autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (30/236)

патриарх **
48 лет (20 лет за рулем), Кропивницький
Сообщения: 1085
С нами с 14.11.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 10:57 Гілками

orys 19.07.2018 10:36 пишет:

...закон і людська совість.


Тільки по авто в Україну: верблюди, накручувальщики пробігу авто під 3251, ліве ТО експортним корчам.
Тільки цього вже достатньо, щоб не бачити поляків з німбом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 11:02 Гілками

orys 19.07.2018 10:56 пишет:

Drinkens 19.07.2018 10:40 пишет:

Как прошла тот класный техосмотр твоя прекрасная Октавия , которая при приезде в Украину в течении очень малого времени ушла на шрот, потому что из-за дыма ухудшалась обзорность из автомобиля на небольшой скорости на плохих дорогах ?




Ну коли відкинути зайві фантазії, я не свідок куди пішла машина, мені не було часу/доцільності ремонтувати там двигун +, заробляв достатньо тоді, щоб не перейматися проблемами. Давав контакти, для перезаїзду нерезидентом.




[*****] бла бла . И ничего конкретного. Т.е. ты продолжаешь утверждать - что машина прошла ТО честно ? А потом у неё резко упала компрессия/ накрылась топливная. ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      19 июля 2018 в 11:37 Гілками

Drinkens 19.07.2018 10:02 пишет:

В ответ на:

Може де й існують спеціальні СТО в ЄС, які продають ТО, але на звичайних СТО там ти фіш що купиш (інфа років 3-4 тому, як я туди їздив).




Естественно если ты поедешь тупо на СТО - там ты сразу попадешь на ремонты и денег никто не возьмет. Там камеры и все что надо. Этим нужно озаботиться до поездки - и пойти к правильным людям со специальными СТО . В Литве с этим проблем нет - так как и в Польше. У них там только сейчас хотят принять закон об увеличении ответственности СТО за такие вот липовые бумажки. Честный техосморт это только в странах где за любой чих жестко дрючат - германия например.




Запитав людини, яка займається авто з Літви - каже що свістьож про "легко купити ТО". або він морозиться, або ти кажеш неправду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      19 июля 2018 в 11:40 Гілками

Drinkens 19.07.2018 11:02 пишет:

orys 19.07.2018 10:56 пишет:

Drinkens 19.07.2018 10:40 пишет:

Как прошла тот класный техосмотр твоя прекрасная Октавия , которая при приезде в Украину в течении очень малого времени ушла на шрот, потому что из-за дыма ухудшалась обзорность из автомобиля на небольшой скорости на плохих дорогах ?




Ну коли відкинути зайві фантазії, я не свідок куди пішла машина, мені не було часу/доцільності ремонтувати там двигун +, заробляв достатньо тоді, щоб не перейматися проблемами. Давав контакти, для перезаїзду нерезидентом.




[*****] бла бла . И ничего конкретного. Т.е. ты продолжаешь утверждать - что машина прошла ТО честно ? А потом у неё резко упала компрессия/ накрылась топливная. ?




Тююю. Якщо турбіна - то моментально
Їхав я взимку в Австрію на лижі. Проїхав від Києва до Берегово, і в самому Береговому, километрів за 5 до кордону, у мене "рванула" турбіна і повалив дим. От так "внєзапно". І непередбачувано, бо воно не діагностується ніяк, хоча я за своєю машиною слідкую, бо на дальняк катаюсь.

З.І. нова оригінальна турбіна "гола" 15+ тис грн (і це ще я добре пошукав), + до неї навісне ще десь 3 тис.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      19 июля 2018 в 12:01 Гілками

Sergu44o 19.07.2018 11:40 пишет:

Drinkens 19.07.2018 11:02 пишет:

orys 19.07.2018 10:56 пишет:


В ответ на:

...





Ну коли відкинути зайві фантазії, я не свідок куди пішла машина, мені не було часу/доцільності ремонтувати там двигун +, заробляв достатньо тоді, щоб не перейматися проблемами. Давав контакти, для перезаїзду нерезидентом.




[*****] бла бла . И ничего конкретного. Т.е. ты продолжаешь утверждать - что машина прошла ТО честно ? А потом у неё резко упала компрессия/ накрылась топливная. ?




Тююю. Якщо турбіна - то моментально
Їхав я взимку в Австрію на лижі. Проїхав від Києва до Берегово, і в самому Береговому, километрів за 5 до кордону, у мене "рванула" турбіна і повалив дим. От так "внєзапно". І непередбачувано, бо воно не діагностується ніяк, хоча я за своєю машиною слідкую, бо на дальняк катаюсь.

З.І. нова оригінальна турбіна "гола" 15+ тис грн (і це ще я добре пошукав), + до неї навісне ще десь 3 тис.




Я понимаю что случаи разные бывают - но большинство из чадящих тут машин имеют проблемы с топливной и двигателями, т.е это не вжик - и полетело. Орис писал что ему нужна была капиталка двигателя - он не видел ничего уже в заднее зеркало . Поэтому и сдал ее на шрот . Это все его слова - и ситуация реальная. При всем при этом человек утверждает что его машина прошла честный техосмотр в Европе .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      19 июля 2018 в 12:11 Гілками

Traveler 19.07.2018 10:54 пишет:

Sergu44o 19.07.2018 09:26 пишет:

(бо зараз будь-які екологічні обмеження в Україні просто смішні, бо на дорогах ОФІЦІЙНО таке неекологічне лайно їздить, що ой), я тоді хто?




А який IQ треба мати, щоб зрозуміти, що додавши ще одну бляху димлячу до корча на укр номерах ми отримаємо удвічі більше шкідливих викидів?




Так щ появою блях укркорчі припиняють пересування)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      19 июля 2018 в 12:20 Гілками

Drinkens 19.07.2018 12:01 пишет:

Я понимаю что случаи разные бывают - но большинство из чадящих тут машин имеют проблемы с топливной и двигателями, т.е это не вжик - и полетело. Орис писал что ему нужна была капиталка двигателя - он не видел ничего уже в заднее зеркало . Поэтому и сдал ее на шрот . Это все его слова - и ситуация реальная. При всем при этом человек утверждает что его машина прошла честный техосмотр в Европе .




Лавочне радіо включилось, а там знають все, навіть те, чого не знаю я
Так, признаюсь, завідомо, тоді купив автомобіль задешево, але на кожен день. І тут ось так взяла і задиміла, півтора місяці я так їздив поки здав. Мутили з машиною, варили, збирали з 3-х, мені то цікаво не було, рівно і яка її доля. Майстри сказали, що потрібно двигуна робити. Я того не робив, взяв іншу машину. Машина - це засіб пересування, а не вигул іконостасу на торпеді


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 12:28 Гілками

orys 19.07.2018 12:20 пишет:

Drinkens 19.07.2018 12:01 пишет:

Я понимаю что случаи разные бывают - но большинство из чадящих тут машин имеют проблемы с топливной и двигателями, т.е это не вжик - и полетело. Орис писал что ему нужна была капиталка двигателя - он не видел ничего уже в заднее зеркало . Поэтому и сдал ее на шрот . Это все его слова - и ситуация реальная. При всем при этом человек утверждает что его машина прошла честный техосмотр в Европе .




Лавочне радіо включилось, а там знають все, навіть те, чого не знаю я
Так, признаюсь, завідомо, тоді купив автомобіль задешево, але на кожен день. І тут ось так взяла і задиміла, півтора місяці я так їздив поки здав. Мутили з машиною, варили, збирали з 3-х, мені то цікаво не було, рівно і яка її доля. Майстри сказали, що потрібно двигуна робити. Я того не робив, взяв іншу машину. Машина - це засіб пересування, а не вигул іконостасу на торпеді



Тобто, вона таки була з пройденим ТО ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 12:55 Гілками

orys 19.07.2018 12:20 пишет:

Drinkens 19.07.2018 12:01 пишет:

Я понимаю что случаи разные бывают - но большинство из чадящих тут машин имеют проблемы с топливной и двигателями, т.е это не вжик - и полетело. Орис писал что ему нужна была капиталка двигателя - он не видел ничего уже в заднее зеркало . Поэтому и сдал ее на шрот . Это все его слова - и ситуация реальная. При всем при этом человек утверждает что его машина прошла честный техосмотр в Европе .




Лавочне радіо включилось, а там знають все, навіть те, чого не знаю я
Так, признаюсь, завідомо, тоді купив автомобіль задешево, але на кожен день. І тут ось так взяла і задиміла, півтора місяці я так їздив поки здав. Мутили з машиною, варили, збирали з 3-х, мені то цікаво не було, рівно і яка її доля. Майстри сказали, що потрібно двигуна робити. Я того не робив, взяв іншу машину. Машина - це засіб пересування, а не вигул іконостасу на торпеді



Один маленький нюанс: средство для передвижения - это исправная машина.
Неисправный автомобиль не должен быть в принципе допущен к эксплуатации, а дымовая завеса - это явный признак, описанный даже в ПДД.

А еще мальнький нюанс, который тебя вообще не интересует, но интересует очень многих - это безопасность. 20+ летние авто и сваренные из 2+ частей этим совсем не блещут


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Slevin Oneil]
      19 июля 2018 в 12:56 Гілками

В сегодняшних новостях наш Кабмин жжот не по децки (кусочек новости):
..."Об этом говорится в заключении Кабмина к соответствующему проекту закона №8487, которым располагает ЭП.

"Предложенное снижение ставок акцизного налога на легковые транспортные средства может привести к уменьшению поступлений в бюджет на 2 млрд грн ежегодно", - отмечается в документе.
При этом в законопроект не представлены предложения по финансовому обеспечению или покрытию возможных потерь бюджета, что не согласуется со статьей 27 Бюджетного кодекса Украины, отмечают в Кабмине.

Вместе с тем чиновники считают, что введение предложенных ставок акцизного налога, в частности на применяемые легковые авто старше 10 лет, может стать существенным препятствием для наращивания объема производства отечественных легковых транспортных средств.


Чет и комментировать это непрекращающееся стремительное развитие украинского автопрома в 2018 году уже не нужно, что курят люди, которые такое пишут на уровне заключения КМУ к законопроекту????


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 12:58 Гілками

orys 19.07.2018 12:20 пишет:



Лавочне радіо включилось, а там знають все, навіть те, чого не знаю я
Так, признаюсь, завідомо, тоді купив автомобіль задешево, але на кожен день. І тут ось так взяла і задиміла, півтора місяці я так їздив поки здав. Мутили з машиною, варили, збирали з 3-х, мені то цікаво не було, рівно і яка її доля. Майстри сказали, що потрібно двигуна робити. Я того не робив, взяв іншу машину. Машина - це засіб пересування, а не вигул іконостасу на торпеді



Здав на металобрухт в утилізацію? Чи ‚за гроші віддав комусь і не цікавився подальшою долею‘?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      19 июля 2018 в 12:59 Гілками

Timur_nes 19.07.2018 12:55 пишет:


А еще мальнький нюанс, который тебя вообще не интересует, но интересует очень многих - это безопасность. 20+ летние авто и сваренные из 2+ частей этим совсем не блещут




Вот в Ирпене Беха на бляхах остановку снесла, об столб разорвалась, бетонный парапет перелетела, 3 других машины разбила - а 2 гаврика в ней просто сильно испугались.
Я вообще не представляю, сколько всего может сокрушить на своем пути новая Беха


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Slevin Oneil]
      19 июля 2018 в 13:05 Гілками

Slevin Oneil 19.07.2018 12:28 пишет:

Тобто, вона таки була з пройденим ТО ?




Машина була з пройденим ТО і просто зламалась. А в силу законодавства, котре маємо її не можливо було поставити на облік в Україні, звідси випливає цілий ряд пояснень, що того недоцільно було робити по відношенню до цієї машини.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      19 июля 2018 в 13:09 Гілками

Thumbs_Up_Guy 19.07.2018 12:58 пишет:

Здав на металобрухт в утилізацію? Чи ‚за гроші віддав комусь і не цікавився подальшою долею‘?




З метою вивезення в країну реєстрації, у нас всьо по закону


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      19 июля 2018 в 13:14 Гілками

Panasonic 19.07.2018 12:11 пишет:

Traveler 19.07.2018 10:54 пишет:

Sergu44o 19.07.2018 09:26 пишет:

(бо зараз будь-які екологічні обмеження в Україні просто смішні, бо на дорогах ОФІЦІЙНО таке неекологічне лайно їздить, що ой), я тоді хто?




А який IQ треба мати, щоб зрозуміти, що додавши ще одну бляху димлячу до корча на укр номерах ми отримаємо удвічі більше шкідливих викидів?




Так щ появою блях укркорчі припиняють пересування)))




А мені більше подобається варіант, коли старий автопарк сам відмирає, а відер в Україну не завозять...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 13:32 Гілками

orys 19.07.2018 13:05 пишет:

Slevin Oneil 19.07.2018 12:28 пишет:

Тобто, вона таки була з пройденим ТО ?




Машина була з пройденим ТО і просто зламалась. А в силу законодавства, котре маємо її не можливо було поставити на облік в Україні, звідси випливає цілий ряд пояснень, що того недоцільно було робити по відношенню до цієї машини.




Фаантазер . Просто сламалась - это настало время капремонта. Орис меняет легенды как перчатки. А ведь недавно сам писал - что взял авто дешево и в не очень хорошем состоянии - а когда дыму стало оччччень много ( это не я пишу - все это его слова и любой желающий может их тут найти ) - сдал в утиль - т.к. капиталить - это никому не нужно, а лучше взять другую бляху. Знающие люди, подскажите - сколько тысяч километров проходит в дизеле от европейского авто прошедшего честно техосмотр - до дымит как паровоз и нужно делать капремонт ? Ну, в принципе он действительно может верить что его октаха прошла честный техосмотр , это ж Орис.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      19 июля 2018 в 13:34 Гілками

orys 19.07.2018 13:05 пишет:

Slevin Oneil 19.07.2018 12:28 пишет:

Тобто, вона таки була з пройденим ТО ?




Машина була з пройденим ТО і просто зламалась. А в силу законодавства, котре маємо її не можливо було поставити на облік в Україні, звідси випливає цілий ряд пояснень, що того недоцільно було робити по відношенню до цієї машини.




От момента когда машина может честно пройти ТО и потом износиться поршневая - должно пройти не менее 100 000.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 51
С нами с 04.06.2015

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: 07tapac07]
      19 июля 2018 в 13:44 Гілками

07tapac07 19.07.2018 10:26 пишет:

Andrey1986 19.07.2018 10:16 пишет:

Ну если Лачетти после перегона и растаможки обойдется в 4000 у.е. это уже хорошо, у нас более менее живой Лачетти стоит от 5500 у.е. т.е. экономия в 1.5к. баксов тоже не плохо!
Ну вот прикинь, ввели растаможку, цена на твою Лачетти упала до 4000 у.е. (на 1000-1500у.е. меньше чем ты хотел), ты с болью на сердце продаешь ее за вышеуказанную цену, НО дальше ты запланировал купить себе Пассат Б6 года так 2008, и ты вдруг видишь, что и он теперь стоит около 6к., а не 9к., как сейчас.
Итак математика, считаем пример:
1). Было: Продажа Лачетти за 5000 у.е. + добавил 4000 у.е. = 9к. за Пассат Б6 2008г.
2) Будет: Продажа Лачетти за 4000 у.е. + добавил 2000 у.е. = 6к. за Пассат Б6 2008г.
Какая математика тебе больше нравится, 1 пример или второй?



Про що Ви говорите в Польщі ви купите лайно на колесах а не лачетті за такі гроші




Во во, человек правильно говорит, за такие деньги только хламище убитое


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      19 июля 2018 в 13:56 Гілками

Drinkens 19.07.2018 13:34 пишет:

От момента когда машина может честно пройти ТО и потом износиться поршневая - должно пройти не менее 100 000.




Звідки пан иксперт знає діагноз авто? Машина була на ходу, а спринтера щойно бачив, то той без обертів димів гірше за ту шкоду. Пояснюю ще раз, бо тролі видьоргують лише що їм потрібно, машину ту віддав бо саме в цю машину мені вкладатись було не доцільно, а можливо б було поставити на облік, розібрався та зробив її, бо далеко фордам, а тим паче окремим лачетті навіть з 20 000 пробігом за 15+ років по надійності до шкоди.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
50 лет (22 года за рулем), Понавыехал в AI
Сообщения: 3303
С нами с 16.06.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      19 июля 2018 в 13:56 Гілками

Sergu44o 19.07.2018 11:37 пишет:


Запитав людини, яка займається авто з Літви - каже що свістьож про "легко купити ТО". або він морозиться, або ти кажеш неправду.




Він або не знає (не має доступу до тих СТО), або не хоче тріщати язиком про не зовсім легальні моменти в своєму бізнесі. Так само, як і в Литві. Я десь рік тому спілкувався на цю тему із чиновниками вільнюського муніципалітету (чи як його там, не пам'ятаю). Звісно, що відкрито про це ніхто розповідати не буде - це непоганий бізнес для деяких. Гадаю, що і в Польщі десь так само.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
8 користувачів і 104 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 108466

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія