autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) (2/3)

DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      24 июня 2018 в 21:51 Гілками

Гроші повернули, судячи з усього мені пощастило бо по відгуках повернути можуть і через 10 днів.
Я от не розумію все-одно, наскільки ж то аваль почав жаліти грошей що не можуть швидко
1. ремонтувати завислі банкомати
2. реагувати і все ж інкасувати в пріорітеті банкомати які клієнтам зажали гроші.

Це ж блін репутація. Невже не можу додаткове авто інкасаторів на такі випадки найняти.

Ідіотизм. Чому той же приват мені повернув кошти коли завис через пару годин.
Жах.

А якби то насправді була для мене в той момент критична сума? Ситуації різні ж бувають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
51 год (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5930
С нами с 13.06.2002

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Daugava]
      25 июня 2018 в 12:41 Гілками

Daugava 23.06.2018 09:49 пишет:


Він для мене найзручніший, але коли потрібен в останній рік, то завжди червоненький на мапі Авалю. Взагалі мапа досить актуальна, підманула тільки раз, поки доїхав від "Демїівській" до "Палацу Україна" банкомат вже зламався. Але була б ще краще, якби вони не показували б на ній кіоски як таки, що мають функцію внесення коштів.




Що мені незрозуміло - банкомат "ламається" коли немає грошей на видачу
Що заважає приймати ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      25 июня 2018 в 16:29 Гілками

Банкомат "ламається" з багатьох причин. Одна з найчастіших яка вимагає приїзду інкасації - забуття грошей клієнтом. В різних банкоматах обробка цієї ситуації виконується по різному в залежності їх конструкції на налаштувань. Але в більшості, перше забуття - банкноти в спеціальну касету, друге - банкноти залишаються на тракті і банкомат припиняє обслуговування клієнтів, бо неможливо відрізнити банкноти 2-го від 3-го.
Банкоматам деяких банків достатньо одного забуття, щоб відключитися, бо в разі пропажі грошей інкасатор буде під підозрою, так як він мав доступ напряму до грошей, а не тільки до запечатаної касети.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      25 июня 2018 в 17:02 Гілками

В моєму випадку банкомат "поламався" схоже коли передавались дані про підтвердження транзакції з сервера на банкомат (смс прийшло), дані на банкомат не прийшли і прийшло смс про відмову. Банкомат "зламався"

І от тепер що маємо - виходить що в таких випадках все-одно інкасатори не міняють графік - повинні заїхати через 2-3 дні, ніхто не поспішає.

Це і пояснює те що купа банкоматів "поломані" стоять і чекають коли ж приїдуть інкасатори.

Ідіотизм


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Daugava]
      25 июня 2018 в 18:26 Гілками

Daugava 25.06.2018 16:29 пишет:

Банкомат "ламається" з багатьох причин. Одна з найчастіших яка вимагає приїзду інкасації - забуття грошей клієнтом. В різних банкоматах обробка цієї ситуації виконується по різному в залежності їх конструкції на налаштувань. Але в більшості, перше забуття - банкноти в спеціальну касету, друге - банкноти залишаються на тракті і банкомат припиняє обслуговування клієнтів, бо неможливо відрізнити банкноти 2-го від 3-го.
Банкоматам деяких банків достатньо одного забуття, щоб відключитися, бо в разі пропажі грошей інкасатор буде під підозрою, так як він мав доступ напряму до грошей, а не тільки до запечатаної касети.



Дякую, дуже пізнавально


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IVR
важничающий писатель ****
51 год, Киев
Сообщения: 2437
С нами с 10.01.2004

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      25 июня 2018 в 22:07 Гілками

Уже несколько раз попадал в похожую ситуацию, когда при пополнении банкомат ломался.
Сразу звонил по внутреннему телефону возле банкомата, описал ситуацию, услышал информацию про 10 дней и ушел. Деньги в обоих случаях были зачислены мне на карту через 4-5 дней. А кол-во неработающих банкоматов по приему денег просто зашкаливает!
На Контрактовой и на Севастопольской там даже бумажные таблички "банкомат не работает" уже пылью покрылись


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17630
С нами с 23.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Daugava]
      26 июня 2018 в 16:25 Гілками

Daugava 25.06.2018 16:29 пишет:

Банкомат "ламається" з багатьох причин. Одна з найчастіших яка вимагає приїзду інкасації - забуття грошей клієнтом. В різних банкоматах обробка цієї ситуації виконується по різному в залежності їх конструкції на налаштувань. Але в більшості, перше забуття - банкноти в спеціальну касету, друге - банкноти залишаються на тракті і банкомат припиняє обслуговування клієнтів, бо неможливо відрізнити банкноти 2-го від 3-го.
Банкоматам деяких банків достатньо одного забуття, щоб відключитися, бо в разі пропажі грошей інкасатор буде під підозрою, так як він мав доступ напряму до грошей, а не тільки до запечатаної касети.



ммм. то есть буквально за 10 грн (минимально 5грн вроде можно снять?) я могу "поламать" банкомат?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: AL®]
      26 июня 2018 в 16:28 Гілками

AL® 26.06.2018 16:25 пишет:


ммм. то есть буквально за 10 грн (минимально 5грн вроде можно снять?) я могу "поламать" банкомат?



Не кожний, але багато. Щоправда я давно не бачив банкомат з купюрами по 5 гривен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Malmo, SE
Сообщения: 3370
С нами с 22.11.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Daugava]
      5 июля 2018 в 12:43 Гілками

Daugava 26.06.2018 16:28 пишет:

AL® 26.06.2018 16:25 пишет:


ммм. то есть буквально за 10 грн (минимально 5грн вроде можно снять?) я могу "поламать" банкомат?



Не кожний, але багато. Щоправда я давно не бачив банкомат з купюрами по 5 гривен.



Я в Житомирi бачив 5, 10, 20....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3871
С нами с 12.01.2014

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Nymad]
      5 июля 2018 в 14:26 Гілками

Nymad 05.07.2018 12:43 пишет:

Daugava 26.06.2018 16:28 пишет:

AL® 26.06.2018 16:25 пишет:


ммм. то есть буквально за 10 грн (минимально 5грн вроде можно снять?) я могу "поламать" банкомат?



Не кожний, але багато. Щоправда я давно не бачив банкомат з купюрами по 5 гривен.



Я в Житомирi бачив 5, 10, 20....



В Укрсибе от 100 начинаются, по крайней мере в тех, где я снимаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Malmo, SE
Сообщения: 3370
С нами с 22.11.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: hugo-smk]
      5 июля 2018 в 16:14 Гілками

То було на прохiднiй одного харчового підприємства, банкомат Авалю....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Nymad]
      5 июля 2018 в 16:47 Гілками

Nymad 05.07.2018 16:14 пишет:

То було на прохiднiй одного харчового підприємства, банкомат Авалю....



На проходних чого тільки не ставлять. В нас на шахті стояв банкомат по 1 та 2 гривні, бо за проходною була налівайка з лівою горілкою по 3 гривні (але давно це було).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (32 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5698
С нами с 28.05.2008

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      14 июля 2018 в 06:47 Гілками

Щоб не плодити теми..
Вчора заходивсь платити комуналку. Сюрпрайз! Аваль став брати комісію 2 грн. за платежі на юриків в "Райффайзен онлайн". Шара скінчилась


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1362
С нами с 16.12.2010

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      26 июля 2018 в 19:44 Гілками

