей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Andrey1986]
      17 июля 2018 в 15:32 Гілками

Andrey1986 17.07.2018 13:44 пишет:

Нормы законопроектов 8487 и 8488 в данной редакции, это в 80% от числа блях оплата более 100% от стоимости машины! Сколько человек будет платить по таким ставкам? Не знаю.... По мне это репрессии...



Andrey1986 17.07.2018 12:07 пишет:

на СЕГОДНЯ бляха это временное средство передвижения, и в случае репрессий идет на шрот.



ну все тогда, "крутись как хочешь, а похороны завтра (с)"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Львов
Сообщения: 263
С нами с 04.06.2018

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      17 июля 2018 в 15:32 Гілками

Panasonic 17.07.2018 15:26 пишет:

Traveler 17.07.2018 15:06 пишет:

Wlodzimierz 17.07.2018 14:15 пишет:


В ответ на:

...



І знову Ви плутаєте недоотримані гіпотетичні прибутки з прямими збитками (й більше того, з крадіжкою). Ви дійсно впевнени, що люди, придбали (так, саме придбали, бо купля-продаж здійснюється між продавцем і покупцем, а держава лише реєструє цей факт, щоб облегшити подальшу роботу своїм органам (ну і, звичайно, щоб відібрати у людей зайву копійчину)) автівки на іноземній реєстрації, за відсутності такої можливості придбали би автівки на укробляхах з переоформленням та сплатою податків? Ви можете це довести? Бо, якщо ні, то ні про які збитки чи крадіжки мови йти не може.




На 99% впевнений, що їздюк на бляхопасфайндері, за відсутності можливості їздити на бляхах взяв би щось на укр. рєєстрації або пригнав і розмитнив, просто не таке понтове

P.S Про власників 500-доларових авто та їх безпечність до суспільства - які ставки по випадку у Одесі, де підліток на папіній блясі вклепав Теслу. Які шанси, що власнику Тесли бляхопапа компенсує ремонт?




А ви точно водій? Інколи ваші питання ставлять у тупік.
По виплаті - власнику Тесли буде платити або страхова, або МТСБУ. Якщо не вистачить покриття - позов до суду на відшкодування різниці з винуватця. Коли в мене заїхав "уа водій" без полісу - саме така процедура була, але там вистачило автоцивільних грошей.



Звідки в бляховодів гроші? щей на страхівку, не смішіть людей. Батько ще скаже що то не його син і втікне як всі бляховоди


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      17 июля 2018 в 15:35 Гілками

Panasonic 17.07.2018 15:26 пишет:


По виплаті - власнику Тесли буде платити або страхова, або МТСБУ. Якщо не вистачить покриття - позов до суду на відшкодування різниці з винуватця.



навіть якщо керував 14-ти річний підліток страхова виплатить? Хіба це "керує на законних підставах"?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
5 користувачів і 44 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 108463

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія