Сапожник 03.07.2018 10:07 пишет: Это "огрызки" (затычки) из прошлого, которые сначала ставили не думая, а потом снимали не думая (т.е. не везде) Вообщем, Через два дня все будет ок
Так і подумав. Так такий малесенький "неправильний" шматочок був. Ти ж нічого не робив? Бо я його змінив на приват
Десь приблизно в цьому місці у Waze дорога "перекрита". При під'їзді до нього з любого боку вимагає розвернутись, а потім веде нормально. Прошу виправити, хто має таку можливість.
Сапожник 17.07.2018 13:51 пишет: А откуда и куда направлялись? Честно говоря, не вижу перекрытий. Попробуйте проложить маршрут на live карте и бросить результат
Гм, нормально на посиланні прокладає. А на смарті - ні. Я інколи цим маршрутом їжджу зі сторони Василькова на Київ і навпаки, коли одеська траса забита. І Waze НІКОЛИ не проводить через вказану мною точку. Зі сторони Василькова, після заправки, він спочатку пробує повести через Підгірці - крюк той ще. Потім, на розвилці, пропонує поїхати вліво - на Ходосівку. Де більше двох км по селу. А коли сам поїдеш вправо - до розв'язки на трасі, пропонує розвернутися. І так до вказаної мною точки. Аналогічно - з іншого боку. Waze ніколи навіть з розв'язки не зводить. А коли сам з'їдеш - знову до тіґї точки пропонує розвернутись. Причому це тягнеться вже не перший рік.
Сапожник 17.07.2018 13:51 пишет: А откуда и куда направлялись? Честно говоря, не вижу перекрытий. Попробуйте проложить маршрут на live карте и бросить результат
Гм, нормально на посиланні прокладає. А на смарті - ні. Я інколи цим маршрутом їжджу зі сторони Василькова на Київ і навпаки, коли одеська траса забита. І Waze НІКОЛИ не проводить через вказану мною точку. Зі сторони Василькова, після заправки, він спочатку пробує повести через Підгірці - крюк той ще. Потім, на розвилці, пропонує поїхати вліво - на Ходосівку. Де більше двох км по селу. А коли сам поїдеш вправо - до розв'язки на трасі, пропонує розвернутися. І так до вказаної мною точки. Аналогічно - з іншого боку. Waze ніколи навіть з розв'язки не зводить. А коли сам з'їдеш - знову до тіґї точки пропонує розвернутись. Причому це тягнеться вже не перший рік.
Галочка в клиенте стоит "избегать плохих дорог"? Я внес небольшие исправления, проверьте, когда будете в следующий раз ехать.
Сапожник 17.07.2018 13:51 пишет: А откуда и куда направлялись? Честно говоря, не вижу перекрытий. Попробуйте проложить маршрут на live карте и бросить результат
Гм, нормально на посиланні прокладає. А на смарті - ні. Я інколи цим маршрутом їжджу зі сторони Василькова на Київ і навпаки, коли одеська траса забита. І Waze НІКОЛИ не проводить через вказану мною точку. Зі сторони Василькова, після заправки, він спочатку пробує повести через Підгірці - крюк той ще. Потім, на розвилці, пропонує поїхати вліво - на Ходосівку. Де більше двох км по селу. А коли сам поїдеш вправо - до розв'язки на трасі, пропонує розвернутися. І так до вказаної мною точки. Аналогічно - з іншого боку. Waze ніколи навіть з розв'язки не зводить. А коли сам з'їдеш - знову до тіґї точки пропонує розвернутись. Причому це тягнеться вже не перший рік.
Галочка в клиенте стоит "избегать плохих дорог"? Я внес небольшие исправления, проверьте, когда будете в следующий раз ехать.
Ні, не стоїть - знаю про неї. Та й дорога там не погана зовсім. А по швидкості - просто найкраща і практично всі саме по ній і їздять. Що через Підгірці, що через Ходосівку дорога йде ПО СЕЛУ, що значно зменшує швидкість. Навіть для "гонщегів". Оскільки вуличку неширокі і поворотів багато. І все рівно Waze прокладає маршрут саме так - без виїзду на розв'язку.
Если пропустить поворот, то уводило на Ходосеевку. Направо нивкакую и предлагало развернуться и ехать обратно на Ходосееевку.
Сегодня же опять ведет на Пидгирци, но если пропустить то уже Ходосеевку не предлагает. Ведет как надо. Но при этом вейз считает что этот маршрут будет на одну минуту дольше.
Синий, по мнению Вейза, более оптимальній (у него тип выше). Остальные два примерно одинаковы и приоритетность их выбора должна выбираться текущей статистикой. Позавчера по красному маршруту мной были сделаны корректировки (там стояли статусы плохого покрытия), которые до сегодняшнего утра могли влиять на маршрутизацию для некоторых людей.
Можем перепроверить и провести корректировки, но нужна информация. Какие основные направления движения? По какому из маршрутов лучше ехать? Как едут люди обычно? Пс. После внесенного изменения, больше людей будет заворачивать на красный маршрут и статистика на нем в ближайшие пару недель изменится.
Синий, по мнению Вейза, более оптимальній (у него тип выше). Остальные два примерно одинаковы и приоритетность их выбора должна выбираться текущей статистикой. Позавчера по красному маршруту мной были сделаны корректировки (там стояли статусы плохого покрытия), которые до сегодняшнего утра могли влиять на маршрутизацию для некоторых людей.
Можем перепроверить и провести корректировки, но нужна информация. Какие основные направления движения? По какому из маршрутов лучше ехать? Как едут люди обычно? Пс. После внесенного изменения, больше людей будет заворачивать на красный маршрут и статистика на нем в ближайшие пару недель изменится.
Так я ж уже відповів на Ваше питання. Оптимальний - червоний "та й дорога там не погана зовсім. А по швидкості - просто найкраща і практично всі саме по ній і їздять. Що через Підгірці, що через Ходосівку дорога йде ПО СЕЛУ, що значно зменшує швидкість. Навіть для "гонщегів". Оскільки вуличку неширокі і поворотів багато. " (с) я.
Ок. Я тогда нашел одну проблему, на ней и остановился. Сейчас копнули глубже. По факту, пересмотре разные карты, у всех оформленно по разному ОСМ - основное через Подгорцы Тындекс - по красному марруту Гугл - все три равнозанчные
sarg 19.07.2018 16:18 пишет: Красный лучше. И в основном люди им и пользуются.
Я всіма трьома їздив. Червоний - ЗНАЧНО краще. Найгірший - через Підгірці, якщо в сторону Києва їхати.
Дуже категорично Через Підгірці, як на мене, найкраще покриття, червоний - покриття не дуже (принаймні зо два місяці тому). По часу було +/- однаково.
Покриття там практично однакові. "По часу було +/- однаково" - це якщо Ви ПДР порушували. Скільки дозволена швидкість в селі Підгірці? А там ще й світлофор є, на відміну від червоного маршрута. Хоча я нікого насправді не агітую. Навпаки - менше людей, вільніше їхати.
VP_Son 19.07.2018 17:58 пишет: Покриття там практично однакові.
Якщо зараз так - це добре. При нагоді перевірю червоний маршрут. Щоб зрівнявся час не потрібно нехтувати ПДР в Підгірцях, достатньо одного/двох неквапливих автівок на червоному маршруті Для обгонів там є небагато місць, та й сама дорога пересічного водія не провокує на рекорди із швидкості.