да отношение к клиентам у них просто жесть. На лобановского приезжаю снять денег 18000 грн. Зная что в банкоматах обычно не бывает 500ток поэтому выдают в лучшем случае по 200 это 8000 а ещё хуже бывает по 100 это 4000.. и так приходится карточку вставлять вынимать пока не снимешь нужную сумму. Подхожу в кассу а она меня отправляет в банкомат.. я говорю такой то гемор.. кассир спорит, да не может быть и т.д. и т.п. потом начинает мне какие то кредиты парить, я говорю мне это не надо просто дайте денег и я пойду, она спецом тянет время, всё равно суёт мне брошурки и в догонку ещё говорит что ей было "очень приятно со мной пообщаться" сплошное хамство.
Если оплатить счёт тоже в банкомат самообслуживания отсылают.. а если я хочу через кассу оплатить? короче это не банк а чёрти что, особенно касиры на лобановского


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11707
С нами с 08.06.2015

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Kinghp]
      26 июля 2018 в 23:16 Гілками

в банкомат самообслуговування - зараз багато де посилають (там, де вони є).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      27 июля 2018 в 15:05 Гілками

Повна же...

Сьогодні розрахувався зранку карткою Аваля. Не було зв"язку з банком, з якоїсь там спроби гроші зняло. А зараз (після 14:00 вже 5й раз підряд знімає одну і ту ж саму суму (добре що невелику)

Ледве дозвонився - набрати ні на 8-800 не можна, ні на 044
Після дзвінка 8-800 Аваль автомат передзвонює і не можна зайти в меню карт (просто заходить при натисканні "2" і знову головне меню)
передзвонив на 068 з якого телефонують, пощастило - переключився і відповідь мене шокувала

"Зранку був збій, Вам гроші повернуться протягом семи днів. "
Кажу Ви здуріли? Мені смс йдуть кожні кілька хвилин.... І тут приходить поки з ним говорю знову смс. Знову зняття - кажу Ви не бачите що зняття продовжуються?

Він мені говорить що бачить тепер треба заблокувати карту і випустити нову щоб зняття зупинити бо зранку був збій.. ото блін банк дає!

Змінено DRB (16:21 27/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2513
С нами с 24.05.2012

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      27 июля 2018 в 16:38 Гілками

Мрак. Я думаю они могут тупо снять все деньги, а потом так же невозмутимо сказать "произошёл сбой, деньги Вам вернутся в течении года".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Wave]
      27 июля 2018 в 16:41 Гілками

Wave 27.07.2018 16:38 пишет:

Мрак. Я думаю они могут тупо снять все деньги, а потом так же невозмутимо сказать "произошёл сбой, деньги Вам вернутся в течении года".




7 днів. Я собі уявляю якби сума була якась велика.


але я зайшов в кабінет і всі гроші що залишились з рахунку перекинув від гріха подалі. Більше правда смс не було..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: Kinghp]
      27 июля 2018 в 17:15 Гілками

Kinghp 26.07.2018 19:44 пишет:

Зная что в банкоматах обычно не бывает 500ток



Рік тому було інакше. Аваль радили як банк з крупними купюрами в банкоматах.
Взагалі тенденція загнати в банкомат а не в касу була в усіх банках, але робилася вона зазвичай не лайкою від касира, а гривнею через тарифи. Аваль в цій справі здається був піонером ще до продажу Райфайзену.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2430
С нами с 18.10.2007

Re: Райффайзен банк Аваль. Задовбали вже і мене. :) [Re: DRB]
      27 июля 2018 в 19:35 Гілками

DRB 27.07.2018 16:41 пишет:

Wave 27.07.2018 16:38 пишет:

Мрак. Я думаю они могут тупо снять все деньги, а потом так же невозмутимо сказать "произошёл сбой, деньги Вам вернутся в течении года".




7 днів. Я собі уявляю якби сума була якась велика.




я б на твоем месте сейчас сильно не радовался по этому поводу .В схожей ситуации мне один говнобанк обещал за три дня вернуть. Когда я через неделю перезвонил спросил" ну шо там?'" сказали что они в курсе сложившейся ситуации и пообещали в течении 21го дня вернуть . Две недели прошло. Ждем-с дальше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7360

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія