autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Брокер при розмитненні автомобіля (через Одесу)

старый писатель **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 747
С нами с 23.11.2008

Брокер при розмитненні автомобіля (через Одесу)
      21 июля 2018 в 12:56 Гілками

Везу авто зі США в Україну через Одесу.
У мене пакетна пропозиція (все під ключ), але мені дуже не подобається вартість брокера (850 дол.).
По роботі звик платити брокеру за розмитнення значно дорожчої фури 1700 грн за 1 декларацію.
Розумію що для авто розмитнення може бути дорожчим, але не настільки ж.
Вище вказаний тариф одеських брокерів, мені сказали що є варіант подавати попередню декларацію і розмитнювати в Києві. Підозрюю що в Одесі там своя мафія по розмитненню, звідси і тарифи.
Щодо вартості розмитнення - машина має пошкодження, тому планую розмитнювати по вартості "аукціон плюс доставка", буду мати офіційні платіжки на цю суму на своє імя.

Можливо хтось підкаже, яка може бути вартість брокера і чи варто везти авто по попередній декларації в Київ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
42 года, Киев
Сообщения: 5725
С нами с 24.07.2006

Re: Брокер при розмитненні автомобіля (через Одесу) [Re: Mask]
      28 июля 2018 в 19:35 Гілками

Mask 21.07.2018 12:56 пишет:

Везу авто зі США в Україну через Одесу.
У мене пакетна пропозиція (все під ключ), але мені дуже не подобається вартість брокера (850 дол.).
По роботі звик платити брокеру за розмитнення значно дорожчої фури 1700 грн за 1 декларацію.
Розумію що для авто розмитнення може бути дорожчим, але не настільки ж.
Вище вказаний тариф одеських брокерів, мені сказали що є варіант подавати попередню декларацію і розмитнювати в Києві. Підозрюю що в Одесі там своя мафія по розмитненню, звідси і тарифи.
Щодо вартості розмитнення - машина має пошкодження, тому планую розмитнювати по вартості "аукціон плюс доставка", буду мати офіційні платіжки на цю суму на своє імя.

Можливо хтось підкаже, яка може бути вартість брокера і чи варто везти авто по попередній декларації в Київ?




Вартість буде та за яку домовитеся. Зараз вирішую аналогічну ситуацію.
Зріз цін такий:

Одеса 700$ +.
Київ 350$+

Питання ще в якості документів, та хто як те авто оціне. До ситуації треба підходити комплексно.
Розформування контейнеру по 500 баків на авто - то так само одеський місцевий лютий треш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 19 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2974

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія