autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Ремонт авто до рішення суду. ДТП

старожил *
Киев
Сообщения: 629
С нами с 08.04.2013

Ремонт авто до рішення суду. ДТП
      19 июля 2018 в 23:04 Гілками

Доброго вечора!

Підкажіть по ситуації: було ДТП, поліція написала обоюдку, далі в суд, через 30+ днів.
Але питання в іншому: авто треба зробити до суду(наразі не на ходу), як правильно оформити все, щоб потім, якщо винним визнають іншого, мати всі документи для відшкодування його страховою? Треба незалежний експерт? Як все це відбувається?

Якщо робити все на офіційному СТО, то я так розумію документів від них на виконані роботи достатньо буде?

А як якщо робити "в гаражах" ?

Здається десь проскакувало схоже, але щось не можу знайти.

Дякую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
Киев
Сообщения: 296
С нами с 19.09.2011

Re: Ремонт авто до рішення суду. ДТП [Re: Karae]
      20 июля 2018 в 11:22 Гілками

Karae 19.07.2018 23:04 пишет:

Доброго вечора!

Підкажіть по ситуації: було ДТП, поліція написала обоюдку, далі в суд, через 30+ днів.
Але питання в іншому: авто треба зробити до суду(наразі не на ходу), як правильно оформити все, щоб потім, якщо винним визнають іншого, мати всі документи для відшкодування його страховою? Треба незалежний експерт? Як все це відбувається?

Якщо робити все на офіційному СТО, то я так розумію документів від них на виконані роботи достатньо буде?

А як якщо робити "в гаражах" ?

Здається десь проскакувало схоже, але щось не можу знайти.

Дякую




1) написати заяву в страхову другого учасника (в свою вже давно треба було)
2) чекати 10 днів (страхова має призначити огляд своїм спеціалістом)
3) можна призначати свою експертизу після 10 днів, навіть якщо страхова ще не дивилась
4) перед оглядом авто експертом надіслати телеграму з запрошенням на огляд для другого учасника
5) далі будете мати документ - оцінка матеріального збитку, з яким зможете працювати (папірці з "гаражів" взагалі не варіант, документи від офіціалів - краще "гаражних", але треба буде ще попрацювати, щоб довести, що офіціали чогось заявого не всунули туди, якщо опонент почне викручуватись)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Киев
Сообщения: 629
С нами с 08.04.2013

Re: Ремонт авто до рішення суду. ДТП [Re: CostaS]
      20 июля 2018 в 18:42 Гілками

CostaS 20.07.2018 11:22 пишет:

Karae 19.07.2018 23:04 пишет:

Доброго вечора!

Підкажіть по ситуації: було ДТП, поліція написала обоюдку, далі в суд, через 30+ днів.
Але питання в іншому: авто треба зробити до суду(наразі не на ходу), як правильно оформити все, щоб потім, якщо винним визнають іншого, мати всі документи для відшкодування його страховою? Треба незалежний експерт? Як все це відбувається?

Якщо робити все на офіційному СТО, то я так розумію документів від них на виконані роботи достатньо буде?

А як якщо робити "в гаражах" ?

Здається десь проскакувало схоже, але щось не можу знайти.

Дякую




1) написати заяву в страхову другого учасника (в свою вже давно треба було)
2) чекати 10 днів (страхова має призначити огляд своїм спеціалістом)
3) можна призначати свою експертизу після 10 днів, навіть якщо страхова ще не дивилась
4) перед оглядом авто експертом надіслати телеграму з запрошенням на огляд для другого учасника
5) далі будете мати документ - оцінка матеріального збитку, з яким зможете працювати (папірці з "гаражів" взагалі не варіант, документи від офіціалів - краще "гаражних", але треба буде ще попрацювати, щоб довести, що офіціали чогось заявого не всунули туди, якщо опонент почне викручуватись)



1. Так і вирішив зробити
2. Надіюся все швидше вирішать, 10 днів простою авто у офіціалів гарно коштує, хоча може перетащать авто на інше місце)
3. Дефектовка і рахунок оф.СТО це ж не оцінка матеріального збитку, це повністю ремонт, а мені потрібно саме оцінка збитку від їх експерта?)

Дякую

Змінено Karae (18:44 20/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
Киев
Сообщения: 296
С нами с 19.09.2011

Re: Ремонт авто до рішення суду. ДТП [Re: Karae]
      21 июля 2018 в 13:18 Гілками

Karae 20.07.2018 18:42 пишет:


3. Дефектовка і рахунок оф.СТО це ж не оцінка матеріального збитку, це повністю ремонт, а мені потрібно саме оцінка збитку від їх експерта?)





саме про це й була мова - дефектовка/рахунок/акти ще не дорівнює матеріальному збитку, отриманому саме в цій ДТП

потрібна оцінка не від "їх експерта", а від сертифікованого експерта-оцінювача або судового


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 86 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2878

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія