autoua
×
Autoua.netФорумШахраї

Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати

читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати
      31 июля 2018 в 18:28 Гілками

Коротко про те, як я вирішили підтримати "українське" повіривши красивим картинкам Woodsystems в соц.мережах та "театральним декораціям" на їх "виробництві".
На сьогодні я переконана, що вони ШАХРАЇ і ХАЛТУРЩИКИ ( https://www.woodsystems.com.ua ), мета яких обманом заволодіти якомога більшою сумою грошей, вдаючи, що вони виготовляють якісні меблі індивідуального замовлення.

Irina Buzhanska - https://www.facebook.com/irina.buzhanska
Kseniya Pakhomova - https://www.facebook.com/kseniya.paxomova
Yura Pakhomov - https://www.facebook.com/people/Yura-Pakhomov/100004809857298
Олег Крючков - https://www.facebook.com/people/%D0%9E%D...100000952426657

«Підтримай українське» - саме з такою метою я звернулась у компанію Woodsystems. Чоловік був проти - але я ж ще той патріот )) тому - підтримуйте українське, але будьте пильні, якщо читаєте Договір і він НЕ рівноправний - задумайтесь - виробник просто ховається від податків, чи може він хоче ошукати саме вас?!

На зараз певна, що єдина мета цієї контори красивими фото (оброблені фотошопом), повірте я бачила їх вироби наживо та "солодкими" улесливими обличчями менеджерів ( "привіт" Irina Buzhanska https://www.facebook.com/irina.buzhanska ) видурити у вас 80% авансу та підписати лоховський договір (вживаючи слово "лох" я усвідомлюю, що я теж серед них... це був мій вибір, а тепер маю наслідки, бо я «сліпо» повірила їх картинкам та обіцянкам).

Все почалось у вересні 2017 року, на той час жодного негативного відгуку я НЕ знайшла, повірте я шукала, але лише зараз я знаю чому, бо Ірина Бужанська, Ксенія Пахомова, Юрій Пахомов, Олег Крючков витрачають багато сил та грошей і майстерно їх чистять (навіть в Google, для мене це відкриття ), а натомість купують величезну кількість 5 зіркових у жителів Росії та деяких областей України. Ось їх відгуки у GOOGLE , Екатеринбург, Краснодарский край, Минск, Білорусь, Волжский, Волгоградская обл., Уфа, Респ. Башкортостан і тд. і тп. - тут єдине питання ))) скільки цим всим "клієнтам" коштувала доставка кухні ? . Woodsystems купляє "пачками" відгуки і навіть не заморочується, щоб відгуки були хоча б із України...

У своєму ангарі на вул. Ивана Сергиенка 18 ( "виробництві", так звучить у рекламних постах соц.мереж, в дійсності це величезний пустий холодний та вологий ангар, який точно не призначений для виробництва, але ми це зрозуміли лише, як приїхали до них взимку, коли там тхнуло пліснявою ) менеджери Wood Systems демонструють ідеальні зразки Європейських матеріалів, але після того як ви перерахуєте 80% грошей на їх рахунок та підпишете лоховський договір, який вас ніяк від них не захищає - ПОЧНЕТЬСЯ ПОВНИЙ ТРЕШ!!!

Представник контори, який вас вів до сплати вами грошей ( вона ж Ірина Бужанська ) - ЗНИКНЕ! На її місце з'явиться псишний пан технолог, якому НЕ передали абсолютно ніякої інформації - і все почнеться з початку... і те що вам обіцяв менеджер - ВЖЕ не має ніякого сенсу - бо технолог вам скаже - "она же менеджер, что она понимает?" або "и так нельзя и так НЕвозможно, а это вообще кто вам такое обещал" (а ви то всі ці обіцянки вже ОПЛАТИЛИ на їх рахунок) і у підсумку, від вашого дизайн-макету та готових креслень від проф.студії дизайну і того, що ви хотіли - НЕ лишиться і сліду. І весь процес займе 8 місяців, замість обіцяних 6 тижнів...

Проте ми все ж таки чекали, бо кухня потрібна, і були певні, що якщо виробник так довго «тягне» час, то, мабуть, наша кухня буде ідеальна.
Ні! У березні цього року нам написав Олег Крючков (ще один НОВИЙ персонаж, про існування якого ми раніше не знали ) і запросили нас на контрольну зборку матеріалів нашої кухні. Те, що ми побачили - не передати словами, це був набір дешевих роздовбаних наче б/у матеріалів, які на мою думку не вартують і 10% тієї суми, що ми їм заплатили. А ціни у них... оййооооййййой. Окрім того матеріали були рознесені по всьому ангарі, мабуть, щоб ще більше нас ввести в оману.
На наше обурення Олег Крючков сказав, що це ж просто перегляд, що все помиють, почистять, скрутять, підкрутять, підфіксять і все буде добре. В стані шоку ми поїхали додому.

На наступний ранок я зв’язалась із пані Бужанська Ірина, адже саме вона мені давала ОБІЦЯНКИ і саме їй я віддавала ГРОШІ і якщо коротко, то вона мені відповіла «нічого не знаю, нічого не бачила, я в Германії, вирішуйте через Крючкова і більше мене не турбуйте». Станом на сьогодні Ірина Бужанська так і не вийшла з нами на зв‘язок.

Ще через день пан Крючков нам скинув контакти підрядчиків МДФ панелей і повідомив, щоб ми розбирались саме з ними. Ми відповіли що цього не буде! І через декілька днів Крючков повідомив, що якщо ми хочемо хорошу якість - ми маємо ще доплатити їм грошей. Якщо сказати, що це нахабство нас обурило - це нічого НЕ сказати...

Не маючи сил терпіти весь цей БРЄД - ми запропонували розірвати з ними договір.
Ну ну )) 80% грошей вже їхні (аванс)!!!
- Всі робітнички Woodsystems ЗАБЛОКУВАЛИ нас у всіх можливих засобах зв'язку
- ВИЧИСТИЛИ все листування у всих меседжерах
- Вийшли з усих чатів, де велись робочі питання
А ще за тиждень почали надсилати листи із штрафами на придумані ВЕЛИЧЕЗНІ суми за те, що вони зберігають нашу «ДАРАГУЮ» кухню, яку ми в очі НЕ бачили у ГОТОВОМУ вигляді. І наче ми їм за це "збереження" вже винні біля 300 000 тис.грн

Що далі? А далі ми прийняли рішення, що правоохоронці нададуть оцінку діям цих «підприємців»!

Якщо все ж таки хтось наважиться зв’язатись із даною конторою (чи вже це зробив) - беріть з собою диктофон і ВСЕ записуйте, шкода, що нам так пізно порадили це робити.
Також УВАЖНО читайте договір, до нас лише зараз "дійшло" , якщо виробник 5 разів у договорі згадує про
В ответ на:

"Cтягнення штрафів із сторони Замовник, якщо той відмовиться прийняти готовий (з точки зору псевдовиробника) товар"


- то це не пусті слова - це означає, що НЕ ми перші не ми останні відмовляємось забирати "хлам" від них. Також
В ответ на:

"Якщо ви НЕ надіслали завчасно власні ПИСЬМОВІ вимоги до якості, «виробник» визначає якість виробу на власний розсуд"


(це теж пункт із лох-договору).

Нижче додаю товаришів по нещастю, що відшукала на ФБ:
https://www.facebook.com/100003268393758/posts/1591773327608265/
https://www.facebook.com/vlad.troll/posts/1560668580635240
https://www.facebook.com/groups/1592326811062605/permalink/1878640569097893/
https://www.facebook.com/1746293789/posts/10203698242573688/
https://www.facebook.com/100000817442043/posts/1948909151812981/

Деталі в моєму пості - https://www.facebook.com/100002108121538/posts/1756293271117593/

---

На моїй сторінці ФБ - це лише половина історії, є ще історія №2 про меблі для Сан.вузол, але там все гірше... навіть до етапа підписання виробничих креслень не дійшло, бо після того як ми побачили, що вудсистемс для нас виготовили в якості кухні, і висловили свою думку про результат їх роботи, вудсистемс надіслав нам на підпис креслення по меблях Сан.Вузол із таким текстом
В ответ на:

Покупатель дает право продавцу вносить любые изменения в конструкцию мебели на свое усмотрение, если это потребуется с его точки зрения


, звісно ми НЕ підписали... це вже ні в який здоровий глузд не вкладалось! Подібного хамства, невихованості, ненависті до клієнта я ще не бачила, сподіваюсь це був перший і останній раз.

Що маємо на сьогодні - жоден із шахраїв НЕ з'явився до слідчого на допит, Бужанська Ірина видалила сторінку на ФБ. За вимогою Дніпровського суду НЕ надають ніякі документи, а навпаки затягують час як можна. Сором за подібне правосуддя у нашій державі. Сором, що малий бізнес може дурити споживача і залишатись безкарним.

Загалом, тексту багато, емоцій багато, а висновок мій такий:
Чуєте назву Woodsystems (вудсистемс) - тікайте подалі і швидко, бо якщо маєте пару сотень тисяч грн - то вони їх у вас вмить відберуть і потім НЕ кажіть, що я не попереджала. Предупрежден – значит вооружен!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем,
Сообщения: 7642
С нами с 05.12.2013

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      31 июля 2018 в 18:51 Гілками

А жалобу в защиту прав потребителей писали?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35532
С нами с 28.01.2009

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      31 июля 2018 в 19:00 Гілками

Может фото договора?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 545
С нами с 30.05.2007

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      31 июля 2018 в 21:54 Гілками

Поздравляю) вы поняли что все аля "мебельщики" удаки). И таки да, по моему опыту 10 из 10 знакомых мебельщиков удаки и это мягко сказано.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Lucky]
      1 августа 2018 в 15:38 Гілками

Aleks76 31.07.2018 18:51 пишет:

А жалобу в защиту прав потребителей писали?


Так, звісно, але в 2016році (якщо не помиляюсь) їх права дуже обмежили. Представники служби здійснили перевірку, дали свій висновок та і все... Окрім того під час перевірки за адресою Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ) жоден із шахраїв не числився, як той хто проводить там виробничу діяльність. Окрім того "підприємці" Вудсистемс свої Договора називають "Купля-продажа меблів індивідуального замовлення", а це означає що незовсім підлягає до захисту "споживача" так нам пояснили, потрібно щоб договір мав назву "Надання послуг із виготовлення меблів індивідуального замовлення". Шахраї вже не перший рік на ринку, певно витрачають шалені гроші на юристів, які так склали Договір, щоб уникати відповідальності.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем,
Сообщения: 7642
С нами с 05.12.2013

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      1 августа 2018 в 20:43 Гілками

Valery.Kvitka 01.08.2018 15:38 пишет:

Aleks76 31.07.2018 18:51 пишет:

А жалобу в защиту прав потребителей писали?


Так, звісно, але в 2016році (якщо не помиляюсь) їх права дуже обмежили. Представники служби здійснили перевірку, дали свій висновок та і все... Окрім того під час перевірки за адресою Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ) жоден із шахраїв не числився, як той хто проводить там виробничу діяльність. Окрім того "підприємці" Вудсистемс свої Договора називають "Купля-продажа меблів індивідуального замовлення", а це означає що незовсім підлягає до захисту "споживача" так нам пояснили, потрібно щоб договір мав назву "Надання послуг із виготовлення меблів індивідуального замовлення". Шахраї вже не перший рік на ринку, певно витрачають шалені гроші на юристів, які так склали Договір, щоб уникати відповідальності.




А под статью мошенничество такая деятельность подпадает?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Олигархович **
Киев
Сообщения: 1577
С нами с 30.04.2009

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Lucky]
      1 августа 2018 в 21:06 Гілками

Aleks76 01.08.2018 20:43 пишет:

Valery.Kvitka 01.08.2018 15:38 пишет:

Aleks76 31.07.2018 18:51 пишет:

А жалобу в защиту прав потребителей писали?


Так, звісно, але в 2016році (якщо не помиляюсь) їх права дуже обмежили. Представники служби здійснили перевірку, дали свій висновок та і все... Окрім того під час перевірки за адресою Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ) жоден із шахраїв не числився, як той хто проводить там виробничу діяльність. Окрім того "підприємці" Вудсистемс свої Договора називають "Купля-продажа меблів індивідуального замовлення", а це означає що незовсім підлягає до захисту "споживача" так нам пояснили, потрібно щоб договір мав назву "Надання послуг із виготовлення меблів індивідуального замовлення". Шахраї вже не перший рік на ринку, певно витрачають шалені гроші на юристів, які так склали Договір, щоб уникати відповідальності.




А под статью мошенничество такая деятельность подпадает?



Не они ж там типа что то я так понимаю все таки сделали, в таком обычно даже полиция не разбирается, это если б сняли деньги и пропали, вот то уже поинтереснее история


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Lacett]
      2 августа 2018 в 17:02 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Lacett 31.07.2018 19:00 пишет:

Может фото договора?



Так, фото-1 + фото-2 (наступне повідомлення) Договору додаю. Червоним виділила місця, на які нам вказав адвокат, вони свідчать про чітко сформовані наміри виготовити меблевий-хлам і уникнути відповідальності.

Розпишу з точки зору захисту споживача, може комусь згодиться
При підписання Договорів, не думайте, що "Договори всі стандартні і нудні" будь ласка, знайдіть 15-20хв і вчитайтесь.

1)
Договір мав би мати назву "Надання послуг", лише тоді ви захищені як споживач.

2)
"Покупець зобов'язаний ПИСЬМОВО повідомити про ТОЧНІ вимоги до якості" - тобто ви повинні стати меблевим експертом, вивчити все, що стосується виготовлення меблів і скласти такий список, !!!зауважу!!! саме ТОЧНИХ вимог.
Ми цього НЕ зробили і тому Woodsystems для нас виготовив ХЛАМИДНИК...

3)
"Покупець безпідставно відмовляється від монтажу", вдома перечитала всі подібні Договори з іншими виробниками на виготовлення інших меблів - в жодному із них НЕ ЗНАЙШЛА, щоб виробник акцентував ( і не 1 раз ), що можливо так, щоб клієнт ВІДМОВЛЯВСЯ забирати виготовлені і на 80% оплачені меблі...
Тепер нам всім зрозуміло чому про це йдеться, так як у Вудсистемс це просто звичайний виробничий момент. Про що він без сорому пише в Договорі, і акцентує про накладення штрафу. Будьте уважні!

4)
"У випадку підвищення цін на матеріали та комплектуючі..." - цікавий момент, окрім платежу 7 жовтня 2017 ми здійснили ще 2 у грудні 2017 та січні 2018 року.
На питання "Чому? \ Навіщо? ми це зробили" як так сталось і чому ми "повелись" на ці платежі - відповіді не маю... Нас вмовили.
На зараз виправдовую ці дурні наші вчинки (грошові доплати) тим, що ми не одні такі, "підприємці" Woodsystems якимсь чином впливали і на інших потерпілих, які теж робили доплати.

5)
"Покупець зобов'язаний забезпечити умови для ДЕМОНТАЖУ..." - знову ж таки перечитала всі подібні Договори виготовленні меблів - ЖОДЕН виробник такої дурні НЕ пише.
Навіть наш адвокат не відразу зрозумів нащо Woodsystems про це пише (у 3-х пунктах), аж поки ми не познайомились із сім'ями, в яких таки відбувся монтаж подібного меблевого-хламу.
Так от:
Ці сім'ї повірили, що все ж Вудсистемс "помиє підкрутить і доведе до ладу матеріали, що були показані на етапі Прийому-передачі матеріалів - і все буде ОК".
Після монтажу уже у квартирі, коли бачили меблевий-ЖАХ у себе дома, і починали сваритись - їм "Акти прийому матеріалів" та "Акт прийму готового виробу" надані НЕ були, тобто можливості написати свої претензії на звороті даних Актів надано НЕ було.
Відповідно всі ці сім'ї відмовились доплачувати решту 20%.
А так як за умовою Договору ці Акти і так "вважають автоматично підписані навіть без підпису клієнта" , то починалась нова історія подій. Вудсистемс надсилав рекомендовані листи із штрафами та погрозами примусового демонтажу меблів.

6)
"Акти прийому матеріалів та Акт прийму готового виробу" - жоден із даних Актів на сьогодні нам НЕ надані для підпису. І ми вже знаємо чому.
Дані акти Вудсистемс надає вже у вас дома після повного монтажу, але якщо ви маєте бажання на звороті цих Актів щось написати - то вони їх забирають назад (цю інформацію нам розповіли інші потерпілі).

7)
"товар вважається прийнятим і таким, що відповідає Специфікації кількості якості" - тут хз як коментувати, Woodsystems "мав на увазі" і Вас і Ваші претензії, бо ж Акти вважаються автоматично підписані, а Клієнт певно вважається автоматично задоволений... було б смішно якби не хотілось плакати ))

8)
"Незалежно від претензій щодо якості \ кількості \ невідповідності матеріалів до Специфікації Покупець зобов'язаний оплатити Продавцю" - тут теж, що і в попередньому пункті. Якщо вам за 200К виготовили ХЛАМИДНИК - ви всерівно маєте його оплатити...

9)
"У випадку якщо готовий товар НЕ відповідає Специфікації і є недоліки, що ускладнюють використання за його функціональним призначення ... Продавець сам визначає суму знижки" .... тобто Woodsystems зарані вас попереджає, якщо ви НЕ зможете користуватись виготовленими ним меблями - то ви можете отримати знижку .... ну, наприклад, 0 грн і заблокує вас у всіх засобах зв'язку.

10)
"макети креслення ескізи передані по електронній пошті вважаються офіційними" - ЖОДЕН із документів ми НЕ тримали по пошті, лише вайбер ( Зверніть на це увагу - завше краще спілкуватись із виробником тим способом, що зазначений в договорі.

Так, фото-1 + фото-2 (наступне повідомлення) Договору додаю. Червоним виділила місця, на які нам вказав адвокат, вони свідчать про чітко сформовані наміри виготовити меблевий-хлам і уникнути відповідальності


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Lacett]
      2 августа 2018 в 17:03 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Lacett 31.07.2018 19:00 пишет:

Может фото договора?


фото-2 (наступне повідомлення)

фото-2 (наступне повідомлення)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Lucky]
      2 августа 2018 в 17:13 Гілками

Aleks76 01.08.2018 20:43 пишет:

Valery.Kvitka 01.08.2018 15:38 пишет:

Aleks76 31.07.2018 18:51 пишет:

А жалобу в защиту прав потребителей писали?


Так, звісно, але в 2016році (якщо не помиляюсь) їх права дуже обмежили. Представники служби здійснили перевірку, дали свій висновок та і все... Окрім того під час перевірки за адресою Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ) жоден із шахраїв не числився, як той хто проводить там виробничу діяльність. Окрім того "підприємці" Вудсистемс свої Договора називають "Купля-продажа меблів індивідуального замовлення", а це означає що незовсім підлягає до захисту "споживача" так нам пояснили, потрібно щоб договір мав назву "Надання послуг із виготовлення меблів індивідуального замовлення". Шахраї вже не перший рік на ринку, певно витрачають шалені гроші на юристів, які так склали Договір, щоб уникати відповідальності.




А под статью мошенничество такая деятельность подпадает?




Саме під дану статтю ми і подали Заяву, адже по Договору №2, вбудована шафа + навісна тумба у Сан.вузол woodsystems взагалі "відморозились", і по сьогодні вдають що його НЕ існує.
Але є певні речі, які поки не зрозуміло чому так. Заява написана ще у травні. Кримінальне провадження є, потерпілими внаслідок шахрайських дій нас визнано... і це все, а вже ж серпень, і мені здається за 2,5 місяців слабенько... Що думати ? Підкажіть ? В мене закрадаються сумніви, що якщо відділок Поліції на сусідній вулиці від Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ), а Дніпровський районний суд на тій же вулиці то може ця бездіяльність правоохоронців не випадкова? Але звісно це лише мої здогадки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: WarMax]
      2 августа 2018 в 17:17 Гілками

WarMax 01.08.2018 21:06 пишет:

Aleks76 01.08.2018 20:43 пишет:

Valery.Kvitka 01.08.2018 15:38 пишет:


В ответ на:

...



Так, звісно, але в 2016році (якщо не помиляюсь) їх права дуже обмежили. Представники служби здійснили перевірку, дали свій висновок та і все... Окрім того під час перевірки за адресою Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ) жоден із шахраїв не числився, як той хто проводить там виробничу діяльність. Окрім того "підприємці" Вудсистемс свої Договора називають "Купля-продажа меблів індивідуального замовлення", а це означає що незовсім підлягає до захисту "споживача" так нам пояснили, потрібно щоб договір мав назву "Надання послуг із виготовлення меблів індивідуального замовлення". Шахраї вже не перший рік на ринку, певно витрачають шалені гроші на юристів, які так склали Договір, щоб уникати відповідальності.




А под статью мошенничество такая деятельность подпадает?



Не они ж там типа что то я так понимаю все таки сделали, в таком обычно даже полиция не разбирается, это если б сняли деньги и пропали, вот то уже поинтереснее история




Під дану статтю ми і подали Заяву, адже по Договору №2, вбудована шафа + навісна тумба у Сан.вузол woodsystems взагалі "відморозились".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Киев
Сообщения: 1050
С нами с 20.04.2006

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      2 августа 2018 в 20:51 Гілками

Плохо что у вас всего 7 сообщений и те по поводу вудсистемз...
Фото кухни можно увидеть? Или запретили фотографировать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: serhiy69]
      6 августа 2018 в 16:51 Гілками

serhiy69 02.08.2018 20:51 пишет:

Плохо что у вас всего 7 сообщений и те по поводу вудсистемз...
Фото кухни можно увидеть? Или запретили фотографировать?




А фотографувати що? Набір брудних матеріалів, рознесених по ангарі у 200м.кв ? Частина з них була ще в клею, інша знаходилась на сушці-пічці-"буржуйці" і тд.і тп.
Якби ж мені знати, що через місяць замість поставки готової кухні, з мене вимагатимуть штраф у 300 000 грн за збереження того брухт-матеріалів... повірте я б зробила фото і багато!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 545
С нами с 30.05.2007

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      7 августа 2018 в 14:36 Гілками

Valery.Kvitka 02.08.2018 17:03 пишет:

Lacett 31.07.2018 19:00 пишет:

Может фото договора?


фото-2 (наступне повідомлення)




УД это само собой. Но вам так же нужно нанять Адвоката, и подавать два гражданских иска в СУД. На признание данного договора никчёмным и на возмещение средств Внимательно НЕ консультацию, и написание исковых заявлений. А именно полное сопровождение в суде. Иначе это выкинутые деньги. Без СУДА вы тут уже ничего не решите. Менеджера который вас вел изначально надо прописывать как соответчика обязательно.
В данном случае вы будите иметь хоть малые шансы на возмещение убытков. Так как чп. рога-копыта на которое у вас подписан договор с уставным капиталом в 10грн. Вам ничего возмещать не будет. И да это долгоооо.... Год минимум так точно. Плюс они будут затягивать рассмотрение. Так что поспешите пока не прошел строк исковой давности.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Фриман]
      9 августа 2018 в 13:06 Гілками

Фриман 07.08.2018 14:36 пишет:

Valery.Kvitka 02.08.2018 17:03 пишет:

Lacett 31.07.2018 19:00 пишет:

Может фото договора?


фото-2 (наступне повідомлення)




УД это само собой. Но вам так же нужно нанять Адвоката, и подавать два гражданских иска в СУД. На признание данного договора никчёмным и на возмещение средств Внимательно НЕ консультацию, и написание исковых заявлений. А именно полное сопровождение в суде. Иначе это выкинутые деньги. Без СУДА вы тут уже ничего не решите. Менеджера который вас вел изначально надо прописывать как соответчика обязательно.
В данном случае вы будите иметь хоть малые шансы на возмещение убытков. Так как чп. рога-копыта на которое у вас подписан договор с уставным капиталом в 10грн. Вам ничего возмещать не будет. И да это долгоооо.... Год минимум так точно. Плюс они будут затягивать рассмотрение. Так что поспешите пока не прошел строк исковой давности.




Спасибі! Якщо я вірно вас зрозуміла, то ми це все зробили, але є свої "але" ))
Заява написана ще у травні. Кримінальне провадження є, позов складено - а далі "тиша" і від слідчого і від суду, а за вікном вже серпень місяць... Що думати ? Підкажіть ? В мене закрадаються сумніви, що якщо відділок Поліції на сусідній вулиці від Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ), а Дніпровський районний суд на тій же вулиці - то може ця бездіяльність правоохоронців не випадкова


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 545
С нами с 30.05.2007

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      9 августа 2018 в 16:52 Гілками

Valery.Kvitka 09.08.2018 13:06 пишет:

Фриман 07.08.2018 14:36 пишет:

Valery.Kvitka 02.08.2018 17:03 пишет:


В ответ на:

...



фото-2 (наступне повідомлення)




УД это само собой. Но вам так же нужно нанять Адвоката, и подавать два гражданских иска в СУД. На признание данного договора никчёмным и на возмещение средств Внимательно НЕ консультацию, и написание исковых заявлений. А именно полное сопровождение в суде. Иначе это выкинутые деньги. Без СУДА вы тут уже ничего не решите. Менеджера который вас вел изначально надо прописывать как соответчика обязательно.
В данном случае вы будите иметь хоть малые шансы на возмещение убытков. Так как чп. рога-копыта на которое у вас подписан договор с уставным капиталом в 10грн. Вам ничего возмещать не будет. И да это долгоооо.... Год минимум так точно. Плюс они будут затягивать рассмотрение. Так что поспешите пока не прошел строк исковой давности.




Спасибі! Якщо я вірно вас зрозуміла, то ми це все зробили, але є свої "але" ))
Заява написана ще у травні. Кримінальне провадження є, позов складено - а далі "тиша" і від слідчого і від суду, а за вікном вже серпень місяць... Що думати ? Підкажіть ? В мене закрадаються сумніви, що якщо відділок Поліції на сусідній вулиці від Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ), а Дніпровський районний суд на тій же вулиці - то може ця бездіяльність правоохоронців не випадкова




Нет) просто про вас забыли. И отодвинули в долгий ящик на пол-годика минимум.
И каким же вы образом не имея адвоката подали иск в суд? ЕЩЕ раз повторяю. Уголовное Дело и суд по уголовному делу имеют к вам косвенное отношение. От этого УД вам нужна только справка что вы являетесь потерпевшими, на основании которого вы будите подавать иск №2.
Чтоб вернуть свои деньги вам нужен Адвокат по Цевiльно-правовим справам. И писать ДВА отдельных иска. 1.На признание договора никчёмным. 2. На компенсацию ваших средств, а так же моральную компенсацию. ПОВТОРЯЮ ПО УД никто ваши средства возвращать не будет. Более того, вам еще может,и будет отказано в открытии УД. Так как они предоставят следователю материалы, заказ, и карты раскроя. Вам надо идти к следователю, и истребовать справку либо отказ. На основе отказа так же можно составлять иск.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Фриман]
      9 августа 2018 в 17:04 Гілками

Фриман 09.08.2018 16:52 пишет:

Valery.Kvitka 09.08.2018 13:06 пишет:

Фриман 07.08.2018 14:36 пишет:


В ответ на:

...





УД это само собой. Но вам так же нужно нанять Адвоката, и подавать два гражданских иска в СУД. На признание данного договора никчёмным и на возмещение средств Внимательно НЕ консультацию, и написание исковых заявлений. А именно полное сопровождение в суде. Иначе это выкинутые деньги. Без СУДА вы тут уже ничего не решите. Менеджера который вас вел изначально надо прописывать как соответчика обязательно.
В данном случае вы будите иметь хоть малые шансы на возмещение убытков. Так как чп. рога-копыта на которое у вас подписан договор с уставным капиталом в 10грн. Вам ничего возмещать не будет. И да это долгоооо.... Год минимум так точно. Плюс они будут затягивать рассмотрение. Так что поспешите пока не прошел строк исковой давности.




Спасибі! Якщо я вірно вас зрозуміла, то ми це все зробили, але є свої "але" ))
Заява написана ще у травні. Кримінальне провадження є, позов складено - а далі "тиша" і від слідчого і від суду, а за вікном вже серпень місяць... Що думати ? Підкажіть ? В мене закрадаються сумніви, що якщо відділок Поліції на сусідній вулиці від Сергієнка 18 ( там ангар Woodsystems ), а Дніпровський районний суд на тій же вулиці - то може ця бездіяльність правоохоронців не випадкова




Нет) просто про вас забыли. И отодвинули в долгий ящик на пол-годика минимум.
И каким же вы образом не имея адвоката подали иск в суд? ЕЩЕ раз повторяю. Уголовное Дело и суд по уголовному делу имеют к вам косвенное отношение. От этого УД вам нужна только справка что вы являетесь потерпевшими, на основании которого вы будите подавать иск №2.
Чтоб вернуть свои деньги вам нужен Адвокат по Цевiльно-правовим справам. И писать ДВА отдельных иска. 1.На признание договора никчёмным. 2. На компенсацию ваших средств, а так же моральную компенсацию. ПОВТОРЯЮ ПО УД никто ваши средства возвращать не будет. Более того, вам еще может,и будет отказано в открытии УД. Так как они предоставят следователю материалы, заказ, и карты раскроя. Вам надо идти к следователю, и истребовать справку либо отказ. На основе отказа так же можно составлять иск.




Ну звісно, у нас є адвокат як же без нього!
З яких моїх слів ви зробили висновок що його нема... Спасибі за вашу участь і всі поради!

Змінено Valery.Kvitka (17:06 09/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Опасный *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 34706
С нами с 18.09.2012

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      12 ноября 2019 в 16:42 Гілками

Какая ситуация на сег.день ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
7 лет за рулем, Киев
Сообщения: 12
С нами с 30.07.2018

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Рубан]
      19 ноября 2019 в 15:01 Гілками

Рубан 12.11.2019 16:42 пишет:

Какая ситуация на сег.день ?



По кожному із Договорів додатково подали Цивільні позови, вони зараз в процесі. Не хочеться скаржитись на державу і на захист прав споживача - але все могло б бути простіше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 851
С нами с 25.07.2013

Re: Woodsystems - НЕ все "українське" потрібно підтримувати [Re: Valery.Kvitka]
      19 ноября 2019 в 21:04 Гілками

Почитал отзывы на гугл картах, все красиво, пока не смотришь кто их пишет, таки
жестко сэкономили на СММ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШахраї
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви можете створювати нові теми
      Ви можете писати відповіді на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13496

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія